Leo Man nie odpisuje: co mam zrobić?

Astrologia

Kiedy mężczyzna Leo nie odpowiada, często dzieje się tak dlatego, że jest zbyt zajęty. Czasami Leos przestaną odpisywać, ponieważ ich obraziłeś, a oni postanowili być pasywno-agresywni w odpowiedzi. Jednak większość braków odpowiedzi to zwykłe przeoczenia, więc nie należy ich zbytnio czytać.

Typowy mężczyzna Lwa jest charyzmatyczny i pełen przekonania. Wie, czego chce od życia, ma energię i wigor, by to osiągnąć. Niestety może to czasami oznaczać, że rzeczy takie jak teksty zostaną pozostawione na boku.

W każdym razie jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, jeśli Twój Leo nie odpowiada. Aby dowiedzieć się więcej, czytaj dalej.

Co to znaczy, gdy Leo Man nie odpisuje ci SMS-em?

Lwy często zapominają odpisać Ci SMS-em, ponieważ są zbyt zajęte lub rozproszone czymś, co robią. O ile nie udało ci się obrazić swojego Leo, prawdopodobnie nie próbuje celowo nie reagować. W większości przypadków Leo nie odpisuje z jednego z następujących powodów.

1. Czuje się nieinteresujący

Typowy mężczyzna Leo nie odpisze, jeśli nie czuje, że ma coś wartościowego do powiedzenia. Wyśle tuzin SMS-ów, gdy wydarzy się coś ekscytującego, ale natychmiast zamilknie, gdy zabraknie mu rzeczy do powiedzenia.

2. Jest zajęty

Mężczyźni Leo mogą mieć frustrujący styl pisania SMS-ów. Lew uwielbia być zajęty i przestanie pisać, jeśli skupi się na czymś innym. Dopóki nie będzie miał trochę wolnego czasu, nie zdziw się, jeśli zamilknie w radiu.

3. Jest pasywno-agresywny

Od czasu do czasu mężczyźni Leo mogą zachowywać się pasywno-agresywnie. Jeśli go uraziłeś, może przestać z tobą rozmawiać, zamiast być dorosłym i mówić o tym.

4. Próbowałeś grać z nim w gry

Dobre relacje nie opierają się na manipulacji ani grach umysłowych. Lwy intuicyjnie to wiedzą, więc przestaną mówić, jeśli zdadzą sobie sprawę, że są w związku z mistrzem manipulacji.

5. Jest na imprezie

Z każdego znaku zodiaku Lwy są legendarne, ponieważ są duszą towarzystwa. Ten charyzmatyczny facet żyje ze swoich imprez towarzyskich, więc powinieneś zaplanować, że nie dostaniesz SMS-a z powrotem, jeśli jest z przyjaciółmi.

6. On nie jest zainteresowany

Na szczęście zdarza się to rzadko. Większość Lwów jest całkiem dobra w wyrażaniu siebie i jest znana z tego, że jest bezpośrednia. Jeśli nie jest zainteresowany lub chce zakończyć związek, od razu się o tym dowiesz.

Jak sprawić, by Leo Man wysłał Ci SMS-a?

Król Dżungli lubi niezależne kobiety, więc nie interesuje go ktoś, kto czuje się niepewnie po jednej zapomnianej wiadomości. Jeśli chcesz, aby mężczyzna Leo oszalał na twoim punkcie, nie panikuj, jeśli nie odpisze ci od razu. Zamiast tego skup się na robieniu własnych rzeczy i nie martw się tym, co on robi (lub czego nie robi).

Jeśli chcesz zwrócić jego uwagę, powiedz mu jedną z rzeczy, które w nim lubisz. Lwy absolutnie uwielbiają komplementy i pochlebstwa. Dumny lew wie, jaki jest wspaniały, ale nie przeszkadza mu przypominanie mu o wszystkich jego najlepszych cechach.

Na początek zawsze możesz wypróbować jeden z tych zalotnych tekstów dla Lwa. Następnie poczekaj, aż się odezwie. Lew jest ciągle zajęty i rozwija się wśród ludzi, więc nie zdziw się, jeśli powrót do ciebie zajmie mu trochę czasu.

Co robisz, gdy Leo Man cię ignoruje?

Jeśli mężczyzna Leo cię ignoruje i nie odpisuje, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić. Zanim jednak cokolwiek zrobisz, powinieneś poświęcić chwilę na przemyślenie swojej sytuacji. Często możesz dowiedzieć się, jaki jest powód, jeśli po prostu pomyślisz o wszystkim przez chwilę.

  • Bądź niezależny: Typowy Lew jest pewny siebie, niezależny i charyzmatyczny, więc pociągają go kobiety, które również pasują do tych deskryptorów. Zamiast zastanawiać się, czy on pisze, czy nie, żyj swoim najlepszym życiem – sprawi, że będziesz dla niego o wiele bardziej atrakcyjny.
  • Wypełnij swój harmonogram: najprawdopodobniej Twój Leo nie napisał SMS-a, ponieważ udziela się towarzysko lub jest zajęty jakimś celem. Powinieneś spędzić trochę czasu na spotkaniach towarzyskich z przyjaciółmi lub udaniu się na zabawne wydarzenie, jeśli chcesz, aby Lew się w tobie zakochał.
  • Nie zawracaj sobie głowy wysyłaniem SMS-ów: po początkowym tekście nie pisz przez chwilę, ponieważ będzie to tylko wyglądać na przylegające. Następnego dnia zawsze możesz wysłać wiadomość uzupełniającą, jeśli martwisz się, że po prostu nie otrzymał (lub zapomniał) pierwszego.
  • Flirt: W przyszłych SMS-ach nie zapomnij flirtować i komplementować go. Lewy uwielbiają schlebiać im, więc są bardziej skłonni odpowiedzieć, jeśli dodasz subtelny komplement do swoich tekstów.
  • Porozmawiaj o jego zainteresowaniach: Leos lubi rozmawiać tylko wtedy, gdy jest zainteresowany tematem. W przeciwnym razie mają tendencję do milczenia. Jeśli chcesz, aby twój Lew zwrócił na ciebie uwagę, ważne jest, aby porozmawiać o czymś, na czym mu zależy.

Dlaczego Leo tak długo nie odpowiada?

Leos tak długo odpowiada na teksty, ponieważ są zajęci i dość zaangażowani. Kiedy decydują się odpowiedzieć, mają tendencję do nadmiernej analizy wszystkiego, co chcą powiedzieć. Poza tym typowy Lew po prostu nie jest zainteresowany odpowiadaniem, jeśli nie zależy mu zbytnio na temacie.

Jeśli stwierdzisz, że Twój Leo nie reaguje dobrze na teksty, łatwą opcją jest po prostu zaprzestanie wysyłania mu SMS-ów. Zamiast tego spróbuj zaplanować osobiste spotkanie. Lwy wydają się być towarzyskimi ludźmi, więc na ogół uwielbiają spotykać się z przyjaciółmi i kochankami osobiście zamiast za pośrednictwem urządzeń cyfrowych.

Dolna linia

Leo mężczyźni są znani z tego, że są dość bezpośredni, więc jest mało prawdopodobne, aby utrzymali fasadę zalotnych tekstów lub związku, jeśli nie są tobą zainteresowani. W większości przypadków mężczyzna Leo przestanie pisać SMS-y tylko wtedy, gdy jest zajęty lub na imprezie. W niektórych przypadkach mógł po prostu zapomnieć odpowiedzieć.

Bez względu na powód, generalnie nie musisz się zbytnio martwić. Lwy często otwarcie mówią o tym, jak się czują, więc od razu dowiesz się, czy zdecydował się odejść – nie musisz wróżyć z liści herbaty ani analizować 11-minutowego opóźnienia w wysyłaniu SMS-a, aby coś zrozumieć. Jeśli powolne SMS-y są częstym problemem, zawsze możesz spróbować spotkać się osobiście, aby czarujący Lew miał szansę pochwalić się swoją charyzmą.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector