Waga nie odpisuje: co mam zrobić?

Astrologia

Istnieje wiele możliwych powodów, dla których mężczyzna Wagi nie odpowiada na SMS-y. W wielu przypadkach jest po prostu zajęty lub rozproszony. Czasami Libras będzie unikać wysyłania SMS-ów, jeśli myślą, że jesteś na nich zdenerwowany.

Mężczyźni Wagi są znani ze swojego pochlebstwa. Z tego powodu może być trudno stwierdzić, czy mężczyzna Wagi naprawdę cię lubi, czy też jest po prostu pełen komplementów. W każdym razie jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, jeśli mężczyzna Wagi nie odpisuje.

Co to znaczy, gdy mężczyzna Wagi nie odpisuje ci SMS-em?

Wagi są uważane za społeczne motyle zodiaku. Jeśli nie odpisze, może być po prostu zajęty swoim aktywnym życiem towarzyskim. Ponadto Twoja waga może również preferować rozmowy osobiste od rozmów z tobą za pośrednictwem wiadomości tekstowych.

Jeśli twój człowiek z Wagi nie odpisuje ci od razu, istnieje kilka powodów, dla których może tak być.

1. Jest zajęty

Jest to zdecydowanie najczęstszy powód, dla którego mężczyzna Wagi nie odpisuje ci SMS-em. Jako prawdziwy towarzyski motyl, po prostu nie ma zbyt wiele czasu na koniec każdego dnia. Kiedy ma wolny czas, woli porozmawiać osobiście.

Jeśli chcesz skontaktować się z tą Wagą, być może będziesz musiał spotkać się osobiście. Będzie zachwycony wygrzewaniem się w świetle reflektorów, ponieważ sytuacje społeczne są tam, gdzie naprawdę się wyróżnia. Jeśli musisz wysłać SMS-a, aby zapytać o spotkanie, możesz spróbować użyć jednego z najlepszych tekstów dla mężczyzn Wagi, aby zwrócić jego uwagę.

2. On się dąsa

Mężczyzna Wagi ma skłonność do dąsania się lub dąsania. Ten znak zodiaku nie jest znany z ekspresji emocjonalnej, więc nie powie ci bezpośrednio, kiedy jego uczucia zostaną zranione. Zamiast tego zostanie zamknięty i przestanie się komunikować, aż w końcu zdecyduje się przezwyciężyć swoje dąsy.

3. Jego życie jest niezrównoważone

Wagi odnajdujące równowagę i dążące do harmonii w swoim życiu. Jeśli czuje się przytłoczony lub wytrącony z równowagi, może nagle przestać z tobą rozmawiać.

Na przykład może mieć wrażenie, że spędza zbyt dużo czasu na urządzeniach cyfrowych, a za mało z prawdziwymi ludźmi. Może również przestać wysyłać ci SMS-y, jeśli nie spędza wystarczająco dużo czasu na swojej rodzinie, celach zawodowych lub przyjaciołach. W takim przypadku najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to poczekać, aż osiągnie równowagę i będzie gotowy do ponownego wyciągnięcia ręki.

4. On nie jest zainteresowany

Większość ludzi natychmiast obawia się, że mężczyzna Wagi nie jest zainteresowany, gdy przestaje do nich pisać. Chociaż czasami tak się dzieje, zwykle jest to jeden z innych powodów na tej liście.

Zwykle ten gadatliwy znak powietrzny nieustannie wysyła SMS-y i dzwoni, gdy jest zainteresowany. Jeśli nie jest zainteresowany, nie będzie marnował czasu na wysyłanie SMS-ów ani dzwonienie do ciebie. Wiesz, że jest tobą zainteresowany na pewnym poziomie, jeśli poświęci trochę swojej energii na rozmowę z tobą.

5. Czuje się defensywny i obrażony

Mężczyźni Wagi są bardziej skłonni do oderwania się, gdy pojawia się problem, ponieważ ten znak nienawidzi stawiania czoła wszystkim. Jeśli udało ci się obrazić swojego mężczyznę z Wagi, jest mało prawdopodobne, aby cię do tego wezwał. Zamiast tego będzie się bronił, gdy będziesz rozmawiać osobiście i zamkniesz się.

6. On używa innej aplikacji

Jako motyle społeczne, mężczyźni Wagi uwielbiają spotykać się ze swoimi przyjaciółmi i bliskimi. Jeśli nie odpisuje, może po prostu używać innej aplikacji. Kiedy w końcu sprawdzi później swoje wiadomości, skontaktuje się z tobą i odpowie na twoje wiadomości.

Co to znaczy, gdy mężczyzna Wagi cię ignoruje?

Chociaż możesz obawiać się najgorszego, bycie ignorowanym przez człowieka Wagi nie zawsze oznacza, że ​​nie jest tobą zainteresowany lub cię nienawidzi. Zamiast tego prawdopodobnie jest po prostu zajęty kontaktami z innymi ludźmi lub zapomniał się z tobą skontaktować. Jeśli jest zdenerwowany, nigdy się nie dowiesz, ponieważ mężczyźni Wagi zazwyczaj stają się defensywni i zamknięci, gdy są obrażeni i zirytowani.

Skąd wiesz, czy waga nie jest już tobą zainteresowana?

Mężczyzna Wagi zmieni swoje zachowanie, jeśli nie będzie już tobą zainteresowany. Na przykład może przestać nosić koszulę, którą mu dałeś, lub wolniej pisać. Jeśli często się spotykaliście, wasze randki mogą pojawiać się w coraz dłuższych odstępach czasu.

Kiedy mężczyzna Wagi nie jest już tobą zainteresowany, przestanie inicjować rozmowy. Nadal może odpowiedzieć, jeśli wyślesz mu wiadomość, ale nie zrobi nic, aby się z tobą skontaktować. Możesz go również zobaczyć lub porozmawiać z nim tylko wtedy, gdy jest to spotkanie z udziałem wielu przyjaciół lub współpracowników.

Jeśli mężczyzna Wagi nie jest zainteresowany, wydaje się, że słońce zniknęło. Jego ciepła miłość wyłącza się, a ty czujesz się, jakbyś został w ciemności. Kiedy tak się stanie, najlepsze, co możesz zrobić, to po prostu iść dalej. Nie możesz zmusić kogoś, by cię kochał, i nie ma sensu dążyć do związku z kimś, kto nie jest zainteresowany.

Co powinieneś zrobić, jeśli waga nie odpowiada na SMS-y?

Jeśli mężczyzna z Wagi nie odpisuje, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to odłożyć telefon. Nie chcesz wysyłać lawiny wiadomości, ponieważ będzie to krzyczeć przylegające i zdesperowane. Najprawdopodobniej jest po prostu zajęty, więc weź głęboki oddech i odpocznij przez chwilę.

  • Wyślij właściwy tekst: Przede wszystkim przeczytaj wiadomość. Czy pasuje do stylu SMS-ów aLibra? Jeśli nie, musisz poprawić swoją grę.
  • Pomyśl o swojej ostatniej rozmowie: jednym z największych powodów, dla których mężczyzna Wagi nie odpisuje, jest to, że czuje się zraniony lub obrażony. Z tego powodu powinieneś poświęcić kilka chwil na przemyślenie swojej ostatniej interakcji. Czy jest w nim coś, co mogłoby go zdenerwować?
  • Zrób coś innego: Mężczyzna Wagi nie szuka płazów, który tylko czeka, aż jakiś facet się nią zainteresuje. Jeśli nie odpisuje, to wszystko przez niego. Powinieneś wyjść i żyć swoim najlepszym życiem – jeśli ma się udać, nie będziesz musiał go zmuszać.

Dolna linia

Należy pamiętać o jednej ważnej rzeczy. Jeśli związek ma się udać, obie osoby muszą tego chcieć. Kiedy mężczyzna Wagi nie jest zainteresowany, nie ma sensu zmuszać go do wysyłania SMS-ów i odpowiadania na ciebie. Jakikolwiek wynikający z tego związek nigdy nie zakończyłby się sukcesem między wami.

Co ważniejsze, istnieje wiele, wiele powodów, dla których Waga nie odpisuje od razu. Najprawdopodobniej jest po prostu zajęty i spędza czas towarzysko. Gdy będzie miał okazję sprawdzić swoje SMS-y, prawdopodobnie od razu otrzymasz odpowiedź. Do tego czasu zrelaksuj się i bądź cierpliwy!

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector