75 wiadomości miłosnych dla niej, które sprawią, że dziewczyna się uśmiechnie

75 wiadomości miłosnych dla niej, które sprawią, że dziewczyna się uśmiechnie Miłość

Jedna, szczera wiadomość może przynieść dziewczynie niezmierzone szczęście.

Jeśli szukasz pomysłów na to, co powiedzieć swojej żonie lub dziewczynie, to trafiłeś na właściwą stronę. W tym artykule podzielimy się z Tobą listą miłosnych wiadomości, które możesz jej przekazać, aby roztopić jej serce i zapierać dech w piersiach.

Ale zanim przejdziemy do rzeczy, porozmawiajmy o tym, jak te miłosne przesłania mogą sprawić, że Twoja kobieta zakocha się w Tobie jeszcze bardziej.

Dlaczego warto podzielić się tymi miłosnymi wiadomościami z dziewczyną?

Mogą wydawać się nieco tandetne, ale miłosne przesłania są zdecydowanie drogą do serca dziewczyny. Powiedzenie jej, jak bardzo ją kochasz lub po prostu wysłanie wiadomości, aby dać jej znać, że o niej myślisz, może sprawić, że poczuje się doceniona i otoczona troską.

Wiadomości te są jednym z rodzajów języka miłości. Istnieje wiele różnych rodzajów języków miłości, a niektórym ludziom bardziej odpowiadają słowa niż działania fizyczne. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, możesz skorzystać z okazji, aby dać jej do zrozumienia, jak bardzo ją doceniasz.

Te słowa mogą służyć jako proste przypomnienie, że nigdy nie znudzi Ci się kochać ją.

 • „Kiedy nadejdzie czas, gdy utopię się w bezdennym oceanie myśli, czy będziesz moim oddechem w tej podróży? Czy zostaniesz i poprowadzisz mnie, przez całą drogę powrotną na powierzchnię?”. – Lukas W.
 • „Zawsze mi mówiłaś, że jestem otoczony ogromną ilością pięknych dziewczyn, jakby miały mnie w jakikolwiek sposób przyciągać. Ale jedyną dziewczyną, której potrzebuję, jesteś ty, kochanie. Nie mogę nawet myśleć o kimś innym, bo jesteś miłością mojego życia. Tak bardzo za Tobą tęsknię”.
 • „Mówią, że miłości nie można zobaczyć, można ją tylko poczuć. Ale oni się mylą. Widziałam ją wiele razy. Widziałam w Twoich oczach prawdziwą miłość do mnie. I jest to najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem!”.
 • „Prosiłem Boga, aby zesłał mi najlepszą dziewczynę na świecie, ale On zesłał mi wspaniałą kobietę, która stała się moją prawdziwą przyjaciółką, namiętną kochanką, troskliwą partnerką i tą, bez której nie mogę żyć! Dziękuję Ci, że jesteś w moim życiu”.
 • „Jeśli sześćdziesiąt sekund miałoby kiedykolwiek stworzyć minutę, a 24 godziny – dzień, to chcę je wszystkie spędzić z Tobą przez cały rok. Z Tobą jest mi najlepiej”.

„Twoje piękno mnie hipnotyzuje. Twoje poczucie humoru wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Twoja dobroć i współczucie napełniają mnie podziwem. Moja ukochana, dziękuję Ci za to, że jesteś wszystkim, czego mógłbym oczekiwać od kobiety, a nawet czymś więcej”.

 • „Przestaję się lękać o jutro, gdy zobaczyłem, jak cudowne było moje wczoraj i jak chwalebne wydaje się moje dziś z Tobą. To Twoja miłość przez cały czas!”.
 • „Najlepszym sposobem na odnalezienie własnej drogi w życiu jest dzielenie jej z kimś innym. Nigdy nie będę żałować, że wybrałam Ciebie jako mojego wiernego towarzysza, moją miłość i moją nadzieję. Sprawiasz, że chcę iść dalej swoją drogą, bez względu na to, jak ciężko jest czasami. Kiedy na Ciebie patrzę, widzę wszystko, co najlepsze w moim życiu. Jesteś powodem, dla którego budzę się rano i moją ostatnią myślą przed zaśnięciem. Dziękuję Ci za to, że jesteś ze mną. Kocham Cię bezgranicznie”.
 • „Nigdy wcześniej nie spotkałam nikogo, kto traktowałby mnie z taką miłością, szacunkiem i zrozumieniem. Mam nadzieję, że kiedyś nauczę się być dla Ciebie tak zachęcająca, jak Ty jesteś dla mnie. Tak bardzo Cię kocham!”.
 • „Niebo jest wtedy, gdy twoje ciepłe, malutkie rączki trzymają moje. Kiedy się złościsz, bo się z Ciebie śmieję. Kiedy opowiadasz mi, jak minął Ci dzień. Niebo to miejsce, gdzie mogę być z Tobą do końca czasów. Kocham Cię bardziej niż cokolwiek i kogokolwiek na świecie”.
 • „Mógłbym powiedzieć Ci tysiąc słów o tym, jak bardzo Cię naprawdę kocham i jaka jesteś absolutnie wspaniała, ale i tak wtedy to by nie wystarczyło. Każdego dnia kocham Cię bardziej”.

„Właśnie wtedy, gdy myślałam, że poddam się losowi, że prawdziwa miłość nie istnieje, Ty przyszedłeś i pokazałeś mi to, co w niej najlepsze. Dziękuję, że byłeś dla mnie sobą”.

 • „Nigdy nie znałam nikogo, kto rzeczywiście wierzył, że jestem wystarczająca. Dopóki nie spotkałam Ciebie.”
 • „Zasługujesz na mnie całego. Zasługujesz na mój poranek, noc i południe. Zasługujesz na moją teraźniejszość i przyszłość, ponieważ jesteś dla mnie najlepszy. Kocham Cię.”
 • „Gdybym mógł być jakąkolwiek częścią Ciebie, byłbym Twoimi łzami. Poczęta w twoim sercu, zrodzona w twoich oczach, żyjąca na twoich policzkach i umierająca na twoich ustach”.
 • „W tym życiu lub w zaświatach, gdziekolwiek pójdzie Twoja miłość, tam zawsze będzie moje serce zakochane w Tobie. Jesteśmy więcej niż nierozłączni. Kocham Cię.”
 • „Miłość jest cudem dziejącym się w sercu; cud ten przydarzył się także mnie, zakochałem się w Tobie w chwili, gdy zobaczyłem Cię po raz pierwszy”.

„Życzę Ci więcej niż Ty mi życzysz na ten dzień. Życzę Ci uśmiechu i śmiechu, które są owocem słodkich wspomnień. Miłego dnia, kochanie”.

 • „Kiedy poczujesz się samotna, spójrz na przestrzenie między palcami i pamiętaj, że tam właśnie idealnie pasują moje palce”.
 • „Czasami myślę tylko o Tobie. Jestem do Ciebie tak przywiązana, że nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie”.
 • „Czasami wracam myślami do chwili, gdy po raz pierwszy cię zobaczyłem. Już wtedy wiedziałem, że znalazłem kogoś niesamowitego. Od tamtej chwili jedyne, czego pragnęłam, to być z Tobą. Bez względu na to, jak ciemny jest mój dzień, widok Ciebie zawsze go rozjaśnia i uświadamia mi, że z Tobą wszystko jest w porządku”.
 • „Moja miłość do Ciebie jest tak ogromna, że czasami czuję, jak przepełnia moje ciało i mój umysł. Czasami jestem gotowa pęknąć, bo to palące uczucie wewnątrz mnie nigdy się nie uspokaja”.
 • „Zawsze myślałem, że człowiek może doświadczyć szczęścia raz w życiu, ale przy Tobie zrozumiałem, że szczęściem dla mnie jest każda minuta, każda sekunda, każdy romantyczny dzień, który spędzam z Tobą i chwile, kiedy trzymam Cię w ramionach”.

„Zawsze myślałam, że miłość to uczucie, ale dopiero teraz widzę, że to świadomy wybór. I wiem na pewno, że wybiorę Ciebie bez względu na wszystko. Jesteś dla mnie jedyny i niepowtarzalny i będziemy razem mimo wszelkich przeciwności”.

 • „Kiedy mówię Ci, że Cię kocham, nie mówię tego z przyzwyczajenia ani po to, by nawiązać rozmowę, mówię to, by przypomnieć Ci, że jesteś najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła”.
 • „Dziękuję, że wybaczyłeś mi, kiedy cię zawiodłem, że wierzyłeś we mnie, kiedy nikt inny tego nie robił, i że byłeś przy mnie na dobre i na złe. Zawsze będę Cię kochał”.
 • „Żadna inna dziewczyna nie mogłaby mnie tak uszczęśliwić, jak Ty każdego dnia. Inspirujesz mnie do robienia rzeczy, których się boję, sprawiasz, że czuję się wyjątkowy. Zrobię wszystko, żebyś i ty tak się czuła”.
 • „Każdy ma swoją własną motywację, by wstać rano i stawić czoła dniu. Ty jesteś moją.”
 • „Wiesz, że nie mam ci wiele do zaoferowania. Ale musisz wiedzieć, że zawsze dam Ci wszystko, co mam. Masz moje serce, więc zatrzymaj je na zawsze”.

„Mówią, że miłość boli, ale jestem gotowa podjąć to ryzyko, jeśli to oznacza, że będę z Tobą”.

 • „Wiesz, wolałbym spędzić chwilę, trzymając Cię w ramionach, niż całe życie, będąc z kimś innym. To dzięki Tobie budzę się każdego ranka”.
 • „Kiedyś myślałam, że zorze polarne to najpiękniejsza rzecz na świecie, ale potem zobaczyłam Twój uśmiech i moje zdanie się zmieniło. Jestem pod twoim urokiem”.
 • „Każdej nocy kładę się spać, myśląc o tym, jak bardzo jestem błogosławiona, że mam Cię w swoim życiu. Jesteś moim Słońcem, Księżycem i Gwiazdami, i zrobię dla Ciebie wszystko, kochanie. Dziękuję Ci, że jesteś ze mną”.
 • „Trzymam Cię za rękę, Ty uśmiechasz się jednocześnie, a ja myślę sobie: niebo musi być właśnie takie”. – James Andrew Cosby
 • „Kiedy ktoś pyta mnie, czy mam w życiu coś, o co warto walczyć, od razu przypominam sobie Twoją twarz. Dla ciebie sam wygrałbym wojnę. To dzięki Tobie oddycham. Kocham Cię bezgranicznie, moja dziewczyno”.

„Bycie z tobą to najłatwiejszy wybór, jakiego kiedykolwiek dokonałem, i jestem szczęśliwy, że mogę go dokonywać każdego dnia”.

 • „Nie musisz się martwić, czy będę cię dalej kochać, czy nie. Jestem Ci całkowicie oddany dziś, jutro i zawsze”.
 • „Niektórzy ludzie zaczynają swój dzień od filiżanki kawy, inni – od kawałka gorzkiej czekolady. Ale każdy dzień zaczyna się od myśli o Tobie. Jesteś spełnieniem moich marzeń, kochanie. Kocham Cię bardzo mocno”.
 • „Spotkanie z Tobą było najważniejszym wydarzeniem w moim życiu. Chcę spędzić wszystkie moje jutra, znajdując coraz więcej powodów, by być w Tobie zakochanym”.
 • „Czy widziałeś kiedyś nocne niebo pełne gwiazd? To prawdziwa magia, którą można porównać tylko z Tobą. Ty jesteś moim niebem, ty jesteś moimi gwiazdami i ty jesteś moją magią. Chciałabym, żebyś wiedział, jak wiele dla mnie znaczysz”.
 • „Kiedy zobaczysz dziś w nocy spadającą gwiazdę, wypowiedz życzenie, a ono się spełni. Wiem, bo ja też tak myślałam i znalazłam Ciebie”.

„Kiedy Cię widzę, wciąż mam motyle. To tak jak pierwszego dnia, gdy Cię zobaczyłam; miłość od pierwszego wejrzenia. Wiem, że kochałeś mnie od chwili, gdy się poznaliśmy, i wiem, że będziesz mnie kochał aż do śmierci, dlatego kocham Cię jeszcze bardziej”.

 • „Zawsze będę miał ten kawałek mojego serca, który uśmiecha się, ilekroć o Tobie pomyślę”.
 • „Nigdy nie sądziłam, że spotkam kogoś takiego jak Ty. Nigdy nie sądziłem, że tak wspaniała kobieta zakocha się w kimś takim jak ja. Ale to wszystko sprawia, że myślę, że prawdziwa miłość istnieje, a ja jestem tym szczęściarzem, który ma ją w swoim życiu”.
 • „To takie niesamowite uczucie wiedzieć, że staję przeciwko światu w towarzystwie najwspanialszej, najsilniejszej i najinteligentniejszej kobiety. Razem jesteśmy w stanie przenosić góry, czynić siebie nawzajem lepszymi, kochać całym sercem i wykorzystywać nasze najlepsze cechy. Razem możemy być naprawdę szczęśliwi”.
 • „Ostatniej nocy patrzyłem w gwiazdy i do każdej z nich dopasowywałem powód, dla którego Cię kocham. Szło mi świetnie, dopóki nie zabrakło mi gwiazd”.
 • „Nie znałam smaku prawdziwej miłości, dopóki nie spotkałam Ciebie. Nauczyłeś mnie kochać, wyrażać swoje emocje, troszczyć się, ponosić odpowiedzialność. I teraz czuję, że jestem kompletna. Kocham cię, kochanie, i jestem ci niezmiernie wdzięczny za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Oby to się nigdy nie skończyło”.

„Jedyną rzeczą, która nie ma końca, jest moja miłość do ciebie. Obdarzasz mnie najsilniejszym uczuciem, jakie kiedykolwiek znałem, i nigdy nie pozwolę mu wygasnąć. Jesteś spełnieniem moich marzeń, największym błogosławieństwem, jakie kiedykolwiek otrzymałem od Boga. Będę Cię kochać na zawsze”.

 • „Myślę o Tobie, gdy wykonuję codzienne, rutynowe czynności. Myślę o Tobie, kiedy prowadzę samochód. Myślę o Tobie, kiedy rozmawiam z innymi ludźmi. Myślę o Tobie, kiedy pracuję. Myślę o Tobie nawet podczas snu. Mój umysł jest całkowicie pochłonięty myślami o Tobie. Jesteś wszystkim, czego potrzebuję, wszystkim, za czym tęsknię, moja miłości”.
 • „Mówi się, że zakochuje się tylko raz, ale to nie może być prawda. Za każdym razem, gdy na Ciebie patrzę, zakochuję się od nowa”.
 • „Teraz wiem, jak wygląda szczęście. Wygląda jak Ty. Ma twoją anielską twarz, twój słodki głos, delikatne dłonie, jedwabiste włosy i życzliwe serce. Naprawdę to mówię, kochanie. Ty jesteś moim szczęściem”.
 • „Przez wszystkie życiowe szczyty i doliny jestem błogosławiony, że mogę dzielić z Tobą ten życiowy rollercoaster. Kochanie, sprawiasz, że moje życie jest bardziej ekscytujące niż przejażdżka z dreszczykiem!”.
 • „Kiedy jestem z Tobą, czuję, że mam to, co najlepsze z obu światów. Twoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno po prostu mnie zadziwia”.

„Nie boję się ani pająków, ani ciemności, ani śmierci. Jedyną rzeczą, której naprawdę się boję, jest utrata Ciebie. Ponieważ dajesz mi siłę i inspirację, by iść przez życie i zauważać wspaniałe rzeczy wokół mnie. Dajesz mi siłę, by kochać i być kochanym. Znaczysz dla mnie cały świat, kochanie”.

 • „Mówi się, że powinno się robić rzeczy, które przynoszą satysfakcję i radość. Jestem prawie pewien, że moim najważniejszym celem w tym życiu jest uszczęśliwianie Cię każdego dnia, ponieważ nic nie daje mi takiej satysfakcji, jak widok Twojego idealnego uśmiechu i Twoich pięknych oczu roziskrzonych szczęściem.”
 • „Jesteś typem silnej, zdolnej i pięknej kobiety, która imponuje każdemu, kogo spotkasz. Jestem tak dumny, że mogę nazywać Cię moją miłością”.
 • „Mówi się, że najlepszym sposobem na określenie znaczenia danej osoby jest wyobrażenie sobie życia bez niej. Cóż, wydaje mi się, że masz dla mnie naprawdę wielkie znaczenie, ponieważ w ogóle nie wyobrażam sobie mojego życia bez Ciebie”.
 • „Kocham Cię całą miłością, jaka istnieje, całą miłością, jaka kiedykolwiek była i całą miłością, jaka kiedykolwiek będzie”.
 • „Nasz związek jest jak kolejka górska. Jest ekstremalny, niespodziewany, nieprzewidywalny, ekscytujący i przyprawiający o zawrót głowy w dobrym tego słowa znaczeniu. Przyprawia mnie o dreszcze, doprowadza do szaleństwa, ale czuję się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, bo nie ma nic gorszego niż nudny i nieciekawy związek”.

„Kochanie Cię przychodzi tak naturalnie. Sam widok Ciebie wchodzącego do pokoju wywołuje uśmiech na mojej twarzy i dodaje mi odwagi”.

 • „Czasami wydaje mi się, że zakochałem się w Tobie na długo przed moimi narodzinami. Jesteś moją pierwszą i jedyną miłością i wierzę, że będę Cię nadal kochać po mojej śmierci i będę Cię kochać w następnych życiach. Na zawsze i na zawsze”.
 • „Nasz związek to najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła. Kocham wszystko w tobie, wewnątrz i na zewnątrz”.
 • „Bycie twoim mężczyzną jest niesamowite. Uwielbiam to, jak mówisz, jak się uśmiechasz, jak się rumienisz, gdy powiem coś miłego, jak się śmiejesz, gdy jestem głupi. Kocham wszystko w tobie, kochanie. Kocham cię.”
 • „Jedno życie nigdy nie będzie wystarczające, aby cieszyć się dzieleniem z Tobą nocy i dni, aby powiedzieć Ci, jak bardzo Cię kocham i potrzebuję. Życie jest naprawdę zbyt krótkie na tak wielką i wieczną miłość. Chciałabym żyć wiecznie tylko po to, by móc Cię widzieć każdego dnia i obdarzać Cię całą moją miłością i troską przez całą wieczność.”
 • „Jedyną rzeczą, która nie ma końca, jest moja miłość do Ciebie. Obdarzasz mnie najsilniejszym uczuciem, jakie kiedykolwiek znałem, i nigdy nie pozwolę mu odejść. Jesteś spełnieniem moich marzeń, największym błogosławieństwem, jakie kiedykolwiek otrzymałem od Boga. Będę Cię kochał na zawsze”.

„Żadna inna kobieta na świecie nie może dorównać Twojemu pięknu, urokowi i wdziękowi. Jestem tak wdzięczny, że jesteśmy razem. Tak bardzo Cię kocham.”

 • „Jesteś najpiękniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem. Gwiazdy i księżyc nic nie znaczą, dopóki Ty chodzisz po ziemi. Modlę się, aby nasza miłość trwała wiecznie, i zrobię dla niej wszystko. Kocham Cię tak, jak jeszcze nigdy nie kochałem”.
 • „Moja dusza istnieje po to, by być z twoją. Kocham Cię.”
 • „Pokazałeś mi, że życie bez miłości jest nudne i bezsensowne. Dziękuję Ci za każdą minutę, którą ze mną spędziłeś i proszę Cię, abyś spędził całe życie u mojego boku. Jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek pragnęłam”.
 • „Czym jest życie bez Ciebie? Po prostu czarną dziurą. Nie ma końca, nie ma początku, nie ma sensu ani radości, nie ma spokoju ani harmonii. Czuję, że stałem się tym, kim muszę być, gdy Cię poznałem. Kocham Cię ponad wszelkie granice”.
 • „Bez względu na to, jak zły miałam dzień, kiedy Cię widzę, cała moja frustracja i smutek zdają się rozpływać. Jestem bardzo wdzięczna, że mam Ciebie”.

„Cenię sobie każde wspomnienie, jakie kiedykolwiek razem przeżyliśmy, i nie mogę się doczekać, by zobaczyć, co przyniesie nam przyszłość. Tak bardzo Cię kocham!”.

 • „Czy będzie to romantyczna kolacja w wytwornej restauracji, czy zwykły spacer po parku, każda chwila, którą spędzamy razem, to czysta magia!”.
 • „Nie ma na tej ziemi drugiej osoby, z którą chciałabym spędzić życie. Kocham Cię.”
 • „Naprawdę nie czuję się wystarczająco dobry, by zasłużyć na kogoś takiego jak Ty. Jesteś zapierająco piękna, niezwykle inteligentna i tak zabawna w towarzystwie. Jesteś tak wspaniałą osobą!”.

Ostatnie słowa

Pamiętaj, że nie potrzebujesz specjalnego dnia, aby powiedzieć jej, jak bardzo ją kochasz. Nawet najzwyklejszy dzień może stać się wyjątkowy dzięki tym szczerym, serdecznym przesłaniom miłosnym. Wykorzystaj te przesłania miłosne i spraw, aby jej serce się rozpłynęło. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż widok szczęśliwej dziewczyny.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector