Co to znaczy, gdy żonaty mężczyzna cię chroni

Miłość

Mężczyźni mają biologiczny instynkt ochrony i utrzymania swojego partnera.

W naszych czasach często brakuje tego rodzaju rycerskiego zachowania, ale wciąż jest ono obecne u mężczyzn, właśnie tam w ich kodzie ewolucyjnym.

A co z facetem, który jest żonaty, ale także bardzo opiekuńczy i troszczący się o ciebie?

Jeśli ma już partnera, możesz się zastanawiać, dlaczego jest tak opiekuńczy i troszczy się o twoje dobre samopoczucie.

Oto proste spojrzenie na to, co to znaczy, gdy żonaty mężczyzna cię chroni.

On troszczy się o ciebie

Kiedy mężczyzna chroni jakąkolwiek kobietę, oznacza to, że troszczy się o nią i że jej dobro jest dla niego ważne.

Jest to tak samo prawdziwe, jeśli jest żonatym mężczyzną.

W rzeczywistości żonaty mężczyzna wykazał już zwiększoną zdolność do zaangażowania i troski o kobietę z racji tego, że jest żonaty.

Z tego powodu wydaje się być „typem”, który będzie bardzo troszczył się o kobietę, nawet jeśli okaże się, że nie jest to jego żona lub inna kobieta oprócz jego żony.

Jak ujął to autor relacji, Phil Ashton:

„Jeśli żonaty mężczyzna cię chroni, to znak, że mu na tobie zależy i coś do ciebie czuje”.

Ashton ma tutaj rację, ale musimy zejść nieco głębiej.

Pytanie oczywiście brzmi, co on do ciebie czuje.

Czy postrzega cię jako przygodę seksualną, romantyczną opcję na dłuższą metę lub przyjaciela w sensie platonicznym?

Zacznijmy od opcji 1.

1) Pociąga Cię seksualnie

Pierwsza opcja jest taka, że ​​czuje do ciebie pociąg seksualny i że jego opiekuńczość wynika przynajmniej częściowo z chęci spania z tobą.

Jeśli tak jest, miej oczy otwarte na klasyczne oznaki zainteresowania seksualnego, w tym częste dotykanie cię przez niego, nawiązywanie silnego kontaktu wzrokowego i flirtowanie z tobą.

Jako żonaty mężczyzna mógł przechodzić przez trudny okres w swoim małżeństwie lub być szczęśliwy ze swoją żoną romantycznie, ale niezaspokojony seksualnie.

Jego opiekuńczość w stosunku do ciebie może pochodzić z miejsca prawdziwej troski, absolutnie, ale nie lekceważ tego, że może to być również nieodłączną częścią jego pociągu seksualnego do ciebie.

2) Jest tobą zauroczony

Następną prawdopodobną opcją jest to, że ma do ciebie romantyczne uczucia. Może to obejmować element seksualny lub nie, ale główną motywacją jest tutaj więź emocjonalna, którą czuje do ciebie.

Czuje do ciebie przywiązanie lub miłość, której brakuje lub jest niewystarczająca dla jego żony.

Chroni cię, ponieważ więź, którą czuje, jest dla niego bardzo realna i znacząca.

Jeśli robi wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że dobrze sobie radzisz pod względem bezpieczeństwa, finansów lub innych dziedzin życia, często może to wiązać się z silnymi romantycznymi uczuciami z jego strony.

3) On postrzega cię jako drogiego przyjaciela

Trzecią najbardziej prawdopodobną opcją tutaj, jeśli chodzi o to, co to znaczy, gdy żonaty mężczyzna cię chroni, jest to, że nie ma do ciebie romantycznych ani seksualnych uczuć, ale postrzega cię jako drogiego przyjaciela.

Jeśli ma córkę, może być jeszcze bardziej zaangażowany emocjonalnie.

Może czuć, że upewnienie się, że wszystko jest w porządku w twoim życiu i życiu miłosnym, jest dla niego podwójnie ważne ze względu na to, jak bardzo kocha swoją córkę.

Ten rodzaj przyjaznej, ojcowskiej miłości ze strony żonatego mężczyzny może nie być tym, czego szukasz, ale jest to jeden z powodów, dla których on może cię chronić.

Zwróć uwagę na to, gdzie go spotkałeś i kontekst twojego związku, aby uzyskać więcej wskazówek na temat jego zamiarów wobec ciebie.

Jedno, co możemy powiedzieć na pewno, to to, że:

Uważa cię za wartościową kobietę

Nie ma wątpliwości, że żonaty mężczyzna nie zrobi wszystkiego, co w jego mocy, aby zapewnić ci dobre samopoczucie, chyba że uzna cię za kobietę o wysokiej wartości.

Jeśli cię chroni, możesz być absolutnie pewien, że uważa cię za szczególnie atrakcyjną fizycznie, mądrą i pożądaną jako partnera lub kobietę, która zasługuje na to, co najlepsze od życia, nawet jeśli on osobiście nie jest pociągany.

Rzecz w żonatym mężczyźnie, który się o ciebie troszczy, polega na tym, że czasami jest to zastępstwo dla niego, który ma romans…

To dlatego, że czasami:

Nawet jeśli nie może być z tobą, chce dla ciebie jak najlepiej

Niektórzy żonaci mężczyźni, którzy pragną romansu, zamiast tego spróbują pomóc kobiecie i być przy niej w każdy możliwy sposób.

To jest ich rozwiązanie zamiast zdradzania własnego małżeństwa.

W ten sposób może być blisko ciebie i robić dla ciebie miłe rzeczy bez przekraczania granicy niewierności.

Jeśli wyczuwasz z jego strony wiele stłumionych pragnień, ale on zawsze skupia się na twoich interakcjach, upewniając się, że wszystko jest w porządku, udzielając ci rad lub pomagając, to może być to, co się dzieje.

Jeśli jest zaangażowany w romans z tobą lub próbuje to zrobić, a także bardzo cię chroni, może to oznaczać osiągnięcie następnego poziomu powagi.

Mówię, że:

Być może rozważa pozostawienie żony, aby być z tobą

Jeśli masz romantyczne uczucia do tego żonatego mężczyzny lub zakochałeś się, to może być to, na co masz nadzieję.

Podczas gdy wielu żonatych facetów unika tematu opuszczenia małżeństwa lub zwisa z niego bez podążania za nim, z pewnością możliwe jest, że faktycznie opuści żonę, aby być z tobą.

Pomimo bałaganu, złamanego serca i wyzwań logistycznych, które mogą się z tym wiązać, tam, gdzie jest wola, znajdzie się sposób.

Jeśli oboje czujecie się zakochani, a on stał się wobec was wyjątkowo opiekuńczy, z pewnością może to być preludium do opuszczenia przez niego żony, aby być z tobą.

Po prostu upewnij się, że nie pokładasz wszystkich swoich nadziei ani dobrego samopoczucia w tym, co się stanie, i zaakceptuj, że jedyną kontrolą są twoje własne decyzje i działania, a nie to, co on robi lub co czuje.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector