Mars w astrologii

Astrologia

Mars jest zwykle kojarzony z kolorem czerwonym. Jako władca Barana i Skorpiona, Mars kojarzy się z wojną, seksem, namiętnością, złością i agresją. Jest również powiązany z takimi rzeczami jak żołnierze, nienawiść, mięso, broń, wojownicy i żelazo. Ta planeta jest również połączona z dniem wtorek. Mars ostatecznie paradoks jako planeta, która zaczyna i kończy nasze życie. Jest to początek cyklu zodiakalnego Barana i koniec cyklu Skorpiona.

Podczas gdy Mars często może być łączony z wojną i zniszczeniem, dzieje się tak z powodu jego zwierzęcej natury. Jeśli nie damy tej zwierzęcej naturze panowania, kiedy ograniczymy naszą ekspresję seksualną lub ekspresję energii, to w końcu powoduje to niezwykłe frustracje i zahamowania. Mars jest naszą pierwszą czakrą, więc jest naszą najbardziej podstawową energią. Często reprezentuje „lęki, które wydają się kontrolować nasze życie”. Jeśli potrafimy być odważni i żyć pełnią naszego potencjału, Mars pomoże nam się uziemić, da nam energię, której potrzebujemy i pomoże nam rozwiązać wszelkie problemy egzystencjalne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wszystkie planety wpływają na nasze życie zgodnie z zodiakiem, skorzystaj z okazji i przejrzyj nasz przewodnik po planetach w astrologii.

Mars w astrologii

Mars w astrologii znany jest jako początek początków. Jako władca Barana Mars jest pierwszym oddechem, jaki bierzemy w życiu. To symbol karmy i naszego losu. To nasz wrodzony instynkt pomaga kierować naszym życiem. Chociaż nie możemy pozwolić, aby ten instynkt stał się zbyt silny, zdrowy instynkt seksualny i popęd wewnętrzny pomagają nam prowadzić i popychać nas poza nasze granice.

Mars w astrologii jest często uważany za instynktownego, gniewnego, agresywnego i szybkiego. Jednocześnie zapewnia nam pulę godności. W zależności od godności, aspektów i znaku Mars może dać nam energię potrzebną do osiągnięcia naszych celów. Kiedy Mars jest słaby, może spowodować, że nasza energia zostanie wygięta i poprowadzi nas do zachowań autodestrukcyjnych. Mars jest panem wszystkich okrzyków namiętności i instynktu.

Mars jako planeta

Planeta Mars nosi imię rzymskiego boga wojen. Jest znana jako czerwona planeta, ponieważ Mars wydaje się czerwony gołym okiem na Ziemi. To czerwone zabarwienie pochodzi od rdzy, która świeci czerwonawym kolorem na powierzchni planety. Chociaż Mars może być naszą planetą docelową dla skolonizowanej przestrzeni, nie jest to szczególnie przyjazna planeta dla ludzi. W porównaniu z ziemią ma cienką atmosferę, zimną powierzchnię i silne burze piaskowe. Ma również dwa księżyce znane jako Deimos (nazwa oznacza panikę) i Phobos (nazwa oznacza strach).

Manifestacje Marsa

Mars w astrologii to energia, żywiołowość, ogień i przyprawy. Ma zdolność zadawania bólu i jest obosieczną bronią, która nas niszczy. Mars w astrologii polega na naszym pragnieniu przyłączenia się do bitwy i walki o to, czego pragniemy. Bez pomocy Księżyca i Wenus nie możemy zrozumieć emocji. Bez pomocy Merkurego i Słońca nie możemy zrozumieć zdrowego rozsądku ani samoświadomości.

Mars to energia, ambicja i agresja. To energia, która napędza nas do przodu i do przodu. W ruchach wstecznych jest to jeden z najtrudniejszych ruchów wstecznych koła zodiakalnego. Reprezentuje wszystkie ostre stany fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Jego rządy i upadek można znaleźć w żywiole Wody, co oznacza, że ​​emocje są zarówno największym wyzwaniem, jak i nagrodą. Zdrowy Mars obejmuje Księżyc na naszym wykresie i wodnistą naturę.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector