„Mój mąż dba tylko o siebie”: 10 wskazówek, jeśli to ty

Miłość

Czy twój mąż jest egoistą?

Nie zazdroszczę ci, ale mam pewną radę.

Miej nadzieję: to nie musi być koniec twojego małżeństwa, a może być szansą na rozwój i powrót.

„Mój mąż dba tylko o siebie” – 10 wskazówek, jeśli to ty

1) Zachęć go, aby dorósł

Jednym z najczęstszych powodów samolubnych mężów są samolubni chłopcy i nastolatki.

Pozwól mi wyjaśnić:

Chłopcy, którzy dorastają w środowisku kulturowym lub rodzinnym, które zachęca ich do przedkładania ich opinii nad innych, często stają się chamscy w małżeństwie.

Od najmłodszych lat uczono ich, że ich opinia jako chłopca przeważa nad opinią dziewczynki. Że są „szefem”, szefem, tym, który naprawdę się liczy.

Cóż, rozumiesz, o co chodzi.

Jak ujęła to Leslie Cane, autorka związków:

„Niektórzy rodzice rozpieszczają syna tak bardzo, że ci sami mężczyźni dorastają w przekonaniu, że ich opinie i uczucia liczą się najbardziej.

I chociaż twój mąż mógł nie mieć żadnej kontroli nad swoim wychowaniem, z całą pewnością ma teraz kontrolę nad swoimi działaniami.

To jest dokładnie to. Nie możesz wypuścić męża z haczyka w tej sprawie.

Tylko dlatego, że dorastał w gwałtowny sposób, nie oznacza, że ​​musi tak pozostać. I nie powinieneś dawać mu na to przepustki.

Jest teraz mężczyzną, a przynajmniej powinien nim być.

Co prowadzi mnie do punktu drugiego…

2) Jego wewnętrzny bohater nie jest wyzwalany przez ciebie

Innym możliwym powodem, dla którego twój mąż może zachowywać się jak samolubny palant, jest to, że czuje, że czegoś brakuje w twoim małżeństwie.

Dla wielu mężczyzn tym brakującym „czynnikiem X” jest poczucie, że żona nie wydobywa ich wewnętrznego mężczyzny. Czują, że ich męska natura nie jest tak naprawdę zaangażowana, więc odłączają się i obżerają niezdrowym jedzeniem, leniwymi zajęciami i nastawieniem „ja przede wszystkim”.

Widzisz, dla facetów chodzi o to, by uruchomić ich wewnętrznego bohatera.

Dowiedziałem się o tym z instynktu bohatera. Ta fascynująca koncepcja, wymyślona przez eksperta od związków, Jamesa Bauera, dotyczy tego, co naprawdę napędza mężczyzn w związkach, co jest zakorzenione w ich DNA.

I jest to coś, o czym większość kobiet nic nie wie.

Po uruchomieniu, te sterowniki czynią mężczyzn bohaterami własnego życia. Czują się lepiej, kochają mocniej i angażują się silniej, gdy znajdą kogoś, kto wie, jak to wywołać.

Być może zastanawiasz się, dlaczego nazywa się to „instynktem bohatera”? Czy faceci naprawdę muszą czuć się jak superbohaterowie, żeby związać się z kobietą?

Zupełnie nie. Zapomnij o Marvelu. Nie będziesz musiał odgrywać damy w opałach ani kupować swojemu mężczyźnie peleryny.

Prawda jest taka, że ​​nie wiąże się to z żadnymi kosztami ani poświęceniem. Wystarczy kilka drobnych zmian w sposobie, w jaki się do niego zbliżasz, a dotrzesz do jego części, do której nie dotarła żadna kobieta.

Najprostszą rzeczą do zrobienia jest obejrzenie doskonałego darmowego filmu Jamesa Bauera tutaj. Dzieli się kilkoma prostymi wskazówkami na początek, takimi jak wysłanie mu 12-wyrazowego SMS-a, który natychmiast uruchomi jego instynkt bohatera.

Ponieważ na tym polega piękno instynktu bohatera.

To tylko kwestia znajomości właściwych rzeczy do powiedzenia, aby uświadomić mu, że chce ciebie i tylko ciebie.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć darmowe wideo.

3) Nie usprawiedliwiaj go

W ramach uczenia się wyzwalania instynktu bohatera i radzenia sobie z postawami z dzieciństwa, które może nadal mieć, ważne jest, aby nie robić zbyt wielu wymówek dla swojego męża.

Jednocześnie unikaj przesadnego oskarżania lub brania jego samolubstwa do siebie.

W wielu przypadkach samolubni ludzie ledwo są świadomi tego, że tak jest, ponieważ stało się to dla nich takim nawykiem.

Mów konkretnie o egoizmie, który cię dręczy, i bądź uczciwy, jeśli chodzi o własne wady.

Robiąc inwentaryzację, upewnij się, że nie dążysz do perfekcji. Zamiast tego celuj w małe ulepszenia.

Może zacząć się od tego, że wyniesie śmieci, a skończy się na tym, że twój mąż faktycznie pomoże opiekować się dziećmi lub czasem gotować.

Wielkie marzenia zaczynają się od małych początków.

4) Unikaj myślenia czarno-białego

Kiedy masz do czynienia z egocentrycznym mężem, staraj się unikać powszechnej psychologicznej pułapki, jaką jest myślenie czarno-białe.

Tutaj widzisz każdą sytuację i problem jako czarno-białe.

Twój mąż nie jest świętym ani diabłem. Jest wadliwą i prawdopodobnie nieco paradoksalną osobą z wszelkiego rodzaju światłami i cieniami.

Wszyscy jesteśmy, naprawdę.

Ale jeśli chcesz osiągnąć jakąś poprawę w jego egoizmie, postaraj się nie budować jego zachowania do końca świata.

Może to być frustrujące, ale postaraj się zauważyć kilka pozytywów w jego zachowaniu i zacznij od serdecznego zachęcania go do poprawy.

Jak pisze dr Jeffrey Bernstein:

„Postrzegasz swojego partnera jako negatywnie zawsze lub nigdy nie robiąc rzeczy.

Na przykład myślenie „mój mąż dba tylko o siebie” jest myślą typu „wszystko albo nic”.

5) Nie myl jego zachowania z jego tożsamością

Zwrócenie uwagi na samolubne zachowanie męża najlepiej jest zapewnić mu proaktywne alternatywy, w których może zrobić więcej.

Tak jak radziłem, zacznij od małych kroków i idź w górę.

Mając do czynienia z mężem, który nie zwraca na ciebie uwagi i nie dzieli się z tobą swoją energią ani czasem, łatwo jest powiedzieć, jaki jest.

Jest guzem na pniu, który nie ma nic do zaoferowania. Ale nie myl jego zachowania z jego tożsamością.

Twój mąż może zachowywać się bardzo samolubnie ze 100 różnych powodów. Nie powinieneś szukać wymówek, jak powiedziałem, ale to nie znaczy, że powinieneś go spisać na straty.

6) Dowiedz się, jak wydobyć swoją proaktywną stronę

Mężczyźni nie rodzą się samolubami, wręcz przeciwnie. Są urodzeni, aby sprostać wyzwaniom i robić wspaniałe rzeczy dla tych, na których im zależy. Sięga to wstecz do najwcześniejszych korzeni ewolucji.

Najbardziej zaangażowani mężczyźni, jakich znam w małżeństwa, są troskliwi i pokorni wobec swojej żony. Ale są też silni i dominujący w nieagresywny sposób.

Odnosi się to do wyjątkowej koncepcji, o której wspomniałem wcześniej: instynktu bohatera.

Kiedy mężczyzna czuje się szanowany, użyteczny i potrzebny, jest bardziej prawdopodobne, że całkowicie przestanie mieć romanse i zobowiąże się tylko do ciebie.

A najlepsze jest to, że wyzwolenie jego instynktu bohatera może być tak proste, jak wiedza, co należy powiedzieć w tekście.

Możesz dowiedzieć się dokładnie, co robić, oglądając ten prosty i autentyczny film autorstwa Jamesa Bauera.

7) Zacznij wprowadzać zmiany w swojej codziennej rutynie

Aby zacząć odwracać uwagę męża od jego systemu słonecznego, zacznij od małych rzeczy.

Najpotężniejszą dźwignią, jaką masz, jest zachęcenie go do wprowadzenia drobnych zmian w jego codziennej rutynie.

Nasze nawyki sprawiają, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. Zmieniając to, możesz zacząć zmieniać wszystko.

Zamiast wstawać o 8 rano i domagać się śniadania przed rozpoczęciem pracy o 9 rano, zasugeruj, żeby zaczął wstawać o 7 rano

Jedna godzina może zrobić ogromną różnicę.

Pokaż mu, jak działa odkurzacz i poproś go, aby jeden dzień w tygodniu pomagał ci w domu. Może jęczeć, ale żyjemy w czasach, kiedy mężczyźni mogą bez wstydu pomagać w domu, prawda?

Zamiast pytać tylko, jak się czujesz, kiedy ma ochotę na seks, daj mu do zrozumienia, że ​​​​komunikacja jest dla ciebie naprawdę ważna i że lubisz rozmawiać bardziej niż tylko w sposób transakcyjny.

8) Stań w obronie siebie!

Kiedy masz do czynienia z egocentrycznym mężczyzną, któremu złożyłeś przysięgę, może to być wręcz wyczerpujące i wyczerpujące emocjonalnie.

Kiedy walczysz z próbą zauważenia przez męża, że ​​nie jest jedyną osobą, która istnieje na świecie, postaraj się również skupić na sobie.

Dbanie o siebie to dobry początek, ale chcesz też zagłębić się w korzenie tego, jak kochasz i gdzie są granice tego, jak traktują cię inni ludzie.

Prawda jest taka, że ​​większość z nas pomija niezwykle ważny element w naszym życiu:

Relacja, którą mamy ze sobą.

Dowiedziałem się o tym od szamana Rudá Iandê. W swoim autentycznym, darmowym filmie o kultywowaniu zdrowych relacji daje ci narzędzia, dzięki którym znajdziesz się w centrum swojego świata.

Omawia niektóre z głównych błędów, które większość z nas popełnia w naszych związkach, takie jak nawyki współzależności i niezdrowe oczekiwania. Błędy, które większość z nas popełnia, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Dlaczego więc polecam zmieniające życie rady Rudy?

Cóż, używa technik wywodzących się ze starożytnych nauk szamańskich, ale wprowadza do nich własną współczesną wersję. Może i jest szamanem, ale jego doświadczenia miłosne niewiele różniły się od twoich i moich.

Dopóki nie znalazł sposobu na przezwyciężenie tych powszechnych problemów. I tym chce się z tobą podzielić.

Więc jeśli jesteś gotowy, aby dokonać tej zmiany już dziś i pielęgnować zdrowe, pełne miłości relacje, relacje, na które zasługujesz, zapoznaj się z jego prostą, autentyczną radą.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć darmowe wideo.

9) Uporządkuj swoje życie finansowe

Kolejnym dużym krokiem do zrobienia, jeśli twój mąż jest egocentryczny, jest uporządkowanie twojego życia finansowego.

Może to zabrzmieć jak dziwny temat, o którym należy wspomnieć w tym względzie, ale oto dlaczego ma to znaczenie:

Jeśli twój mąż jest uzależniony od pracy i skupiony na zarabianiu pieniędzy, często jest to jeden z głównych powodów, które pogłębiają jego rozłąkę z tobą.

Prowadzi to również do tego, że wielu mężów narzeka, że ​​już zarabiają na rodzinę i „czego chcieć więcej?”

Oczywiście chcesz, aby naprawdę zaangażował się w związek i część twojego życia. A jednym z najlepszych sposobów, aby tak się stało, jest zmniejszenie presji monetarnej.

Jeśli twój mąż nie jest tak skoncentrowany na pieniądzach, a twój związek jest dobrze zabezpieczony finansowo, często może to zmniejszyć presję.

Faktem jest:

Nasze przekonania na temat pieniędzy są potężne, a znalezienie drogi do prawdziwego sukcesu finansowego ma wiele wspólnego z nastawieniem na pieniądze.

10) Niech twój mąż ci to wynagrodzi

W ramach rehabilitacji twojego męża z egoizmu, twoim zadaniem jest zasadniczo pokazanie mu, jak wspaniałe może być życie, jeśli przestanie być tak egocentryczny.

Niech twój mąż ci to wynagrodzi.

Wieczorne randki na mieście, może wspólny weekend.

A co ważniejsze:

Konsekwentnie mniej samolubne podejście, w którym nie tylko zwraca większą uwagę na ciebie, ale także na wszystkich innych w twoim życiu.

W końcu stanie się również znacznie szczęśliwszy, gdy wyjdzie trochę bardziej z własnej orbity, co jest korzystne dla obu stron. Bo prawda jest taka, że ​​spędzanie zbyt dużej ilości czasu wyłącznie na sobie to przepis na nieszczęście.

Znalezienie jego hojnej strony

Kiedy zaczynasz komunikować się ze swoim mężem i zachęcasz go, by stał się bardziej uważnym mężczyzną, to wszystko jest częścią procesu odkrywania jego hojnej strony.

Jeśli nie poczuje się osądzony, a raczej zachęcony, zachęci go to do wykorzystania swojego potencjału i bycia wszystkim, czym może być dla ciebie – i dla siebie.

Kluczem jest teraz dotarcie do twojego mężczyzny w sposób, który wzmocni zarówno jemu, jak i tobie.

Wspomniałem wcześniej o koncepcji instynktu bohatera — odwołując się bezpośrednio do jego pierwotnych instynktów, nie tylko rozwiążesz ten problem, ale zaprowadzisz swój związek dalej niż kiedykolwiek wcześniej.

A ponieważ ten darmowy film pokazuje dokładnie, jak wywołać instynkt bohatera w twoim mężczyźnie, możesz dokonać tej zmiany już dziś.

Dzięki niesamowitej koncepcji Jamesa Bauera, zobaczy w tobie jedyną kobietę dla niego. Więc jeśli jesteś gotowy, aby to zrobić, koniecznie obejrzyj wideo teraz.

Oto ponownie link do jego doskonałego darmowego filmu.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector