Naturalnie atrakcyjne znaki zodiaku

Astrologia

Jak wyjaśnia przysłowie, piękno jest w oku patrzącego. To, co jedna osoba uważa za atrakcyjną cechę partnera, inna może uznać za wadę. W ten sposób każdy znak zodiaku jest atrakcyjny sam w sobie. Ten artykuł ma na celu wyjaśnienie, w jaki sposób każdy z naturalnie atrakcyjnych znaków zodiaku może objawiać się u każdej osoby. Podobnie, każda osoba kieruje się własnym znakiem przy ocenie piękna innej osoby, a także musi być świadoma wpływów i wartości, które rozwinęła w ciągu swojego życia. Pewne jest, że odniesiesz wielką korzyść z nauki, jak przyciągać każdy znak zodiaku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak gwiazdy wpływają na nasze cechy, poświęć ten czas na poznanie cech według znaków astrologicznych.

Energiczny Baran

Fizycznie Mars pobłogosławił mężczyznę lub kobietę Barana energiczną i silną cechą. Iskra, która kieruje ich umysłami, ukształtowała również ich ciała. Ze względu na wrodzone walory Barana prawdopodobnie będą starali się pielęgnować atletyczną sylwetkę, podczas gdy ci, którzy tego nie robią, mogą być nieświadomie świadomi ćwiczeń, które wykonują w ciągu dnia.

Baran, pierwszy ze znaków, znany jest z głowy, mózgu i oczu. Często szczególnie zauważalna jest głowa mężczyzny lub kobiety Barana. Może to objawiać się uderzającym pięknem lub potężną strukturą. Mózg jest równie bystry i prawdopodobnie objawia się szybkim dowcipem i inteligencją. Oczy Barana są często zauważalne, na co często zwracają uwagę osoby w ich życiu.

Zmysłowy Byk

Wenus, rządząca planeta Byka, błogosławi tych, którzy urodzili się pod nią, żywą formą fizyczną. Tendencje mężczyzny lub kobiety Byka powodują, że ich ciała są wydatne, z mięśniami, tłuszczem lub szczupłością. Podążają w życiu naturalną drogą, która jest przejawem ich hedonistycznych pragnień. Ukształtują swoje ciało w odniesieniu do swoich przyjemności i przyjemności tych, których chcą przyciągnąć.

Byk, znany ze swojej charyzmy, rządzi gardłem, szyją, tarczycą i głosem. W ten sposób gardło i szyja mężczyzny lub kobiety Byka zostaną naturalnie zaakcentowane. Niezależnie od tego, czy jest cienka, czy szeroka, ich szyja będzie mocna i zauważalna. Tarczyca, gruczoł, który wytwarza liczne hormony w organizmie, zapewnia dobrą regulację ciała i umysłu Byka. Głos, ważny dla tego najbardziej głośnego ze znaków, jest dominującą i wpływową cechą Byka.

Wszechstronne Bliźnięta

Rządzony przez Merkurego mężczyzna lub kobieta Bliźnięta są stworzeni do komunikacji. Ich cechami są entuzjazm i ciekawość, które wpływają na ich sylwetkę. Są wyraziste w swoich manierach, co może powodować, że wydają się promienne. Podobnie jak ich przewodnia planeta, mogą zmieniać formę ciała, gdy zajdzie taka potrzeba. Z tego powodu nie jest niczym niezwykłym, że Bliźnięta są lekkie lub ciężkie, chociaż często pozostają zdrowe.

Bliźnięta, kierując się spontanicznym działaniem, manifestują się w ramionach, ramionach, dłoniach, palcach i płucach. Z tego powodu wydają się gibkie i imponujące. W zależności od ich powołania i zamiłowania, mogą być zbudowane dla mocy, zręczności lub łaski. Od ramion do czubków palców, ich ramiona będą wyrażać jakość ich życia. Ich płuca dodatkowo wpływają na ich aktywność i rozmowę, co nadaje im szczególnie wyrazistą sylwetkę.

Pielęgnowanie raka

Pod wpływem Księżyca osoby urodzone pod znakiem Raka są podatne na zmiany i zmiany. Przez całe życie to ich emocje wpływają na ich formę. Pielęgnująca dusza zapewnia, że ​​​​większość mężczyzn i kobiet z rakiem jest zdrowa. W miarę upływu miesięcy i lat ich budowa ciała prawdopodobnie zmieni się bardziej niż innych, dając im ciało, które pasuje do każdego sezonu. Ich rodzina jest dla nich ważna, a ich naturalne współczujące serce prawdopodobnie sprawi, że będą wyglądać jak członkowie ich rodziny lub osoby, z którymi są blisko.

Rak, znany ze swojej intuicji i emocji, włada klatką piersiową, piersiami i żołądkiem. W ten sposób ich cechy są naturalnie imponujące, chociaż może to objawiać się na różne sposoby. W ciągu życia mogą zmieniać swoje działania i cele. Ich klatka piersiowa i piersi są zauważalne, niezależnie od ich wielkości czy kształtu. Podobnie ich żołądek jest centrum ich życia, choć nie oznacza to, że są niezdrowi. Ich żołądek jest oznaką ich emocji i myśli, a jego kształt często wskazuje na ich społeczne lub emocjonalne relacje.

Królewski Lew

Zrodzony ze Słońca, Lew jest imponującą i potężną postacią. Ich pewność siebie i asertywność kształtują ich ciało, aby osiągnąć swoje ambicje. Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni i kobiety Leo są ludźmi aktywnymi, co powoduje, że są wysportowani. Ci, którzy nie są zdrowi, często manifestują siłę niezależnie od swoich działań. Często ich ciało ma tendencję do skrajności, a ta manifestacja opiera się na ich pragnieniach. Leo jest często właścicielem znanych postaci, a ich ciała bywają odzwierciedleniem ich osobowości.

Leo, niekwestionowany wzór samego siebie, jest królem górnej części pleców, kręgosłupa i serca. Górna część pleców Lwa jest symbolem ich zdolności do dążenia do swoich celów. Niezależnie od formy fizycznej pewne jest, że ich ciało będzie imponujące. Kręgosłup, często symbol odwagi, może być szczególnie widoczny u Lwa. Co najważniejsze, serce zapewnia witalność wszystkim aspektom Lwa, który manifestuje się wigorem i wigorem.

Skromna Panna

Prowadzony przez Merkurego, Panna jest zarówno pracowita, jak i zaradna. Instynkt jest przewodnią cechą mężczyzny i kobiety Panny. W ten sposób prowadzi ich styl życia, a to z kolei kształtuje ich ciało. Często oznacza to, że są w kontakcie ze swoimi naturalnymi tendencjami i potrzebami swojego ciała. Może to oznaczać, że są skłonni do bycia zdrowymi, podczas gdy inni decydują się na to, by kierowały nimi pragnienia. Ich kontrolowane zachowania powodują, że mężczyzna lub kobieta z Panny są niezawodni w formie fizycznej.

Panna, symbol czystości, rządzi jelitami i śledzioną. Narządy te są ważne dla układu odpornościowego, zdrowia i trawienia. W ten sposób mężczyzna i kobieta z Panny są często uosobieniem zdrowia. Często podążają za swoim jelitem, co wskazuje na sposób, w jaki jedzą i ćwiczą. Zadbany tryb życia przejawia się w ich zdrowiu, które może objawiać się na skórze i twarzy. Ich wygląd fizyczny jest często związany z ich relacjami społecznymi i emocjonalnymi.

Charyzmatyczna Waga

Błogosławiony przez Wenus mężczyzna lub kobieta Wagi jest czarujący i zalotny. Te aspekty mogą przejawiać się w ich działaniach, ale zawsze pojawiają się w ich wyglądzie fizycznym. Mając to na uwadze, często kierują swoją fizyczną postać w kierunku przyciągania tych, których chcą do siebie przyciągnąć. Są istotami społecznymi, co w dużym stopniu wpływa na to, jak decydują się wyglądać dla innych. Jeśli osoby w ich życiu chcą, aby wyglądały w określony sposób, prawdopodobnie będą pracować nad tym wyglądem.

Waga, istota zmysłowa, dominuje w nerkach, układzie hormonalnym, dolnej części pleców, pośladkach i skórze. Ich nerki, które często są wydatne, zapewniają, że są zdrowe. Ich układ hormonalny, który kontroluje hormony w organizmie, często reaguje na wpływy w ich życiu. Skóra, która jest silnym wskaźnikiem zdrowia, często promienieje żywą energią. Podobnie, ich dolna część pleców i pośladki są często kuszącymi cechami Wagi, niezależnie od wielkości.

Namiętny Skorpion

Pod wpływem zarówno Marsa, jak i Plutona, Skorpion kieruje się zarówno pragnieniem podboju, jak i konsumpcji. Z tego powodu mogą pojawiać się w wielu ekstremalnych formach. Jeden może poświęcić swoje życie zdrowiu, podczas gdy inny skupia się na hedonistycznych pragnieniach. Często o pojedynczym umyśle i dumie Skorpion będzie dążył do określonego celu, a jego ciało będzie przedłużeniem tego celu. Ta pasja nie tylko podzieli ich umysł, ale także ich formę.

Skorpion, zarówno pożądliwy, jak i uderzający, jest władcą genitaliów i pachwin. W związku z tym wielu mężczyzn i kobiet Scorpio jest znanych ze swojej seksualnej wigoru. Chociaż nie zawsze wskazuje to na rozmiar, genitalia często mają silną i przystojną jakość. Pachwina również wskazuje na ich potężny i stanowczy manieryzm. Niezależnie od ich cech, będą zachowywać się w sposób, który podkreśla te aspekty ich ciała.

Dynamiczny Strzelec

Jowisz, największa i najbardziej magnetyczna z planet, jest panem Strzelca i prowadzi mężczyzn i kobiety urodzonych pod jego rządami, aby byli hojni i inteligentni. Są ciekawi, co często prowadzi do próbowania nowych rzeczy, takich jak diety i schematy ćwiczeń. Nie oznacza to, że od czasu do czasu różnią się znacznie pod względem ich fizycznej formy, ale raczej przechodzą okresy eksperymentów i przyjemności. Kiedy mężczyzna lub kobieta Strzelca znajdzie to, co im się podoba, prawdopodobnie zdecydują się zachować w określony sposób, chociaż zawsze mogą zachować otwarty umysł w odniesieniu do innych opcji.

Strzelec, znany z chęci podróżowania i wzrostu, dominuje w biodrach, udach, wątrobie i przysadce mózgowej. Biodra i uda, smukłe lub grube, są ważnymi i zauważalnymi aspektami osoby Strzelca. Wątroba i przysadka mózgowa kierują swoimi aspektami wewnętrznych aspektów Strzelca, co często objawia się wigorem i hojnością.

Wytrwały Koziorożec

Saturn, często kojarzony z tajemnicą i mądrością, prowadzi osoby urodzone pod tym znakiem do dyscypliny i praktyczności. Często są prowadzeni, aby być praktycznymi, co ma ogromny wpływ na ich budowę ciała. Są świadomi, że jeśli coś trzeba zrobić, to ich kontynuacja spowoduje, że zostanie to ukończone. W związku z tym zrozumieją, czego się od nich wymaga, i będą pracować w sposób, który sprawi, że ich ciało będzie sprawne w stawianych im warunkach.

Koziorożec, urodzony ze stabilności i cierpliwości, jest panem szkieletu, stawów i zębów. O ich wytrzymałości świadczy wytrzymałość ich szkieletu. Ich cechy szkieletu, takie jak obojczyk, podbródek lub klatka piersiowa, często są uderzające. Ich stawy również są często widoczne. To oznaka ich elastyczności. Wreszcie ich zęby, niezależnie od ich jakości, są widoczne. Te fizyczne aspekty są odzwierciedleniem praktycznego i celowego sposobu, w jaki żyją.

Ekscentryczny Wodnik

Urodzony zarówno z Saturna, jak i Urana, Wodnik jest prawdziwą manifestacją wolności, a to kształtuje ciało osoby Wodnika w rewolucyjny sposób. Mężczyzna lub kobieta Wodnika jest bardzo indywidualna, choć często okazuje się, że jest nieprzewidywalna. W ten sposób kształt ich ciała może się zmienić bez ich percepcji. Tworzą je wpływy, których większość ludzi nie rozumie, takie jak interakcje ich przyjaciół i motywy stojące za ich wartościami.

Wodnik, definiowany przez innowacje i zmiany, przejawia kontrolę nad łydkami i kostkami. To właśnie ten aspekt ciała kieruje modyfikacją i działaniem. Często żwawy mężczyzna lub kobieta Wodnika ma określone nogi. Ich cielęta często szczególnie ujawniają jakość ich życia. Tymczasem ich kostki robią wrażenie. Niezależnie od tego, czy są ciężkie, czy chude, ich kostki są niezwykłe.

Inspirujące Ryby

Zarówno pod Jowiszem, jak i Neptunem Ryby są rozdarte na dwie części, co znacznie wpływa na dwoistość cech mężczyzny lub kobiety Ryby. Szczególnie silny wpływ na tę osobę ma wyobraźnia, która często powoduje, że od czasu do czasu zmienia swój wygląd. To nie jest po prostu kaprys, to raczej wyraz ich intuicji i kreatywności. Możliwe, że osoba Ryby może zdecydować się na zaakcentowanie cech, które uważają za szczególnie ważne.

Ryby, zarówno romantyczne, jak i nieuchwytne, rządzą stopami i palcami. Taniec i ruch są ważne dla Ryb, a te czynności często wpływają na ich stopy. Ich stopy są często smukłe i piękne, co jest oznaką chęci kroczenia nowymi ścieżkami. Ich palce zawierają najwięcej osobowości ze wszystkich znaków. Ich połączenie z ziemią i pragnienie przyjemności są odczuwane przez palce u stóp.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector