Neptun w astrologii

Astrologia

Neptun leży w głębokiej przestrzeni. Ta planeta jest kojarzona z takimi rzeczami jak idealizm, iluzja, sny, tajemnice, misje, magia i sekrety. Związany z kolorami bzu i fioletu, Neptun w astrologii rządzi znakiem Ryb. Reprezentuje wszystkie tajemnice, które nie mogą zostać ujawnione w naszej egzystencji i bajki, których szukasz, aby rozjaśnić swoje życie.

Prawdziwe zrozumienie wpływu Neptuna jest prawie niemożliwe. Zanurz się w najgłębszy ocean tajemnic, a i tak wyjdziesz rozczarowany. Ta magiczna planeta jest trudna do uchwycenia na jakimkolwiek wykresie, ponieważ jest sprzeczna z rzeczywistością i przekonaniami, w których zostaliśmy wychowani. Tworzy własny rodzaj rzeczywistości i wymaga uznania piękna od Wenus. Jednocześnie potrzebuje także naszych przekonań wyniesionych z Jowisza. Tak więc Jowisz i Wenus muszą być silne w twoim horoskopie, abyś mógł zrozumieć emocje, idealizm i magię, które Neptun może wprowadzić do gry.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wszystkie planety wpływają na nasze życie zgodnie z zodiakiem, skorzystaj z okazji i przejrzyj nasz przewodnik po planetach w astrologii.

Neptun w astrologii

Zamglenie jest czymś, co należy zaakceptować, jeśli chcesz zrozumieć Neptuna. Przez krótki okres Neptun był ostatnią planetą w Układzie Słonecznym, dopóki Pluton nie został przywrócony jako planeta karłowata. To ogólne zamglenie i dezorientacja co do rzeczywistości jest po prostu niekonsekwencją, która pojawia się z terytorium, kiedy zajmujesz się Neptunem na swoim horoskopie. Ta planeta jest pełna dwoistości. Chociaż reprezentuje wiarę i zaufanie, pokazuje także kłamstwa i delikatne emocje. W rezultacie pod wpływem Neptuna łatwo jest przestraszyć się lub stać się niestabilnym, ponieważ szorstka natura rzeczywistości jest zbyt duża.

Neptun w astrologii jest źródłem współczucia i niesamowitych możliwości. Nie możesz zrozumieć Neptuna, próbując go zrozumieć. To aura bez określonego koloru i koncepcja bez słów. Neptun wymaga, aby jednostka otworzyła swoje zmysły i uwierzyła w iluzje i sny, które rzuca na naszą ścieżkę. Kiedy możesz zaufać ścieżce Neptuna, możesz nasycić swoje życie poczuciem magii.

Neptun odgrywa głęboką rolę, dając nam rzeczywistość inną niż ta, której doświadczamy na co dzień. Aby sprowadzić tę planetę na Ziemię, musimy odkryć naszą misję i przenieść doświadczenia z naszych poprzednich wcieleń do teraźniejszości, tworząc naszą przyszłość.

Neptun jako planeta

Neptun jest uważany za lodowego olbrzyma i gazowego olbrzyma. Posiada zimną, lodową strukturę, która ma ogromne przyciąganie grawitacyjne. Chociaż posiada pierścienie takie jak Saturn, Saturn jest tym, który przyciąga całą uwagę. Neptun jest zbyt daleko od Ziemi, aby można go było zobaczyć bez teleskopu, więc nie został odkryty przez starożytne cywilizacje. Odkryto go dopiero w XIX wieku. Za każdym razem, gdy ta planeta okrąża Słońce, zajmuje to około 165 lat. Oznacza to, że jeden obwód trwa dwa życia.

Ze względu na swoją odległość od Słońca Neptun jest wyjątkowo zimną planetą. Ma średnią temperaturę zaledwie -214°C. Co ciekawe, Neptun jest władcą Ryb, co jest znakiem, który ma wywyższoną Wenus (najcieplejszą z planet).

Manifestacje Neptuna

Neptun w astrologii często ma złowrogi potencjał, ale nie zawsze tak jest. Kiedy jesteśmy świadomi naszej życiowej misji i talentów, może to mieć pozytywny wpływ. Przyciąganie Neptuna może otworzyć nas na świat i rzeczywistość poza naszym własnym. Czasami trudna natura Neptuna objawia się poprzez problemy, takie jak choroby psychiczne, nadużywanie substancji, zaburzenia snu i nieuczciwość. Fizycznie, jego negatywny wpływ może powodować problemy hormonalne, alergie i choroby bez lekarstwa.

Kiedy Neptun w astrologii jest dodatni, stajemy się misjonarzami na ziemi. Uczymy się wykorzystywać nasze talenty, aby inspirować ludzi wokół nas i przynosić sukcesy zawodowe w pomaganiu ludziom. Może pomóc komuś osiągnąć osiągnięcia w działalności charytatywnej, uzdrawianiu, medycynie, wolontariacie lub psychologii. Kierując się naszymi talentami, jesteśmy w stanie zainspirować wiele osób. Gdy zbliżamy się do misji naszego życia, możemy cieszyć się pozytywnymi przejawami Neptuna.

Aby naprawdę skorzystać z Neptuna, musimy mieć silną psychikę. W przeciwnym razie ugniemy się pod silną presją manifestacji Neptuna. To jeden z powodów, dla których celebryci często popadają w uzależnienia i choroby psychiczne. Podczas gdy Neptun wydobywa wielkie talenty, takie jak zdolności aktorskie lub muzyczne, psychika musi być silna, aby wytrzymać presję. W przeciwnym razie Neptun w astrologii może prowadzić do trudności i innych problemów.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector