Romantyczne teksty na dobranoc dla niej i dla niego

41 uroczych wiadomości i SMS-ów na dobranoc dla niej Miłość

SMS na dobranoc to prosty sposób na okazanie uczuć. Ale czy wiesz, że może ona poprawić komuś nastrój?

Wyobraź sobie, że wracasz do hotelu po długim, męczącym dniu w podróży służbowej. Jesteś w miejscu, w którym nigdy wcześniej nie byłeś, i czujesz się tak pusto, bo nie ma nikogo, z kim mógłbyś dzielić się kolacją lub swoimi opowieściami.

Czy nie poczułbyś się szczęśliwy i kochany, gdybyś nagle otrzymał sms na dobranoc od swojego partnera?

A co z Twoim partnerem w domu? Prawdopodobnie miał wyczerpujący dzień, pracując, zajmując się domem i dziećmi. Prawdopodobnie są zmęczeni, ale też tak bardzo martwią się, że jesteś daleko, że nie mogą zasnąć.

To świetna okazja, aby powiedzieć im, jak bardzo ich kochasz! Podobnie jak Ty, dzieci poczują się szczęśliwe i kochane, gdy otrzymają wiadomość na dobranoc.

W tym wpisie podzielimy się z Tobą listą słodkich wiadomości na dobranoc, które możesz wykorzystać, aby poczuć się kochanym i docenionym dzieckiem.

Chociaż te esemesy dla ukochanej osoby mogą być trochę śmieszne, czułe, delikatne, romantyczne, czasem nawet seksowne i trochę zbereźne =) Sprawią, że Twoje serce zatrzepocze i rozpłynie się.

Zanim jednak przejdziemy do naszej listy, oto kilka powodów, dla których wysyłanie SMS-ów na dobranoc jest bardzo wskazane.

Dlaczego wiadomości na dobranoc są ważne

Jak już wcześniej wspomniano, miły sms na dobranoc może poprawić humor każdej osobie, niezależnie od wieku i płci. Jest to prosty sposób, aby powiedzieć komuś, że myślisz o nim i zależy Ci na nim. Nawet jeśli miałeś długi, pracowity dzień, nadal masz energię, by o niej myśleć.

Świadomość, że ktoś się o Ciebie troszczy, jest jednym z najlepszych uczuć na świecie. Nawet w dzisiejszych czasach, kiedy jesteśmy podłączeni do Internetu, miło jest wiedzieć, że ludzie, na których nam zależy, stale o nas myślą.

Wszyscy zmagamy się ze stresem i wyzwaniami, ale świadomość, że ktoś nas kocha i troszczy się o nas, pomaga nam pozbyć się tych stresów.

Skoro już ustaliliśmy, jak teksty na dobranoc mogą uszczęśliwiać ludzi, sprawdźmy naszą listę gotowych tekstów!

SMS na dobranoc dla niego i dla niej

41 SMS na dobranoc dla dziewczyny

Wybierz najlepszy tekst miłosny i wyślij go do swojej ukochanej dziewczyny prosto z serca!

 • „Dobranoc, moja słodka damo. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień był cudowny, tak jak Ty, i mam nadzieję, że rano obudzisz się piękna jak nigdy dotąd. Kocham cię do księżyca i z powrotem”.
 • „Uważam, że muszę być wspaniałym człowiekiem, skoro spotkałem tak słodką dziewczynę, której piękna nie da się ukryć nawet gwiazdom w nocy. Twoja prawdziwość jest tym, co sprawia, że wciąż żyję. Kocham cię. Dobranoc.”
 • „Hej, ślicznotko. Czy wiesz, że miałem dobry dzień, myśląc o Tobie? Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień też był dla Ciebie miły. Życzę Ci dobrej nocy, a rano, gdy się obudzisz, będę przy Tobie”.
 • „Dobranoc, moja słodka dziewczyno. Miłość, jaką do ciebie żywię, sprawia, że warto budzić się każdego ranka”.
 • „Królowo mego serca, jesteś pierwszą rzeczą, o której myślę, gdy się budzę, i ostatnią, która zaprząta mi głowę, gdy śpię. Dziękuję Ci za to, że sprawiasz, że czuję się tak wyjątkowy i szczęśliwy. Dobranoc i śnij mi się”.

„Mam nadzieję, że wiesz, jak bardzo jestem zaszczycony, że mogę nazywać Cię moją żoną. Chciałem, żebyś to wiedziała, zanim zamkniesz oczy na noc”.

 • „Hej, śliczna buźko. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień był dla Ciebie dobry. Myślałem o tobie i o tym, jak wielki wpływ masz na mnie. Będę leżał obok ciebie, kiedy się obudzisz. Dobranoc.”
 • „Mój kochany, jesteś ostatnią rzeczą, o której myślę, zanim zasnę, i pierwszą, o której myślę, kiedy się budzę. Tak bardzo Cię kocham. Słodkich snów.”
 • „Moja słodka pani, zakładam, że twój dzień był równie uroczy jak ty sama. Śpij i odpoczywaj dobrze, abyś mogła obudzić się młodsza i energiczna na wielki dzień jutro. Dobranoc.”
 • „Moja najdroższa, mam nadzieję, że dzisiejszy dzień dobrze cię potraktował. Tak wiele się działo, a ja byłem z Ciebie dumny na każdym kroku. Jesteś silna i piękna, i życzę Ci dobrej nocy na sen. Kocham Cię.”
 • „Choć raz chciałabym móc wejść do Twoich snów i pokazać Ci, że jesteś kochana w każdy możliwy sposób! Na razie mogę ci życzyć dobrej nocy, wiedząc, że rano będę cię kochał dwa razy bardziej”.

„Nie mogę już dłużej czekać na ten dzień, kiedy spędzimy razem nasze życie. Mam nadzieję, że wiesz, że jestem na to wszystko gotowa. To jedna z ostatnich nocy, kiedy musimy się rozdzielić, i jestem gotowa, by rozpocząć z Tobą wieczność. Kocham Cię, kochanie”.

 • „Zanim zamkniesz oczy i pójdziesz spać, pozwól, że cię przekonam, iż będę tuż przy tobie, chroniąc cię i kochając na zawsze! Dobranoc, kochanie, i słodkich snów!”.
 • „Zanim zaśniesz, chcę, żebyś wiedziała, że czekałbym całą wieczność, żeby cię spotkać, ale naprawdę cieszę się, że cię znalazłem, kiedy to zrobiłem”.
 • „Dobranoc dziewczynie, która spełniła wszystkie moje marzenia, wchodząc w moje życie. Jeśli jesteś snem, nie chcę się nigdy obudzić”.
 • „Mówią, że nie ma czegoś takiego jak idealne życie. Wygląda na to, że nie mają pojęcia, jak to jest mieć Ciebie w moim życiu. Zamknij oczy, moja droga, i śnij o jutrze”.
 • „Dobranoc aniołowi, który jest powodem mojego uśmiechu i sprawia, że wszystkie moje problemy znikają w magiczny sposób za sprawą jednego pocałunku. Kocham Cię, kochanie.”

„Moja ukochana, dzisiejszy dzień mógł być dla ciebie trudny, ale pamiętaj, że jesteś silna. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić siebie tak silnej jak Ty. Jesteś wszystkim, co jest dobre i słuszne na świecie, i chcę, żebyś o tym pamiętał, kiedy będziesz spał. Kocham cię”.

 • „Czy wiesz, co jest tymczasowe? Ta noc, ten księżyc i te gwiazdy – one wszystkie znikną rano. Ale czy wiesz, co jest trwałe? Nasza miłość – będzie trwać wiecznie. Dobranoc, kochanie”.
 • „Może tego nie zauważasz, ale za każdym razem, gdy cię widzę, wciąż dostaję motyli. Nawet kiedy jestem już z Tobą, wciąż nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę Cię w moich snach. Dobranoc, kochanie”.
 • „Tak jak słońce i księżyc są przeznaczone do wschodu w swoim określonym czasie, tak ja jestem przeznaczona do bycia z Tobą na zawsze. Życzę Ci pięknej i magicznej nocy, moja miłości”.
 • „Niech Twoja poduszka będzie miękka, koce ciepłe, a Twój umysł wypełniony myślami o tym, jak bardzo Cię kocham. Dobranoc, moja miłości”.
 • „Kocham za dzień, w którym spełni się moje marzenie i obudzę się obok Ciebie. Słodkich snów do tego czasu, moja droga”.

„Każdej nocy przed pójściem spać zawsze myślę o Tobie i w jakiś sposób sprawiasz, że czuję się zrelaksowany i zmieniasz moje koszmary w piękne sny. Dobranoc, moja droga, kocham Cię!”.

 • „Zamknij oczy, oczyść umysł i słuchaj uważnie, jak gwiazdy wspinają się po nocnym niebie, by zawisnąć nad Twoim spokojnym snem”.
 • „Niech ta noc zabierze wszystkie twoje ciężkie i niepokojące myśli i pokaże ci wiele jasnych i wspaniałych snów, w których będziemy razem. Życzę Ci dobrej nocy, moja droga”.
 • „Niech kołysanki stu skrzydeł anielskich pocieszają cię i podtrzymują, gdy odpływasz w sen. Dobranoc, moja księżniczko.”
 • „Nic nie może się równać z twoim niesamowitym pięknem: ani światło tysiąca gwiazd, ani blask księżyca. Jesteś najwspanialszą istotą w całym Wszechświecie i kocham Cię bezgranicznie. Dobranoc, moja miłości”.
 • „Nasza miłość jest otwartym polem, na którym marzenia biegną swobodnie jak dzikie konie, a dzięki Tobie moje życie jest kompletne. Niech Twoje sny będą uduchowione. Śpij spokojnie, moja Miłości”.

„Kładzenie się spać bez Ciebie to czysta tortura. Chciałbym czuć Twoją miękką skórę na mojej skórze, Twój ciepły oddech na moich ustach. Życzę Ci dobrej nocy i głębokiego, spokojnego snu. Wszystkie moje sny są o Tobie, kochanie”.

 • „Niektórzy naukowcy twierdzą, że gwiazda Syriusz jest najjaśniejszą gwiazdą na nocnym niebie. Nie zgadzam się z nimi. Najjaśniejszymi gwiazdami, jakie kiedykolwiek widziałem, były Twoje piękne oczy. Śpij spokojnie, kochanie”.
 • „Noce bez Ciebie są najgorsze. Chciałabym być teraz z Tobą, trzymać Cię mocno. Niech ta noc będzie spokojna i wypełniona piękną harmonią. Nie mogę się doczekać, kiedy cię zobaczę, kochanie. Dobranoc.”
 • „Jak potężny ptak wznosi się i rozpościera swoje skrzydła, tak właśnie czuję się dzięki Twojej miłości; jesteś moim wszystkim. Śpij dobrze, moja miłości!”.
 • „Kochać Cię to jak żyć w najbardziej niewiarygodnym śnie. Mam nadzieję, że ta noc przeniesie Cię do tego mojego snu, abym mógł Ci pokazać, jak wiele dla mnie znaczysz”.
 • „Gdybym był piaskarzem, dodałbym więcej blasku do Twojego piasku i więcej słodyczy do Twoich snów. Mam nadzieję, że Twój odpoczynek będzie wspaniały i głęboki”.

„Obiecuję, że dopilnuję, abyśmy się widzieli w naszych snach. Wypełniasz tę pustą dziurę w moim sercu i nie znoszę zasypiać bez Ciebie. Niech ta noc przyniesie ci najwspanialszy i najspokojniejszy sen. Dobranoc, moja królowo”.

 • „Nieważne, jak jasne i wspaniałe są moje sny, bo i tak nie mogą się równać z tymi słodkimi chwilami, kiedy jestem z Tobą. Nie mogę się doczekać, kiedy się obudzę i znów cię zobaczę. Dobranoc, kochanie”.
 • „Fakt, że ten sam księżyc oświetla nasze noce, sprawia, że czuję się lepiej, gdy nie ma Cię przy mnie. Mam wrażenie, że widzę te gwiazdy przez Twoje oczy. Kocham Cię i tęsknię za Tobą. Życzę dobrej nocy, mój ukochany”.
 • „Obyś miał głęboki i orzeźwiający sen, mój kochany, a ja zobaczę Cię jutro, kiedy rozjaśnisz mój dzień bardziej niż promienie słońca”.
 • „Chcę czuć twoją skórę na mojej skórze w każdej sekundzie mojego życia. Twój dotyk może uleczyć moją zniszczoną duszę. Tęsknię za Tobą jak szalona. Będę strzegł Twoich snów i nigdy nie pozwolę, by jakikolwiek koszmar Cię zmącił. Dobranoc.”
 • „Jak to się stało, że miałem takie szczęście z tak piękną dziewczyną jak ty? Dobranoc, mój drogi aniele, bo wierzę, że moje szczęście leży w gwiazdach”.

30 SMS na dobranoc dla chłopaka

Dla swojego chłopaka, męża lub po prostu tego wyjątkowego faceta, życz mu dobrej nocy za pomocą uroczego tekstu lub cytatu. Oto najlepsze cytaty na dobranoc i wiadomości dla niego, które pokocha!

Zanim położysz się spać, wyślij temu wyjątkowemu mężczyźnie wiadomość tekstową, aby dać mu znać, że będziesz o nim myśleć (i miej nadzieję, że będziesz śnić). To może być idealny sposób na zakończenie jego i Twojego dnia.

To taki miły gest, aby wysłać mu piękny cytat lub wiadomość na dobranoc. Poniżej przedstawiamy cytaty na dobranoc dla niego, abyś mogła mieć sprytną listę sposobów na powiedzenie dobranoc wyjątkowemu mężczyźnie. Może to być Twój chłopak, mąż lub po prostu najlepszy przyjaciel, który jest mężczyzną.

 • „Słodkich snów dla mężczyzny moich marzeń.”
 • „Dobranoc, kochanie.”
 • „Dobranoc, moja miłości.”
 • „Słodkich snów, kochanie.”
 • „Moje sny byłyby słodsze, gdybyś tu był.”
 • „Uściski i całusy dla mojego pana od jego pani”.
 • „Miłość i uściski dla mojego miłosnego robaka”.
 • „Życząc dobrej nocy, facetowi, który sprawia, że moje dni są jasne.”
 • „Wiem, że to nieprawda, ale moje serce wciąż wierzy, że księżyc świeci tylko dla mnie i U. Dobranoc.”
 • „Słodkich snów, dla faceta, którego miłość sprawia, że pęka w szwach”.
 • „Nie przeszkadzają mi nawet najstraszniejsze koszmary, o ile budzisz mnie Ty. Dobranoc.”
 • „Nie mogłabym zasnąć, gdybym nie powiedziała Ci, jak bardzo za Tobą tęsknię – kocham Cię i dobranoc!”.
 • „Próbowałem policzyć powody, dla których Cię kocham – ale było ich zbyt wiele i teraz zasypiam, myśląc o Tobie”.
 • „Jeśli kiedykolwiek poczujesz się samotna, spójrz w niebo… Zawsze wiedz, że jestem gdzieś pod tym niebem, życząc Ci wszystkiego najlepszego. Dobranoc… słodkich snów!”.
 • „Moje życie z Tobą to wieczna bajka, to wakacje, które nigdy się nie skończą, przy Tobie zapomniałam o frustracji i tęsknocie. Dziękuję Ci za to, że jesteś w moim życiu, słodkich snów”.
 • „Tak wiele chciałabym Ci powiedzieć przed snem, podzielić się moimi uczuciami i emocjami, ale słowa to za mało, by opisać całą gamę moich uczuć do Ciebie, więc powiem Ci tylko, że Cię kocham i życzę Ci dobrej nocy”.
 • „Nawet tysiąc razy nie znudzi mi się mówienie o moich uczuciach do Ciebie, o moim oddaniu i wiecznej wierności. Dobranoc, kochanie”.
 • „Niebieskie kolory na obrazach Moneta bledną w porównaniu z głębią i blaskiem Twoich oczu. Kocham Cię bardziej, niż kiedyś mogłem to sobie wyobrazić. Dobranoc, moja ukochana”.
 • „Gdyby ktoś mógł zajrzeć do mojego serca, zobaczyłby ogromny kwitnący ogród kwiatów, który wyrósł dzięki Twojej miłości. Dobranoc, mój ulubieńcu”.
 • „Pozwól, że życzę Ci spokojnej, nieskończenie łagodnej i ciepłej nocy. Moje myśli dzisiejszej nocy są całkowicie związane z Tobą. Słodkich snów.”
 • „Każdej nocy dziękuję Bogu za to, że dał mi tak wspaniały dar. Jesteście moją nagrodą i moją miłością. Słodkich snów.”
 • „Bez Ciebie nie oddycham, nie żyję, nie istnieję w czasie i przestrzeni. Jestem w Tobie szaleńczo zakochana, słodkich snów, mój Panie Właściwy!”.
 • „Z Tobą rozpoczęłam nową drogę w moim życiu, jest to droga wzajemnego zaufania, szacunku i bezgranicznej miłości. Pójdźmy też razem ramię w ramię aż do końca”.
 • „Każdej nocy moja dusza opuszcza moje ciało, aby zobaczyć, jak śpisz i podziwiać Cię, a każdego ranka wraca do ciała, aby poczuć czułość Twoich pocałunków. Śpij dobrze, kochana, kocham cię”.
 • „Każda noc, którą spędziłam w Twoich ramionach, była zdumiewająca. Każda noc, którą spędziłam bez Ciebie, była dla mnie torturą. Nie przedłużaj mojej agonii, wróć wkrótce. Słodkich snów, kochanie”.
 • „Powinieneś wiedzieć, że burza za oknem jest wiatrem zmian na lepsze w naszym życiu, ta noc jest ostatnią, którą spędzimy osobno. Kocham Cię, dobranoc, spotkamy się jutro”.
 • „Jestem pewien, że ani Henri Matisse, ani Pablo Picasso nie potrafili oddać harmonii Twojego ciała i duszy, jesteś jedyna w swoim rodzaju. Nie przestanę podziwiać Twojej odwagi, dobroci i serdeczności. Będę Cię kochał do ostatniego tchnienia, obiecuję. Słodkich snów, ukochana”.
 • „Kochanie, nie czekajmy na dogodny etap dla miłości w naszym życiu – ona jest tu i teraz. Doceniajmy to, co mamy – nasz silny związek i naszą miłość, ponieważ czas pędzi w szalonym tempie i musimy się nawzajem uszczęśliwiać. Kocham Cię ponad życie, słodkich snów, mój ulubiony”.
 • „Dzisiejszy dzień był niekończący się, gorączkowy, szalony i żałuję, że nie zdążyłam się z Tobą zobaczyć… dlatego myślę o Tobie, zanim zasnę. Dobranoc, śpij spokojnie!”.
 • „Każdego dnia dajesz mi coraz więcej powodów, by się w Tobie zakochać – myślę o tym, jak sprawić, byś zakochiwał się we mnie coraz bardziej, gdy zasypiam, śniąc o Tobie…”.

Ostatnie słowa na temat wiadomości na dobranoc

Wiemy, że nic nie zastąpi fizycznej obecności, ale zdarzają się sytuacje, w których kochankowie muszą się rozstać, aby wypełnić pewne obowiązki i zobowiązania.

Mamy nadzieję, że te przesłania na dobranoc pomogą Ci sprawić, że samotne noce będą bardziej wyjątkowe dla kobiety Twojego życia. Wykorzystaj te wiadomości na dobranoc, aby przypomnieć jej lub jemu, jak bardzo ją kochasz i doceniasz!

Masz 1 nieprzeczytaną wiadomość: Słodkich snów! =)

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector