Jedna rzecz, której mężczyźni potrzebują w kobiecie (i jak mu to dać)

Miłość

Czy jesteś miły, opiekuńczy i po prostu miły?

Myślisz, że byłabyś świetną dziewczyną, bo zaopiekowałabyś się nim i zrobiłabyś wszystko, by uszczęśliwić właściwego faceta?

Prawdopodobnie myślisz, że to wszystko są wspaniałe cechy.

I są – z wyjątkiem tego, że zdecydowanie nie pomogą ci zdobyć faceta.

Dzisiejsi mężczyźni chcą kobiet pewnych siebie, silnych psychicznie i dokładnie wiedzących, czego chcą.

Innymi słowy, mężczyźni chcą silnych kobiet.

Więc odejdź od bycia miłą dziewczyną i zacznij znajdować swoją wewnętrzną siłę. Jest tam, obiecuję ci. Trzeba go tylko wyciągnąć, mrugającego i zdezorientowanego, na słońce.

Nadszedł czas, aby uwolnić swoją wewnętrzną silną kobietę.

Zacznijmy.

Nieatrakcyjna słaba kobieta

Ale najpierw, co jest takiego w słabszych, potrzebujących kobietach, że na dłuższą metę są tak nieatrakcyjne dla mężczyzn? Dlaczego mężczyźni się wyłączają i zaczynają rozglądać za kimś innym?

Kobieta, która nieustannie szuka otuchy, sprawia, że ​​związek jest ciężki i łatwo zniechęca mężczyznę.

A niektórzy mężczyźni wezmą cię za pewnik, jeśli będziesz zbyt chętna, by zrobić wszystko, o co poproszą. Zaczną postrzegać cię jako matkę lub siostrę, a to zdecydowanie nie jest strefa, do której chcesz się dostać.

Mężczyźni chcą nieprzewidywalności, a Twoim zadaniem jest im to dać.

Nie ma nic bardziej osłabiającego mężczyznę niż kobieta, która sprawdza, czy bezpiecznie wróciłeś z pubu, kiedy byłeś tylko na dwóch randkach, albo dzwoni do ciebie rano, żeby zobaczyć, jak spałeś.

Żegnaj dziewczyno, witaj mamo.

Jeśli kobieta nieustannie szuka wsparcia u mężczyzny i polega na nim przy podejmowaniu wszystkich decyzji, staje się to męczące. Na początku poczuje się jak samiec alfa, gdy poprosisz go o wybranie restauracji, ale po chwili rozpaczliwie chce krzyczeć: „Po prostu wybierz coś do jedzenia, na litość boską!”

Być może namalowałem w twojej głowie obraz jaskiniowca, noszącego futrzaną przepaskę biodrową i wymachującego drewnianą maczugą. Kogoś, kto nie bierze pod uwagę potrzeb kobiet i jest po prostu „w tym dla siebie”.

Ale to wcale nie to. Nigdzie blisko w rzeczywistości.

Tak, mężczyźni lubią dreszczyk emocji związany z pogonią za kobietą, która wie, czego chce od życia, ale schodzi to na głębszy poziom. Mężczyźni są w rzeczywistości dość wrażliwymi stworzeniami pod wpływem całego klubu.

Chcą wiedzieć, że w głębi duszy nie wszystko zależy od nich.

To, czego naprawdę szuka, to kobieta, która podziela te obowiązki i jest pewna podejmowania własnych decyzji.

Daje poczucie równości w związku.

Atrakcyjność silnej kobiety

Jedna rzecz, której mężczyźni potrzebują w kobiecie (i jak mu to dać)

Silna kobieta zwraca na siebie uwagę, gdziekolwiek się pojawi, i nikogo nie oszukuje, zwłaszcza mężczyzn. Wie czego chce i nie zgodzi się na mniej.

Ta rozsądna postawa doprowadza mężczyzn do szaleństwa z pożądania.

Dlaczego?

Ponieważ mężczyźni uwielbiają pogoń.

Może sięga to czasów łowców-zbieraczy, kiedy ścigali wszystko, co wpadnie im w ręce, aby to zjeść. Ten instynkt popycha ich do ścigania silnej kobiety i nie ustatkują się, dopóki nie zostanie „złapana”.

Ponieważ zbyt łatwo jest zdobyć kobietę, która jest czepliwa i potrzebująca, prawdziwi mężczyźni (ci, których naprawdę chcesz) ścigają kobiety, które emanują pewnością siebie i nie tolerują żadnych BS. Pogoń za silną kobietą jest na ich ulicy.

Co więcej, jeśli przegrywa pościg, będzie się starał jeszcze bardziej. Im więcej wysiłku musi włożyć lub im bardziej musi ją ścigać, tym bardziej jest to dla niego ekscytujące.

Szczerze mówiąc, spełnia to odwieczne powiedzenie, że „zawsze chcesz tego, czego nie możesz mieć”.

Pomyśl o tym. Kiedy ostatnio bardzo czegoś chciałeś? Niezależnie od tego, czy był to mężczyzna, kieliszek wina, czy weekend z dziewczynami, zaczęło to pozostawać w twoich myślach, aż przestało być wszystkim, o czym możesz myśleć.

O ile nie wypiłeś tego kieliszka Pinot po powrocie do domu, nigdy nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany.

To samo dotyczy mężczyzny i silnej kobiety. Im więcej robi, aby go przyciągnąć, tym bardziej jest zdeterminowany, by ją zdobyć. Jeśli nie podda się jego zalotom, staje się to dla niego bardziej ekscytujące. Będzie jeszcze bardziej starał się zdobyć jej sympatię.

Jednak silna kobieta nigdy nie jest całkowicie niemiła ani zbyt dokuczliwa. Ona da mu trochę i zrobi wszystko powoli.

Wystarczająco, by utrzymać jego zainteresowanie.

Silna kobieta jest seksowna

Jedna rzecz, której mężczyźni potrzebują w kobiecie (i jak mu to dać)

Wiemy, że silna kobieta emanuje pewnością siebie i szacunkiem do samej siebie i rozświetla każde pomieszczenie, do którego wchodzi.

A kiedy kobieta emanuje pewnością siebie, wydaje się seksowna. A dla mężczyzny nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta, która emanuje seksapilem.

Jeśli zna się na rzeczy w sypialni i nie boi się pytać o to, czego chce pod kołdrą, mężczyzna nie będzie mógł się jej oprzeć. Nie jest też samolubna w worku; upewni się, że jego pragnienia i potrzeby są spełnione tak samo jak jej.

Kiedy mężczyzna jest usatysfakcjonowany seksualnie przez silną, pewną siebie kobietę, będzie wracał po więcej, ponieważ będzie pragnął tego uczucia bliskości z nią.

Większa intymność w sypialni prowadzi do większego połączenia poza sypialnią. Para poczuje się bardziej zestrojona ze sobą, a wzajemny szacunek i zaufanie zostaną wzmocnione. Gdy ich związek się rozwinie, ona zawsze będzie go pilnować, ale on będzie dokładnie wiedział, na czym stoi.

Silne kobiety mogą chcieć być w związku tak samo jak wszyscy, ale czują się dobrze w samotności. Nie potrzebują mężczyzn w swoim życiu.

A to czyni je najseksowniejszymi kobietami w okolicy.

Jak stać się silniejszą kobietą

Jeśli chcesz stać się silną, pewną siebie i pożądaną kobietą, koniecznie zapoznaj się z naszym nowym e-bookiem Dlaczego mężczyźni kochają silne kobiety: poradnik dla kobiet, jak radzić sobie w związku.

Mężczyźni kochają silne kobiety. To jest fakt. A jeśli chcesz rozwinąć niezachwianą pewność siebie i utrzymać się w każdym związku, ten wyjątkowy eBook jest dla Ciebie.

Ale co takiego jest w silnych kobietach, że tak naprawdę czyni je silnymi?

Kiedy myślimy o silnych kobietach, często stwierdzamy, że mają one podobne cechy charakteru i osobowości.

W naszym eBooku dokładnie opisujemy, dlaczego mężczyźni kochają silne kobiety. Co najważniejsze, nauczymy Cię również krok po kroku, jak samemu stać się jednym z nich, i damy Ci siłę do przetrwania w każdym związku.

Dlaczego bycie silną kobietą pomoże ci zdobyć faceta, którego chcesz

Jak już wiesz, mężczyźni chcą kobiety, która jest twarda psychicznie i stoi na własnych nogach. Kobieta, która nie boi się okazywać emocji, ale nie gra w gierki. Kobieta, która jest bezpośrednia i dokładnie wie, kim jest.

To ten typ kobiety, która:

  • Mężczyźni są naprawdę atrakcyjni.
  • Mężczyźni chcą budować relacje z.
  • Mężczyźni w końcu się zakochują.

A najlepszy kawałek? Możesz stać się silną kobietą, wykonując zaledwie kilka prostych kroków opisanych w tej książce.

Książka elektroniczna Hack Spirit Dlaczego mężczyźni kochają silne kobiety: poradnik dla kobiet, jak radzić sobie w związku, jest idealna dla każdej kobiety, której misją jest stworzenie najlepszej wersji siebie.

Jeśli chcesz być najlepszą wersją siebie i stawić czoła przyszłości z determinacją, jakiej nigdy wcześniej nie czułeś, sprawdź naszą nową książkę tutaj.

Podobał Ci się mój artykuł? Polub mnie na Facebooku, aby zobaczyć więcej takich artykułów w swoim kanale.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector