71 pomysłów na zabawną randkę

71 pomysłów na zabawną randkę Miłość

Jeśli jesteś zmęczony stereotypami z pierwszej randki, takimi jak kolacja na mieście, wyjście do kina lub do baru, rozumiemy, że jest ich tak wiele, jeśli tylko poświęcisz czas na poszukiwania. Miasta naprawdę rozwinęły swoją zdolność do oferowania naprawdę wyjątkowych doświadczeń, a jeśli nie mieszkasz w obszarze metropolitalnym, możesz odtworzyć niektóre z tych pomysłów w domu. Kiedy próbujesz kogoś poznać, (i poszedłeś na wiele pierwszych randek – bez wstydu!) możesz chcieć doświadczenia, które czuje się naturalnie, jak biorąc klasę razem lub próbując nowego działania (otwiera się w nowej karcie). Oboje będziecie poza swoimi strefami komfortu i nie wpadniecie w te konwersacyjne klisze, które pozostawiają cię ziewającego w makaron w lokalnym miejscu randki. Wiele z nich odbywa się w ciszy lub dać Ci wiele okazji do dyskusji, co dzieje się wokół ciebie – nawet jeśli data nie działa, masz do doświadczenia niezależnie! Dodatkowo, poznasz daną osobę jeszcze lepiej, stawiając ją w sytuacji (otwiera się w nowej karcie), do której być może nie jest przyzwyczajona, jak na przykład jazda na rowerze czy wizyta w salonie gier. Przed nami 71 pomysłów, od których możesz zacząć.

Pomiń starą „kolację i film” na rzecz czegoś oryginalnego.

1. Wspólne oglądanie gwiazd

Ty + wielka przestrzeń na zewnątrz + idealne spotkanie z dystansem społecznym + twoja data, którą modlisz się, że jest w to tak samo jak ty = idealna randka. Nie zapomnij przynieść wygodnego koca, kilku przekąsek i mieć chill playlistę na swój wieczór pod gwiazdami.

2. Zrób makaron

Węglowodany i znaczący inny? Zapisz nas. Jasne, kupowanie makaronu w pudełku wydaje się łatwiejsze, ale patrzenie, jak ktoś wykręca ciasto jest niewypowiedzianym zwrotem akcji. (Tam, powiedziałem to.) Można jeszcze całkowicie zrobić to, jeśli obie (lub jeden) strony są bezglutenowe z tym łatwym przepisem tutaj.(otwiera się w nowej karcie)

3. Idź rzucać toporem

Nie tylko jest to out-there pomysł na randkę, ale jest to wielki stres reliever zbyt. Jest po prostu coś o rzucaniu ciężką siekierą w drewniany cel, który po prostu sprawia, że zapominamy o wszystkich naszych zmartwieniach i pozwala nam działać tak, jakbyśmy byli na randce jeden na jeden z kawalerem.

4. Oglądaj lokalne gry sportowe

Jasne, to jest zabawa, aby obejrzeć swoje miasto lub zespół państwa grać, ale spróbuj sport, że chłopaki nigdy nie oglądał lub wspierany przed- netball lub wioślarstwo, na przykład. Lokalne szkoły wyższe i uniwersytety często organizują mecze, które są otwarte dla publiczności i powinno być wystarczająco dużo miejsca, aby usiąść, oglądać i słuchać waszych rozmów podczas kibicowania (i próbować wyjaśnić sobie nawzajem zasady gry).

5. Poszukaj basenu

W cieplejszych miesiącach może to oznaczać pokład na dachu z funkcją wodną, w zimie może to oznaczać jacuzzi lub pluskanie się w publicznym basenie. Ale jeśli jesteś po prostu wiszące na basenie to jest to relaksujący i chill vibe. Jeśli faktycznie nurkujesz (kalambury) w strojach kąpielowych… to może być całkiem seksowne, prawda? Tylko upewnij się, że twoja data jest na to przed wyjazdem.

6. Idź do IKEA

Wiem, co myślisz… „Dlaczego miałbym iść do sklepu z meblami?”. Ale to nie jest zwykły stary sklep meblowy. To *insert enthusiastic jazz hands here* IKEA! Nikt nigdy nie westchnął przed powiedzeniem komuś, że wybiera się w drogę do słynnego szwedzkiego sklepu meblowego (może z wyjątkiem postaci z serialu 30 Rock(otwiera się w nowej zakładce)). Ponadto ma food court z jakimś niesamowitym ciastem, co jest świetne po dniu pełnym wybierania wymarzonej przestrzeni.

7. Idź do Szkoły Wina

Czytasz to dobrze: Nie tylko degustacja wina, szkoła wina. To pomoże Ci zarówno czuć klasę i kulturalny, jak dowiedzieć się o tym, jak prawidłowo smakować napój, rozróżniać rodzaje, znaleźć to, co lubisz najbardziej, i, tak, smakować niektóre pyszne wino. Zawsze jest coś do omówienia podczas popijania!

8. Udekoruj przestrzeń

Ok, więc zastrzeżenie, że jeśli nie jesteś wygodny zapraszając kogoś nad do miejsca zamieszkania od razu, to nie musi być twój ruch go-to dla pierwszej randki. Ale może twoja data może korzystać z Twojego eksperta umiejętności dekorowania wnętrz! Może jest jakiś wspólny obszar, który moglibyście razem upiększyć! Może mógłbyś udekorować kabinę lub biuro jakimiś świątecznymi dekoracjami! Istnieje wiele sposobów, aby udekorować, trzeba tylko dostać się kreatywny.

9. Spróbuj skoczyć do nieba

Innym data, która brzmi jak to jest prosto z The Bachelor, wow swoją datę thrill-seeking z jednym z najfajniejszych działań tam. Oczywiście będzie to zależeć od lokalizacji i można wymienić go z innym wysokim aktywności, takich jak bungee-jumping, ale to będzie natychmiast ustanowić cię jako najfajniejsze pierwszej randce kiedykolwiek. Plus, to będzie przezabawne, jeśli oboje są coraz ponad swój strach wysokości razem.

10. Idź na polowanie na łupy

Zrób jak Leslie Knope(otwiera się w nowej zakładce) i zostań początkującym poszukiwaczem skarbów! Jeden rodzaj globalnego polowania na skarb nazywa się geocaching, niektóre miasta mają formalne polowania, a uniwersytety takie jak MIT faktycznie mają konkurencyjne coroczne konkursy. Można też po prostu wziąć stawki sposób, sposób niższy i po prostu chodzić wokół widząc, czy można zauważyć pewne obiekty. To jak wędrówka, z celem!

11. Znajdź przytulną przestrzeń coworkingową

Słuchaj, ty i twoja data są zarówno zajęci ludzie. Jeśli trudno jest ci się połączyć poza pracą, spróbuj zabrać pracę na randkę! Przestrzenie coworkingowe nie są ponurymi boksami, którymi kiedyś były, i nie musisz ciągle nawiązywać rozmowy, jeśli po prostu cicho pracujecie razem. Spróbuj dodać w zabawnych przerwach, takich jak chodzenie na kawę lub przekąski, i zakończyć go z sensownym convo, gdy oboje skończycie.

12. Urządźcie sobie mini imprezę

Na zupełnie innym końcu spektrum, iść orzechy z tematycznym bash (goście: dwa z was!) featuring niedrogie dekoracje, niektóre światła, i koktajle świąteczne. Możesz spróbować motywu przyjęcia dla dzieci, luau, imprezy kostiumowej z lat 90-tych lub czegoś, co oboje wymyślicie. Jeśli chcesz rozszerzyć go na terytorium podwójnej daty, wielki, inaczej po prostu zrobić to najbardziej ekskluzywne przyjęcie kiedykolwiek.

13. Zakupy w Thrift Store

Hit się lokalny Goodwill i dać sobie 30ish minut lub tak, aby znaleźć najbardziej szalone stroje dla siebie do noszenia na kolację zaraz po. Spójrzcie na siebie, że jesteście zabawni i zrównoważeni! Zwycięzca wybiera miejsce, w którym zjecie później kolację, więc upewnijcie się, że pójdziecie na całość.

14. Wybierzcie się na zakupy do okien

W podobny sposób, jeśli twój obszar ma sklep wyłożone ulicy, iść patrząc bez podejmowania żadnych zakupów impulsowych. Zacznij zabawne rozmowy, wchodząc do dziko drogiego sklepu z rzeczami, na które nie możesz sobie pozwolić lub do sklepu z przypadkowymi drobiazgami. Obszary te mogą być tętniące życiem w godzinach szczytu, z dużą ilością do zrobienia i zobaczenia (plus restauracje, jeśli wszystko to perusing działa na apetyt).

15. Poznaj trochę historii

Szczególnie jeśli przeprowadziłeś się do nowego obszaru, możesz nie znać lokalnej historii tuż za drzwiami (plus, jeśli jesteś taki jak ja, robisz tylko „turystyczne” rzeczy jak te, kiedy masz rodzinę lub przyjaciół w mieście). Nadaj priorytet aspektom miasta, które są niedoceniane lub mniej znane i spróbuj wykorzystać tę okazję, aby stać się świadomymi obywatelami wybranego przez siebie regionu. Niektóre miasta mają wycieczki autobusowe, jeśli wolisz jeździć i słuchać!

16. Wybierz się na wycieczkę łodzią

Lub, jeśli wolisz zobaczyć rzeczy z wody, czy to taksówką wodną lub wycieczkę łodzi kaczki, to może być zabawne opcja data (i niektóre łodzie oferują koktajle, jako kolejny plus!). Oczywiście wymaga to, wiesz, sporego zbiornika wodnego. Alternatywne pomysły dla każdego, kto jest landbound: kajakarstwo lub wędkarstwo w lokalnym jeziorze.

17. Pracuj nad układanką

Nazwij nas staromodnymi, ale nie ma nic bardziej relaksującego niż układanie z kimś 500-elementowych puzzli. Rozmowa płynie, a jeśli zabraknie rzeczy do rozmowy, można po prostu trzymać kawałek, aby zapytać, gdzie jest jego odpowiednik. BOOM, natychmiastowa rozmowa. Nie zapomnij sprawdzić nasze ulubione puzzle tutaj.(otwiera się w nowej zakładce)

18. Idź na łyżwy

Ubierz się, załóż maskę i idź wspierać lokalne lodowisko. Uczenie się lub uczenie (ty mały profesjonalisto!) kogoś nowej rzeczy pomaga zbliżyć ludzi do siebie, więc przygotuj się na obserwowanie, jak lecą iskry. Nie zapomnij złapać trochę gorącej czekolady po!

19. Zagraj w grę wideo

Dzięki 21 wieku, nie trzeba być w tym samym pokoju, aby grać ze sobą w swoich ulubionych gier wideo. Konsole do gier, które można zabrać w podróż, takie jak Nintendo Switch, mogą pozwolić ci na oddanie się jakiejś przyjaznej konkurencji z dowolnego miejsca.

20. Przejdź do Tie-Dyeing

Moda z lat siedemdziesiątych ma odrodzenie z jakiegoś powodu, więc jest to idealny czas dla ciebie i twojej daty, aby wskoczyć w ten trend. Podnieś zestaw tie-dye w lokalnym sklepie rzemieślniczym, ustawić się na zewnątrz, i iść na całość, aby kto może stworzyć najbardziej kolorowe tee.

21. Weź udział w kursie gotowania

Będziesz wiedzieć od razu, czy związek ma szansę, gdy dowiesz się, kto jest lepszy w kuchni. Podchodząc do tego z właściwego nastawienia – po prostu baw się dobrze i bądź gotów zrobić bałagan! – oznacza to, że będziesz miał wybuch.

22. Joga w parku

Załóż swoje ubrania do ćwiczeń i wybierz się do parku, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i zrelaksować się. Pozycje jogi partnerskiej są zawsze ruch, a można poznać się na więcej sposobów niż jeden (lol). Plus, będą mieli nowy szacunek dla tego, jak trudna jest joga.

23. Wolontariat lokalny

Jeśli oboje macie sprawę, którą wspieracie (lub, jeśli w pobliżu jest miejsce, które potrzebuje waszej pomocy), rozważcie zapisanie się na wolontariat. Będzie dużo, aby utrzymać cię zajęty, będziesz czuć się jak twój czas poszedł do dobrego wykorzystania, a może nawet więź nad doświadczeniem.

24. Oglądaj wschód słońca

To może nie być dla wszystkich (osoba, która nie lubi wstawać wcześnie, na przykład), lub dla każdej porze roku, ale jest coś magicznego o ciężarówki razem we wczesnych godzinach porannych, aby oglądać niebo zmienić kolor. Bonus: Idź na brunch po.

25. Wspieraj lokalną sztukę

To prawie gwarancja, że znajdziesz lokalną sztukę, czytanie poezji, zespół taneczny lub inne wydarzenie publiczne, w którym możesz uczestniczyć – i jest to wspieranie lokalnej kultury, nawet jeśli nie skończy się to twoją filiżanką herbaty.

26. Podziel się posiłkiem – dosłownie

Oczywiście, to nie zadziała, jeśli któreś z was jest chore lub piskliwe, ale miejsce z fondue lub tradycyjne japońskie shabu-shabu pozwala przygotować jedzenie w tym samym wspólnym garnku. Ten ostatni jest konfigurowalny i daje wam coś do rozmowy, podczas gdy patrzycie jak wasza wołowina i warzywa gotują się spokojnie w gotującym się garnku. Alternatywa: Idź i zdobądź duże miski ramen i konkuruj, aby zobaczyć, kto skończy pierwszy.

27. Obejrzyj stary film – na świeżym powietrzu

Istnieje wiele miejsc na świeżym powietrzu, takich jak parki i dachy, do których można iść w miesiącach letnich; Nawet lepiej, wiele z nich ma stare, klasyczne filmy lub pokazy (moja pierwsza randka z moim mężem był Hitchcock „Złapać złodzieja” w parku w Brooklynie, więc jestem w pełni w tym jednym). Wspólna atmosfera i klasyczny flick to idealne combo.

28. Zorganizuj seans filmowy/telewizyjny

Ok, zdaję sobie sprawę, że to brzmi jak gloryfikowana wersja Netflix and Chill. Ale posłuchaj mnie! Wiele barów, restauracji i grup społecznych organizuje takie spotkania (witaj, Sukcesja) i jest to świetny sposób na uczestniczenie we wspólnej obsesji. Możesz też zorganizować jeden – ale to wymaga sporo wysiłku, więc znalezienie istniejącego wydaje się łatwiejszym wyborem.

29. Idźcie pobiegać po mieście

Jeśli ty i twój nowy data są sportowy rodzaj, co lepiej wiązać niż poprzez wspólną pasję? Dla każdego, kto ma nadzieję na bardziej… nazwijmy to niskiej aktywności, zajęcia z ćwiczeń, chodzenie na siłownię, a nawet po prostu chodzenie w przyzwoitym tempie może wszystko pasuje do rachunku.

30. Wybierz się na (mini) wakacje

Dla tych, którzy kochają podróżować, ale nie chcą (lub nie mogą) jechać daleko, weź autobus lub pociąg oddalony o godzinę drogi, aby zobaczyć lokalne widoki i po prostu oderwać się od codziennej rutyny. Traktuj to jak prawdziwe wakacje, z zabawnymi lokalnymi przekąskami i zwiedzaniem. Nawet jeśli jest to tylko skok i skok w dal, to jest jak zupełnie nowy świat.

31. Przemów na otwartym mikrofonie

To jedna rzecz, aby uczestniczyć w czytaniu poezji lub pokazie komediowym, to całkiem inna, aby wstać i obnażyć swoją duszę przed grupą obcych ludzi. Przyznaję, że to nie jest dla ludzi, którzy mają tremę. Jeśli tak jest, możesz siedzieć i kibicować, podczas gdy twoja data podejmuje wyzwanie.

32. Idź po lody

Nie tylko chodzić, aby uzyskać lody – naprawdę pochyl się. Rywalizuj, aby zobaczyć, który z was może wykonać najsmaczniejszą/najdziwniejszą miksturę, a następnie ścigaj się, aby je zjeść, zanim się roztopią. Punkty bonusowe, jeśli możesz zrobić coś, co twoja data chce więcej niż ich własne.

33. Idź na Burleskę lub Drag Show

Nie daj się zastraszyć! Te akty są zaprojektowane tak, aby były zabawne, seksowne i/lub śmieszne. Scena jest głośna i hałaśliwa, a scena jedzenia i picia jest zwykle również zabawna. To jak „kolacja i show” – ale zrób to na chłodno.

34. Wybierz się do Spa

Zrób sobie masaż solo lub dla par! Wyluzuj się w jacuzzi! Spędzić czas w saunie! Jest tak wiele do zrobienia tutaj, zwłaszcza po długim, wyczerpującym dniu. Tylko upewnij się, że oboje jesteście na tym samym poziomie komfortu (może jedno z was woli nienagie spa, wiesz?).

35. Weź udział w Open House

Czy kiedykolwiek przechodziłeś obok otwartego domu pięknego budynku i myślisz: Musi być tam tak cudownie. Idźcie zobaczyć, jak żyje druga połowa, podziwiajcie oszałamiający wystrój i porozmawiajcie o tym, co wam się podoba, a co nie. Najlepszy przypadek: To może się później przydać! Najgorszy przypadek: fajna architektura i nie musisz dużo mówić.

36. Znajdź przepiękny widok

Niezależnie od tego, czy twoje miasto / miasto ma ferratę, taras widokowy lub inny podniebny widok, idź i znajdź miejsce, które pomoże ci zobaczyć swoją okolicę z nowej perspektywy. To może być podróżowanie kilka mil lub nawet po prostu iść do pokładu dachu, aby pomóc spojrzeć na rzeczy w nowy sposób razem.

37. Weź udział w zajęciach z medytacji

Mam na myśli, jeśli martwisz się o to, co powiedzieć na swojej randce, to jest idealne, prawda? Nawet jeśli nigdy wcześniej nie zrobiłeś tego, biorąc medytację dla początkujących razem pomoże ci schłodzić. Następnie chłopaki mogą iść złapać kolację i porozmawiać o tym, jak oboje czujecie się zrelaksowani.

38. Zróbcie sobie nawzajem prezent

Oczywiście nie znasz się jeszcze dobrze, więc idź do sklepu, który sprzedaje knickknacks i zobacz, czy można dostać coś małego i niedrogiego, aby druga osoba się śmiała. Lub po prostu przeglądać dziwactwa razem i cieszyć się wzajemnie firmy.

39. Podziel się swoim ulubionym miejscem

Czy jest piękny mural, który kochasz przy swoim domu? Idealne miejsce do oglądania zachodu słońca? Ta mała dziura w ścianie piekarni z najlepszymi pączkami? Wybierz się na spacer i podziel się małymi szczegółami, które kochasz w swojej okolicy, i zachęć drugą osobę do tego samego.

40. Jazda na rowerze

Uzyskać trochę świeżego powietrza i jeździć kilka rowerów razem. To idealne wprowadzenie do drugiej części randki: pikniku w parku (czytaj dalej) – gdzie możecie usiąść, zrelaksować się i cieszyć się swoim towarzystwem. A jedzenie będzie tego warte, bo przecież ćwiczyliście!

41. Znajdź zajęcia z ceramiki

Pobrudzić sobie ręce i zrobić trochę sztuki razem – można poznać siebie podczas tworzenia nowego dodatku do domu. Więc nawet jeśli data jest zła, przynajmniej poczujesz, że twój czas nie został zmarnowany. A jeśli wazon wygląda śmiesznie, ale data poszła dobrze, będziesz miał zabawną historię!

42. Restaurant Hop

Jeśli jesteś w pobliżu jednej z ich lokalizacji, Eataly(otwiera się w nowej zakładce) jest idealnym miejscem do odkrywania i jedzenia jakiegoś wspaniałego jedzenia. Jeśli nie, spróbuj znaleźć kilka lokalnych ciężarówek żywności, aby uzyskać smak (lub dwa lub trzy) tego, co lubią. Zamiast osiedlać się i doświadczać tylko jednego miejsca, hopping wokół może zrobić kilka zabawnych dyskusji.

43. Zrób sobie odczyt aury

Dobre wibracje ONLY. Możesz żartować z nimi i powiedzieć, że jesteś w horoskopach(otwiera w nowej karcie), ale naprawdę jesteś tam, aby dowiedzieć się, czy marnujesz swój czas (#priorytety). Niektórzy ludzie mogą nie być w to, ale jeśli przekształcisz go w zabawny hangout, to sprawi, że data będzie o wiele bardziej pamiętna niż kolacja i film.

44. Przeszukajcie księgarnię

Kiedy oboje jesteście książkowymi nerdami, dzień spędzony na przeglądaniu lokalnej księgarni jest idealną konfiguracją, która sprawi, że będziecie się łączyć nad swoimi ulubionymi tytułami. To również pozwala dać sobie nawzajem sugestie na temat tego, co czytać dalej. Tylko upewniając się, że nie jesteś zbyt zagubiony wśród półek, że nie zwracasz uwagi na swoją datę.

45. Spaceruj razem z psem

Jeśli jeden z was jest właścicielem szczeniaka, zabierz je do najbliższego parku dla psów, aby dogonić i sprawdzić wszystkie inne urocze psy. Uwaga: To może być zabójca nastroju, jeśli twój pies nie jest super dobrze zachowany, więc po prostu upewnij się, że jesteś przygotowany do obsługi wszelkich shenanigans, które mogą wystąpić po dotarciu na miejsce. Alternatywa: Idź i chodź z psami w swoim lokalnym schronisku.

46. Wybierz się do browaru

Jedną ze świetnych całosezonowych randek dla miłośników alkoholu jest wycieczka do browaru. Możecie popijać najnowsze IPA i cydry, jednocześnie poznając się nawzajem – to korzystne dla wszystkich. To samo dotyczy winiarni lub cydrowni: Większość miejsc wie, że ich kluczem jest zabójcza atmosfera.

47. Zagraj w kilka gier zręcznościowych

Dla tych, którzy mają mało czasu na skupienie uwagi i są żądni przygód, poznaj swoją randkę podczas pełnej adrenaliny rundy gier zręcznościowych. Rozegrajcie swoją konkurencyjną stronę lub połączcie siły jako zespół przeciwko innej parze grając w piłkarzyki. A jeśli jesteś straszny w grach jak ja, zagraj kilka rund, a następnie dopinguj swoją datę, gdy ją miażdżą.

48. Wycieczka do ogrodu botanicznego

Nie ma lepszego miejsca do zwiedzania na randce niż ładne wypielęgnowane trawniki i ogrody ogrodu botanicznego. Pro tip: Zaplanuj, aby pójść później w ciągu dnia lub po letniej gorączce, jeśli nie chcesz znaleźć się pocenie się w szklarni w południe. Jeśli pozwalają na jedzenie, może to być również idealne miejsce na piknik (patrz poniżej).

49. Wybierz się do planetarium

Wyciszona atmosfera planetarium w połączeniu z ciemnym pokojem tworzą idealną atmosferę dla pierwszej randki. Spędź wieczór wpatrując się w gwiazdy i ucząc się o konstelacjach, z dużą ilością możliwości trzymania się za ręce. Mój obecny mąż zaciągnął mnie na początku do planetarium i byłam zaskoczona tym, jak bardzo się bawiłam.

50. Odwiedź galerię sztuki

Niezależnie od tego, czy jesteś prawdziwym miłośnikiem sztuki, czy tylko chcesz się nią nacieszyć, ta wizyta to świetne, spokojne miejsce, w którym oboje możecie ocenić swoje zainteresowania i umiejętności konwersacyjne. Wybierzcie zabawną, ekscytującą galerię lub wystawę fotograficzną, która nie jest zbyt niejasna, jeśli obawiacie się, że nie będziecie mieli o czym rozmawiać.

51. Spacer po muzeum

Podobnie muzea mają nowe lub zmieniające się eksponaty – nawet jeśli byliście już wcześniej, może być coś nowego do zobaczenia. Mają też miejsca, gdzie można usiąść, zjeść i porozmawiać, a także potencjalnie architekturę lub ogrody, które oferują możliwości spaceru. Muzea są zaprojektowane tak, aby pobudzać zaangażowanie i rozmowy, co jest idealne. Przynajmniej możesz śmiać się z tego, że nie rozumiesz znaczenia wszystkiego!

52. Złapać kilka widoków

Ponieważ #Gram jest dużą częścią życia każdego w tych dniach, idź i bądź amatorskim fotografem razem. Niezależnie od tego, czy łapiesz bryzę na nadbrzeżnym chodniku, czy znasz szczególnie malowniczy park w pobliżu, zawsze pomocne jest ustawienie sceny na randkę z ładnym tłem.

53. Wybierz się do baru karaoke

Jeśli to działa na obowiązkowe łączenie współpracowników, to warto spróbować na zabawną randkę z nieznajomym. Nawet jeśli nie jesteś dokładnie Zooey Deschanel w dziale wokalnym, chodzi bardziej o cieszenie się chwilą i pokazanie swojej osobowości. Pamiętaj jednak, aby najpierw zapytać, zanim się na nich sprężysz.

54. Dzień lekkich sportów i gier

Jeśli zdecydowanie nie jesteś w tradycyjnej rzeczy pierwszej randki, wziąć lekki bar sportowy podejście do nocy randki z odkrytym gry w badmintona lub siatkówki plażowej. Jeśli na zewnątrz będzie zbyt gorąco, wróćcie do domu na gry planszowe lub tenis stołowy. Może to być również świetna zabawa w grupie lub z kolegami z baru.

55. Idź na łyżwy

Nie wszyscy rolkarze urodzili się z równowagą, ale podjęcie ryzyka z randką na rolkach może wziąć powagę z pierwszej randki, która zwykle obejmuje wining i dining. Kilka upadków później i oboje będziecie o wiele bliżej, jeśli trochę posiniaczeni.

56. Wybierz się na koncert na świeżym powietrzu

Ten jest zdecydowanym zobowiązaniem czasowym, więc może chcesz poznać siebie nawzajem przy drinku lub posiłku, zanim pójdziesz na tę opcję. Ale atuty koncertu na świeżym powietrzu, zwłaszcza jeśli oboje kochacie zespół, to dobre wibracje. Jeśli jest miejsce na trawniku, spakuj koc lub zbliż się do siebie w dole.

57. Wybierz się do akwarium

Żadna atmosfera nie jest bardziej romantyczna niż cisza w miękko oświetlonym akwarium. Przechadzaj się po zaciemnionych pomieszczeniach, podczas gdy ty wskażesz swoje ulubione stworzenia za szybą. Niektóre akwaria oferują interaktywne eksponaty edukacyjne i uczą gości ekologicznych sposobów oczyszczania oceanu, więc poczujesz, że coś z tego masz.

58. Wybierz się na wycieczkę promem

Długość 30-minutowego rejsu promem z jednego miejsca do drugiego jest idealną opcją na randkę dla ludzi, którzy nie chcą przeciągać spraw podczas kolacji lub drinków. Jest to dobra okazja, aby uzyskać świeże powietrze i suss out czy może rzeczywiście chcesz iść na post-excursion drinka lub kawy.

59. Spróbuj przysmaków na festiwalu żywności

Wielkie święta, takie jak Chiński Nowy Rok i coroczne festiwale żywności są doskonałą okazją do próbowania kąsków podczas poznawania kogoś. Wszystkie różne opcje jedzenia i mieszanie się w tłumie dadzą ci dobrą okazję do sprawdzenia, jak odważna i zdolna do adaptacji jest druga osoba. Bonus: Możesz znaleźć nowe miejsce na nadchodzącą randkę na kolację.

60. Zajrzyj na rynek rolniczy

Poczuj się zrównoważenie i zdrowo (i może kup coś na kolację), gdy będziesz przechodzić obok stoisk z pięknymi owocami, warzywami i lokalnie wytwarzanymi produktami. Jeśli nigdy nie byliście, jest to również sposób na edukację na temat tego, co jest w sezonie i jacy fajni lokalni sprzedawcy mają pyszne rzeczy, które możecie dodać do swojej rotacji posiłków.

61. Odwiedź herbaciarnię

Jeśli bardziej podobają wam się mieszanki ziołowe niż kawa, na pierwsze spotkanie odwiedźcie kojącą atmosferę herbaciarni. Właściciel herbaciarni zazwyczaj poprowadzi cię w ceremonii o głośności ASMR(otwiera się w nowej zakładce), podczas gdy oboje będziecie popijać uspokajające herbaty i czuć się jak w zen.

62. Wybierz się na plażę

Niezależnie od tego, czy mieszkasz nad oceanem, jeziorem, czy zbiornikiem wodnym, dzień na piasku jest zawsze uspokajającym miejscem na randkę, jeśli pogoda jest ładna. Jeśli masz ochotę, załóż dwuczęściowy strój i zaproponuj, że nałożysz krem z filtrem. Zanurz się w promieniach słońca w pobliżu wody, a gdy dzień dobiegnie końca, wybierz się na romantyczny spacer z zachodzącym słońcem jako tłem godnym Instagrama.

63. Wybierz się na karnawał

Odwołaj się do swojego wewnętrznego dziecka, kupując bilety na karnawał. Tak, wiem, to wydaje się takie banalne. Ale ogarnąć cheesiness-dzielenie waty cukrowej, niech próbują wygrać nagrodę, i jeździć rollercoaster, jeśli masz żołądek na to. Jest to świetny sposób, aby poznać siebie nawzajem podczas zabawy w tym samym czasie, i mówić o swoich wspomnieniach z dzieciństwa.

64. Idź na wspinaczkę skalną

Jeśli oboje macie apetyt na przygodę i chcesz przejść ostateczny „test przetrwania” doświadczenie randki, nie ma nic całkiem jak bycie zawieszony z wielkich wysokościach na uprzęży, podczas gdy jesteś clinging for dear life, aby to zrobić. Alternatywa: Jeśli wolisz pozostać na ziemi, spróbuj Escape Room.

65. Weź lekcje tańca

Zapisz się na godzinę lekcji tańca, gdzie oboje jesteście początkujący. Nawet jeśli twój partner ma dwie lewe stopy, akt uczenia się umiejętności połączy was bliżej siebie. Zostań na sesję taneczną dla całej pary, gdy już zaczniesz się w tym orientować, lub udaj się do innego miejsca na posiłek.

66. Idź na kręgle

Niezależnie od tego, czy jesteś maszyną do strajku, czy nowicjuszem w grze w kręgle, w kręgielni jest tyle zabawy, od piwa i taniej pizzy po pośpiech przy pierwszym uderzeniu. Ustaw osłony na zderzakach, jeśli chcesz uniknąć całkowitego zażenowania, lub przejdź bez trzymanki do konkurencyjnego meczu. Po prostu… nie przejmuj się sobą, jeśli jeden z was jest lepszy.

67. Go Horseback Riding

Musimy kochać te daty The Bachelor! Aby naśladować niektóre romans bajki, spędzić dzień w stajni jazdy koni śladowych na popołudnie. Jeśli żaden z was nie ma dużo doświadczenia jeździeckiego, wziąć kilka okrążeń wokół padoku przed kłusownictwem na pustkowiu.

68. Zagraj w mini golfa

Nawet jeśli jesteś daleko poza wiekiem dla minigolfa, gra o niskie stawki pozwala na trochę lekkiej zabawy bez poczucia, że musisz być konkurencyjny (a jeśli druga osoba dostaje trochę szalony o tym, to prawdopodobnie powie ci dużo). Plus, yawn-worthy tempo golfa oznacza, że można rozmawiać i grać bez żadnych przerw.

69. Spakuj piknik

Zachowaj prostotę, spacerując po parku, a następnie zjedz piknikowy lunch na zielonym terenie. Wybierz swoje ulubione mrożone smakołyki od sprzedawcy lodów i porozmawiaj, siedząc na trawie. Możesz nawet obserwować ludzi. A co najlepsze? To tańsze niż droga kolacja.

70. Weź udział w wieczorze ciekawostek w lokalnym barze

Połączcie siły i stwórzcie drużynę marzeń podczas wieczoru z ciekawostkami. Będziecie się śmiać, gdy będziecie łamać sobie głowy nazwami miast i łączyć się w pary dzięki wspólnej wiedzy o mrocznych horrorach. Dodatkowo, jeśli obaj wygracie, napoje są zazwyczaj na koszt firmy.

71. Zachowaj się jak turysta we własnej okolicy

Wybierz kilka pobliskich punktów orientacyjnych lub działań i zobowiązaj się do doświadczania ich tak, jakbyś tam nie mieszkał. Akt wyruszenia w lokalną podróż sprawi, że będzie to wyjątkowe wspólne doświadczenie i da wam zabawne uczucie „odkrywania” okolicy po raz pierwszy. Opcjonalny plecak.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector