Skorpion nie odpisuje: co mam zrobić?

Astrologia

Mężczyźni Skorpiona są znani jako delikatni, opiekuńczy kochankowie. Chociaż są zaangażowanymi partnerami, czasami może minąć trochę czasu, zanim zdadzą sobie sprawę, że chcą się zaangażować. Dopóki nie wiedzą, że twój związek jest dla nich odpowiedni, mogą grać na boisku i być nieuważnymi partnerami.

Jeśli spotykasz się z mężczyzną ze Skorpiona, istnieje wiele powodów, dla których nie odpisuje. Wiele z tych samych powodów jest prawdziwych, jeśli po prostu przyjaźnisz się również z mężczyzną ze Skorpiona. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest unikanie wyciągania pochopnych wniosków, ponieważ najprawdopodobniej istnieje rozsądna odpowiedź na jego zachowanie.

Dlaczego mężczyzna ze Skorpiona przestał do mnie pisać?

Mężczyzna ze Skorpiona nie odpisuje z wielu zrozumiałych powodów. Bez względu na wszystko, zawsze powinieneś być szczery ze swoim mężczyzną ze Skorpiona, ponieważ ten znak zodiaku jest z natury zazdrosny. Od bycia zbyt zajętym do nieustawiania priorytetów w związku, na jego zachowanie można odpowiedzieć jednym z poniższych wyjaśnień.

1. Jest zajęty

Zanim wyciągniesz pochopne wnioski, pamiętaj: prawdopodobnie jest po prostu zajęty. Skorpiony są znane z tego, że są ambitne, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że po prostu skupi się na osobistym celu lub celach zawodowych. Nie rujnuj swojego związku, stając się zazdrosnym tylko dlatego, że nie odpisał ci w odpowiednim czasie.

2. On cię sprawdza

Podczas gdy niektóre Skorpiony dojrzały poza zwykłe testowanie swoich partnerów, jest to niestety powszechna cecha Skorpiona. Czasami Skorpiony nie odpiszą ci, ponieważ chcą cię przetestować i zobaczyć, jak bardzo ci na nich zależy.

W tej sytuacji najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to nie odpowiadać. Jeśli już raz wysłałeś SMS-a, daj mu dzień, zanim wyślesz wiadomość uzupełniającą. Następnie wstrzymaj się z wysyłaniem kolejnych wiadomości, dopóki nie odpowie.

To najlepsza odpowiedź, ponieważ Skorpiony są znane z grania w gry umysłowe. Może cię testować, aby zobaczyć, jak się czujesz, lub może próbować tobą w jakiś sposób manipulować.

Nie zwariuj i nie wysyłaj mu tuzina wiadomości, bo to tylko nauczy go robić to samo w przyszłości. Skoncentruj się na czymś innym przez kilka godzin. Jeśli to gra umysłowa, nie chcesz wzmacniać jego manipulacyjnego zachowania, odpowiadając. Jeśli to nie jest gra umysłowa, jest po prostu zajęty i może odpowiadać na twoje wiadomości, kiedy tylko jest wolny.

3. On czeka na twoją odpowiedź

Teoretycznie mężczyzna ze Skorpiona powinien po prostu wysłać ci wiadomość uzupełniającą, jeśli nie odpowiedziałeś na jego początkowy tekst. Niestety, zdarza się to rzadko. Zamiast być proaktywnym i sprawdzać, czy otrzymałeś (i zapomniałeś) jego wiadomość, może się dąsać i czekać, aż odpowiesz.

4. On cię traktuje po cichu

Czy w jakiś sposób obraziłeś swojego chłopaka lub męża Scorpio? Jeśli tak, być może traktuje cię w milczeniu.

Nie oznacza to, że powinieneś całkowicie powstrzymać się od wysyłania mu SMS-ów. Jeśli popełnisz błąd i nie zauważysz cichego traktowania, będzie na ciebie szczególnie zły. Być może najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić w tym scenariuszu, jest wysłanie mu wiadomości tekstowej o tym, że nie słyszysz go od jakiegoś czasu i zapytaj, jak się czuje. W ten sposób nie brzmisz szalenie, zakładając, że traktuje cię w milczeniu, ale też go nie ignorujesz.

Dlaczego skorpiony potrzebują wieczności, aby odpowiedzieć?

Skorpiony są introwertykami, więc potrzebują samotności bardziej niż czegokolwiek innego. Jeśli nie reaguje od razu, może skupiać się na własnych potrzebach i ładowaniu. Może mu zająć wieczność, zanim odpowie, ale będzie w lepszym stanie psychicznym, kiedy wyciągnie rękę, jeśli dasz mu trochę przestrzeni.

Skorpion to także aura tajemniczości. Jeśli to, co mówisz, nie zaintryguje go i nie sprawi, że będzie chciał wiedzieć więcej, rozproszy się i zapomni odpowiedzieć. Musisz wysłać mu SMS-a, który sprawi, że natychmiast zainteresuje się uzyskaniem dodatkowych informacji.

Może też być urażony czymś, co zrobiłeś. Jeśli twój mężczyzna ze Skorpiona zwykle szybko odpowiada, może być zirytowany i nie chce teraz z tobą rozmawiać. Poświęć trochę czasu na przemyślenie swoich ostatnich interakcji. Jeśli zrobiłeś coś, co go uraziło, jest duża szansa, że ​​zgadniesz, co to było.

Jak sprawić, by mężczyzna ze Skorpiona wysłał ci SMS-a?

Aby skłonić człowieka ze Skorpiona do odesłania SMS-a, powinieneś zacząć od bycia tajemniczym. Zadaj pytanie i dodaj nutkę uwodzenia do swoich tekstów. To nieznane wzbudza zainteresowanie Skorpiona, więc nie wystawiaj wszystkiego naraz.

Jeśli nie masz pewności, co wysłać swojemu mężczyźnie ze Skorpiona, mamy mnóstwo pomysłów na SMS-y, które mogą pomóc. Wielu mężczyzn Skorpiona lubi być poszukiwanych ze względu na ich inteligencję i wiedzę, więc poproś go o radę. Nie będzie mógł się powstrzymać – odpowie po prostu dlatego, że lubi być podziwiany i proszony o radę.

Nie bój się flirtować! Mężczyzna ze Skorpiona lubi tajemnicę i uwodzenie, więc wskazówki są zawsze lepsze niż rażące komplementy lub seksualne insynuacje. Później może lubić bardziej oczywiste komplementy, ale jest bardziej prawdopodobne, że odpisze na początku związku, jeśli twoje relacje są bardziej zalotne i mniej seksualne.

Co robić, gdy Scorpio cię ignoruje

Jeśli mężczyzna ze Skorpiona cię ignoruje, nie panikuj. Najlepsze, co możesz zrobić, to usiąść i czekać. Jeśli wyślesz lawinę SMS-ów domagających się jego uwagi, będziesz wyglądać tylko na przyczepioną i potrzebującą.

Jedynym momentem, w którym powinieneś natychmiast odpisać, jest sytuacja, w której wiesz, że go obraziłeś i co zrobiłeś. W takim przypadku możesz wysłać mu przeprosiny i na tym poprzestać. Nie płaszcz się i nie wysyłaj więcej SMS-ów, dopóki on do ciebie nie wróci.

Przez większość czasu Scoprios przestają pisać SMS-y, ponieważ potrzebują czasu dla siebie. Z tego powodu najlepsze, co możesz zrobić, to po prostu przeczekać. Mógł zgubić telefon lub wyciszyć go, aby móc poświęcić się pisaniu dziennika.

W każdym razie jedną z najgorszych rzeczy, jakie możesz zrobić, jest bombardowanie go tekstami. Skorpiony lubią pewne siebie, uwodzicielskie kobiety, które wiedzą, czego chcą. Nie możesz być taką kobietą, jeśli czekasz obok telefonu na SMS-a.

Najlepsze, co możesz zrobić, to wyjść i żyć swoim życiem! Bardziej prawdopodobne jest, że odpisze ci SMS-a, ponieważ jesteś pewny siebie i zaangażowany w swoje życie. Ponadto, jeśli nie odpisze, możesz się dobrze bawić zamiast czekać na kogoś, kto może się nigdy nie pojawić.

Dolna linia

Istnieje wiele, wiele powodów, dla których mężczyzna ze Skorpiona nie odpisuje ci SMS-em. Zamiast się tym martwić, wyjdź i baw się dobrze. Jeśli w końcu odpisze, aura tajemniczości i uwodzicielskich flirtów pomoże ci zdobyć jego serce. Do tego czasu bądź cierpliwy i nie trać czasu na martwienie się o to.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector