15 psychicznych znaków, że twoja sympatia myśli o tobie

Miłość

Zastanawianie się, czy osoba, którą lubimy, również nas lubi, jest jedną z najtrudniejszych części związku.

To może być ekscytujące, gdy przyłapiemy ich na patrzeniu na nas i wymienianiu uśmiechów. Może to być również miażdżące, gdy nie mają nic przeciwko nam, gdy próbujemy zainicjować rozmowę.

Istnieją jednak sposoby, aby powiedzieć, że twoja sympatia może mieć cię na myśli – i nie zawsze jest to fizyczne.

Wszyscy mamy w sobie pewien poziom mocy psychicznej. Nie, nie zginanie łyżek. W ten sposób możemy stwierdzić, kiedy ktoś nas obserwuje, lub przeczucia, które mamy, gdy stoimy przed trudną decyzją.

Te prawie niewytłumaczalne uczucia rozciągają się również na nasze romantyczne poszukiwania.

Zwróć uwagę na te 15 znaków psychicznych; mogą po prostu oznaczać, że twoja sympatia ma cię na myśli.

1. Możesz to po prostu wyczuć

Masz przeczucia co do tego.

To takie samo uczucie, jak wtedy, gdy czujesz, że uraziłeś przyjaciela czymś, co powiedziałeś, lub gdy poznajesz kogoś nowego i możesz stwierdzić, że nie będzie to typ osoby, której byś chciał być w pobliżu.

Jest coś w tym, że ciągle patrzycie sobie w oczy z drugiego końca pokoju.

Kiedy jesteś z innymi ludźmi, zawsze wydaje się, że znajdujesz się w sytuacjach, w których jesteś ty i oni.

To niewytłumaczalna siła, bez żadnych konkretnych dowodów, ale jesteście pewni, że patrząc na siebie, możecie poczuć ich energię psychiczną.

2. Czujesz gęsią skórkę znikąd

Gęsia skórka to nasza naturalna reakcja na intensywne chwile emocjonalne, takie jak oglądanie ognistej pomarańczy zachodu słońca lub przyczyny naturalne, takie jak zimna pogoda.

Jednak wyzwalacze nie zawsze muszą być obecne, aby włosy na twoich ramionach stanęły dęba.

Wspomnienia nocy spędzonej z przyjaciółmi lub specjalny prezent od naszych rodziców mogą wywołać taką samą fizyczną reakcję.

Ale kiedy dostajesz gęsiej skórki, nawet nie wspominając ani nie będąc w jakimś wyjątkowym miejscu? To może być twoja sympatia, która o tobie myśli.

Ich myśli emitują psychiczną falę energii, która rozlewa się po świecie. Nasza podświadomość jest wrażliwa na te fale.

Kiedy więc go złapie, wywołuje u nas przypadkową gęsią skórkę.

3. Co powiedziałby utalentowany doradca?

Znaki powyżej i poniżej w tym artykule dadzą ci dobre wyobrażenie o tym, czy twoja sympatia myśli o tobie.

Mimo to rozmowa z osobą o dużej intuicji i uzyskanie od niej wskazówek może być bardzo opłacalne.

Mogą odpowiedzieć na wszelkiego rodzaju pytania dotyczące relacji i rozwiać wątpliwości i zmartwienia.

Na przykład, czy naprawdę są twoją bratnią duszą? Czy masz być z nimi?

Niedawno rozmawiałem z kimś z Psychic Source po przejściu przez ciężki okres w moim związku. Po tak długim pogrążeniu się w myślach, dały mi wyjątkowy wgląd w to, dokąd zmierza moje życie, w tym z kim miałam być.

Byłem naprawdę zachwycony tym, jak mili, współczujący i kompetentni byli.

Kliknij tutaj, aby otrzymać własną lekturę miłosną.

W tej miłosnej lekturze utalentowany doradca może ci powiedzieć, czy twoja sympatia myśli o tobie, a co najważniejsze, wzmocnić cię w podejmowaniu właściwych decyzji, jeśli chodzi o miłość.

4. Pojawiają się w twoich snach

Kiedy śpimy, nasze umysły stają się bardziej podatne na odbieranie transmisji psychicznych.

To dlatego, że w stanie spoczynku nie wykorzystujemy żadnej energii, aby zablokować te siły.

Jest to jeden z powodów, dla których sny, które obejmują innych ludzi, mogą być tak żywe.

Kiedy wyraźnie widzimy naszą sympatię we śnie — takim, w którym możemy wyraźnie rozróżnić, w co była ubrana, co robiła i gdzie to wszystko miało miejsce — może to być znak, że myślą o nas.

Podobnie jak twój poranny alarm w telefonie zostaje włączony do snu, podświadomy umysł przekształca energię, którą otrzymuje od twojego zauroczenia, w niezapomniany sen.

5. Kiedy jesteście razem, pojawia się napięcie

Takie napięcie nie występuje wśród zaciekłych rywali. To wtedy twoje serce zaczyna bić szybciej, a dłonie pocą się, gdy jesteś blisko siebie.

Napięcie może również objawiać się w postaci bycia bardziej niezdarnym niż zwykle: przypadkowym rozlaniem drinka lub upuszczeniem książek, gdy nagle pojawią się w twoim umyśle.

Dzieje się tak, ponieważ energia psychiczna z ich umysłów, które myślą o tobie, zakłóca twoje własne skupienie.

Kiedy tak się dzieje, może to być pewny znak, że ktoś próbuje się z tobą skontaktować na poziomie podświadomości.

6. Pojawiają się, kiedy o nich myślisz

Kiedy myślisz o swojej sympatii, w jakiś sposób się pojawią.

Być może po zastanowieniu się nad nimi otwierasz media społecznościowe na telefonie i widzisz, że najnowszy post jest właśnie ich.

Albo, jeszcze lepiej, myślisz o nich, a oni wchodzą do pokoju.

To tak, jak kiedy myślisz o piosence, a potem włączasz radio, leci dokładnie ta sama piosenka.

Nawet jeśli jest to niewinne zdjęcie, które ich przyjaciel zamieścił o nich w Internecie lub musieli wejść do pokoju, aby coś znaleźć, prosty fakt, że pojawili się, gdy o nich myślałeś, jest już silną oznaką psychicznej więzi.

7. Język ich ciała zmienia się wokół ciebie

Nasze ciała naturalnie reagują na ludzi, którzy nas pociągają, niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie.

Badanie wykazało, że nasze oczy rozszerzają się na każdego, kogo podświadomie uważamy za atrakcyjnego, niezależnie od tego, czy identyfikujemy się jako hetero, czy homoseksualista.

To pokazuje moc, jaką nasza podświadomość ma nad kontrolą naszych własnych ciał.

W innym badaniu omówiono, w jaki sposób, gdy ktoś rozwinął pociąg do innej osoby, ma tendencję do pochylania się i częstszego uśmiechania podczas rozmowy.

Więc kiedy rozmawiasz ze swoją sympatią, jeśli przyłapiesz ją na pochylaniu się, uśmiechaniu się lub widzisz, że ich oczy są znacznie ciemniejsze niż zwykle, mogą nawet nie być tego świadomi, ale myślą o tobie w szczególny sposób.

8. Rozpoznajesz je

Chcesz wiedzieć na pewno, czy twoja sympatia myśli o tobie?

Spojrzmy prawdzie w oczy:

Możemy tracić dużo czasu i energii z ludźmi, z którymi ostatecznie nie jesteśmy kompatybilni. Znalezienie bratniej duszy nie jest łatwe.

Ale co by było, gdyby istniał sposób na usunięcie wszystkich domysłów?

Właśnie natknąłem się na sposób, aby to zrobić… profesjonalny artysta parapsychiczny, który może narysować szkic tego, jak wygląda twoja bratnia dusza.

Chociaż na początku byłem trochę sceptyczny, mój przyjaciel przekonał mnie do wypróbowania go kilka tygodni temu.

Teraz dokładnie wiem, jak wygląda. Najdziwniejsze jest to, że rozpoznałem go od razu.

Jeśli jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, jak wygląda twoja bratnia dusza, poproś o narysowanie własnego szkicu tutaj.

9. Twoje uszy nagle stają się ciepłe

Kiedy czujesz, że twoje policzki lub uszy są ciepłe, gdy po prostu siedzisz sam, może to oznaczać jedną z dwóch rzeczy: albo ktoś myśli o tobie dobrze, albo źle.

Ktoś może mieć cię na myśli, owszem, ale może być sfrustrowany tobą z powodu czegoś, co zrobiłeś lub powiedziałeś wcześniej.

Może to również oznaczać, że ktoś ma cię w głowach, ponieważ podobał mu się sposób, w jaki wcześniej się do nich uśmiechałeś.

Sposobem na rozróżnienie tych dwóch jest zadanie sobie pytania, czy w tej chwili czujesz się bardziej pozytywnie, czy negatywnie.

Pomoże ci to zrozumieć, czy jest to coś, czym należy się martwić lub schlebiać.

10. Zaczynasz losowo kichać

Wykonujesz swoje zwykłe czynności, gdy nagle — nie wiadomo skąd — kichasz. Bez pieprzu ani kurzu w zasięgu wzroku, które mogłyby go wywołać.

W kulturach azjatyckich uważa się, że kichanie w przypadkowych momentach jest oznaką, że ktoś o tobie myśli.

Chociaż może być trudno powiedzieć z całą pewnością, jak dokładnie o tobie myślą — tęsknią za tobą, platonicznie cię pamiętają lub zaczynają cię nie lubić — możesz być pewien, że ktoś przynajmniej ma cię na myśli.

11. Zaczynasz mieć czkawkę

Czkawka, podobnie jak kichanie, to kolejny sposób na stwierdzenie, kiedy ktoś może o tobie myśleć – pozytywnie lub negatywnie.

Chociaż czkawka może być uciążliwa, możemy wykorzystać ją jako wskaźnik, że być może jest ktoś, kto myśli o nas w potencjalnie romantyczny sposób.

12. Czujesz, że ktoś cię dotyka, gdy jesteś sam

Tu nie chodzi o duchy ani duchy; chodzi o potężną energię psychiczną.

Kiedy ktoś o tobie myśli, może to powodować energetyczne wibracje w powietrzu, które rozprzestrzeniają się i sprawiają wrażenie, jakby ktoś cię pieścił.

Ale może to również wydawać się siłą delikatnie naciskającą na twoje ciało. To pierwsze może oznaczać, że ktoś może cię lubić, podczas gdy drugie może oznaczać, że ktoś może nie.

Każdy scenariusz nadal dowodzi jednak, że istnieje psychiczne połączenie między tobą a kimś innym, którego powinieneś być teraz bardziej świadomy.

13. Jedzenie nagle staje się stresujące

Podczas jedzenia możesz zacząć walczyć z jedzeniem. Mogło w jakiś sposób utknąć ci w gardle lub wydawało się, że nie poszło właściwą drogą.

Jeśli to wszystko dzieje się, gdy wszystko inne idzie dobrze, może to być energia psychiczna tej osoby, która przeszkadza ci w jedzeniu.

Energia z ich myśli o tobie staje się tak potężna, że ​​zakłóca twoje regularne nawyki żywieniowe.

14. Motyl ląduje na tobie

Niektóre kultury wierzą, że motyle mają w sobie energię duchową.

Uważa się, że białe motyle to dusze twoich utraconych bliskich, które chcą wysłać ci zdrową wiadomość.

Kiedy motyl jest brązowy, może to oznaczać, że ukochana osoba niedawno odeszła, zapewniając, że będzie twoim opiekunem na świecie.

Ponieważ niebieskie motyle są tak rzadkie, może to oznaczać szczęście i fortunę, gdy wyląduje na tobie. To szczęście może pochodzić z przyciągania, które musi być odwzajemnione.

15. Czujesz przypływ energii

Kiedy nagle czujesz przypływ energii i motywacji do pracy, może to oznaczać, że ktoś o tobie myśli i życzy ci powodzenia w życiu.

Kiedy tak się stanie, nie pozwól, aby dodatkowa rezerwa energii się zmarnowała. Niech to będzie wzmocnienie pewności siebie, aby stawić czoła Twojemu dniu.

Możemy stać cały dzień, nadając znaczenie temu małemu kontaktowi wzrokowemu i uczuciom, których nagle doświadczamy, próbując odgadnąć, czy nasza sympatia rzeczywiście o nas myśli. Ostatecznie nie zmieni to faktu, że nic z tym nie robimy.

Gwarantowanym sposobem, aby upewnić się, że twoja sympatia myśli o tobie, jest zrobienie dla niej czegoś, co zapamięta.

Może to być tak proste, jak podzielenie się przekąskami lub powitanie ich, gdy je zobaczysz.

To działanie, które podejmiesz, przyniesie znaczący postęp w możliwej relacji, którą chcesz z nimi mieć.

Podsumowując

Jeśli naprawdę chcesz się dowiedzieć, czy twoja sympatia o tobie myśli, nie zostawiaj tego przypadkowi.

Zamiast tego porozmawiaj z prawdziwym, certyfikowanym medium, które udzieli Ci odpowiedzi, których szukasz.

Wspomniałem wcześniej o Psychic Source, jest to jedna z najstarszych profesjonalnych usług psychicznych dostępnych online. Ich psychika jest dobrze zaprawiona w uzdrawianiu i pomaganiu ludziom.

Kiedy otrzymałem od nich psychiczny odczyt, byłem zaskoczony ich wiedzą i zrozumieniem. Pomogli mi wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebowałem i dlatego zawsze polecam ich usługi każdemu, kto ma problemy miłosne.

Kliknij tutaj, aby uzyskać własny profesjonalny odczyt psychiczny.

Podobał Ci się mój artykuł? Polub mnie na Facebooku, aby zobaczyć więcej takich artykułów w swoim kanale.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector