10 oznak, że myśli, że jesteś dla niego za dobry (i co z tym zrobić, jeśli go lubisz)

Miłość

Dosłownie rzuciłaś się na niego – jasno dając do zrozumienia, że ​​go lubisz – a on nadal nie chce się ruszyć.

Jest singlem, to oczywiste, że też cię lubi, a ty nie jesteś taki zły. W rzeczywistości jesteś kimś, kogo niektórzy uznają za „kobietę o wysokiej wartości”!

Co więc daje?

Najbardziej prawdopodobnym powodem jest to, że uważa, że ​​jesteś dla niego za dobra. Nie wierzysz mi? Sprawdź, ile z tych znaków wykazuje:

1) Denerwuje się, kiedy jesteś w pobliżu

Wierci się, jąka, podwija ​​rękawy, a potem je rozwija. To tak, jakby miał zamiar wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej za każdym razem, gdy jesteś w pobliżu. Jeśli w jakiś sposób możesz usłyszeć bicie jego serca, byłoby to bębnienie w twoich uszach z prędkością tysiąca uderzeń na sekundę.

Oczywiście czasami będzie próbował być fajny. Zrekompensuje to sobie, starając się być uosobieniem pewności siebie.

Będzie starał się być wesoły, zabawny i bombastyczny… ale poznasz nerwową osobę, kiedy ją zobaczysz. To urocze, ale chcesz też po prostu przytulić faceta i powiedzieć mu, że wszystko w porządku.

A kiedy jesteście razem, może nawet wypić drinka lub dwa, aby mógł być bardziej zrelaksowany w twojej obecności.

Co robić:

 • Cokolwiek robisz, staraj się nie zwracać uwagi na to, jaki jest niezręczny. To sprawi, że będzie bardziej zawstydzony niż jest. Po prostu udawaj, że nie zauważasz niczego innego.
 • Staraj się rozpoczynać rozmowy i spraw, aby były jak najbardziej swobodne. Jeśli ma fobie społeczną, to bardzo mu pomoże.
 • Bądź dla niego delikatny. Nie stawiaj go w centrum uwagi. Przynajmniej na razie, kiedy wciąż próbujesz wyciągnąć go ze skorupy.

2) To oczywiste, że powstrzymuje swoje uczucia

Oprócz tego, że jesteś zdenerwowany, widzisz oznaki, że naprawdę jest w tobie. Więc do ciebie. Cholera, może nawet nie próbować tego ukryć!

Gapiłby się na ciebie jeszcze kilka sekund, staje się drażliwy, przynosi kawę… ale nigdy, przenigdy nie wykona żadnego ruchu, który sprawi, że pomyślisz, że zależy mu na tobie bardziej niż na przyjacielu. Jego flirt jest bardzo subtelny, ale prawdopodobnie nie dlatego, że jest w tym dobry, tylko dlatego, że boi się pokazać więcej.

Boi się działać zgodnie ze swoimi uczuciami, ponieważ jest pewien, że go odrzucisz.

Dla niego nie tylko przyniesie to wstyd, ale może również oznaczać koniec jego dobrych czasów z tobą. Jeśli powie ci, co do ciebie czuje, a ty go odrzucisz, będzie to niezręczne. I wolałby być blisko ciebie, niż cię stracić.

Co robić:

 • W rzeczywistości uczyń to bardziej oczywistym niż jego subtelne postępy! Jeśli myśli, że jesteś dla niego za dobry, może bagatelizować twoje sygnały jako przyjazne, więc musisz uczynić to bardziej oczywistym.

3) Kiedy wykonasz ruch, on zamarza!

Nawet jeśli jest jedną z najbardziej elokwentnych osób, jakie znasz, kiedy się z nim drażnisz, nie będzie mógł mówić przez kilka sekund. Staje się pusty.

Potem albo zrobił się biały jak duch, albo czerwony jak burak.

Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że nie może pojąć, że naprawdę go lubisz. Bałby się, że po prostu się z nim bawisz lub że po prostu sobie coś wyobraża. Dla niego to jak spełnienie marzeń.

Chce cię, ale całkowicie odpisał swoje nadzieje na bycie w pobliżu ciebie.

W rezultacie po prostu nie jest przygotowany na żadną wzajemność z twojej strony i po prostu przestaje na chwilę funkcjonować, gdy jego umysł próbuje nadrobić zaległości i zrozumieć, co się dzieje.

Co robić:

 • Obejrzyj bezpłatny film o miłości i intymności, który pomoże ci inaczej podejść do tego związku. Wielu z nas nie wie, jak dawać lub przyjmować miłość – społeczeństwo przyzwyczaiło nas do pogoni za toksyczną miłością, co często jest powodem braku poczucia bezpieczeństwa w związkach. Ale właśnie w tym pomoże darmowy film – nie tylko nauczysz się, jak podchodzić do związków w zdrowy sposób, ale nauczysz się również, jak sprawić, by czuł się przy tobie komfortowo. Jeśli więc naprawdę go lubisz i chcesz dać temu związkowi szansę na start, nie ma lepszej rady niż to, czego dowiesz się z bezpłatnego filmu. Kliknij tutaj, aby go obejrzeć.

4) Ciągle cię chwali (i są one całkiem szczere)

Jeśli jesteś naprawdę szczery wobec siebie, możesz powiedzieć, że jest naprawdę sporo rzeczy, w których jesteś niesamowity, a on wciąż przypomina ci, że tak, naprawdę jesteś niesamowity.

Może nawet opowiadać innym ludziom o twoich zaletach!

To jest fajne, ponieważ chcesz być z facetem, który cię uwielbia.

Jeśli jednak ma pewne niepewności, może sprawić, że będzie się bał działać zgodnie z jego uczuciami do ciebie.

Co robić:

 • Nie przestawaj być niesamowity. Nie udawaj głupiej tylko po to, żeby zadowolić faceta.
 • Być pokornym. Nie mów o swojej długiej liście osiągnięć. Czym innym jest bycie niesamowitym, a czym innym, gdy jesteś tak świadomy swojej wspaniałości. To mogłoby sprawić, że wycofałby się głębiej w swojej skorupie.

5) Wciąż próbuje rozgryźć swoje życie (i czuje się niepewnie)

Masz już ugruntowaną pozycję w swojej karierze. Masz już własne mieszkanie, samochód i wszystkie te dorosłe rzeczy. Z drugiej strony wciąż jest na dobrej drodze i ma wiele do zrobienia.

To może nic dla ciebie nie znaczyć, ponieważ wiesz, że i tak jest niesamowitym facetem i chcesz go za to, kim jest, a nie za jego osiągnięcia. Ale dla niego może to być ogromny punkt zaczepienia.

Bałby się, że on, facet z dolarem w tylnej kieszeni i niewiele więcej, nie ma nic do zaoferowania komuś, kto ma wszystko, tak jak ty.

Może czuć, że nie może dać ci tego, czego chcesz.

Co robić:

 • Jeśli chodzi o niepewność, lepiej o nich nie rozmawiać. To tylko doda zniewagi do obrażeń i sprawi, że poczuje się zawstydzony, jeśli spróbujesz mu „pomóc”.
 • Nigdy nie daj mu odczuć, że mierzysz sukces mężczyzny tymi standardami. Tak długo, jak dąży do czegoś, czego chce i nie przeszkadza tym ludziom, jest dobry. Nie musi być miliarderem przed czterdziestką.
 • Zwracaj uwagę na rzeczy, w których jest dobry i chwal go za nie. Bohaterem można zostać na wiele sposobów.

6) Brakuje mu pewności siebie

Może wynika to z tego, jak został wychowany, a może doświadczył jakiejś traumy dorastając i wpływa to na jego samoocenę do tej pory.

W trzeciej klasie mógł zostać nazwany „najbrzydszym chłopcem w klasie”. Albo mógł zostać odrzucony i wyśmiany przez wiele dziewcząt w przeszłości.

Może po prostu nie miał nikogo, kto zapewniłby go, że jest naprawdę przystojny i spędził swoje dzieciństwo, bijąc się z powodu swojego wyglądu.

Możesz poznać po jego mowie ciała, sposobie, w jaki mówi o sobie i jak odnosi się do innych, zwłaszcza do ciebie. Garbi się i zawsze nie jest pewien swoich opinii.

Co robić:

 • Pokaż też swoją niepewność! To sprawi, że będzie bardziej zrelaksowany, wiedząc, że osoba tak niesamowita jak ty też może mieć wątpliwości.
 • Jeśli podziwiasz kogoś (na przykład celebrytę), który nie jest hitem w oparciu o standardy społeczne, wspomnij o tym w rozmowach. To sprawi, że poczuje ulgę, że jest możliwe, że ty też możesz go polubić.

7.) Wydaje się szczęśliwy i dumny, że jest z tobą

10 oznak, że myśli, że jesteś dla niego za dobry (i co z tym zrobić, jeśli go lubisz)

Nawet jeśli zamierzasz po prostu złapać kanapkę w stołówce, wydaje się, że promienieje, gdy jesteś obok niego publicznie.

Bycie z tobą, nawet jeśli to tylko na chwilę, wydaje się, że jest cały w zawrotach głowy. Próbuje to ukryć, ale jego szczęście prześwituje.

Co robić:

 • Ciesz się chwilą i upewnij się, że poświęcasz mu całą swoją uwagę, kiedy jesteście razem. Jeśli ktoś do ciebie podejdzie, zwłaszcza jeśli jest to facet, postaraj się go nie zaniedbywać.
 • Spraw, by poczuł, że jesteś szczęśliwy, że też z nim jesteś.

8) Bardzo się stara (zdecydowanie za mocno), żeby ci zaimponować

Dołożyłby wszelkich starań, aby pokazać ci, co ma do zaoferowania lub pomóc ci we wszystkich najmniejszych rzeczach. To urocze i sprawia, że ​​czujesz się jak królowa, ale chciałbyś po prostu powiedzieć mu, żeby się trochę zrelaksował. Biedak wydaje się dawać z siebie wszystko!

Staje się to jeszcze bardziej widoczne, gdy jesteś w pobliżu innych facetów. Dochodzi do punktu, który można niemal nazwać śmiesznym, jak paw pokazujący swoje pióra przed pawicą.

Co robić:

 • Doceń jego wysiłki.
 • Nigdy nie śmiej się ani nie wyśmiewaj jego wysiłków, nawet w żartobliwy sposób.
 • Podziwiaj jego wysiłki, ale rób to subtelnie. Nie próbuj szaleć z pochwałami, bo inaczej pomyśli, że nie jesteś autentyczny.

9) Jest gorący i zimny

Obsypywał cię uwagą lub mówił o tobie bez przerwy przez jedną chwilę, a potem nagle milczał lub był zimny.

To dlatego, że tak bardzo cię lubi, że nie może nic poradzić na to, że masz cię w swoich myślach, a kiedy zdaje sobie sprawę, że jest trochę zbyt oczywisty, cofa się mocno, ponieważ się boi.

To jego serce walczy z mózgiem. Jego serce mówi mu, żeby poszedł na całość i wyznał ci swoją miłość, ale jego mózg powstrzymuje go, więc nie będzie zraniony, gdy go odrzucisz.

Jeśli człowiekowi robi się gorąco i zimno, nie myśl automatycznie, że jest graczem lub dupkiem. Mógł po prostu pomyśleć, że jesteś dla niego za dobry, więc próbuje się kontrolować.

Co robić:

 • Kiedy robi się gorąco, odwzajemniaj się. Jeśli zmarznie, staraj się pozostać ciepłym, zamiast też zmarznąć. To sprawi, że poczuje, że naprawdę go lubisz.
 • Jeśli dzieje się to od jakiegoś czasu i zaczyna cię to niepokoić, ponieważ zainwestowałeś trochę uczuć w tego faceta, zadzwoń do niego, gdy następnym razem się wycofa. Może to być zachowanie manipulacyjne, a tego naprawdę nie chcesz.

10) Kiedy jesteś dokładnie tym, czego on szuka w kobiecie

Słuchaj, wiesz, że nie jesteś doskonały.

Nawet nie myślisz, że jesteś dla niego za dobra. Ale jeśli daje wskazówki lub mówi komuś, że jesteś dokładnie tym, czego chce dla dziewczyny, to nic dziwnego, że boi się do ciebie podejść.

Oznacza to, że nie oznacza to automatycznie, że jesteś dla niego naprawdę za dobry, ponieważ on jest frajerem, a ty jesteś królową. Oznacza to po prostu, że jesteś DLA NIEGO idealny i to go denerwuje.

Co robić:

 • Jeśli tak samo ci na nim zależy, daj więcej wskazówek i upewnij się, że są jasne. Spraw, by poczuł, że jest idealny również dla Ciebie.
 • Nie zachowuj się, jakbyś była księżniczką, a on żabą. Musisz sprawić, by poczuł, że jesteście sobie przeznaczeni i że może bezpiecznie wyznać ci swoje uczucia, ponieważ jest tym, na co czekałeś przez cały ten czas.

Wniosek

To pochlebne, gdy mężczyzna myśli, że jesteś dla niego za dobra, ale może to być również wrzód na dupie, jeśli go to sparaliżuje.

Jest jeszcze gorzej, jeśli jest to coś, co dzieje się od miesięcy… a nawet lat!

Patrzeć. To miłe, że myśli o tobie wysoko, że cię szanuje i najprawdopodobniej myśli o tobie jako o swojej idealnej dziewczynie.

Ale życie jest krótkie, a jeśli masz już dość czekania, być może nadszedł czas, abyś wziął sprawy w swoje ręce i sam wykonał pierwszy krok.

Podobał Ci się mój artykuł? Polub mnie na Facebooku, aby zobaczyć więcej takich artykułów w swoim kanale.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector