12 znaków, które chce, abyś zauważył go w mediach społecznościowych

Miłość

Co w ogóle oznacza „🎩🐧🍃🎱”?

Mężczyźni mogą być trudni do odczytania. Od przypadkowych żartów i dokuczania jednego dnia do ignorowania cię następnego, nie wiadomo, co tak naprawdę chodzi im po głowach.

Ale kiedyś byłeś takim ekspertem w odczytywaniu ich mowy ciała, ale wtedy wybuchła pandemia.

Naprawdę nie możesz odczytać ich mowy ciała, kiedy są za ekranem.

Teraz o wiele trudniej jest je przeczytać za pośrednictwem mediów społecznościowych. Słowa mogą oznaczać tak wiele różnych rzeczy bez słyszenia tonu, że kończysz w tym stanie niepokoju, nie rozumiejąc, czy zamierza być zabawny, czy zamierza być szalony.

W pewnym momencie po prostu starasz się zrozumieć, co dokładnie ma na myśli.

Na przykład, czy próbował coś powiedzieć, kiedy opublikował ten film z twoją ulubioną piosenką grającą w tle? A może próbował zmusić cię do rozpoczęcia z nim rozmowy, kiedy opublikował zdjęcie twojego ulubionego posiłku? Te „ruchy” nie mogą być przypadkowe, prawda?

Cóż, cieszymy się, że znalazłeś ten artykuł. Ponieważ zamierzamy rozbić znaki ostrzegawcze, które chce, abyś zauważył go w mediach społecznościowych.

1) On jest online, kiedy ty jesteś

Ten znak jest jedną z najbardziej subtelnych wskazówek, że chce, abyś go zauważył. Na pierwszy rzut oka wcale nie wygląda to na znak, to znaczy może to być czysty przypadek, prawda? Ale zaufaj nam, chce, żebyś go zauważył, kiedy to robi.

To jak odpowiednik bycia zawsze gdziekolwiek jesteś w prawdziwym życiu. Na przykład, pamiętasz, kiedy ten facet, którego przedstawił ci twój przyjaciel, zawsze był na imprezach, na które chodziłeś?

To samo, gdy oni są stale online, kiedy ty jesteś. Nie można tego zrzucić na zbieg okoliczności, jeśli zdarza się to cały czas.

Podoba mu się możliwość wysyłania mu wiadomości, ponieważ zauważyłeś mały zielony przycisk obok jego zdjęcia.

Ma nadzieję, że jego stała obecność zachęci cię do wysłania mu wiadomości. Może nawet jest już na szczycie Twojej listy „Aktywnych przyjaciół”.

2) Komentuje prawie wszystko, co publikujesz

Ten następny znak jest dla niego trochę oczywisty.

Jak w zeszłym tygodniu, kiedy opublikowałeś swój niedzielny brunch, a on zostawił komentarz. Zostawił też komentarz, gdy opublikowałaś swój ulubiony strój. Nie myślałeś o tym jako o niczym.

A potem, kiedy przypadkowo opublikowałeś niewyraźne zdjęcie nieba, ponownie odpowiedział na twój post. Dlaczego zawsze jest w twojej sekcji komentarzy, prawda? Czy on ci coś mówi?

Chodzi o to, że próbuje rozpocząć z tobą rozmowę. Bez względu na to, jak mały jest, weźmie wszystko, co może dostać. On ma na ciebie ochotę.

Jasne, zawsze może wysłać ci losową wiadomość, ale rozpoczęcie rozmowy z niczego jest naprawdę trudne. Zwłaszcza, gdy jest to osoba, której chcesz zaimponować. Uczucia mogą zmienić facetów w nieudolnych głupców, którzy zapomnieli, jak się komunikować.

3) Jest jednym z pierwszych, którzy oglądają twoje historie

Czy zauważyłeś, że zawsze jest jedną z pierwszych osób, które przeglądają Twoje historie? Bez względu na porę dnia, zawsze tak szybko to przegląda. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ma włączone powiadomienia w relacji.

Bez względu na to, ile artykułów opublikujesz w ciągu dnia, przegląda je wszystkie w jednej chwili.

Sposób, w jaki zawsze patrzy na to przed innymi ludźmi, jest tak charakterystycznym znakiem, że chce, abyś go zauważył. Zwykle reaguje na twoje historie, a nawet wślizguje się do twoich DM, gdy publikujesz selfie.

Wyraźnie chce twojej uwagi i jest to jeden z subtelnych sposobów, aby to pokazać.

4) Oznacza cię w memach

Czy on zawsze oznacza cię w postach? Czy uważasz, że niektóre tagi nie są aż tak zabawne?

Oznaczanie Cię w czymś raz lub dwa razy dziennie jest w porządku. Ale czasami wydaje się, że wszystko przypomina mu ciebie.

Najwyraźniej chce cię rozśmieszyć. Dlatego robi wszystko, aby tak się stało. Każdego dnia próbuje znaleźć idealny post, w którym mógłby cię oznaczyć. To właściwie całkiem słodki sentyment i pokazuje, jak bardzo o tobie myśli.

A kiedy oznaczy cię dziś wieczorem w poście, teraz wiesz, co to znaczy.

5) Interesuje się twoimi zainteresowaniami

♪ Zacząłeś jeść moje ulubione cukierki. Kupujesz paczkę w każdym sklepie, w którym jesteś. Zaopatrz się w truskawkowe mentosy. Więc kiedy mnie pocałujesz, będzie to smakowało jak oni. ♪

Odnotowuje rzeczy, które lubisz i stara się dać ci znać, że słucha, stale dzieląc się informacjami na ten temat.

Powiedziałeś mu, że lubisz fotografię i od tego czasu często dzielisz się zdjęciami filmowymi na swojej osi czasu.

Kiedy wspomniałeś, że jego pies jest uroczy, zaczął publikować więcej zdjęć swojego mopsa na swoim kanale. A potem, kiedy powiedziałaś, że lubisz burrito, on nagle udostępnia na swojej osi czasu różne meksykańskie przepisy.

Odkrywasz, że zaczyna śledzić strony, które lubisz. Dlatego ostatnio większość jego postów dotyczy Twoich ulubionych rzeczy. Kiedy dowiedział się, że lubisz takie rzeczy, też się tym zainteresował.

Przemyślał to wszystko. Udostępnianie postów o rzeczach, które lubisz, a Ty to zauważasz, to dla niego obliczona premia.

6) Ciągle publikuje selfie

Odkąd oboje się poznaliście, nagle pojawia się coraz więcej jego selfie na jego kanale na Instagramie lub w jego historiach.

Publikuje selfie, na których myje zęby, pije kawę i spaceruje z psem. To tak, jakby odkąd go poznałeś, publikuje więcej swoich selfie.

Udostępnił nawet selfie z koszulą, o której mówiłeś, że tak dobrze na nim wygląda.

I robi to, ponieważ chce, żebyś go zauważył. Próbuje pokazać swoje najlepsze atuty w nadziei, że go pociągniesz.

Chce, żebyś lubił jego selfie lub przynajmniej reagował na jego zdjęcia. Ponieważ wszystko, czego chce, to abyś przynajmniej go zauważył. Ponieważ zauważenie go jest krokiem w kierunku rozmowy.

Czasami może nawet posunąć się tak daleko, że zapyta Cię, które zdjęcia opublikować na swoim kanale. Pytanie, które lubisz, pokazuje, że po prostu ceni twój wkład.

Chce wiedzieć, co o nim myślisz. A jeśli znalezienie odpowiedzi na to pytanie oznacza codzienne publikowanie tych wszystkich selfie, zrobi to.

7) Zawsze lubi twoje posty

Twoje powiadomienia są wypełnione tym, że lubi twoje posty. Nawet posty, o których dawno zapomniałeś. Nie wstydzi się spamować.

Chce, żeby to wywołało dyskusję. Próbuje sprawić, by jego działania mówiły ci, jak bardzo cię lubi. Dosłownie mówi ci, że cię lubi, spamując cię polubieniami.

To jego sposób na okazanie ci wsparcia, a w środowisku online jest to jeden z niewielu sposobów, w jaki może to zrobić.

Jest tak wiele innych sposobów, w jakie chce pokazać, jak bardzo chce, żebyś go zauważył (i może zaprosił go na randkę), ale on wychodzi z głowy.

Nie wie, jak ci powiedzieć, że ci się podoba. A może zachowuje swoją wielką spowiedź na kiedy znowu się zobaczycie.

8) Zaczyna słuchać piosenek o miłości

W zeszłym tygodniu został Suckered przez The Jonas Brothers. Wczoraj było to „Podziel się swoim adresem” Bena Platta. Dziś Supermarket Flowers autorstwa Eda Sheerana.

Ostatnio słucha wielu miłosnych piosenek.

Czy mogą być dla Ciebie? Może piosenki oddają to, co on do ciebie czuje. A może próbuje zrozumieć twój gust muzyczny. Więc niezależnie od tego, na jakie piosenki zareagujesz, on opublikuje więcej tego gatunku.

Chce mieć z tobą coś wspólnego. Chce zwrócić na siebie twoją uwagę i to jest jego sposób na to.

W końcu piosenki mogą poruszać ludzi. Może myśli, że zrobienie tego zachęci cię do myślenia o nim podczas słuchania piosenek. Może nawet już stworzył ci playlistę!

9) On zawsze się z tobą droczy

Zawsze słyszysz o tym, jak w przedszkolu chłopiec ciągnie dziewczynę za warkocz, bo mu się podoba. Dokuczanie to ich dziwny sposób pokazania, jak bardzo cię lubią.

Podczas czatów grupowych zawsze śmieje się z twoich literówek lub próbuje naśladować sposób, w jaki piszesz, dopóki wszyscy inni nie dołączą do zabawy.

Wymyśla puentę dla wszystkiego, co mówisz. Czasami nawet tego nie łapiecie lub przelatuje wam przez głowę.

Jeśli tak jest, chce, abyś go zauważył. Chce cię rozśmieszyć swoim poczuciem humoru. Ludzie mówią, że drogą do czyjegoś serca jest rozśmieszenie go. I szczerze mówiąc, niektóre żartobliwe przekomarzanie się zawsze ma tendencję do wywoływania romansu.

10) Odpowiada natychmiast

12 znaków, które chce, abyś zauważył go w mediach społecznościowych

Wysyłasz proste „cześć”, a on nawet minutę później odpowiada, pytając, jak się masz.

On jest zawsze przy tobie. Bez względu na to, ile czasu zajmuje ci odpowiedź, nie jesteś zaskoczony, gdy odpowiada prawie natychmiast po.

Spędza dzień, czekając, aż jego telefon zaświeci się wraz z powiadomieniem, i za każdym razem jest podekscytowany.

Pokazuje ci, jak możesz na nim polegać we wszystkim, ponieważ kiedy to ty, jest zawsze dostępny.

Znajduje dla ciebie czas i chce, żebyś to zauważyła. Bo kto inny odpowiada ci tak szybko? Chce być inny niż wszyscy inni, z którymi rozmawiasz.

11) Ciągle rzuca wskazówki w swoich postach

Myślisz, że napisał na Twitterze o czymś związanym z tym, z czego śmiałeś się pewnego dnia. Ale nie jesteś do końca pewien, czy masz rację.

♪ To ty. To zawsze byłeś ty. ♪

Jesteś osobą, o której mówi. Może się to wydawać odległe, ale wiesz, że to prawda. W końcu jego tweety zawsze wydają się odnosić do wspomnień o wydarzeniach, które są wam obojgu znane.

Wskazuje nawet na pewne dziwactwa, które masz, lub wyjątkowe chwile, które spędziliście razem.

Jak wtedy, gdy napisał na Twitterze: „Tęsknię za dziewczyną, która rozśmieszyła mnie tak mocno, że wyplułem drinka”.

Czy ciągle sugeruje wewnętrzne żarty? To są małe rzeczy, które dostaniecie tylko we dwoje.

Nie musi nawet oznaczać cię tagiem, ponieważ wie, że tylko ty to dostaniesz i było to celowo dla ciebie.

Próbuje zbudować z tobą związek, a przyjaźnie zaczynają się od zwykłych żartów. Ma nadzieję, że pewnego dnia zaowocuje to czymś więcej niż tylko przyjaźnią.

12) Żartuje, że cię lubi

Czy on ciągle mówi, że się w tobie zakochuje? A potem po tej wiadomości cofa ją, mówiąc, że to tylko żart.

A może czasami żartuje, że się w nim zakochujesz. Czy mówi ci, że jego uroki zaczynają na ciebie działać?

Po prostu maskuje swoje uczucia humorem. Wielu facetów to robi. To dla nich klasyczny trik. Pomyśl o tym jako o sposobie, w jaki zmusza cię do zastanowienia się nad tym, co naprawdę ma na myśli.

Ponieważ niektóre żarty są w pełni zamierzone. On po prostu nie wie, jak ci to powiedzieć.

Więc zostawiał wskazówki poprzez swoje kpiny.

To takie małe rzeczy, które wiele mówią o ich uczuciach do ciebie. I jak bardzo chcą, żebyś wiedział.

Po prostu boją się odrzucenia.

Pamiętaj, że do romansu potrzeba dwojga. Nigdy tak naprawdę nie będzie wiedział, gdzie stoi, dopóki nie powiesz mu, co do niego czujesz.

Może spróbuj rozpocząć rozmowę na ten temat, gdy następnym razem wyśle ​​​​ci zdjęcie swojego mopsa. A może możesz wziąć stronę z jego książki i dać mu subtelne znaki za pośrednictwem swoich postów w mediach społecznościowych!

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector