15 znaków, które chce, abyś wyznał jej swoje uczucia

Miłość

Podoba ci się dziewczyna, ale nie jesteś pewien, czy ona odwzajemnia twoje uczucia? Czy boisz się ujawnić swoje intencje z obawy przed odrzuceniem?

A może już przyjaźnisz się z tą dziewczyną i przyjaźnisz się od jakiegoś czasu.

W rezultacie nie możesz przestać się zastanawiać, czy może być kimś więcej niż tylko przyjacielem. Jeśli któryś z tych scenariuszy brzmi znajomo, przeczytaj 15 wyraźnych znaków, że chce, abyś wyznał jej swoje uczucia.

Zanurzmy się!

1) Chce spędzać z tobą coraz więcej czasu.

Ten jest bardziej dla tych, którzy nie dotarli jeszcze do strefy randkowej.

Więc jeśli nadal jesteś w strefie przyjaciół, może to być jeszcze bardziej znaczące, jeśli powie rzeczy takie jak „O rany, uwielbiam spędzać z tobą cały ten czas lub chciałbym, żebyśmy mogli się widywać przez cały dzień”.

Im więcej czasu spędzasz z kobietą, tym lepiej ją poznasz i to, jak sobie radzi.

Jeśli zaczyna polegać na tobie coraz bardziej, może to być znak, że szuka kogoś, na kim może się oprzeć i może podświadomie rozważać pomysł umawiania się z tobą.

Spędzając z tobą więcej czasu, próbuje ocenić, czy warto nawiązywać z tobą romantyczny związek i dowiedzieć się, jak by to wyglądało.

Najważniejsze.

Im więcej czasu spędzacie razem, tym bardziej prawdopodobne jest, że dowiesz się, co ona myśli, i prawdopodobnie będzie chciała, abyś wyznał jej swoje uczucia.

2) Ona inicjuje kontakt fizyczny.

Kobieta, która jest w tobie zakochana i rozważa umawianie się z tobą, prawdopodobnie częściej będzie inicjować kontakt niż kobieta, która tego nie robi.

Jeśli z natury nie jest drażliwa, jest to niezwykle znaczący znak. Jeśli siedzicie obok siebie, a ona na przykład kładzie rękę na twojej nodze lub ramieniu, jest to bardzo wyraźny znak, że cię lubi.

Jeśli inicjuje kontakt, pokazuje, że czuje się z tobą dobrze i otwiera się na pomysł umawiania się z tobą.

Dotyk jest jedną z najpotężniejszych ludzkich emocji i jest często używany do łagodzenia uczucia niepokoju lub podniecenia.

Jeśli zaczyna częściej cię dotykać lub inicjuje z tobą kontakt, prawdopodobnie jest tobą zainteresowana i próbuje złagodzić te uczucia.

Jej inicjujący dotyk jest również gestem niewerbalnym, który chce, abyś wyznał jej swoje uczucia.

3) Ona cię komplementuje.

Jeśli cię lubi, zrobi wszystko, żeby ci to powiedzieć.

Zwróć uwagę na komplementy, które ci daje, ponieważ mogą być znakiem, że lubi cię bardziej, niż myśli.

Jeśli byliście przyjaciółmi przez jakiś czas, a ona zawsze była komplementarna, jest to jeszcze lepszy znak, że może być tobą zainteresowana. Jeśli cię komplementuje, prawdopodobnie daje ci wgląd w niesamowite rzeczy, które w tobie widzi.

Komplementy to sposób wyrażania uznania i sympatii. Jeśli cię lubi, prawdopodobnie poczuje potrzebę wyrażenia swoich uczuć, nawet jeśli tylko w niewielkim stopniu.

Jeśli rozdaje komplementy, prawdopodobnie też je łowi i jest kolejnym znakiem, że chce, abyś się przyznał.

4) Pojawia się, kiedy mówi, że to zrobi.

Jeśli kobieta jest Tobą zainteresowana, dołoży wszelkich starań, aby zdążyć na randki i spotkania.

Jeśli jesteście przyjaciółmi od jakiegoś czasu, a ona nagle staje się punktualna na wszystkie wasze wydarzenia, jest to bardzo wyraźny znak, że może być zainteresowana czymś więcej niż przyjaźnią.

To także znak, że cię ceni i szanuje oraz jest zainteresowana przeniesieniem rzeczy na wyższy poziom.

Kiedy ktoś tak naprawdę nie troszczy się o inną osobę, są szanse, że nie pochyli się do tyłu, aby być przy niej, więc jeśli to jest twoja dama, przygotuj się na fakt, że chce, abyś wyznał jej swoje uczucia.

5) Chce spędzać czas sam na sam z wami dwoma.

Niezależnie od tego, czy umawiałeś się na randki, czy nadal tkwisz we friendzone, a ona prosi, abyście spędzali czas „sami”, jest to wymowny znak, że czeka, aż rozlejesz fasolę.

Widzisz, jeśli dostanie cię sam na sam, nie będzie rozpraszania uwagi ani ludzi wokół, którzy sprawią, że będzie niezręcznie, jeśli powiesz coś, czego ona nie chce słyszeć.

6) Ona prosi cię o radę.

Prośba o radę to ogromny znak, że chce, abyś wyznał jej swoje uczucia.

Dlaczego? Cóż, jeśli cię lubi, prawdopodobnie będzie szukała sposobów, aby twój związek był poważniejszy.

Zwykle idzie to mniej więcej tak…

Naprawdę potrzebuję twojego wkładu, widzisz, że moja „przyjaciółka” jest obecnie z facetem i nie wie, czy on myśli o niej poważnie? Co myślisz?

Panie są sprytne! Jeśli jeszcze tego nie rozgryzłeś, jej „przyjaciółka” to w rzeczywistości ona i próbuje zrozumieć, co do niej czujesz.

7) Ona słucha, kiedy mówisz o swoich uczuciach.

I słucha tego uważnie!

Jeśli zauważysz, że jest całkowicie sfiksowana i trzyma się każdego słowa, które wypowiadasz, gdy mówisz o tym, jak się czujesz, jest to dość duży wskaźnik, że czeka, aż się przyznasz.

Jeśli zawsze była dobrym słuchaczem, a teraz słucha cię z innym spojrzeniem, prawdopodobnie próbuje zrozumieć twoje uczucia, aby mogła zbadać swoje uczucia do ciebie.

8) Śmieje się z twoich żartów i uśmiecha się z rzeczy, które ją uszczęśliwiają.

Nie ma znaczenia, jak żałosne lub żałosne są twoje żarty.

Jeśli śmieje się i uśmiecha z powodu głupich rzeczy, które robisz, daje ogromny znak, że ma na ciebie oko.

Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli zawsze była poważniejsza, a teraz okazuje więcej emocji, prawdopodobnie bada swoje uczucia do ciebie i próbuje dowiedzieć się, czy coś w tym jest.

A przez cokolwiek mam na myśli: „Czy lubisz mnie tak bardzo, jak ja ciebie?”

9) Stara się dobrze wyglądać, kiedy wie, że ją zobaczysz.

Kiedy kobieta coś do kogoś czuje, nie pojawi się przed tobą, wyglądając jak statysta z Walking Dead.

Upewni się, że jej włosy, strój, makijaż i paznokcie są nieskazitelne, ponieważ próbuje ci zaimponować.

W tej notatce, jeśli podnosi poprzeczkę na swój wygląd, jest to wyraźny znak, że chce, abyś wyznał jej swoje uczucia.

10) Patrzy na ciebie dłużej niż kilka sekund.

Kilka sekund to normalny czas utrzymywania z kimś kontaktu wzrokowego, ale pamiętaj, że niektórzy ludzie po prostu nie czują się komfortowo, utrzymując kontakt wzrokowy.

Jeśli zauważysz, że patrzy na ciebie przez dwie do trzech sekund lub dłużej, może to oznaczać, że jest tobą zainteresowana.

To nie jest pewny znak, że cię lubi, ale to całkiem dobry wskaźnik. Utrzymywanie kontaktu wzrokowego to potężny sposób na okazanie komuś zainteresowania, więc jeśli zrobi to z tobą, może wysłać ci sygnał, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

11) Jej mowa ciała sygnalizuje, że chce być bliżej Ciebie.

Jej język ciała może być świetnym wskaźnikiem tego, co do ciebie czuje. Jeśli siedzi lub stoi bliżej ciebie, dotyka cię lub patrzy na ciebie w określony sposób, może to być spowodowane tym, że cię lubi.

Może cię lubić, jeśli ciągle szuka twojej uwagi, śmieje się z twoich żartów lub chętnie prosi cię o spędzenie czasu.

To dlatego, że kobiety są bardzo dostrojone do sygnałów, które wydziela ciało mężczyzny…

Odbierają „ogólne wrażenie” na temat atrakcyjności faceta i myślą o nim jako o „gorącym” lub „nie” na podstawie tych sygnałów mowy ciała.

12) Jest nerwowa i zdenerwowana przy tobie.

To dość duża wskazówka, że ​​​​ma na ciebie ochotę i chce, żebyś się przyznał i (miejmy nadzieję) powiedział, że czujesz to samo.

Jeśli denerwuje się, gdy jesteś w pobliżu, oznacza to zainteresowanie tobą. Jeśli zawsze była przyjazna, a teraz jest zdenerwowana, prawdopodobnie coś jest z nią nie tak.

Zdała sobie sprawę, że jest w tobie więcej, niż początkowo myślała, iz tego powodu wydaje się zdenerwowana i niezręczna w twoim towarzystwie.

13) Robi „żarty”

Wiesz, jak to mówią, że w każdym dowcipie jest ziarno prawdy, cóż, to doskonały przykład.

Przechodząc obok, twoja dama może powiedzieć coś w stylu: „Pewnego dnia, kiedy się pobierzemy, albo to mieszkanie będzie niesamowite, w którym będziemy mogli wychować naszą rodzinę.

Uważaj, ona chyba nie żartuje.

Próbuje ocenić twoją reakcję, ponieważ chce wiedzieć, czy postrzegasz ją jako coś więcej niż tylko dziewczynę lub przyjaciółkę.

Testuje cię, bracie, a robiąc to, czeka, aż wyznasz swoje uczucia.

14) Publikuje rzeczy w mediach społecznościowych.

W nadziei, że odpowiesz.

Wiesz, o jakim typie postów mówię, może to być mem lub cytat miłosny, albo ona może komentować twój post.

Konkluzja.

Próbuje wywołać w tobie emocje i miejmy nadzieję, że otrzyma odpowiedź, która pomoże jej określić twoje uczucia do niej.

15) Jej przyjaciele wspominają o tobie.

Gdy jej przyjaciele staną się częścią równania, wiedz, że sytuacja się wyrównała!

Jeśli jej przyjaciele zasugerowali, że cię lubi, prawdopodobnie powinieneś przyjąć to jako pozytywny znak.

Pokazuje, że czuje się wystarczająco swobodnie, aby rozmawiać o tobie ze swoimi przyjaciółmi i prawdopodobnie czuje się całkiem bezpiecznie w swoich uczuciach do ciebie.

Pamiętając o tym…

Jeśli jej przyjaciele wspomnieli, że cię lubi, możesz skonfrontować ją z tym.

Jest bardziej niż prawdopodobne, że zdaje sobie sprawę, że ma do ciebie uczucia i po prostu chce sposobu, aby wyrazić te uczucia.

Wniosek

Teraz, gdy wiesz więcej o 15 subtelnych oznakach, które kobieta chce, abyś wyznał jej swoje uczucia, nadszedł czas, abyś wykonał swój strzał!

Nawet jeśli teraz nie czuje się tak samo, znajomość tych znaków teraz pomoże ci uniknąć późniejszego zdezorientowania lub niezręczności.

Więc na co czekasz? Nie ma lepszego czasu niż teraz, aby powiedzieć dziewczynie, którą lubisz, jak się czujesz.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector