Czy ja go prowadzę? 9 znaków, którymi go wodzisz, nie zdając sobie z tego sprawy

Miłość

Nigdy nie chcesz nikogo prowadzić.

Igranie z czyimiś uczuciami to ostatnia rzecz, którą chcesz robić, zwłaszcza gdy zależy ci na tej osobie jako na przyjacielu.

Ale są chwile, kiedy możesz przypadkowo kogoś poprowadzić, nawet nie zamierzając tego zrobić, i możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, zanim będzie za późno.

W końcu, jak możesz oczekiwać, że będziesz czytać w czyichś myślach i jak ta osoba zinterpretuje sposób, w jaki ją traktujesz?

Jeśli martwisz się, że możesz prowadzić faceta, oto 9 wyraźnych oznak, że robisz to, nawet nie zdając sobie z tego sprawy:

1) Zawsze odpowiadasz (ponieważ nie chcesz być niegrzeczny)

Kiedy mężczyzna lubi kobietę, jedyną rzeczą, na którą patrzy, jest twoja uwaga.

Zamiast pytać cię wprost: „Czy lubisz mnie, moją obecność lub interakcję ze mną?”, po prostu oceni twoje zainteresowanie nim na podstawie tego, ile uwagi poświęcasz.

Ponieważ prawda jest taka, że ​​mężczyźni rzadko zwracają na siebie uwagę kobiet, które nie są nimi zainteresowane.

Więc kiedy kobieta zaczyna odwzajemniać jakąkolwiek interakcję, ich flagi zaczynają gasnąć.

A w jaki najłatwiejszy sposób możesz zwrócić mu uwagę i tym samym poprowadzić go dalej? Zawsze odpowiadając na jego wiadomości.

Jeśli zawsze odpowiadasz na jego wiadomości, bez względu na to, o czym są lub o której godzinie są wysyłane, pomyśli, że jesteś tak samo zaangażowany w rozmowę jak on.

Z drugiej strony możesz po prostu myśleć, że jesteś po prostu uprzejmy i przyjazny, ale z drugiej strony twój potencjalny romantyczny związek już się rozpoczął.

2) Żartujesz z nim

Istnieje kilka wskaźników pokazujących, że dwoje ludzi spędza ze sobą dużo czasu, bardziej widocznych niż wewnętrzne żarty.

Kiedy zaczynasz żartować z facetem, zdecydowanie musisz się powstrzymać i naprawdę zdać sobie sprawę, że możesz go prowadzić.

Wewnętrzne żarty mają niewypowiedzianą intymność, do której ludzie często nie przyznają się.

W pewnym sensie jest to tajny język lub kod; to coś, co rozumiecie tylko wy dwoje, wyzwalacz, który sprawia, że ​​oboje się śmiejecie, podczas gdy reszta pokoju stoi zdezorientowana.

Żarty wewnętrzne z mężczyzną sprawiają, że czuje się on wyjątkowy; nie tylko specjalne w ogóle, ale specjalne dla ciebie.

W końcu nie masz żartów ze wszystkimi innymi przyjaciółmi, prawda? Więc musi być coś więcej niż tylko przyjaźń, jeśli masz z nim wewnętrzny żart.

3) Wolałbyś skłamać niż powiedzieć „nie”.

Lubisz faceta jako przyjaciela, ale wiesz, że kiedy zaczynasz mówić „tak” za każdym razem, gdy prosi cię o „spotkanie” (randka we wszystkim oprócz etykiety), może to przekraczać linię, której nie możesz przekroczyć.

Ale trudno ci też odmówić mu.

Nie chcesz zranić jego uczuć ani potencjalnie zakłócić waszej więzi.

W pewnym sensie uwielbiasz mieć go w pobliżu i kochasz to, że jest tak uważny na ciebie, ale nie chcesz przekroczyć punktu bez powrotu i iść z nim na jasną i oczywistą randkę.

Więc zamiast mówić „nie” i łamać mu serce, wolisz okłamywać go raz po raz, za każdym razem, gdy o to poprosi.

Nie możesz wyjść dziś wieczorem, ponieważ twój kot jest chory i musisz się nim zająć.

Nie możesz wyjść w przyszłym tygodniu, ponieważ masz duży projekt w pracy.

Nie możesz poznać jego rodziców, bo jesteś na ścisłej diecie i nie chcesz narobić bałaganu.

Kłamiesz i kłamiesz i kłamiesz, ale nie możesz zmusić się do odmowy.

4) Twoi przyjaciele pytali cię o niego

Nawet jeśli nie uznasz rzeczywistości, w której prawdopodobnie go prowadzisz, twoi przyjaciele nie mogą tego nie zauważyć i zastanawiać się.

Widzą tego faceta, który wydaje się być twoim chłopakiem na kilka sposobów – sposób, w jaki się dotykacie, sposób, w jaki ze sobą rozmawiacie, sposób, w jaki na siebie patrzycie – i muszą się zastanawiać: co się do cholery dzieje Tutaj?

Więc pytają cię o niego. „Czy wy się spotykacie?” – Czy coś się między wami dzieje? – Kiedy zamierzacie wynająć pokój i mieć to z głowy?

Ale nawet jeśli lubisz go mieć w pobliżu, nie podoba ci się pomysł mówienia znajomym, że jesteś poważnie zainteresowany prawdziwym związkiem z nim.

Jeśli twój związek z facetem jest w punkcie, w którym twoi przyjaciele wyraźnie widzą, jak bardzo jest w tobie zakochany, to absolutnie go prowadzisz.

5) Czujesz zazdrość, gdy zwraca uwagę na kogoś innego

Jak już powiedzieliśmy kilka razy, lubisz mieć faceta w pobliżu, ale nie podoba ci się pomysł bycia razem z nim.

Jest jak bliski przyjaciel, bez którego nie możesz żyć, i cieszysz się, że nie ma odwagi próbować naciskać na coś więcej z tobą (przynajmniej nie teraz).

Ale jednocześnie nie możesz znieść, kiedy jego uwaga na tobie zaczyna słabnąć i zaczyna rozmawiać lub spotykać się z inną kobietą.

Nie rozumiesz dokładnie, dlaczego czujesz zazdrość; w głębi serca wiesz, że nie jesteś jego właścicielem i że nie ma on obowiązku zachowania czystości.

A jednak przeszkadza ci to tak, jak przeszkadzałoby ci, gdybyś zobaczyła, jak twój chłopak flirtuje z inną dziewczyną.

Dlaczego dokładnie tak się czujesz? Może w całym swoim „prowadzeniu”, skończyło się na tym, że sam też do niego doprowadziłeś.

6) Traktujesz go tak samo, jak traktujesz dziewczynę

Pomyśl o tym, jak zwykle traktujesz swoich przyjaciół i dziewczyny.

Być może wiesz, jak zachować lekką platoniczną ścianę między przyjaciółmi a sobą; łapiecie się na tym, że zaczynacie być dla nich zbyt zabawni lub luźni, ponieważ nie chcecie, żeby zrozumieli zły pomysł.

Ale z tym facetem nie utrzymujesz tej samej bariery świetlnej.

Zamiast traktować go jak innych przyjaciół, traktujesz go jak swoje dziewczyny.

Nie zwracasz uwagi na to, co mówisz, kiedy jesteś z nim, nie zastanawiasz się dwa razy, zanim dotkniesz go żartobliwie, i nigdy tak naprawdę nie postrzegasz go jako „faceta”, którego musisz uważać, aby nie przewodzić.

Po prostu lubisz z nim być i widać to w sposobie, w jaki wchodzicie w interakcje.

7) Dość często go komplementujesz

Mężczyźni często nie otrzymują komplementów od innych ludzi.

Faceci nie mają takiej samej kultury przyjaźni jak kobiety; nie podkręcają się otwarcie, nie rozmawiają o tym, jacy są seksowni czy przystojni.

Więc kiedy facet otrzymuje rzadki komplement, szczególnie od kobiety, nie jest to coś, o czym zapomni następnego dnia; trzyma się z nim.

Więc jeśli dość często komplementujesz przyjaciela, możesz go prowadzić, nie zdając sobie z tego sprawy.

Za każdym razem, gdy mówisz, że dobrze wygląda, podoba ci się jego koszula, schudł, kochasz jego wodę kolońską – wszystko to jest gigantycznym wzmocnieniem jego ego, a on zinterpretuje to jako twój sposób powiedzenia mu, że jesteś zainteresowany w nim.

8) Zna cię o wiele więcej niż inni przyjaciele

Nie zawsze łatwo jest obiektywnie ocenić siebie i swoją sytuację.

Jesteś w samym środku tego, a próba spojrzenia na własną sytuację bezstronnymi oczami może być czasami niemożliwa.

Ale jednym ze sposobów, w jaki możesz wyraźnie określić, czy prowadzisz faceta, jest zadanie sobie pytania:

Czy zna mnie lepiej niż większość moich innych przyjaciół?

Dlaczego właściwie to pytanie jest ważne?

Ponieważ pokazuje, jak bardzo się przed nim otworzyłeś w porównaniu do tego, jak bardzo zwykle otwierasz się przed ludźmi.

Pokazuje ci, jak bardzo mu zaufałeś i jak dobrze się z nim czujesz.

Zaufanie i komfort drugiej osoby są na ogół odwzajemnione; im bardziej widzi, że mu ufasz i jesteś z nim blisko, tym bardziej będzie czuł do ciebie to samo.

Jest to jeden z najczęstszych sposobów, w jaki prowadzimy ludzi, nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ wszyscy mamy własne rozumienie intymnych powiązań.

Jeśli jego pułap intymności jest niższy niż twój, może pomyśleć, że jesteście o krok lub dwa od bycia w związku, podczas gdy ty myślisz o nim tylko jako o przyjacielu.

9) Przestałeś spotykać się z innymi facetami

Nie jesteś z nim i nie powstrzymujesz go od umawiania się z kobietami (nawet jeśli denerwuje cię myślenie o tym).

Więc dlaczego właściwie od jakiegoś czasu nie spotykasz się z nikim innym?

A jeśli tak, być może te randki były tylko powierzchownymi spotkaniami, które donikąd nie doprowadziły, ponieważ nie mogłeś znaleźć „połączenia”, którego szukasz.

Kiedy prowadzisz kogoś, nie zdając sobie z tego sprawy, nieuchronnie prowadzisz także siebie.

Jednym ze sposobów, w jaki możesz to zobaczyć, jest to, czy przestałeś się tam pokazywać; czy przestałeś szukać potencjalnego chłopaka.

Z tyłu głowy już jesteś spełniony emocjonalnie i psychicznie, wszystko przez tego jednego faceta, z którym tak naprawdę nie chcesz być.

Doprowadziłeś go do tego stopnia, że ​​napełnia cię taką samą satysfakcją, jak chłopak, dlatego nie odczuwasz silnej potrzeby umawiania się z kimś nowym.

Podobał Ci się mój artykuł? Polub mnie na Facebooku, aby zobaczyć więcej takich artykułów w swoim kanale.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector