17 niezaprzeczalnych znaków, że twój mąż w separacji chce cię z powrotem

Miłość

Nie wszystkie separacje są ostateczne i prowadzą do rozwodu. W rzeczywistości twój mąż może chcieć cię z powrotem, chociaż może nie być w tej sprawie aż tak otwarty.

Dobrą wiadomością jest to, że pokaże niezaprzeczalne znaki, że chce ponownie rozpalić miłość. Wystarczy zwrócić uwagę na te 17 gestów:

1) Jest szczery, jeśli chodzi o powrót do siebie

Jeśli pojednanie wyszło z ust samego kota, to oczywiście tak jest. Ale oczywiście rozmowa jest tania. Może ci powiedzieć, że za tobą tęskni, ale niekoniecznie musi to przełożyć się na działanie.

To powiedziawszy, wiesz, że to prawdziwa okazja, jeśli uda mu się zademonstrować inne znaki wymienione poniżej.

2) Wziął odpowiedzialność za to, co się stało

Być może jest graczem. Lub może być pracoholikiem, który przedłożył swoją karierę nad tobą. Ale jeśli chce cię z powrotem, zbierze się i weźmie odpowiedzialność za to, co zrobił w twoim małżeństwie.

Oznacza to, że nie szuka już wymówek, których używał od tak dawna.

Nie obwinia już ciebie – ani innych ludzi, jeśli już o to chodzi.

Robi to, co do niego należy, tak jak obiecał.

3) Próbuje naprawić problemy, które spowodowały, że się rozstaliście

Wzięcie odpowiedzialności za to, co zrobił, to tylko wierzchołek góry lodowej. Naprawienie problemów, które spowodowały, że się rozstaliście, jest wyraźnym znakiem, że chce do ciebie wrócić.

Na przykład może to przybrać formę pójścia na terapię lub ewentualnego ograniczenia obowiązków zawodowych.

Jeśli chodzi o ciebie, możesz również spróbować rozwiązać własne problemy, uczęszczając na kurs o nazwie Napraw małżeństwo. Jest autorstwa słynnego eksperta od związków, Brada Browninga.

Załóżmy, że czytasz ten artykuł o tym, jak w pojedynkę uratować swoje małżeństwo. W takim przypadku są szanse, że twój związek nie jest tym, czym był kiedyś… a może jest tak źle, że masz wrażenie, że twój świat się rozpada.

Czujesz, że cała pasja, miłość i romans całkowicie wyblakły.

Czujesz, że ty i twój partner nie możecie przestać na siebie krzyczeć.

A może czujesz, że prawie nic nie możesz zrobić, aby uratować swoje małżeństwo, bez względu na to, jak bardzo się starasz.

Ale mylisz się.

MOŻESZ uratować swoje małżeństwo — nawet jeśli jesteś jedyną osobą, która próbuje.

Jeśli czujesz, że warto walczyć o swoje małżeństwo, zrób sobie przysługę. Obejrzyj ten krótki film od eksperta od związków, Brada Browninga, ponieważ nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o ratowaniu najważniejszej rzeczy na świecie:

Poznasz trzy krytyczne błędy popełniane przez większość par, które rozbijają małżeństwa. Ale niestety większość par nigdy nie będzie wiedziała, jak naprawić te trzy proste błędy.

Poznasz również sprawdzoną metodę „ratowania małżeństwa”, która jest prosta i niezwykle skuteczna.

Oto ponownie link do darmowego filmu.

4) Mówi o przyszłych celach – i ty jesteś w to wliczony

Powiedzmy, że odbyłeś swobodną rozmowę ze swoim mężem, z którym jesteś w separacji. Pytasz go, jak się miewa, a on mówi o planach na przyszłość.

Ku twojemu zdziwieniu jesteś na zdjęciu.

To jest dość oczywiste. W głębi serca wciąż widzi swoją przyszłość z tobą. Wspomnienie o tym – nawet przypadkowo – może być impulsem, którego potrzebujesz, aby wrócić i ostatecznie się pogodzić.

Od ciebie zależy, czy chcesz mieć z nim przyszłość.

5) Często się z tobą komunikuje

Wiesz, że twój mąż chce się pogodzić, jeśli będzie się z tobą komunikował. I nie chodzi tylko o pytania o dzieci – czy zwierzęta domowe. Dzwoni lub pisze w taki sam sposób, jak przed rozstaniem.

Robi to, ponieważ chce ożywić połączenie, które kiedyś miałeś.

Z drugiej strony mógł próbować zrekompensować słabe umiejętności komunikacyjne, które doprowadziły do ​​separacji. Zasadniczo jest to jedna z jego prób rozwiązania problemów, które spowodowały, że się od siebie oddaliłeś.

6) Często łagodzi twoje dobre wspomnienia

Jeśli często wspomina dobre chwile, które razem spędziliście, jasne jest, że nadal chce cię z powrotem.

I to nie jest tylko przeczucie, pamiętaj. Jest to faktycznie poparte nauką.

Według raportu Psychology Today, wspomnienie starych dobrych czasów może ożywić związek.

W zmartwionych parach (np. w separacji, tak jak ty) może to wywołać smutniejsze uczucia. Po pierwsze, może sprawić, że „zdasz sobie sprawę, jak bardzo byli szczęśliwsi niż teraz”.

Innymi słowy, wspomnienie stawia możliwe światełko w tunelu. Może sprawić, że zechcesz się pogodzić i ponownie przeżyć swoje dni chwały.

7) Ciągle prosi o radę

Jeśli twój były partner wciąż prosi o radę, to nie tylko dlatego, że potrzebuje pomocy. Zamiast tego może ponownie próbować zyskać twoją przychylność.

To właśnie eksperci nazywają efektem Franklina. Wyjaśnia raport Science of People:

„Pytanie o radę ludzi, z którymi chcemy się zbliżyć, ma ogromną wartość…

„Stwierdza, że ​​​​kiedy prosisz kogoś o pomoc, to sprawia, że ​​​​lubi cię i chce ci bardziej pomóc… Jako stworzenia społeczne czujemy się dobrze, gdy pomagamy innym, a te pozytywne uczucia tworzą więź”.

I podobnie jak on, możesz również poprosić o radę. Najlepiej jednak skorzystać z profesjonalnej pomocy ekspertów z Relationship Hero.

To strona, na której wysoko wykwalifikowani trenerzy relacji pomagają ludziom w skomplikowanych sytuacjach miłosnych. Są najwyżej ocenianymi zasobami dla osób stojących przed separacją i innymi wyzwaniami.

Skąd mam wiedzieć?

Skontaktowałem się z nimi kilka miesięcy temu, kiedy przechodziłem trudny okres w moim małżeństwie. Po tak długim zatraceniu się w myślach, dali mi wyjątkowy wgląd w dynamikę mojego związku i jak przywrócić go na właściwe tory.

Byłem pod wrażeniem tego, jak troskliwy, empatyczny i naprawdę pomocny był mój trener.

W ciągu zaledwie kilku minut możesz połączyć się z certyfikowanym trenerem relacji i uzyskać poradę dostosowaną do Twojej sytuacji.

Kliknij tutaj, aby rozpocząć.

8) On wciąż się o ciebie troszczy

Jeśli twój mąż chce cię z powrotem, zapewni ci ochronę. Oznacza to fizyczną obronę lub zabranie do lekarza w razie potrzeby.

I nawet jeśli jest daleko od ciebie, nadal zrobi wszystko, co w jego mocy, aby się tobą opiekować. To tak proste, jak wysłanie Ci wiadomości o treści: „Wyślij mi SMS-a, kiedy tam dotrzesz”.

Alternatywnie, mógłby podarować ci paralizator lub gaz pieprzowy, aby przynieść „słuszną przyczynę”.

9) Rzuciłby dla ciebie wszystko

Powiedz, że miałeś problemy z samochodem. Co gorsza, może być konieczna hospitalizacja. Jeśli twój mąż poważnie myśli o powrocie do siebie, rzuci wszystko i pospieszy, by być po twojej stronie.

Mógł być w pracy – może nawet za granicą w podróży służbowej. On cię kocha, mimo że jesteście w separacji. Nadal – i zawsze będziesz – zawsze na pierwszym miejscu.

10) Najwyraźniej ci ufa

Musi jechać w nagłym wypadku, a w ostatniej chwili nie może znaleźć opiekuna dla psa. Bez mrugnięcia okiem, jego pierwszym odruchem jest zostawienie psa z tobą.

To może nie wydawać się dużo, ale to znak, że nadal ci ufa. Wie, że go wspierasz, co jest tylko jedną z wielu rzeczy, dla których jest zdeterminowany, by do ciebie wrócić.

Pytanie tylko: czy zaufasz mu jeszcze raz?

11) Jest wdzięczny – i to widać

Mąż, który okazuje swoją wdzięczność, pragnie cię odzyskać.

To coś więcej niż ciągłe podziękowania, nie. Pamiętaj: czyny zawsze mówią głośniej niż słowa. Mógł więc na przykład okazać wdzięczność, oferując pomoc lub wręczając prosty prezent.

Zaniemówiłeś z powodu tych prezentów wdzięczności?

Jeśli potrzebujesz pomocy z tym, co powiedzieć, obejrzyj ten krótki film.

Ekspert od związków Brad Browning ujawnia, co możesz zrobić w tej sytuacji i kroki, które możesz podjąć (od dzisiaj), aby uratować swoje małżeństwo.

12) Jest bardzo ciekawski

To prawda, że ​​mąż, który już cię nie kocha, nie będzie się przejmował tym, co dzieje się w twoim życiu. Ale jeśli wciąż pyta – może nawet wścibski o twoje życie – jasne jest, że chce do ciebie wrócić.

Widzisz, to stara sztuczka. Chce wiedzieć, co porabiasz, szczególnie jeśli spotykasz się z kimś innym. Chce wrócić do gry i chce się upewnić, że po drodze nie napotka żadnego oporu.

13) Werbuje do pomocy twoje dzieci, rodzinę lub przyjaciół

17 niezaprzeczalnych znaków, że twój mąż w separacji chce cię z powrotem

Możliwe, że zrobił wiele rzeczy z tej listy, ale tak naprawdę tego nie zauważyłeś. W ostateczności zwróci się do twoich dzieci, rodziny lub przyjaciół.

Na przykład może prosić ich, aby porozmawiali z tobą.

Być może działają jako informatorzy – mówiąc mu, co robisz i gdzie będziesz. Więc nie zdziw się, jeśli będzie w stanie przeszkodzić w twoich randkach (więcej o tym później).

14) Ciągle z tobą flirtuje

Czy twój mąż nadal z tobą flirtuje? Cóż, jest to możliwy znak, że nadal chce z tobą wrócić.

W końcu to działało w przeszłości!

Pamiętaj, że jego sposób flirtowania może nie być „zwykły”, np. seksowne spojrzenie lub muśnięcie ramienia. Zamiast tego mógłby robić inne „subtelniejsze” rzeczy, na przykład recytować rzeczy lub stać wyżej.

Uzyskaj pełną listę flirtujących znaków tutaj.

15) On jest tam, gdziekolwiek jesteś

Jasne, zna twoją rutynę. W końcu jesteście razem już jakiś czas. Ale jeśli uda mu się pojawić w obszarach (lub czasami), których inaczej by nie poznał, może otrzymać pomoc.

Pamiętasz znak 13 – korzystanie z pomocy innych? Oczywiście mogą mu mówić, dokąd się wybierasz, dlatego zawsze udaje mu się tam być.

Być może próbuje sfałszować przeznaczenie, próbując wrócić do ciebie. W jego umyśle może to cię przekona, że ​​naprawdę jesteście sobie przeznaczeni.

16) Nie spotykał się z nikim na poważnie

Mężczyźni często angażują się w relacje z odbiciem, aby wzbudzić zazdrość ich byłych. Ale jeśli twój mąż naprawdę chce cię odzyskać, zrobi coś przeciwnego.

Nie umówi się z nikim.

To może trwać miesiącami, a nawet latami. Od czasu do czasu może mieć romanse, ale nie trwają one tak długo.

I nawet jeśli zapytasz go o te romanse, po prostu pozostanie mamą.

W głębi serca wolałby zostać singlem niż być z kimkolwiek. Po prostu, nie ma dla ciebie zamiennika!

17) On przeszkadza w twoim życiu randkowym

Z jakiegoś powodu wszystkie twoje randki są przez niego udaremniane. To nie przypadek, ale znak, że twój mąż chce cię z powrotem na dobre.

Zrzuć winę na jego ciekawość, a może ktoś rozlewa fasolę. Twoje dzieci, a może rodzina?

Ostatecznie jego celem jest uniemożliwienie ci spotykania się z kimkolwiek, kto mógłby stanąć na drodze do twojego pojednania.

Pamiętaj, że nie będzie się bał zrobić z siebie głupka, robiąc to. Zrobi wszystko, abyś nie poszedł na tę randkę!

Konkluzja

Twój mąż w separacji może chcieć cię odzyskać, ale pytanie brzmi: czy ty też chcesz wrócić do siebie?

Widzisz, ratowanie związku, kiedy tylko ty próbujesz, jest wyzwaniem. Jednak nie zawsze oznacza to, że twój związek powinien zostać złomowany.

Ponieważ jeśli nadal kochasz swojego współmałżonka, potrzebujesz planu ataku, aby naprawić swoje małżeństwo.

Wiele rzeczy może powoli zainfekować małżeństwo — odległość, brak komunikacji i problemy seksualne. Te problemy mogą prowadzić do niewierności i odłączenia, jeśli nie zostaną odpowiednio rozwiązane.

Kiedy ktoś prosi mnie o radę, jak pomóc uratować rozpadające się małżeństwa, zawsze polecam eksperta od związków i trenera rozwodów, Brada Browninga.

Brad jest prawdziwy, jeśli chodzi o ratowanie małżeństw. Jest autorem bestsellerów i udziela cennych porad na swoim niezwykle popularnym kanale YouTube.

Strategie, które Brad w nim ujawnia, są przekonujące i mogą stanowić różnicę między „szczęśliwym małżeństwem” a „nieszczęśliwym rozwodem”.

Obejrzyj jego prosty i autentyczny film tutaj.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector