Byk nie odpowiada SMS-em: co mam zrobić?

Astrologia

Typowy mężczyzna Taurus jest skupiony na domu i ognisku domowym, więc to dość dziwne, że przestał ci odpisywać. Mężczyzna Taurus może stać się odległy lub zacząć cię ignorować, jeśli nie czuje się już w związku. Jest również całkiem możliwe, że jest po prostu przytłoczony pracą lub szkołą, więc nie chcesz od razu czytać o tym zbyt wiele.

Czasami mężczyzna Taurus nie odpisze ci, ponieważ nienawidzi SMS-ów. Może to być znak, że nie jest zainteresowany, lub może po prostu postrzegać cię jako przyjaciela. Zanim wyciągniesz pochopne wnioski, czytaj dalej, aby poznać wszystkie powody, dla których mężczyzna Taurus nie odpowiada na SMS-y.

Dlaczego Byk jest odległy?

Typowy mężczyzna Taurus jest odległy tylko wtedy, gdy nie jest pewien związku. Gdy mężczyzna Taurus całkowicie się zakocha, nada priorytet swojemu partnerowi i rodzinie ponad wszystko inne. Podczas gdy młody Byk może wciąż uczyć się o sobie i próbować grać na boisku, ugruntowany, starszy Byk chce mieć szczęśliwe życie domowe.

Nie oznacza to, że należy od razu panikować. W końcu potrzeba czasu, aby dowiedzieć się, czy naprawdę ci na kimś zależy, czy nie. Może początkowo być odległy, ale wyjdzie ze swojej skorupy i będzie bardziej obecny, gdy ustali, że naprawdę jesteś dla niego odpowiednią kobietą.

Dlaczego mężczyzna Taurus przestaje ci wysyłać SMS-y?

Zanim zaczniesz martwić się zerwaniem lub związkiem na skałach, powinieneś dowiedzieć się więcej o wielu powodach, dla których mężczyzna Taurus przestanie ci odpisywać. Może być zajęty, przytłoczony pracą lub zmęczony pisaniem SMS-ów. Możliwe jest również, że ma pytania dotyczące tego, dokąd zmierza twój związek, dlatego ważne jest, aby poświęcić kilka chwil na zastanowienie się nad wieloma powodami, dla których nie odpowiada tak często.

 • Jest zajęty: jest to zdecydowanie najczęstszy powód, dla którego mężczyzna Taurus nie odpisuje ci SMS-em. Nawet gdyby miał szansę spojrzeć na twoją wiadomość tekstową, mógł nie mieć czasu, aby na nią odpowiedzieć. Kiedy miał czas na odpowiedź, prawdopodobnie zapomniał o wszystkim.
 • Nie chce związku: jeśli wy dwoje po prostu dobrze się bawicie, może być w porządku, spotykając się w weekend. Ciągłe wysyłanie SMS-ów jest tym, co robisz w prawdziwym związku. Jego brak tekstów może oznaczać, że nie chce, aby związek przeszedł na wyższy poziom.
 • Nie ma przy sobie telefonu: mój partner dosłownie upuścił telefon i zepsuł go, więc z pewnością zdarza się to od czasu do czasu. Jeśli go nie złamał, mógł zostawić go w domu lub w samochodzie. Kiedy twój chłopak lub mąż Taurus zwykle konsekwentnie odpowiada i nagle przestaje, prawdopodobnie zapomniał telefonu lub go zepsuł.
 • Ma to wyciszone: To kolejny bardzo częsty powód. Niezależnie od tego, czy jest z rodziną, w kinie, czy na spotkaniu w pracy, istnieje wiele wspaniałych powodów, dla których może chcieć wyciszyć telefon. Jeśli to jest powód, dla którego nie wysyła ci SMS-ów, w końcu otrzymasz odpowiedź, gdy ponownie sprawdzi swój telefon.
 • Nie chce kontynuować związku: Niestety, czasami może się to zdarzyć. Nawet jeśli nie chce związku z tobą, nie jest to refleksja nad tobą ani nim. Niektórzy ludzie po prostu nie pasują do siebie lub to zły okres w jego życiu na prawdziwy związek.
 • Nienawidzi SMS-ów: to kolejny częsty powód. Niektórzy wolą rozmawiać osobiście. Jeśli twój chłopak Taurus jest ciepły osobiście i chłodny przez tekst, prawdopodobnie po prostu woli interakcję międzyludzką od urządzeń.

Co zrobić, gdy Byk przestaje do Ciebie pisać

Przede wszystkim nie panikuj. Istnieje wiele uzasadnionych powodów, dla których mężczyzna Taurus przestanie do ciebie pisać, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków i nie wysyłaj lawiny spanikowanych tekstów. Najlepszą rzeczą, jaką możesz teraz zrobić, to poczekać i zobaczyć, co się stanie – jeśli absolutnie musisz, możesz wysłać jeden (jeden!!!) tekst uzupełniający.

1. Zachowaj spokój

Nie ma sensu panikować na tym etapie gry. Jeśli wpadniesz w panikę i zaczniesz go nękać z powodu wysyłania SMS-ów, będzie to tylko wydawać się przylegające i odepchnie go.

2. Nie wysyłaj więcej SMS-ów

Nie możemy tego wystarczająco podkreślić. Nie wysyłaj mu SMS-ów co pięć minut o tym, czy do ciebie napisał, czy nie. To nie jest dobry pomysł, jeśli miałaś nadzieję na związek z nim.

Jeśli nie odpowie na pierwszą wiadomość, możesz poczekać jeden dzień i wysłać kolejną wiadomość, ponieważ mógł o niej zapomnieć lub przypadkowo ją usunąć. Nie rób nic ponad to.

3. Załóż najlepsze

Ludzie są zajęci. Psują telefony i zapominają odpowiedzieć. Jeśli nie odpisze, zakładaj najlepsze, dopóki nie dowiesz się inaczej. Jeśli masz wrażenie, że cię lubił, kiedy byliście razem osobiście, nie czytaj zbyt wiele o tym, czy regularnie odpisuje, czy nie.

Jak sprawić, by Taurus Man wysłał ci SMS-a?

Jeśli nie masz pewności, co powiedzieć swojemu Taurusowi, oto kilka pomysłów na SMS-y, które pomogą Ci zacząć. Czasami wystarczy znaleźć właściwą rzecz do powiedzenia, aby rozpocząć rozmowę. Często najlepszym pomysłem jest rozpoczęcie rozmowy o czymś, na czym mu zależy, ponieważ będzie bardziej prawdopodobne, że odpisze.

Na przykład możesz poprosić go o radę na temat restauracji, jeśli uwielbia jeść poza domem. Jeśli kocha horrory, poproś go, aby powiedział ci, które filmy uważa za najlepsze horrory w historii. Ludzie są bardziej skłonni do zaangażowania się w rozmowę, jeśli zależy im na temacie.

Typowy mężczyzna Taurus jest powolny, stabilny i głęboko oddany ludziom, na których mu zależy. Nie złapiesz go na wysyłaniu SMS-ów przez długi czas, jeśli nie uważa, że ​​​​związek jest wart kontynuowania. Często najlepszym sposobem, aby zobaczyć, gdzie stoisz z mężczyzną Taurus, jest zauważenie, ile wysiłku wkłada w związek. Większy wysiłek oznacza większe zainteresowanie.

Co to znaczy, gdy Byk cię ignoruje?

Zwykle mężczyźni Taurus lubią początkowo spowalniać i poznawać cię. Jeśli nie zaleje twojej skrzynki odbiorczej po pierwszej randce, jest to całkowicie normalne. Poza tym mężczyźni Taurus są zwykle nieśmiali w tekstach, więc może być lepszy w otwieraniu się, jeśli zamiast tego porozmawiasz z nim osobiście. Możesz po prostu pomyśleć, że cię ignoruje z powodu swojej początkowej nieśmiałości.

Jeśli nie czuje się trochę nieśmiały, może wydawać się, że cię ignoruje z następujących powodów.

 • Woli rozmawiać osobiście.
 • On nie jest zainteresowany.
 • Jest na ciebie zły, ale nie chce konfrontacji.
 • Potrzebuje przestrzeni.
 • Nie jest pewien, czy jesteś dla niego tą jedyną.
 • On jest zajęty.
 • Jest urażony czymś, co zrobiłeś.

Poświęć trochę czasu na poznanie jego stylu pisania SMS-ów i jego normalnych zachowań. Z biegiem czasu uzyskasz lepsze wyobrażenie o tym, co jest dla niego normalne. Często najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić z mężczyzną Taurus, jest bycie z nim otwartym i szczerym. Nie czyta w myślach, więc jedynym sposobem, w jaki dowie się, że martwisz się brakiem wiadomości, jest jeśli mu powiesz.

Dolna linia

Ostatecznie najważniejsze jest to, że istnieje wiele powodów, dla których mężczyzna Taurus nie odpisuje ci SMS-em. Wiele z nich jest całkowicie nieszkodliwych, więc nie panikuj i nie przejmuj się tym zbytnio. Wyślij mu SMS-a, a następnie poczekaj dzień, zanim spróbujesz ponownie wysłać SMS-a.

Jeśli nie odpisuje i nie wydaje się zainteresowany, prawdopodobnie nie jest to strata. Czasami ludzie mogą być niesamowitymi istotami ludzkimi, ale nie pasować do siebie nawzajem. Jeśli tak jest w twoim przypadku, daj mu trochę czasu i idź dalej. Znajdziesz tę wyjątkową osobę, nawet jeśli Byk nie będzie dla ciebie tym jedynym.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector