Mówienie kobiecie Taurus, jak się czujesz: jak to robisz?

Astrologia

Uświadomiłeś sobie, że chcesz dowiedzieć się, jak pielęgnować swój związek z kobietą Byk. Niezależnie od statusu twojego związku, możesz być zainteresowany zrobieniem kolejnego kroku w kierunku poważniejszego partnerstwa. Niezależnie od tego, czego pragniesz, możesz być pewien, że są to różne zachowania, które powinieneś wykazywać, aby pomóc Ci osiągnąć cel. Dla kobiety Byk pewne jest, że wyrażenia, które sprawiają, że czuje się komfortowo i pożądana, sprawią, że jej uczucia wzrosną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mówieniu każdemu znakowi zodiaku, jak się czujesz i jak to zrobić, zapraszamy Cię do lepszego wyrażania siebie ze wszystkimi w swoim życiu, uzyskując wgląd dostępny w naszej kolekcji. Dodatkowo będziesz się wspierać, czytając wszystko, co możesz o tym związku, więc skorzystasz z poświęcenia tego czasu na przeczytanie o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą Byk.

Mówienie kobiecie Taurus, jak się czujesz

Dla Byka świat jest doświadczany poprzez zmysłowość i przyjemność. Możliwe, że jest kimś, dla kogo intymność fizyczna jest szczególnie ważna, albo może chcieć cieszyć się prostymi przyjemnościami, które są dostępne dla każdego. Twoim zamiarem powinno być sprawienie, by poczuła się komfortowo, a to sprawi, że poczuje, że nie musi ukrywać swojego prawdziwego ja. Kobieta Byk chce pielęgnować związek z kimś, kto może cieszyć się przytulaniem na wygodnej kanapie. Pamiętaj, aby pokazać jej, że jest dokładnie tym, czego szukasz w związku.

Jak ty to robisz?

Kobieta Taurus jest ogólnie znana z tego, że jest powściągliwa, ponieważ może minąć trochę czasu, zanim podejmie decyzję o tym, czego chce. Może chcieć, abyś wykonał pierwszy ruch, ale może być ci trudno wiedzieć, kiedy będzie gotowa. Zrozumiesz ją lepiej, gdy będziecie spędzać razem czas, choć możesz spodziewać się, że doceni pewność siebie i poczucie humoru. Jeśli potrafisz wpłynąć na nią, by podzieliła się z tobą swoimi uczuciami, możesz być pewien, jaki sposób postępowania jest właściwy.

Przyjaźń z Bykiem

Kiedy po raz pierwszy spotkasz kobietę Byk, jest prawdopodobne, że jej urok i żywotność będą miały na ciebie duży wpływ. Niezależnie od tego, czy jesteście nieznajomymi, czy starymi znajomymi, możecie czuć się zmuszeni do nawiązania z nią przyjaźni. Podczas rozmów powinieneś zwracać uwagę na jej język ciała i zwerbalizowane reakcje. Być może nie zdecydowała jeszcze, co do ciebie czuje, i mogła nie brać cię pod uwagę w przeszłości. Ale kiedy podzielisz się z nią swoimi uczuciami, pomyśli o trwałości twojego związku.

Jak zostać przyjaciółmi?

Kobieta Byk jest zainteresowana pielęgnowaniem wielu przyjaźni, ponieważ może to być ogród, w którym w przyszłości rozwiną się silne relacje. Możliwe, że możesz być kimś, z kim może widzieć przyszłość, lub może po prostu być zainteresowana cieszeniem się twoim towarzystwem. Pokaż jej, że jesteś kimś, kto jest pełen odżywczej energii, ponieważ chce, aby jej bliskie relacje ją ożywiły. Pamiętaj, aby nauczyć się, jak przyciągnąć kobietę Taurus.

Stawanie się partnerami z kobietą Byk

Utrzymując przyjaźń z kobietą Byk, możesz być pewien, że będziecie spędzać więcej czasu razem w intymny sposób. Kiedy zastanawiasz się, czy powiedzieć kobiecie Taurus, jak się czujesz, musisz pokazać jej, że jesteś zainteresowany wysłuchaniem wszystkiego, co ma do powiedzenia. Chce być z kimś, kto sprawia przyjemność w każdym aspekcie jej życia, choć jej indywidualne gusta mogą się różnić.

Jak zostać partnerami?

Każda Kobieta Byk dokładnie wie, czego potrzebuje od romantycznego partnera, i może, ale nie musi, postrzegać twój związek jako coś, co należy odżywić. Z tego powodu musisz sprawić, by poczuła, że ​​jesteś kimś, kogo nie chce stracić. Unikaj ultimatum, ale raczej podejdź do tego tematu tak, jakby to była naturalna ścieżka dla twojego związku. Pokaż jej, że nie musi zmieniać swojego życia tylko dla Ciebie. Zwiększ swoje szanse na sukces, rozumiejąc oznaki, że kobieta Taurus zakochuje się w tobie.

Stanie się zaangażowanym partnerem z kobietą Byk

Aby kobieta Taurus czuła się wystarczająco pewna siebie w związku z twoim partnerem, aby podjąć zobowiązanie, musisz ją przekonać, że wasz związek przetrwa całe życie. Nie ma dokładnie żadnego interesu w marnowaniu czasu lub ujawnianiu swojego serca. Niezależnie od tego, czy staracie się o jej rękę w małżeństwie, czy też poświęcacie się sobie nawzajem, wasza rozmowa musi być przepełniona zarówno pewnością, jak i tęsknotą. Każda kobieta Byka jest wyjątkowa, dlatego konieczne jest zastosowanie wiedzy o jej wartościach i pragnieniach, ponieważ zapewni to, że porozmawiasz z tym, co ma na nią największy wpływ.

Jak zostać zaangażowanymi partnerami?

Nie ma żadnych korzyści w próbach narzucenia twojego związku w jakimkolwiek kierunku, ponieważ ona będzie się poruszać we własnym, celowym tempie. Dla niej musisz dać jej powód do poświęcenia osobistego komfortu. Zakochana chce wiedzieć, że wasze ciała i emocje mogą połączyć się w jedno. Wszelkie oznaki słabości w twojej pewności siebie lub ujawnienie nieuczciwości mogą spowodować, że odsunie się od ciebie. Uważaj na jej zachowanie, ponieważ pomoże ci to zauważyć znaki, które kobieta Byk jest gotowa popełnić.

Bycie odrzuconym przez Byka

Chociaż niewielu ludzi jest gotowych to przyznać, wszyscy wiemy, że nasze pragnienia emocjonalne mogą nie zostać spełnione. Kobieta Byk może nie postrzegać cię w tym samym świetle, w jakim ty ją postrzegasz, a to może spowodować, że podejmie decyzję o odrzuceniu cię. Kiedy to nastąpi, możesz czuć, że nie jesteś pewien jej uczuć innych niż to, że nie chce w tej chwili pielęgnować waszego związku. Powstrzymaj się od prób ponownego narzucenia jej swoich uczuć i zamiast tego poczekaj, aż wykona ruch w przyszłości. Właściwe jest, abyś kontynuował jakikolwiek rodzaj związku, w którym ona czuje się dobrze.

Jak radzisz sobie z odrzuceniem?

Niezależnie od jasności jej wypowiedzi, pragnienia kobiety Byk będą wyrażane jej mową ciała. Jeśli odsunie się od ciebie lub wróci do siebie, ważne jest, abyś dał jej przestrzeń, której potrzebuje. Może się okazać, że po prostu nie jest pewna, czego chce, a to może powodować, że zachowuje się w zdezorientowany sposób. Szanuj jej wypowiedzi i nadal okazuj jej życzliwość i współczucie. Posłuchaj jej rad i wprowadź wszelkie zmiany, o których mogła ci wspomnieć.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector