Najdziwniejsza rzecz, której pożądają mężczyźni (i jak może sprawić, że zwariuje na twoim punkcie)

Miłość

(Ten artykuł zawiera linki partnerskie. Jednak nigdy nie polecam czytelnikom Hack Spirit niczego, czego nie użyłem osobiście i uznałem za wartościowe. Możesz przeczytać moje pełne ujawnienie dotyczące podmiotów stowarzyszonych tutaj).

Czy kiedykolwiek czułeś pociąg do faceta, nie wiedząc dlaczego?

Może nawet miałeś uczucia do kogoś, kogo wolałbyś nie pociągać.

Dlaczego to się dzieje? Jak możesz się zakochać, mimo że twój świadomy umysł się temu opiera?

Doświadczenia takie jak te wskazują na ukryty świat, który napędza nasze uczucia romantycznej atrakcyjności. Ten ukryty świat polega na reakcjach emocjonalnych.

Reakcje emocjonalne, których świadomie nie kontrolujemy.

Prawda jest taka, że ​​zakochanie się nie jest czymś, co wybieramy. To bardziej jak pragnienie.

Nie wybierasz pragnienia. Po prostu to zauważasz. A im silniejsze staje się twoje pragnienie, tym trudniej jest je zignorować.

A gdybym ci powiedział, że istnieje rodzaj „pragnienia” związku, którego doświadczają wszyscy mężczyźni? Rodzaj pragnienia, którego nie jest w stanie ugasić samodzielnie.

Chciałbyś wiedzieć, na co jest tak spragniony?

Czego naprawdę pragną mężczyźni

Aby przejść od razu do odpowiedzi, obejrzyj ten film, który pokazuje, jak możesz wzbudzić w nim pragnienie czegoś, czego potrzebuje i pragnie. Ponadto film pokaże ci, jak upewnić się, że jesteś JEDYNĄ osobą, od której zależy, aby zaspokoić tę potężną tęsknotę.

Oto dlaczego mężczyzna w twoim życiu nie może ci powiedzieć, czego najbardziej pragnie w związku z tobą……

Wstydzi się przyznać do prawdy. A to dlatego, że przyznanie się do tego pragnienia w rzeczywistości oddala go od celu.

Dlatego…

Dobra, wyobraź sobie kobietę, która czuje się sfrustrowana, że ​​jej mężczyzna nigdy nie robi nic romantycznego. W końcu się załamuje i wyjaśnia, że ​​​​pragnie czuć się przez niego romansowana i ścigana.

Ale zachowuje się tak, jakby była nierozsądna, żądając, by wymieniła jedną rzecz, której brakuje w związku. Daje mu więc przykład. „Byłoby miło dostać od czasu do czasu kwiaty. Takie proste rzeczy”.

Następnego dnia przynosi jej kwiaty. Brakuje jednak magii tego gestu. Ponieważ otrzymywanie kwiatów, kiedy trzeba było o nie prosić, nie jest niczym szczególnym.

To trochę tak jak z mężczyznami, tylko z zupełnie innym rodzajem potrzeby związku. Widzisz, mężczyźni mają nienasycone pragnienie twojego podziwu.

Ale nie może o to prosić. Nie może powiedzieć: „Julie, naprawdę cię lubię, ale oto, czego brakuje w naszym związku. Nie podziwiasz mnie wystarczająco. Wydajesz się mieć większy podziw dla innych mężczyzn w swoim życiu i to sprawia, że ​​trudno mi wyobrazić sobie przyszłość z tobą.

Nie może tego powiedzieć, ponieważ mężczyźni uważają, że trzeba zasłużyć na podziw. Proszenie o to jest jak próba zdobycia popularności poprzez ogłoszenie, że jesteś fajną osobą. To tak nie działa.

Poczuje się jak twój bohater tylko wtedy, gdy będziesz mówić niewerbalnym językiem podziwu. Musi przeczytać to między wierszami tego, co faktycznie mówisz i robisz.

Teraz możesz pomyśleć: „To nie jest takie szalone. Rozumiem, dlaczego mężczyzna pragnie podziwu”. Ale jeśli tak myślisz, jest coś ważnego, co muszę ci powiedzieć.

Nie chodzi tylko o to, że mężczyźni pragną podziwu. Chodzi o to, że bez tego nie może utrzymać uczucia „zakochania”.

Dlaczego chce być twoim bohaterem

instynkt bohatera u mężczyzn

Nic nie zabija męskiej atrakcyjności szybciej niż związek, w którym nie czuje się potrzebny. Chce widzieć siebie jako dostawcę. Ktoś, kto jest podziwiany ze względu na jego zdolność do zapewnienia.

Widzisz, jeśli nie czuje się potrzebny, czuje się mniej męski; wykastrowany. A to wyłącza jego romantyczny popęd.

A najgorsza część? Nie można go tak po prostu podziwiać. Działa tylko wtedy, gdy wierzy, że zasłużył na twoje zaufanie, podziw i szacunek.

Ale oto dobra wiadomość. Pozwalanie mu zasłużyć na twój podziw jest zarówno zabawne, jak i łatwe, gdy wiesz, jak ustawić go na sukces.

Po prostu znajdź sposoby, aby pozwolić mu być twoim bohaterem. Nie mówię o byciu bohaterem akcji jak Thor. Ale musi być twoim bohaterem.

Powinienem wspomnieć, że robienie tego w sposób, który doprowadza go do szału za tobą, jest sztuką.

Ale widziałem, jak kobiety owijały mężczyznę wokół małego palca, używając tej prostej koncepcji.

Jako ekspert od związków widziałem, co działa, a co nie. Ale do czego to wszystko sprowadza się…

Musisz uruchomić jego instynkt bohatera

Osiągnij to, a będziesz zdumiony tym, co stanie się dalej. Stanie się tak kochający, tak uważny, o wiele bardziej zainteresowany zaangażowanym, długotrwałym związkiem, że nigdy nie będziesz chciał, aby wszystko wróciło do poprzedniego stanu.

Instynkt bohatera to podświadome dążenie do przyciągania ludzi, którzy sprawiają, że czuje się jak bohater. Ale jest to wzmacniane w jego romantycznych związkach.

Niektóre pomysły naprawdę zmieniają życie. A dla romantycznych związków jest to jeden z nich. Dlatego gorąco polecam tę prezentację wideo online, abyś mógł uznać ten sekret za swój własny.

Ponieważ wywołanie jego instynktu bohatera to jedno. Uczenie się, jak to robić w kółko, wymaga kilku wskazówek i wskazówek.

Faktem jest, że kobiety nie potrzebują nikogo, kto by je ratował. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. A oto ironiczna prawda…

Mężczyźni nadal potrzebują kogoś do uratowania. Ponieważ w ich DNA jest wbudowane szukanie relacji, które pozwolą im poczuć się jak dostawca.

Ta jedna drobna różnica w genetyce męskiej i żeńskiej tworzy DUŻĄ różnicę w tym, co przyciąga mężczyzn do płci przeciwnej. Pociąga go każda kobieta, która pozwoli mu wcielić się w rolę bohatera.

Ponieważ jego instynkty w naturalny sposób powodują, że pragnie tej roli społecznej.

Oto naprawdę fajna rzecz w tym. On nawet nie będzie wiedział, dlaczego czuje do ciebie taki pociąg. Dlatego możesz użyć tej metody pod radarem. Wyzwala atrakcyjność na poziomie podświadomości.

Poczuje niezaprzeczalne szarpnięcie jego emocji. Ale jeśli jego kumpel zapyta go, dlaczego tak bardzo za tobą szaleje, nie będzie w stanie ująć tego w słowa.

Istnieje ukryty świat, który kieruje naszym uczuciem przyciągania. Nie ma wątpliwości. Ale teraz mamy moc, aby zobaczyć jedną potężną część tego ukrytego świata. I to jest coś, co faktycznie możesz kontrolować.

Co możesz zrobić, aby wywołać ten instynkt

Najdziwniejsza rzecz, której pożądają mężczyźni (i jak może sprawić, że zwariuje na twoim punkcie)

To nie jest coś, co mogą zobaczyć tylko chemicy, jak poziom we krwi hormonu wiążącego, oksytocyny. Jest to raczej coś, co możesz zobaczyć wokół siebie, gdy nauczysz się to dostrzegać.

To wzorzec interakcji między mężczyznami i kobietami. Coś, o czym eksperci od związków zawsze wiedzieli, że istnieje, ale coś, czego nie rozpoznali jako potężnego wyzwalacza. Wyzwalacz, który napędza jego pragnienie towarzystwa.

Jak użyć tego wyzwalacza, aby zbudować pasję i romans?

Cóż, najłatwiejszym sposobem na wywołanie jego instynktu bohatera jest przetłumaczenie twoich pragnień na język, który przemawia do jego naturalnego dążenia do bycia dostawcą. Jego pragnienie służenia, kochania i ochrony. Pragnienie bycia czyimś bohaterem.

Jeśli brzmi to dla Ciebie zabawnie, kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym narzędziu do ulepszania relacji. Jest to coś, czego można się nauczyć raz, a potem używać przez resztę życia.

Masz już potrzeby i pragnienia. Dlaczego nie nauczyć się, jak przełożyć te pragnienia na prośby, które wyzwalają jego instynkt bohatera?

Następnie zrelaksuj się w cieple i pasji, które jest w stanie pokazać tylko wtedy, gdy kobieta uruchomi jego instynkt bohatera.

Kobieta, która dokładnie wie, jak zaspokoić jego pragnienie.

(Kliknij przycisk poniżej, aby obejrzeć darmowe wideo Jamesa Bauera. Zapewnia on wyjątkowy wgląd w instynkt bohatera i jak go wywołać w twoim mężczyźnie).

Obejrzyj film Instynkt bohatera

Dlaczego polecam ten film

Najdziwniejsza rzecz, której pożądają mężczyźni (i jak może sprawić, że zwariuje na twoim punkcie)Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o męskiej psychice, polecam lekturę His Secret Obsession Jamesa Bauera.

Ta książka zapewnia fascynujący wgląd w męską psychologię i może być ostatnią książką randkową, którą musisz przeczytać.

James stworzył ten film i poprosił mnie o przejrzenie go i wyrażenie opinii. Wiedząc, jak dobre są zwykle rzeczy Jamesa, chciałem rzucić okiem.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć wspaniały darmowy film Jamesa.

Po obejrzeniu jego wideo i przeczytaniu jego książki „instynkt bohatera” od razu we mnie wyskoczył. Opierając się na moim własnym doświadczeniu z kobietami i całym tym, co piszę o randkach i związkach w Hack Spirit, od razu wiedziałem, że mówi prostą prawdę.

Książka tak mi się spodobała, że ​​postanowiłam napisać obszerną, rzeczową recenzję. Moją recenzję możecie przeczytać tutaj.

Jako wyszkolony psycholog i ekspert od związków, James zna się na rzeczy. Jest inteligentny, wnikliwy i bezpośredni – i mówi tak, jak jest.

Bez puchu. Żadnych frazesów. Tylko praktyczne spostrzeżenia na temat męskiej psychologii.

Film Jamesa i jego książka „His Secret Obsession” są ważne, ponieważ zrozumienie mężczyzn i tego, co nas napędza, jest również ważne. A mężczyźni nie zawsze są łatwi do zrozumienia.

Oto kolejna brutalna prawda o mężczyznach…

… Ciężko pracujemy.

Wszyscy znamy stereotyp wymagającej, wymagającej dziewczyny. Rzecz w tym, że mężczyźni też potrafią być bardzo wymagający (ale na swój sposób).

Mężczyźni mogą być kapryśni i zdystansowani, grać w gry i być gorącym i zimnym za jednym naciśnięciem przełącznika.

Spójrzmy prawdzie w oczy: mężczyźni postrzegają to słowo inaczej niż ty.

A to może sprawić, że głęboki, namiętny romantyczny związek – coś, czego mężczyźni tak naprawdę chcą w głębi duszy – będzie trudny do osiągnięcia.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​brakującym ogniwem w każdym związku nigdy nie jest seks, komunikacja ani romantyczne randki. Wszystkie te rzeczy są ważne, ale rzadko decydują o sukcesie związku.

Brakujący link to ten:

Właściwie musisz zrozumieć, co twój mężczyzna myśli na głębokim poziomie.

Właśnie dlatego polecam film i książkę Jamesa Bauera His Secret Obsession, ilekroć ktoś mnie pyta o psychologię mężczyzn.

W poniższym filmie ujawnia sekretne męskie pragnienie, o którym niewiele kobiet jest nawet świadomych. I pokazuje ci dokładnie, jak go użyć, aby zbliżyć ciebie i twojego mężczyznę do siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Obejrzyj film Instynkt bohatera

Możesz także polubić czytanie:

  • Najdziwniejsza rzecz, której pożądają mężczyźni (i jak może sprawić, że zwariuje na twoim punkcie)
  • On NAPRAWDĘ nie chce idealnej dziewczyny. Zamiast tego chce od ciebie tych 3 rzeczy…
  • Czy twój mężczyzna się odsuwa? Nie popełnij tego jednego WIELKIEGO błędu

Podobał Ci się mój artykuł? Polub mnie na Facebooku, aby zobaczyć więcej takich artykułów w swoim kanale.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector