Słońce w astrologii

Astrologia

Słońce w astrologii jest zazwyczaj reprezentowane przez kolory, takie jak pomarańczowy i złoty. Jego dniem jest niedziela i jest uważany za centrum Układu Słonecznego. To ciało niebieskie jest połączone z uczuciami takimi jak pewność siebie, zdrowie, siła woli i życie. Często jest również powiązany z ojcami, mężami, szefami, dniami, żołądkami i aktorami.

Słońce jest specjalną istotą, która jest władcą Lwa. W astronomii i astrologii poświęca się jej szczególną uwagę jako jedynej gwiazdy, która znajduje się blisko Ziemi. Jako taka jest dawcą życia i umożliwia człowieczeństwo. Może ukryć proces, który jest niezwykle ważny, jednocześnie oświetlając nas energią. W naszym wykresie odgrywa rolę ładowania nas i pokazywania nam naszych możliwości. Rzuca światło na ludzi wokół nas i pokazuje nam, w jaki sposób manifestuje się nasza osobowość.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wszystkie planety wpływają na nasze życie zgodnie z zodiakiem, skorzystaj z okazji i przejrzyj nasz przewodnik po planetach w astrologii.

Słońce w astrologii

Słońce w astrologii równie łatwo może cię spalić, jak i zapewnić życie. Analizując Słońce, musisz uważać na kobiece energie. Kiedy Słońce jest silne, a Księżyc słaby, pokazuje to, że nasza inicjatywa spala nasze emocje. Zasadniczo gonisz za swoimi marzeniami, nie zważając na swoje potrzeby emocjonalne ani ograniczenia fizyczne. Jeśli Słońce jest słabe, oznacza to brak kreatywności lub energii.

Niestety, wielu astrologów odrzuca Słońce jako nieistotne w twoim astrologicznym starcie. To gigantyczny błąd. Nawet jeśli patrzymy na nasze kosmiczne połączenia z planetami, Słońce jest oczywistą częścią tego systemu. Ma grawitację, która wciąga planety na orbitę wokół niego. Jest to jeden z powodów, dla których wiele interpretacji opiera się na naszym znaku Słońca zamiast pozycji Księżyca lub naszego Ascendentu. To nie to samo, co cokolwiek innego w kręgu zodiakalnym. Zamiast tego jest to punkt, który przenosi inne energie na orbitę i utrzymuje nas w równowadze.

Słońce jest odpowiedzialne za naszą istotę i naszą osobowość. To centrum energetyczne jest reprezentowane przez czakrę splotu słonecznego. Jako taka daje nam naszą osobowość, metabolizm, siłę woli, życie i odporność. Jeśli chcesz osiągnąć sławę lub zostać przywódcą, musisz mieć silne Słońce. Zauważysz, że wielu przywódców i celebrytów, którzy stali się sławni, ma na swoim wykresie silne Słońce. Chociaż Słońce w astrologii jest ważne, nie powinniśmy zapominać o innych bytach. Słońce jest centrum, które skupia wszystko wokół niego i daje nam poczucie tego, kim mamy być w życiu. Nie należy zapominać o nim i innych istotach planetarnych.

Słońce jako planeta

O dziwo, Słońce stanowi 99 procent masy w naszym Układzie Słonecznym. Chociaż Jowisz może być największą planetą, jest niczym w porównaniu z ogromną wielkością Słońca. Gdyby nasz układ słoneczny był miejscem pracy, Słońce byłoby szefem. Ta płonąca gwiazda zapewnia naszej planecie życie, światło i grawitację. Wszystko inne może tylko krążyć wokół niego. Jako taka jest wysoce symboliczna w astrologii. Miejsce, w którym Słońce jest umieszczone w aspekcie, domu lub znaku, wskazuje punkt, w którym możemy zmienić nasze życie.

Jak objawia się słońce

Rolą Słońca jest rzucanie światła na świat. Jako taka jest kojarzona z racjonalnością i świadomością. Kiedy Słońce się manifestuje, pokazuje jasność i otwartość. Reprezentuje nasze wewnętrzne dziecko, szczerą ekspresję, naszą kreatywność, nasze serce i sławę. Kiedy patrzymy na syna, widzimy obraz nas samych, postaci ojca, przełożonych i naszego ego. Wzbudza naszą pewność siebie i kreatywność, ponieważ tchnie nowe życie we wszystkie rzeczy. To nieskończone źródło energii pozostanie przez miliony lat po tym, jak ostatecznie odejdziemy.

Słońce pokazuje naszą zdolność do metabolizowania rzeczy, które pojawiają się w naszym życiu. Odpowiada za to, że czujemy się zdenerwowani lub chorzy, gdy sprawy przybrały zły obrót, ponieważ coś nie działa dobrze z naszą osobowością. Słuchanie swojego wewnętrznego głosu pomoże ci uwolnić się od niepewności i wziąć udział w świecie. Dzięki metabolizującemu ogniowi Słońce chroni nas przed krzywdą, gdy nie jesteśmy pewni swoich granic. Jeśli chodzi o Słońce, najgorsze, co możesz zrobić, to iść na kompromis.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector