Top 5 nawyków, które sprawiają, że mężczyźni szaleją za tobą

Miłość

„Dziewczyna powinna mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczność”. — Coco Chanel

Niezależnie od tego, czy szukasz długoterminowego partnera, czy już go masz, opłaca się mieć odpowiednie nawyki w związku.

Rzecz w facetach polega na tym, że nie zawsze wiedzą, jak wyrazić to, czego chcą od swojej kobiety.

Większość mężczyzn nie była dokładnie nauczona, jak wyrażać swoje uczucia podczas dorastania. Dlatego czasami może być im trudno poinformować partnera o swoich potrzebach emocjonalnych i fizycznych.

A to prowadzi do różnego rodzaju nieporozumień i niespełnionych oczekiwań, które mogą wbić między was klin.

Na szczęście jestem tutaj, aby dać ci wewnętrzną ścieżkę do tego, jak myślą mężczyźni. Opierając się na własnym doświadczeniu i pisaniu o związkach na Hack Spirit przez ostatnie 7 lat, oto 5 nawyków, które sprawiają, że mężczyźni szaleją za tobą:

# 1: Graj w trudne do zdobycia

Ok, to może brzmieć jak znajome terytorium, ale słuchaj.

Zazwyczaj wiele kobiet (i mężczyzn!) próbuje sprawić, by ktoś ich polubił, zachowując się z dystansem, ale może mnie pociągać.

Ponadto te kobiety mogą czekać na dowolną ilość czasu z odpowiedzią na wiadomości (np. kilka godzin, kilka dni itp.), aby nie wyglądać na zdesperowaną. Co gorsza, będą udawać, że są zajęci, mając nadzieję, że to sprawi, że facet bardziej się nimi zainteresuje.

Ale takie podejście ma tendencję do odwrotu.

To mylące – i co gorsza, w końcu przejrzy ten szczudlasty akt. To oczywiście duży zwrot.

Nie ma problemu z okazaniem zainteresowania facetowi. I nie ma potrzeby w dzisiejszych czasach grać w głupie gry umysłowe.

Zamiast tego możesz zagrać w inny rodzaj gry – oparty na autentyczności.

Daj swojemu facetowi wskazówki, że go lubisz, i bądź entuzjastyczny, gdy jesteście razem. Eksperci stwierdzają, że człowiek zaczyna się w kimś zakochiwać, gdy już wie, że go chce.

Jeśli chodzi o część „grania trudnego do zdobycia”, oznacza to, że faktycznie jesteś zajęty. To nie jest pusty rodzaj zajętości, gdy jesteś w domu, przewijając w nieskończoność swój kanał w mediach społecznościowych.

Lepiej być w pełni zaangażowanym we wszystkie inne części swojego życia. Masz swoją pracę, życie towarzyskie, hobby i inne pasje, które czynią cię wszechstronnym i szczęśliwym.

Jeśli to sprawia, że ​​od czasu do czasu jesteś niedostępny, to dobrze.

Richard Wiseman, autor książki „59 Seconds: Change Your Life in Under a Minute”, przeprowadził badania na ten temat.

Odkrył, że ludzie, których trudno było zdobyć, sprawiali wrażenie rzadkiego zasobu. Jednak, aby być atrakcyjnym, musieli RÓWNIEŻ być entuzjastycznie nastawieni do drugiej osoby.

W ten sposób postawił temat w bardziej zrównoważonym i atrakcyjnym świetle.

Odkryj „psychologiczne wyzwalacze”, które aktywują męski instynkt zauroczenia – KLIKNIJ TUTAJ.

# 2: Rozbujaj jego świat

Krótko mówiąc, musisz generować silne emocje w swoim facecie, gdy jest z tobą. Następnie skojarzy te uczucia z tobą, co naturalnie tworzy tę iskrę.

W badaniu MIT badacze behawioralni odkryli, że ludzie mają zwyczaj przenoszenia swoich uczuć z jednego otoczenia do drugiego.

Co to znaczy?

Na przykład, jeśli jadąc do pracy prawie zderzysz się z innym samochodem, przeniesiesz te negatywne wibracje do biura. To poprzednie, niezwiązane ze sobą doświadczenie wykrwawiłoby się na resztę twojego dnia.

Niektórzy nazywają to „niewłaściwą atrybucją emocjonalną” lub „wyciekiem emocjonalnym” – jest to ludzka tendencja do przywiązywania silnych uczuć do najbliższej osoby, nawet jeśli miała z tym niewiele wspólnego.

Ma to również związek z faktem, że fizyczne podniecenie może łatwo przełożyć się na atrakcyjność seksualną. Jeśli więc potrafisz znaleźć sposób, aby rzeczy były dla niego ekscytujące – na przykład uprawianie sportu lub coś wymagającego fizycznie – wtedy przyczepi te uczucia do ciebie.

# 3: Śmiej się z jego żartów

Trzeba przyznać, że wiele kobiet zareagowało na tę radę z uniesioną brwią.

Ale wysłuchaj mnie – to może zmienić zasady gry w twoim związku.

Po pierwsze, nie musisz tarzać się po podłodze ze łzami w oczach, jeśli jego żarty zbombardowały.

Uprzejmy chichot jest w porządku, a to daje mu wskazówkę, że nie jest zabawny (tj. nie pociąga cię).

Ale jeśli twoja zabawna kość naprawdę mrowi od jego dowcipnych jednolinijek, to śmiało i śmiej się.

Badania pokazują, że humor ma ogromny wpływ na atrakcyjność seksualną. Jak już wiesz, kobiety lubią facetów, którzy są zabawni, bo to oznaka inteligencji (co jest atrakcyjną cechą).

Ale ostatnie badania przeprowadzone przez Westfield State College, University of Western Ontario i McMaster University wykazały, że „mężczyźni woleli tych, którzy byli otwarci na ich własny humor, zwłaszcza w stosunkach seksualnych”.

Wygląda na to, że nie chodzi tak bardzo o traktowanie ego faceta za pomocą dziecięcych rękawiczek…

…i bardziej związane z pragnieniem mężczyzny, aby został doceniony przez swoją partnerkę.

Zaufaj mi, znam wielu facetów, którzy mają uznanie jako jeden z ich „must have” w związku. Tak więc docenienie jego poczucia humoru jest dobrym krokiem w tym kierunku.

Użyj tych skryptów, aby wywołać instynkt zauroczenia mężczyzny i zobaczyć dramatyczną różnicę w tym, jak reaguje na ciebie – KLIKNIJ TUTAJ.

#4: Znajdź siłę w liczbach

Według kilku badań możesz być bardziej atrakcyjny, spędzając czas z przyjaciółmi.

Na przykład istnieją badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Tilburgu w Holandii i Uniwersytecie Kalifornijskim, które dokumentują tak zwany „efekt cheerleaderki”.

Zasadniczo oznacza to, że czyjeś postrzeganie ciebie zmienia się na korzyść, gdy jesteś w grupie.

Na pierwszy rzut oka możesz pomyśleć, że dzieje się tak dlatego, że będziesz wyglądać bardziej towarzysko i przyjaźnie. To sprawia, że ​​​​jesteś atrakcyjny, nie wyglądając, jakbyś starał się za bardzo.

Ale jest inny kąt. Widzisz, ludzki mózg ma zwyczaj kategoryzowania poszczególnych elementów (takich jak kształty, przedmioty i ludzie) w ogólną grupę.

Jest to głównie zakodowana cecha przetrwania, aby nie skupiać się zbytnio wizualnie na jednej rzeczy – ale raczej na całym obrazie. Instynkt ten przenosi się również na życie społeczne człowieka.

Tak więc w sensie praktycznym możesz ustawić zdjęcie profilowe w mediach społecznościowych (i randkach online) na zdjęcie przedstawiające Ciebie z grupą przyjaciół. Tylko upewnij się, że jest jasne, kim jesteś na zdjęciu, aby nie zgubić się w morzu twarzy!

Jeśli chcesz poznać faceta w barze lub na imprezie, pamiętaj, aby zabrać ze sobą swoją drużynę. Social proofing to prawdziwe zjawisko, więc wykorzystaj je na swoją korzyść.

# 5: Odwołaj się do jego zmysłowej strony

Tu naprawdę nie ma niespodzianki. Każdy facet, który interesuje się kobietami, będzie oczywiście chciał fizycznej intymności w związku.

Ale byłbyś zaskoczony – a nawet wręcz zaniepokojony – jak wielu kobietom brakuje tego działu.

Wiele z nich bierze za pewnik moc wykorzystania swojego kobiecego uroku, aby zdobyć faceta.

I nie, nie mówię ci, żebyś zaczął odgrywać scenę z filmu dla dorosłych, żeby podniecić faceta.

Mówię tylko, że powinieneś być bardziej świadomy gorących guzików faceta i nauczyć się je naciskać.

Na przykład kobiety nie doceniają siły fizycznego dotyku.

Większość mężczyzn przez całe życie nie zna czystej przyjemności klepania po plecach, przytulania lub innych form okazywania uczuć.

Z drugiej strony kobiety doświadczają tego na co dzień.

Dlatego używanie mowy ciała to doskonały sposób na rozpalenie jego zmysłów – niezależnie od tego, czy jest to „przypadkowe” otarcie się o jego ramię, czy nogę o twoją…

…lub położyć dłoń na jego ramieniu na kilka cennych sekund.

Pamiętaj, że mężczyźni uwielbiają, gdy się im dokucza, i rozkoszną przyjemność płynącą z „powolnego palenia”.

I oczywiście mężczyźni również doceniają różnorodność, jeśli chodzi o główne wydarzenie w łóżku. Postaraj się i od czasu do czasu podejmuj inicjatywę, aby urozmaicić wszystko.

Co więcej, możesz nawet posunąć się do pytania go, czego chce, a następnie zastosować to w łóżku (oczywiście za twoją zgodą). To byłby ciekawy temat, nie sądzisz?

Jeszcze jedno – jest jeszcze jedna cecha, o której wcześniej nie wspomniałem, ale jest ona również niezwykle atrakcyjna dla mężczyzn.

Badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Rutgers wykazało wyjątkową cechę psychologiczną u mężczyzn, którą nazwali „emocjonalną pułapką”.

Teraz, gdy już zrozumiesz, jak to działa – i jak z tego korzystać (co jest bardzo łatwe przy okazji)…

…Twój facet natychmiast wejdzie w stan intensywnego zauroczenia.

To jak drzazga w jego umyśle i nie będzie w stanie myśleć o żadnej innej kobiecie w romantyczny sposób – z wyjątkiem CIEBIE.

Dostępna jest bezpłatna prezentacja wideo, która wyjaśnia to w SZOKUJĄCYCH szczegółach, więc upewnij się, że usiądziesz przed jej obejrzeniem:

Kliknij tutaj, aby obejrzeć bezpłatną prezentację wideo.

Ujawnienie: Ten post został przesłany przez zespół recenzentów Hack Spirit. W naszych recenzjach Hack Spirit wyróżnia produkty i usługi, które mogą Cię zainteresować. Jeśli je kupisz, otrzymamy niewielką prowizję od tej sprzedaży. Jednak zawsze polecamy tylko te produkty, które osobiście zbadaliśmy i naprawdę uważamy, że mogą być dla Ciebie wartościowe. Przeczytaj nasze oświadczenie dotyczące podmiotów stowarzyszonych tutaj. Czekamy na Twoją opinię pod adresem [email protected].

Podobał Ci się mój artykuł? Polub mnie na Facebooku, aby zobaczyć więcej takich artykułów w swoim kanale.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector