Uran w astrologii

Astrologia

Saturn jest ostatnią planetą, którą możemy zobaczyć gołym okiem. Z tego powodu Uran w astrologii jest pierwszą planetą, która istnieje poza tą widoczną barierą. Ma reputację nieznanego i jest krokiem poza oczywistością. Uran w astrologii często kojarzy się z niespodziankami, ryzykiem, wolnością, separacją, chaosem, człowieczeństwem, niespodziankami i rozdrożami. Kojarzy się z kolorem srebrnym.

Tradycyjnie astrologia nie uznaje wpływów Urana jako jednej z trzech planet transcendentalnych. Są to planety, które wykraczają poza naszą ludzką, ziemską egzystencję. Trudno więc zrozumieć Urana z własnego punktu widzenia, ponieważ jesteśmy z natury przyzwyczajeni do spraw ziemskich. Uran w astrologii odgrywa rolę podnoszenia nas do wyższej świadomości, oddzielając nas od spraw związanych z ziemią i doprowadzając nas do oświecenia. Podczas gdy Saturn wskazuje ograniczenia, do których jesteśmy związani przez ludzkość, Uran oferuje nam sposób na zakwestionowanie prawdy o ludzkości i doświadczenie prawdziwej wolności myśli. Ta planeta rządzi znakiem Wodnika i wykazuje wyższy stan istnienia niż rutyna czy przyziemność. To szansa na zastąpienie starych pomysłów nowymi innowacjami i postępem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wszystkie planety wpływają na nasze życie zgodnie z zodiakiem, skorzystaj z okazji i przejrzyj nasz przewodnik po planetach w astrologii.

Uran w astrologii

W astrologii Uran to bunt i wyzwolenie. Kojarzy się z anarchią, chaosem i komunizmem. Podobnie jak Wodnik, opiera się na rządach Saturna i Koziorożca. Dzieje się tak dlatego, że aby się od czegoś uwolnić, trzeba mieć coś, od czego można się uwolnić. Ograniczenia i struktury Saturna dają Uranowi sposób na oderwanie się od tego wszystkiego. Uran w astrologii od dawna jest częścią mitów. W mitologii Saturn i Uran byli reprezentowani przez syna, który nieustannie buntował się przeciwko ojcu. Opozycja Urana utrzymuje Słońce jako głównego przeciwnika.

W twoim życiu osobistym Uran zawsze będzie pojawiał się jako potrzeba wolności. Bunt lub zerwanie z przeszłością jest konieczne, aby osiągnąć upragnioną wolność. Uran jest wciskany w ograniczenia Saturna i musi się z nich wyrwać. To zwiększone napięcie wymaga osoby o sile fizycznej, która jest w stanie utrzymać napięcie i uwolnić się bez załamania nerwowego. Jeśli chcesz żyć Uranem, musisz pracować nad realizacją swoich celów, znajdując w sobie światło. W kontaktach z Uranem nie ma wymówek. Musisz oczyścić swoje serce i umysł, jeśli masz nadzieję osiągnąć niesamowite światło, które wnosi do twojego życia.

Uran jako planeta

Uran jest znany jako lodowy olbrzym, ponieważ ma najniższe temperatury w całym Układzie Słonecznym. Ponieważ Uran ma nachylenie osiowe 99 stopni, w końcu obraca się wokół Słońca na boku. Oznacza to, że Uran potrzebuje 42 lat, aby zakończyć sezon. Ta planeta jest również jedyną, której nazwa pochodzi od mitologii greckiej.

Kiedy wynaleziono teleskop, Uran był pierwszą widzianą planetą. Chociaż czasami można ją zobaczyć w bezchmurną noc, wygląda jak gwiazda, a nie planeta. Co ciekawe, Uran jest podobny do Wenus, ponieważ obraca się w przeciwnym kierunku niż inne planety. Jest to jeden z powodów, dla których ma niezwykły poziom ekscentryczności i złośliwości. Uran jest także domem dla 27 znanych księżyców, które zostały nazwane przez wiele postaci z dzieł Aleksandra Pope’a i Williama Szekspira.

Manifestacje Urana

Uran w astrologii zazwyczaj objawia się napięciem. Może to być przede wszystkim fizyczne, ale może również powodować stres psychiczny lub emocjonalny. Dom odwiedzany przez Urana będzie odczuwał presję, by się wyrwać i intensywny stres, by się zmienić lub podzielić. Ustawiony w siódmym domu Uran może doprowadzić do rozwodu lub zerwania. Może mieć ogromny wpływ na każdy związek, ponieważ popycha nas do poszukiwania wyzwolenia.

Ta planeta jest niezwykła i ekscentryczna sama w sobie. Często manifestuje się jako ludzie, którzy walczą z systemem od wewnątrz lub na zewnątrz. Może to oznaczać kogoś, kto walczy o prawa innych lub wysiłek humanitarny. Uranus polega na stworzeniu humanitarnego, utopijnego obrazu społeczeństwa, więc jest mniej skłonny do pomocy jednostkom. Podobnie Uran w astrologii wiąże się z ryzykiem. Może to prowadzić do niebezpiecznych działań, takich jak hazard lub podejmowanie ryzyka, które mogą zaszkodzić naszemu samopoczuciu.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector