Mężczyzna z Panny nie odpisuje: co mam zrobić?

Astrologia

Zanim wpadniesz w panikę, weź głęboki oddech i zrelaksuj się. Najprawdopodobniej mężczyzna z Panny, który nie odpisuje, nie jest znakiem, że twój związek jest w ślepym zaułku. W większości przypadków mężczyźni z Panny przestają odpisywać, ponieważ są zajęci lub nie lubią dużo pisać.

Jeśli martwisz się, dlaczego nie wysyła SMS-ów, zawsze możesz go zapytać, kiedy spotkacie się ponownie. Aby lepiej zrozumieć, dlaczego mężczyźni z Panny mogą nie odpisywać od razu, czytaj dalej.

Co to znaczy, gdy mężczyzna z Panny nie odpisuje ci SMS-em?

Mężczyzna z Panny zazwyczaj przestaje odpisywać, jeśli piszesz do niego zbyt często lub jest zajęty. Zajęta Panna ma tylko tyle czasu, aby odpowiedzieć na SMS-y, więc miej to na uwadze. Podczas gdy Virgos czasami przestają pisać SMS-y z negatywnego powodu, generalnie nie ma się czym martwić, więc nie panikuj zbyt wcześnie.

1. Jest zajęty

Mężczyźni z Panny są znani z tego, że są cały czas zajęci, chociaż nie zawsze jest fizycznie zajęty. Czasami Virgos gubią się w myślach i są zbyt zajęci własnymi procesami umysłowymi, aby robić cokolwiek innego. Jeśli tak jest, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to po prostu poczekać, aż zrobi sobie przerwę w myślach, aby mieć szansę na odpisanie.

2. Za dużo myśli

Mężczyźni z Panny mają tendencję do nadmiernego zastanawiania się nad rzeczami, więc może martwić się o to, jak jego tekst będzie wyglądał dla ciebie. Jeśli ma tendencję do odpowiadania po kilku minutach zastanowienia się nad swoją odpowiedzią, prawdopodobnie jest to powód, dla którego nie odpisuje ci.

3. Czuje, że go ignorujesz

Kiedy mężczyzna z Panny czuje się ignorowany, w odpowiedzi zachowa się w ten sam sposób. Przemyśl swoje ostatnie działania i to, co mu powiedziałeś. Jeśli wygląda na to, że mógł odnieść wrażenie, że go ignorujesz, być może nadszedł czas, abyś naprawił tę sytuację.

4. Zapomniał odpowiedzieć

Jest całkiem możliwe, że podniósł telefon i od razu zobaczył Twoją wiadomość, ale zapomniał odpowiedzieć. Pomiędzy momentem, w którym przeczytał Twoją wiadomość, a próbą odpowiedzi, mogło go rozproszyć coś innego. Jeśli tak jest, po prostu daj mu dzień, a następnie napisz kolejny tekst.

5. On nie jest zainteresowany

Mężczyźni z Panny rzadko są typem agresywnym. Jeśli nie jest zainteresowany związkiem, może nie chcieć po prostu wyjść i powiedzieć tego. Będziesz musiał zwrócić uwagę na resztę jego manier, aby zobaczyć, co się z nim dzieje.

6. Nienawidzi dramatu

Typowa Panna nienawidzi dramatów i konfliktów. Jeśli kłócicie się ze sobą, może wyciszyć radio zamiast krzyczeć. Jeśli chodzi o dramat, przeciętna Panna woli kierować się w drugą stronę, zamiast aktywnie się w to angażować.

7. On nie ma odpowiedzi

Istnieją znaki zodiaku, które będą pisać SMS-y, gdy nie mają nic do powiedzenia, ale Panna nie jest jednym z nich. Jeśli nie jest pewien, co odpowiedzieć, w ogóle nic nie powie. To nie jest negatywna oznaka twojego związku. Oznacza to po prostu, że nie wie, co napisać.

8. On nie jest wielkim SMS-em

Wiele Pann nie lubi dużo pisać SMS-ów. Mogą woleć korzystać z różnych platform lub rozmawiać z Tobą osobiście. Jeśli tak jest, uzyskasz znacznie lepszą odpowiedź, próbując porozmawiać z nim osobiście zamiast przez SMS.

Co robisz, gdy Panna Cię ignoruje?

Jeśli mężczyzna z Panny cię ignoruje, powinieneś zachować spokój i dać mu przestrzeń. Najprawdopodobniej po prostu potrzebuje czasu do namysłu i uspokojenia się, więc nie panikuj. Będzie pielęgnował tylko relacje, które są dla niego dobre, więc nie oczekuj, że zareaguje pozytywnie, jeśli wydajesz się zły, niespokojny lub nachalny.

  • Porozmawiaj z nim: Nie bój się rozmawiać ze swoim mężczyzną z Panny! Jeśli nie odpisuje, prawdopodobnie nie dzieje się tak z ważnego powodu. Rozmowa z nim może pomóc oczyścić atmosferę i zapobiec nieporozumieniom.
  • Zachowaj spokój: Panny nienawidzą konfrontacji i konfliktów, więc nie złość się ani nie denerwuj. Prawdopodobnie nie wysyła SMS-ów ze zrozumiałego powodu, więc denerwowanie się tylko odepchnie go od ciebie.
  • Zaoferuj pomoc: Jeśli jest zajęty czymś, zaoferuj mu pomoc. W ten sposób będzie miał więcej czasu do spędzenia z tobą później.
  • Daj mu przestrzeń: Virgos na ogół potrzebują czasu, aby pomyśleć i przetworzyć swoje uczucia, więc może po prostu potrzebować trochę przestrzeni. Kiedy już dowie się, co myśli o tobie, związku lub innym temacie, wyjdzie z ukrycia i ponownie napisze.
  • Nie wysyłaj wielu SMS-ów: cokolwiek robisz, nie wysyłaj tuzina SMS-ów do swojego mężczyzny z Panny, gdy nie odpowiada. Nie chce kogoś, kto jest zbyt przywiązany lub niepewny, więc poczekaj i skup się na własnym życiu, aż będzie miał szansę odpisać.
  • Nie blokuj go: Czasami kobiety blokują mężczyzn z Panny w odwecie za ignorowanie ich przez SMS-y. Nie chcesz tego robić. Panny nienawidzą dramatów i konfliktów, więc blokowanie go jest gwarancją, że twój związek się skończy – nie rób tego.

Czy powinieneś czekać, aż mężczyzna z Panny napisze do ciebie?

Nie musisz czekać, aż mężczyzna z Panny napisze do ciebie pierwszy. Zanim jednak spróbujesz ponownie, powinieneś trochę poczekać po pierwszym tekście. Jeśli nie odpowie, powinieneś odczekać co najmniej jeden dzień, zanim ponownie wyślesz SMS-a.

Kiedy wysyłasz kolejnego SMS-a, spróbuj wysłać go o innej porze dnia. Jeśli zwykle jest zajęty lub rozproszony o określonej godzinie, pomoże ci to uniknąć tego problemu. Powinieneś także spróbować wysłać SMS-a o czymś, co go interesuje, ponieważ prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedzi jest większe.

Jak skłonić mężczyznę z Panny do odpowiedzi?

Mężczyźni z Panny cenią ludzi, którzy są konsekwentni, spokojni i elastyczni, więc nie bądź niestabilny w sposobie, w jaki sobie z nimi radzisz. Spróbuj porozmawiać o czymś, na czym mu zależy, ponieważ jest bardziej prawdopodobne, że udzieli ci odpowiedzi. Ponieważ Virgos mają tendencję do nadmiernego myślenia, nigdy nie powinieneś wysyłać mu tekstu, który mógłby zostać łatwo źle zinterpretowany. Jeśli coś można źle zinterpretować, Panna znajdzie na to sposób.

Ponieważ mężczyźni Panny lubią myśleć, możesz z nim porozmawiać o ostatniej przeczytanej książce. Jeśli interesuje się filmami, porozmawiaj o serialu lub filmie, który właśnie skończył. Możesz również zapytać go, jakie czynności lubi wykonywać w wolnym czasie. To pytanie nie tylko pozwoli ci odpowiedzieć, ale także da ci wgląd w to, gdzie zaplanować następną randkę.

Czy Panny lubią SMS-y na dzień dobry?

Typowa Panna spędza dużo czasu i energii na innych ludziach. Czasami potrzebuje, abyś poświęcił chwilę i okazał mu ten sam poziom uwagi. Z tego powodu typowa Panna uwielbia otrzymywać poranne SMS-y.

Jeśli nie masz pewności, co wysłać, pomożemy Ci. Mamy listę uroczych tekstów dla mężczyzn z Panny, których możesz użyć na dzień dobry i zalotne teksty. Aby nawiązać związek (lub po prostu trochę dodatkowego romansu), możesz odwiedzić nasz przewodnik po listach miłosnych dla mężczyzny z Panny.

Dolna linia

W większości przypadków brak wiadomości od mężczyzny z Panny oznacza po prostu, że jest zajęty lub poświęca więcej czasu na zastanowienie się, co chce powiedzieć. Zachowaj spokój i czekaj na odpowiedź. Mężczyzna z Panny nie lubi konfrontacji, więc nie naciskaj go, jeśli Twoja Panna nie odpisuje. Przy odrobinie cierpliwości prawdopodobnie uzyskasz odpowiedź, której szukasz.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector