Element wody w astrologii

Astrologia

Płynny strumień nieustannie się porusza i wiruje. Podczas gdy element wody w astrologii może wydawać się spokojny, nie daj się zwieść jego wyglądowi. Jeśli kiedykolwiek widziałeś potężną powódź lub tsunami, wiesz, jak wiele szkód może wyrządzić woda. Nawet najprostszy strumień może znacząco zmienić krajobraz. Przez tysiąclecia strużki wody erodowały skały i piasek, zmieniając całe krajobrazy. Wielki Kanion powstał właśnie w tym procesie.

Woda jest żywiołem, który jest w ciągłym ruchu, ale ma powolne, stałe tempo. Jest to element związany z narodzinami, śmiercią i tajemnicą naszej duszy. Jest to związane z iluzjami, które posiadamy i bajkami naszego dzieciństwa. Z żywiołem wody napotykamy wszystkie problemy naszego życia, śmierci i przodków. To jest element naszych emocji, więc pokazuje, jak nasi przodkowie i pierworództwo kształtują nasze dzisiejsze uczucia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o czterech elementach w astrologii, poświęć ten czas, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób elementy astrologiczne wpływają na nasze życie.

Element wody w astrologii

Element wody w astrologii jest powiązany ze Skorpionem, Rakiem i Rybami. Władca Raka wypada w Skorpionie, co nieco komplikuje ten element. Ten znak jest znany z tego, że jest silnie związany z emocjami. Uważa się, że wiele osób pod wpływem Wody jest zbyt emocjonalnych i wrażliwych.

Chociaż ich wrażliwa natura czyni z nich idealnych terapeutów, może to być również walka. Nauka przyjmowania pozytywnych i negatywnych emocji jest czymś, czego znaki wodne muszą się nauczyć. Dzięki swojej zdolności do miłości i powiązań emocjonalnych znaki wodne mogą pomóc nauczyć resztę planety, jak miłość może wzrastać i ulepszać świat.

Równoważenie elementu wody

Jak każdy element, element wody w astrologii musi być zrównoważony, aby jednostka mogła osiągnąć swój prawdziwy potencjał. Element wody daje jednostkom szansę poznania ich emocjonalnej natury. Ten element ma ogromne możliwości, ale ludzie zbyt łatwo popadają w samozadowolenie i ignorują swój twórczy, emocjonalny potencjał. Ten element dostarcza nam rzekę ludzi urodzonych przed nami i później. Pokazuje nam talenty i możliwości w tym życiu.

Chociaż Woda oferuje wyjątkowe możliwości, może być jej trudno znaleźć kierunek w życiu bez wpływu Ognia. Element ognia oferuje ludziom światło przewodnie, cele i pasję. W połączeniu z talentami i współczuciem Wody, połączenie jest nie do pobicia. Kiedy Woda jest sama, po prostu niesie cię tam, gdzie prowadzi cię życie, marzenia i inni ludzie. Bez jasnego kierunku możesz szybko kręcić się w kółko, gdy fale niosą cię tam, dokąd zmierzają.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector