Czym są ciała niebieskie w astrologii?

Astrologia

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o podstawowych aspektach astrologii, powinieneś dowiedzieć się, w jaki sposób ciała niebieskie w kosmosie oddziałują na siebie i wpływają na siebie. Zrozumienie, w jaki sposób każda planeta rządzi, prowadzi i wpływa na każdą osobę, jest niezbędne do zdobycia podstawowej wiedzy niezbędnej do zrozumienia zodiaku. Oczywiście istnieją również mniejsze ciała niebieskie, które mają swoje własne wpływy. Jeszcze głębiej powinieneś dowiedzieć się o węzłach planetarnych i księżycowych wraz z godnościami planetarnymi i ich wpływem na wszechświat. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o ciałach niebieskich w astrologii.

Jeśli odkryjesz, że jesteś zainteresowany przeczytaniem naszej eklektycznej kolekcji różnych tematów, zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą tematów, które poruszyliśmy tutaj w Astrology Cosmos.

Jakie są ciała niebieskie w astrologii

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z astrologią, możesz się zdezorientować, gdy dowiesz się, że poszczególne planety można opisać jako znaki gwiazd lub słońca. Wraz z każdą z planet w naszym Układzie Słonecznym, Słońce i Księżyc zajmują specjalne miejsca w królestwie zodiaku. W astrologii przekonasz się, że nie ma ograniczeń co do dokładności, którą możesz uzyskać, i możesz dowiedzieć się o Chironie, odległej mniejszej planecie; Ceres, największe ciało w pasie asteroid; a nawet Lilith, tajemniczy barycentrum Ziemi i Księżyca. Poniżej znajduje się obszerny, ale bynajmniej nie wyczerpujący przewodnik po zodiaku.

Przewodnik po planetach

Ważne jest, aby pamiętać, że każda planeta, która obejmuje Słońce i Księżyc, jest nie tylko znakiem słońca, ale także znakiem Księżyca. Te znaki mogą rosnąć, opadać i robić mnóstwo ważnych rzeczy, jeśli chodzi o interpretację tego, co ich ruchy mogą dla ciebie znaczyć. Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o sobie według znaku zodiaku, poświęć ten czas na stworzenie własnego, spersonalizowanego bezpłatnego wykresu urodzenia. Dostarczy ci to konkretnych danych w odniesieniu do pozycji ciał niebieskich w chwili twoich narodzin.

Aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób planety wpływają na twoje życie, zapoznaj się z naszym ostatecznym przewodnikiem po planetach w astrologii. Tutaj możesz dowiedzieć się, jak poszczególne planety wpływają na ciebie. Dowiedz się o aspektach, czyli kątach, które tworzą relacje między każdym z domów astrologicznych. Ponadto naucz się o kulach i o tym, jak te odległości wpływają na połączenia między znakami. Gdy zagłębisz się głębiej, przekonasz się, że dostępne informacje są nieograniczone.

Jakie są inne cechy astrologiczne?

Na nasze życie mają wpływ nie tylko planety i konstelacje, ale także mniejsze ciała niebieskie, a nawet koncepcje grawitacyjne. Umiejscowienie wszystkiego w kosmosie w momencie naszych narodzin ma na nas wpływ, a ich niekończący się taniec nadal kształtuje świat, w którym żyjemy. Na przykład Chiron krąży między Saturnem a Uranem, jest znany jako centaur, który jest orbitującym ciało między pasem asteroid a pasem Kuipera. Chiron prowadzi nas ku osiągnięciu oświecenia i kosmologicznej egzystencji.

Bliżej nas Ceres jest największym obiektem w pasie asteroid i jest określana jako planeta karłowata. Z astrologicznego punktu widzenia Ceres pomaga nam, wpływając na płodność, rolnictwo i wychowywanie dzieci. Oczywiście nie tylko fizyczne ciała niebieskie mają wpływ na nasze życie, ale także środek ciężkości grawitacji. Punkt, w którym orbita Ziemi i Księżyca, Lilith, jest również znany jako Czarny Księżyc. Lilith rozkoszuje się seksualnością, przekształcając kobiecą energię w aktywną i buntowniczą siłę.

Czym są węzły planetarne i księżycowe?

W całym kosmosie astrologii musisz nie tylko rozumieć to, co widzialne, ale także to, co niewidzialne. To tutaj przechodzimy od ciał niebieskich i struktur grawitacyjnych do bardziej efemerycznych koncepcji węzłów planetarnych i księżycowych. Kiedy planeta, księżyc lub inne ciało niebieskie przechodzi przez eliptyczną płaszczyznę Ziemi, te punkty orbity są opisywane jako węzły. Oczywiście te punkty węzłowe wpływają nie tylko na Ziemię, ale także na wszystko w całym wszechświecie. Może się okazać, że węzeł Saturna może mieć wpływ na tajemnicze i nieznane aspekty twojego życia, zwłaszcza jeśli jesteś pod silnym wpływem tej nieprzejrzystej planety.

Oczywiście zawsze jest więcej do nauczenia się. Skorzystaj z okazji, aby zagłębić się w temat węzłów planetarnych i księżycowych, ponieważ da ci to głębszy wgląd. Te punkty węzłowe są podzielone na węzły północne i południowe, które dostarczają informacji o kierunku przepływu energii. Dzięki tej dwoistości wstępującej i opadającej energii możesz dowiedzieć się, jak połączona natura rzeczywistości wpływa na wszystko w naszym życiu. Mistyczne zrozumienie jest nieograniczone i możesz być coraz bardziej zainteresowany współzależnością między samymi punktami węzłowymi.

Jakie są godności planetarne?

Krótko mówiąc, godności planetarne to sposób, w jaki ich obecność w naszym życiu wpływa na naszą wewnętrzną naturę. Te współgrają ze sobą, ponieważ nie ma czasu, aby ciała niebieskie nie miały wpływu na nasze życie. Na przykład, istotne dostojeństwa są związane z tym, w jaki sposób wpływają na nasze indywidualne planety przewodnie, gdy są obecne w określonym miejscu, podczas gdy przypadkowe dostojności wpływają na nasze życie osobiste, gdy są obecne w konstelacjach. Oczywiście to, co wznosi się, musi również upaść, i to samo dotyczy dostojeństw planetarnych. Przeciwstawne godności planetarne niekoniecznie są złe, ale są bardziej zbliżone do procesu, który przekształca żywych w umarłych. Ten kwintesencyjny aspekt życia nie jest ani pozytywny, ani negatywny, ale ma fundamentalne znaczenie dla właściwego zrozumienia zodiaku.

Upewnij się, że dostarczyłeś sobie wszystkich dostępnych informacji na temat godności planetarnych, ponieważ pozwoli ci to jeszcze lepiej zrozumieć tajemnicze energie, które emanują z planet, gdy pojawiają się w ich znakach. Jeśli stwierdzisz, że twoja energia wzrosła lub zmniejszyła się, ale podstawowa astrologia nie wydaje się oferować odpowiedzi, których szukasz, być może będziesz musiał zagłębić się w mistyczne okultystyczne nauki zodiaku. Pamiętaj, że tradycyjni astrolodzy mogą pozostać ignorantami w tych tematach, więc mogą istnieć pewne kontrowersje związane z tymi tematami.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector