Co się dzieje, gdy kobieta Koziorożca jest ranna?

Astrologia

Kiedy kobieta Koziorożca jest zraniona, spodziewaj się, że zostanie zapomniana lub pokonana. Jest ambitna, a związek, który nie służy już jej celom, staje się dla niej ciężarem. Jeśli kobieta Koziorożca przyjęła do swojego życia kogoś, kto ją następnie zdradza, usunie tę osobę celowym działaniem. Koziorożce są znane ze swoich celowych działań, więc możesz oczekiwać, że kierunek działań zostanie ustalony i będzie przestrzegany. Skorzystaj z okazji, aby dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się, gdy kobieta Koziorożca zostanie zraniona.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co się dzieje, gdy każdy znak zodiaku jest zraniony, zapraszamy do przeczytania całej naszej kolekcji na ten temat, ponieważ pomoże ci to poruszać się po każdym związku w twoim życiu. Niezależnie od obecnego charakteru twojego związku z kobietą Koziorożca, zapraszamy do zapoznania się z całą naszą serią artykułów o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą Koziorożca.

Co się dzieje, gdy kobieta Koziorożca jest ranna?

Po zranieniu przeciętna kobieta Koziorożca może stać się sztywna i wycofana. Czasami będzie zachowywać się jak ściana lodowca i zareaguje lodowato, jeśli w ogóle zareaguje. Jest prawdopodobne, że skieruje swoją energię i uwagę na swoją karierę lub inne obowiązki społeczne. Jeśli zmieni się jej uwaga, zmieni się jej plan, a osoba, która ją skrzywdziła, może znaleźć się na peryferiach jej życia. Jest nawet możliwe, że jej zdanie zmieni się bez ostrzeżenia, a osoba, która dopuściła się przestępstwa, zostanie nagle usunięta z jej życia po tym, jak dokładnie rozważy swoje możliwości.

Na początku jest prawdopodobne, że jej uczucia pozostaną dobrze w jej stoickim umyśle. W zależności od Koziorożca może zdecydować lub nie zdecydować, że warto poświęcić jej czas na dzielenie się swoimi uczuciami. Po pewnym czasie albo poinformuje osobę, która ją skrzywdziła, o swojej opinii, albo zada kilka celnych pytań. Jeśli szanuje daną osobę, będzie wymagać rozsądnej odpowiedzi, ale nie będzie szukała wymówek. Jeśli straciła szacunek do swojego partnera, zwłaszcza w przypadkach takich jak niewierność lub zaniedbanie, decyzja będzie szybka, surowa i ostateczna. Kiedy to nastąpi, będziesz musiał dowiedzieć się, co się dzieje, gdy kobieta Koziorożca jest na ciebie zła.

Kiedy kobieta Koziorożca jest zraniona, prawdopodobnie znajdzie ukojenie w spojrzeniu do wewnątrz i podjęciu decyzji o swojej przyszłości. Kobiety Koziorożca prawdopodobnie zostaną znalezione z nosem przy kamieniu szlifierskim, szczególnie te, które mają kwitnące kariery. W przeciwieństwie do innych znaków, będzie bardziej skłonna rozważyć potencjalne przyczyny, które spowodowały, że ktoś ją skrzywdził. Zdaje sobie sprawę, że w życiu każdego człowieka zdarzają się wpływy, które mogą być stresujące, ale z pewnością nie zaakceptuje szkodliwych działań, na które wpływ miały kaprysy fantazji lub nielogiczne argumenty. Prawdopodobnie poświęci trochę czasu na zastanowienie się, aw tym czasie ludzie są skłonni zaakceptować nowe dowody lub twierdzenia. Jednak po podjęciu decyzji temat został zamknięty.

Jak sprawić, by kobieta Koziorożca ci wybaczyła

Kiedy kobieta Koziorożca jest zraniona, czas na naradę jest jedyną dostępną okazją do dyskusji. Prawdopodobnie porozmawia z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami o swojej sytuacji, ale tylko z tymi, którym głęboko ufa. To właśnie na tej kategoryzacji oparła swoje życie, a jeśli zostaniesz usunięty z tego procesu, to prawdopodobnie osąd został ustalony. Na pewno byłeś świadomy zachowań, które ta kobieta Koziorożca uważa za akceptowalne lub nie do zaakceptowania, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby miała tajemnice przed kimś, komu ufa lub z którą nawiązała związek.

W przeciwieństwie do Koziorożca chowanie urazy jest bardziej prawdopodobne, że usunęła negatywny wpływ ze swojego życia. Prawdopodobnie wybaczyła niewłaściwe lub szkodliwe zachowania, ale z pewnością nie zapomni. Jeśli związek się zakończył, oznacza to, że poszła dalej i prawdopodobnie nie będzie skłonna próbować pielęgnować związku w przyszłości. Jeśli jest gotowa ci wybaczyć, prawdopodobnie będzie bezpośrednio mówić o swoich potrzebach i działaniach, które musisz podjąć. Do ciebie należy zaakceptowanie jej decyzji i wprowadzenie wymaganych zmian lub zejść jej z drogi.

Przeprosiny mogą być nie tylko bezużyteczne, ale mogą przynieść efekt przeciwny do zamierzonego, gdy mamy do czynienia ze skrzywdzonym Koziorożcem. Nie szuka wymówek, szuka kogoś, kto weźmie odpowiedzialność za swoje czyny. Co najważniejsze, chce kogoś, kto przyzna się do błędu i da jej zapewnienie, że już nigdy nie podejmą takiej samej decyzji.

Kobiety Koziorożca żyją zgodnie z określonym zestawem zasad. Ta wskazówka może być inna dla każdego Koziorożca, ale możesz być pewien, że jest osadzona w kamieniu. Będąc zarówno znakiem ziemi, jak i kardynałem, jest mało prawdopodobne, że zmieni swoje zasady na coś tak zmiennego, jak związek emocjonalny. Jeśli zdecydowała się postawić swoje relacje ponad sobą, to w pełni zaufała tej osobie. Jeśli zostanie zdradzona, fundament za chwilę się rozpadnie, a ona bez namysłu pójdzie do większych i lepszych rzeczy.

U podstaw jej istnienia jest praktyczna, przemyślana i ambitna. Zaakceptowanie związku zajmuje jej dużo czasu. Jeśli tak, to oczekuje, że związek będzie trwał przez całe życie i będzie korzystny dla obojga partnerów. Jeśli zdecyduje się wejść w krótkotrwały związek, będzie miała jasność co do swoich pragnień i celów, zanim związek się rozpocznie. Związek jest bardziej relacją umowną niż romantyczną fantazją, a warunki tej umowy muszą być przestrzegane. Jak w przypadku każdej relacji biznesowej, jeśli umowa zostanie zignorowana lub odrzucona, nie ma już żadnego obowiązku utrzymywania relacji.

Jeśli szukasz przebaczenia od kobiety Koziorożca, zrób to natychmiast i bez wahania. Przyznaj się do swoich błędów i nie oferuj wymówek. Wyjaśnij, że zmienisz swoje zachowanie. Możesz czuć się tak, jakby twoje działania były analizowane, ponieważ ona upewnia się, że dotrzymujesz słowa. Z czasem, jeśli jesteś godny jej zaufania, włączy cię z powrotem do swojego życia i pójdzie z tobą naprzód, ramię w ramię.

Czego kobieta Koziorożec nienawidzi w związku?

Pielęgnując związek z kobietą Koziorożca, będziesz świadomy jej potrzeb, upodobań i antypatii. Istnieją jednak pewne podobieństwa między Koziorożcami, które można założyć przed omówieniem dogłębnych rozmów. Pomyśl o poniższych niechęciach jako o klauzulach w umowie, a nie o tematach otwartych do dyskusji. Jeśli zdecydujesz się nadal zachowywać w niewłaściwy sposób, będziesz musiał zrozumieć, co się stanie, gdy kobieta Koziorożca z tobą skończy.

Wymówki: Jednym z głównych aspektów Koziorożca jest to, że nie ma czasu na wymówki. Wymagania związku zostały określone i zaakceptowane. Jeśli jej partner lub ktoś w jej życiu zdecyduje się zignorować te wartości, to lepiej, żeby miał ważny powód. Wymówki, zwłaszcza wymówki oparte na czyjejś niezdolności do kontrolowania siebie, są całkowicie nie do przyjęcia. Jeśli popełniono błąd, należy go przyznać i zmienić przyszłe zachowania.

Niezdecydowanie: Koziorożec zajmie tyle czasu, ile potrzeba, aby rozważyć dostępne dowody, aby podjąć decyzję. Nie ma problemu z poświęceniem czasu na dojście do wniosku dotyczącego pytania. Jest jednak moment, w którym trzeba podjąć decyzję. Nie będzie czekać w nieskończoność, aż ktoś rozwiąże problem. Jeśli podjęła decyzję, podczas gdy inni zwlekali, będzie kontynuowała, z drugą osobą lub bez niej.

Lenistwo: Dla niej niewiele rzeczy jest tak cennych jak ambicja. Ma świadomość, że ambicja prowadzi ludzi różnymi drogami. Jest dla niej nawet do przyjęcia, jeśli nie rozumie celów swojego partnera, o ile ta osoba ma cele, do których dąży. To, czego nie może zaakceptować, to lenistwo i bezczynność. Partner, który nie wnosi wkładu w związek lub nie pracuje nad własnymi celami, zostanie usunięty z jej życia.

Kontrola: Kobiety Koziorożca rzadko lubią być kontrolowane przez partnera, który próbuje uniemożliwić jej trzymanie wodzy własnego życia. Jej kariera, rodzina i cele są niezwykle ważne dla jej poczucia własnej wartości. Może być skłonna przyjąć od kogoś radę, ale z pewnością nie będzie zastraszana ani zmuszana.

Jeśli poczuje się niedoceniana lub lekceważona, osoba atakująca zostanie zapomniana i samotna. Kiedy kobieta Koziorożca jest zraniona, niezależnie od tego, czy jest pod presją, czy zaniedbywana, podejmie decyzję, by polegać na jedynej osobie, której może zaufać, sobie. Jeśli jednak pokażesz jej, że jesteś uważnym i uważnym partnerem, będziesz mógł powiedzieć kobiecie Koziorożca, co czujesz.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector