Co się dzieje, gdy kobieta Koziorożca jest na ciebie zła?

Astrologia

Utrzymując związek z kobietą Koziorożca, prawdopodobnie odkryjesz, że twoje zachowanie może sprawić, że poczuje się urażona lub skrzywdzona. Wspólną cechą kobiet Koziorożca jest pesymizm i niepewność. Może to spowodować, że drobne afronty będą postrzegane jako poważne problemy, a poważniejsze problemy mogą spowodować koniec związku. Poza tym jest praktyczna i logiczna. Jeśli zda sobie sprawę, że twoje zachowania nie wskazują, że szanujesz związek, to możliwe, że natychmiast zakończy związek. Jeśli te dyskusje staną się kwaśne, prawdopodobnie odkryjesz, że natychmiast zakończy związek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co się dzieje, gdy każdy znak zodiaku jest na ciebie zły, przekonasz się, że nasza wyczerpująca kolekcja na ten temat dostarczy ci wielu spostrzeżeń. Niezależnie od obecnego charakteru twojego związku z kobietą Koziorożca, zapraszamy do zapoznania się z całą naszą serią artykułów o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą Koziorożca.

Co się dzieje, gdy kobieta Koziorożca jest na ciebie zła?

Każda kobieta Koziorożca jest rządzona przez Saturna i pod dużym wpływem żywiołu ziemi. Przejawia się to w zdyscyplinowanym i tradycyjnym sposobie wyrażania siebie. Podobnie jej wartości i filozofia przewodnia mają szczególnie silny wpływ na sposób, w jaki porusza się po swoim życiu. Jeśli ona lub jej wartości zostały zdradzone przez kogoś, komu ufa, to pewne jest, że otwarcie powie o swoich obawach dotyczących twojego zachowania. Kiedy zostanie zdradzona, może zacząć czuć się niepewnie, co spowoduje, że poczuje się niekomfortowo i niepewnie co do przyszłości. Możliwe, że twoja dyskusja będzie szczególnie stresująca, zwłaszcza jeśli twoje działanie było szczególnie szkodliwe.

Potencjalne przejawy złości na ciebie

Może się okazać, że dyskusja nie dotyczy twojego działania, ale raczej jej próby ustalenia, dlaczego uważasz, że należy traktować ją w ten sposób. Oczywiście każda kobieta Koziorożca jest wyjątkowa i może się okazać, że skupi się na jednym słowie, tonie głosu lub zachowaniu. Może zdecydować się na wyrażanie siebie w zarozumiały sposób i możesz odnieść wrażenie, że tak naprawdę nie dba o twoje wyjaśnienia. Jednak nie może to być dalsze od prawdy, ponieważ musi ona zrozumieć dokładne przyczyny twoich zachowań.

Kiedy dowiesz się, co się dzieje, gdy mężczyzna Koziorożca jest na ciebie zły, dowiesz się, czy jest osobą pasywno-agresywną. Pewne jest, że wyrazi się w zupełnie wyjątkowy sposób, więc powinieneś pozwolić, aby twoja wiedza o związku pokierowała twoimi działaniami w korzystnym kierunku. Możliwe, że nie poruszy tematu, z zamiarem czekania, aż ty poruszysz ten temat. To da jej możliwość odpowiedzi defensywnej, co może sprawić, że będzie mogła pokierować rozmową w sposób, który sprawi, że poczuje się bardziej komfortowo. Oczywiście może poruszyć ten temat z chirurgiczną i nieoczekiwaną ostrością.

Możliwe zachowania z innymi

Wspólną cechą kobiet Koziorożca jest ich stanowczość i stabilność. Jeśli podjąłeś decyzję o zdradzie swojego partnera, z pewnością jest prawdopodobne, że ona również zareaguje, zdradzając Ciebie. Jej zachowanie ma pokazać ci, że radzi sobie emocjonalnie i społecznie, chociaż dodatkowa korzyść z zemsty może wpłynąć na jej reakcję. Oczywiście może czerpać przyjemność z tego doświadczenia. Jeśli w tym czasie znajdzie bardziej zgodnego partnera, może zdecydować się na zakończenie związku.

Jej naturalna cierpliwość prawdopodobnie ubarwi jej wybory w tym czasie. Możliwe, że doprowadzi ją to do szukania zemsty na dłuższą metę. Może zdecydować się na usunięcie się ze związku bez oficjalnego zakończenia go. Nie byłoby niczym niezwykłym, gdyby kobieta Koziorożca zdecydowała się zrobić sobie przerwę lub rozdzielić się, podczas gdy ona porusza się po swoich myślach i uczuciach. Może podjąć decyzję o skupieniu się na swojej karierze lub hobby, co oznacza, że ​​będzie pielęgnować swoje relacje ze współpracownikami i współpracownikami. Może się okazać, że w miarę rozwoju tych relacji twój związek może stać się dla niej mniej ważny.

Zachowania wykazywane podczas izolacji

Można by się spodziewać, że kontuzjowany Koziorożec skorzysta z okazji do introspekcji. Może to wynikać z jej naturalnej skłonności do myślenia o sobie lub z zamiarem określenia, czego chce dla przyszłości waszego związku. Kiedy patrzy w głąb siebie, prawdopodobnie podejmie decyzję o spędzeniu większej ilości czasu w samotności. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że znalazła nowy temat, który musi przemyśleć, co z kolei prowadzi do dalszej potrzeby myślenia o nowych tematach. Jeśli zauważysz, że kobieta Koziorożec w twoim życiu spędza więcej czasu samotnie, powinieneś w tym czasie się z nią skontaktować.

Kiedy dowiesz się więcej o tym, co się dzieje, gdy kobieta Koziorożca jest na ciebie zła, odkryjesz, że spędza dużo czasu na myśleniu o swoich wartościach i ideałach. Możliwe, że twoje zachowanie będzie miało wpływ na jej decyzje w tym momencie. Jeśli zachowałeś się w sposób, który wcześniej uważała za niewłaściwy, możliwe, że uzna to działanie za dopuszczalne. Jeśli tak, może się okazać, że jej zachowanie zmieni się w odniesieniu do twojego związku.

Inne wyrazy jej gniewu

Kobieta Koziorożca z pewnością ma zdolność zachowywania się w wyrachowany lub lodowaty sposób. Jeśli tak się stanie, prawdopodobnie jej intencją jest raczej ochrona siebie przed przyszłymi krzywdami, niż sprawienie, abyś poczuł się odepchnięty. Jeśli wycofuje się w ten sposób, to z pewnością jest możliwe, że stanie się ponura lub niepewna. Jeśli nie zdecydujesz się do niej dotrzeć, może w przyszłości wybuchnąć gniewem z powodu domniemanego lekceważenia.

Niezależnie od tego, kiedy podejmie decyzję o rozmowie z tobą o swoich troskach i zmartwieniach, nie chce słuchać wymówek. Podobnie nie chce, abyś próbował obwiniać ją za swoje zachowanie. Chce, abyś był teraz bezpośredni i szczery, ponieważ ukrywanie się za chwiejnymi stwierdzeniami lub nieprawdą nie przynosi korzyści. Jeśli zdecydujesz się ją zignorować lub zdmuchnąć, możesz spodziewać się, że twoja decyzja bezpośrednio doprowadzi do końca związku.

Jak sprawić, by kobieta Koziorożca ci wybaczyła

Gdy dowiesz się, co się dzieje, gdy kobieta Koziorożca jest na ciebie zła, przekonasz się, że ważne jest, abyś był szczery i bezpośredni. Jeśli uważasz, że jej działania wpłynęły na twoje zachowania, które wyrządziły jej krzywdę, przedstaw te informacje w tej chwili. Oczywiście musisz się upewnić, że nie próbujesz jej obwiniać. Byłoby to szkodliwe dla twojego celu, ponieważ prawdopodobnie doprowadziłoby do kolejnego konfliktu, który trzeba będzie rozwiązać. Powinieneś skorzystać z okazji, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by kobieta Koziorożca ci wybaczyła.

Jest cierpliwa, więc ważne jest, abyś był w stanie dorównać jej szybkością. Kobieta Koziorożca nie chce prowadzić poważnej dyskusji, a jeśli czuje, że próbujesz przeforsować rozmowę, może to stać się problemem. Jest mało prawdopodobne, aby miała przed tobą tajemnicę, ponieważ na ogół jest bezpośrednia i jasna w swoich uczuciach. Ponieważ porusza tematy i informacje, powinieneś kierować swoje wypowiedzi tam, a nie na inne tematy.

Każda kobieta Koziorożca jest zainteresowana utrzymaniem związku z kimś, komu może zaufać. Jeśli okaże się, że wciąż myśli o tym temacie, powinieneś pokazać jej, że jesteś współczujący i troskliwy. Upewnij się, że podejmiesz decyzję o spędzeniu z nią dodatkowego czasu, ponieważ pomoże to wam obojgu stworzyć nowe wspomnienia. Pomoże to zrównoważyć stres związany z niedawną dyskusją i złagodzi nastrój w związku. Oboje powinniście sporządzić plan działania, który pomoże wam rozwiązać problemy w przyszłości.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector