Co się dzieje, gdy kobieta Gemini jest ranna?

Astrologia

Kobieta Gemini nie jest kimś, kto dobrze radzi sobie ze smutkiem lub negatywnymi uczuciami. Kiedy jest zdenerwowana, chce odrzucić to uczucie i spróbować się z nim zdystansować. Kiedy kobieta Gemini radzi sobie z tymi uczuciami, próba uzyskania jej przebaczenia lub drugiej szansy będzie trudna. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to przede wszystkim uniknąć zranienia jej. Skorzystaj z okazji, aby dowiedzieć się, co się dzieje, gdy kobieta Bliźniąt zostanie zraniona.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co się dzieje, gdy każdy znak zodiaku jest zraniony, zapraszamy do przeczytania całej naszej kolekcji na ten temat, ponieważ pomoże ci to poruszać się po każdym związku w twoim życiu. Oczywiście, jeśli zdasz sobie sprawę, że poważnie myślisz o zapewnieniu zdrowych relacji z kobietą Bliźniąt, skorzystaj z okazji, aby zapewnić sobie narzędzia, które pomogą ci osiągnąć twoje cele.

Co się dzieje, gdy kobieta Gemini jest ranna?

Typowa kobieta Gemini nie chce być zdenerwowana ani smutna. Możesz nie zdawać sobie sprawy, jak bardzo jest zdenerwowana, ponieważ uśmiecha się i próbuje udawać, że wszystko jest w porządku. Chociaż może być inteligentna, nie jest tak związana ze swoimi negatywnymi emocjami.

Kiedy kobieta Gemini jest zraniona, najlepszą opcją jest natychmiastowe błaganie o przebaczenie. Jeśli popełniłeś straszny błąd, zdradzając ją, nie próbuj lekceważyć swoich działań ani szukać wymówek. Nadal może nie przyjąć cię z powrotem i wybaczyć, ale na pewno ci nie wybaczy, jeśli będziesz szukać wymówek. Musisz wziąć pełną odpowiedzialność za swoje działania i pokazać, że faktycznie planujesz zmianę. Jest mało prawdopodobne, aby kobieta Bliźniąt dwukrotnie popełniła ten sam błąd, więc szanse na wznowienie związku po zdradzie nigdy nie są szczególnie duże.

Najtrudniejszą częścią zranienia kobiety Gemini jest połączenie się z jej emocjonalną stroną. Jej pędzący umysł stara się uporządkować wszystkie pytania, a ona chce znać odpowiedzi. Daj jej trochę czasu na zastanowienie się nad wszystkim, o co chce zapytać. Może potrzebować trochę czasu w samotności, aby przetworzyć swoje uczucia, posłuchać muzyki i wymyślić, co chce powiedzieć. Następnie pozwól jej uwolnić swoje uczucia i uzyskać odpowiedzi, których potrzebuje. Ponieważ może być na ciebie zdenerwowana, powinieneś poświęcić ten czas, aby dowiedzieć się, co się dzieje, gdy kobieta Gemini jest na ciebie zła.

Co się stanie, jeśli skrzywdzisz kobietę Gemini?

Jako znak powietrzny Bliźnięta są zwykle uważane za niespójne. W jednej chwili potrafi przejść od bezgranicznej energii do wyciszonej ciszy. Jeśli skrzywdzisz kobietę Gemini, musisz dać jej trochę przestrzeni. Kiedy kobieta Gemini jest zdenerwowana i zła, nie znajduje się w przestrzeni mentalnej, w której mogłaby naprawdę rozpocząć dialog. Musi ochłonąć i przetworzyć swoje uczucia, zanim będzie mogła spróbować mówić.

Kobieta Bliźnięta wie, jak potężne mogą być słowa, więc chce mądrze dobierać słowa. W kłótni wykorzystuje tę samą moc na swoją korzyść. Podczas gdy Bliźnięta mogą czasami wydawać się towarzyskie i czarujące, jej podwójna osobowość oznacza, że ​​jej nastawienie może się nagle zmienić. Ponieważ musi przetwarzać swoje uczucia w samotności, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to dać jej przestrzeń i czekać. Kiedy kobieta Gemini jest zraniona, potrzebuje czasu, aby zrozumieć swoje uczucia i ubrać je w słowa. Jeśli ją pospieszysz, tylko jeszcze bardziej ją zdenerwujesz.

Zapominanie nie jest łatwe

Kobieta Bliźnięta kocha osoby, z którymi jest blisko, ale chce też zrozumieć, dlaczego coś się dzieje. Jeśli jest zdenerwowana lub zraniona, nie zapomni łatwo o problemie. Musi zrozumieć, dlaczego tak się dzieje i może przyjąć analityczne podejście do problemu. Jeśli nie podejmiesz kroków w celu zmiany problemu i nie weźmiesz na siebie odpowiedzialności, ona nie zapomni łatwo o problemie.

Jeśli ona jest częścią problemu, unikaj otwartej krytyki. Dotyczy to większości ludzi, ale szczególnie dotyczy kobiety Gemini. Musisz skupić się na sposobach, które oboje możecie poprawić, zamiast po prostu mówić jej, że się myli. Jeśli za bardzo ją krytykujesz, zamknie się i będzie jeszcze bardziej zdenerwowana.

Możesz nie zdawać sobie sprawy, że jest ranna

Typowa kobieta Gemini jest cierpliwa i spokojna. Ten znak zodiaku często dość dobrze przystosowuje się do różnych sytuacji i uwielbia uczyć się nowych informacji. W wielu przypadkach nie zdajesz sobie sprawy, że jest zraniona. Może próbować ukryć ból i sprawiać wrażenie spokojnej. W środku pamięta kłótnię i żywi do niej urazę. Jeśli twoja kobieta z Bliźniąt nagle staje się obojętna lub zimna, prawdopodobnie żywi urazę. Jeśli ona jest szczególnie zdenerwowana, możesz skończyć z dziką kobietą o zimnym sercu na rękach. Może być mniej prawdopodobne, że zareaguje z wściekłością niż inne znaki, ale uważaj! Jeśli zareaguje bezpośrednio gniewem, krzyki i wrzaski są określonymi możliwościami.

Jak zrekompensować zranienie kobiety Gemini

Jeśli już popełniłeś błąd, raniąc kobietę Gemini, następnym krokiem jest próba rozwiązania problemu. Kiedy kobieta Gemini jest zraniona, jej ból często opiera się bardziej na umyśle niż na sercu. Możesz być w stanie odwrócić jej uwagę od problemu ciekawą rozmową, ale to zadziała tylko tymczasowo. Na dłuższą metę zapamięta ból i wróci do niego.

Zacznij od skupienia się na kobiecie Bliźnięta i posłuchaj, co ma do powiedzenia. Może zająć jej trochę czasu, zanim przetworzy i zrozumie swój gniew, więc bądź cierpliwy. Jeśli popełnisz błąd i zignorujesz ją teraz, jej zranione uczucia przekształcą się w wybuch gniewu. Pracuj nad zrozumieniem powodu jej złości. Jeśli nie uda ci się zmienić swoich zachowań, możesz odkryć, co się stanie, gdy kobieta Gemini z tobą skończy.

Ostatnią rzeczą, na jaką masz ochotę, jest ucieczka od problemu. Jeśli spróbujesz uniknąć kłótni, jej gniew tylko wzrośnie. Najlepsze, co możesz zrobić, to spróbować rozwiązać problem już teraz. Jeśli potrzebuje samotności lub przestrzeni, aby przetworzyć swoje uczucia, wysłuchaj jej i daj jej to, czego potrzebuje.

Cokolwiek robisz, weź odpowiedzialność za swoje czyny. Nie lubi wymówek ani zrzucania winy na innych. Jeśli masz szczęście i ona jest gotowa ci wybaczyć, weź odpowiedzialność za swoją część problemu i pracuj nad znalezieniem rozwiązań.

Kiedy skrzywdzisz kobietę Gemini, przeprosiny są zdecydowanie w porządku. Chociaż ta kobieta jest zdolna do najgorszej, najstraszniejszej zemsty, ma też ogromną zdolność przebaczania. Zawsze lepiej zacząć przepraszać wcześniej niż czekać, aż jej emocje wymkną się spod kontroli. Kiedy zdecydujesz, że jesteś gotowy, aby powiedzieć kobiecie Gemini, jak się czujesz, jest to idealny czas na naukę.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector