Co się dzieje, gdy kobieta Wagi z tobą skończy?

Astrologia

Podczas gdy utrzymujesz związek z kobietą Wagi, może się okazać, że jej zachowanie będzie wskazywało na jej decyzję o zakończeniu związku. Zanim podejmie ostateczną decyzję o zerwaniu z Tobą, pewne jest, że wyrazi się poprzez różne działania i wypowiedzi. Kiedy kobieta Wagi stwierdzi, że zrywa z tobą, niewiele możesz zrobić, aby zmienić jej decyzję. Poniższy artykuł pomoże wyjaśnić, co się dzieje, gdy kobieta Wagi jest na ciebie zła.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co się dzieje, gdy każdy znak zodiaku się z tobą skończy, zastanów się nad dostarczeniem sobie wiedzy, która pomoże ci skutecznie pokonać wszelkie trudności, które mogą pojawić się w twoich związkach. Biorąc pod uwagę znaczenie utrzymywania dobrych relacji z kobietą Wagą, zapraszamy do przejrzenia naszej kolekcji artykułów o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą Wagi, ponieważ zapewni to wiele narzędzi, które pomogą Ci skutecznie poruszać się po relacja.

Znaki, że kobieta Wagi skończyła z tobą

Jeśli jesteś kimś, kto zwraca uwagę na swoje zachowanie partnera, możliwe, że będziesz w stanie zmienić swoje zachowanie, zanim ona podejmie decyzję o zerwaniu z Tobą. Z pewnością kobieta Wagi zachowa swoje myśli dla siebie do momentu, gdy poinformuje cię, że zakończyła związek. Jeśli zauważysz, że kobieta Wagi w twoim życiu zachowuje się w jakikolwiek sposób wymieniony w tym artykule, powinieneś przeczytać ten artykuł o tym, jak sprawić, by kobieta Wagi ci wybaczyła.

1. Niewiarygodne

Kiedy kobieta Wagi stwierdzi, że twój związek nie jest już opłacalny, prawdopodobnie zdecyduje się skupić swoją uwagę gdzie indziej. Może to spowodować, że przestanie zwracać uwagę na twoje potrzeby. Jeśli oboje umówicie się na randkę, możliwe, że się spóźni lub będzie nieprzygotowana. Plany mogą zacząć spadać na dalszy plan, na co uważna i troskliwa kobieta Wagi nie jest skłonna pozwolić. Podobnie może przestać być zainteresowana spędzaniem z tobą czasu, więc może przede wszystkim unikać jakichkolwiek planów z tobą.

2. Płytkie

Możliwe, że zacznie cię oceniać za aspekty twojego wyglądu, o których nigdy wcześniej nie wspominała. Kobieta Wagi może stać się bardziej krytyczna wobec twojego wyglądu, zwłaszcza jeśli chodzi o rzeczy, nad którymi nie masz kontroli. Prawdopodobnie jest świadoma twojej niepewności i możliwe, że wykorzysta tę wiedzę, aby spróbować sprawić, abyś poczuł się osłabiony lub urażony. Może to mieć na celu odepchnięcie cię, ponieważ łatwiej jest jej zakończyć związek z tobą, jeśli zdecydujesz się zdystansować od niej.

3. Winny

Kiedy odkryjesz, co się dzieje, gdy kobieta Wagi z tobą skończy, pewne jest, że zdasz sobie sprawę, że staje się bardziej manipulująca i knująca. Może próbować zmusić cię do robienia rzeczy, których nie chcesz robić. Możliwe, że będzie próbowała sabotować twoje relacje społeczne, ponieważ może to spowodować, że poczuje się lepsza od ciebie. Podobnie może zaszkodzić waszym wzajemnym przyjaźniom, nastawiając ludzi przeciwko wam. Jeśli zauważysz, że zachowuje się przebiegle lub oszukańczo, prawdopodobnie myśli o zerwaniu z tobą.

4. Obraźliwe

Z biegiem czasu kobieta Wagi może zdecydować, że czuje, że właściwe jest, aby stała się obraźliwa i niegrzeczna. Może zdecydować się na złe traktowanie, ponieważ zdaje sobie sprawę, że może to spowodować, że przyjmiesz postawę obronną. W miarę rozwoju argumentów może próbować przekręcić narrację, obwiniając cię za jej wypowiedzi i działania. Może nawet próbować całkowicie uniknąć winy, mówiąc ci, że czytasz rzeczy lub wymyślasz historie. Jeśli zdasz sobie sprawę, że zachowuje się niewłaściwie prywatnie, ale rozważnie publicznie, prawdopodobnie twój związek dobiega końca.

5. Antyspołeczny

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety Wagi to osoby społeczne, które lubią spędzać czas na pielęgnowaniu swoich związków. Kiedy odkryjesz, że zamknęła się w sobie, oznacza to, że nie jest pewna swojej przyszłości. Może zaszkodzić swoim związkom, nawet jeśli jest z tobą naprawdę sfrustrowana. Jeśli nie chce spędzać czasu z przyjaciółmi, możliwe, że jesteś temu winna. Na nieszczęście dla jej przyjaciół, może zdecydować się spędzić z tobą dodatkowy czas, próbując uratować związek, co może sprawić, że poczujesz, że jesteś osobą, której ufa.

6. Mściwy

Jeśli chcesz wiedzieć, co się stanie, gdy kobieta Wagi z tobą skończy, konieczne jest monitorowanie sposobu, w jaki cię traktuje. Kiedy staje się urażona i mściwa, możesz być pewien, że jest coś, czego ci nie mówi. Może stać się pasywno-agresywna w swoich zachowaniach, takich jak niewykonywanie prostych zadań, o które ją poprosisz. Możliwe, że będzie zachowywać się w sposób niedojrzały, co może spowodować, że usuniesz się ze swojego związku. Prawdopodobnie tego właśnie chce, ponieważ wolałaby uniknąć konfrontacyjnego doświadczenia zerwania z tobą.

7. Obojętny

Kiedy kobieta Wagi jest na ciebie wściekła, prawdopodobnie jej działania i wypowiedzi ujawnią, że nie zależy jej na tobie. Może przestać zadawać ci pytania o twój dzień. Możliwe, że przestanie odpowiadać, gdy zadasz jej pytania. Zignorowanie cię, gdy rozmawiasz z nią osobiście, nie byłoby poza kobietą Wagi. Jeśli będziesz naciskać, może zachowywać się lekceważąco lub wyniośle. Kiedy zareagujesz, odsuwając się od niej, może odebrać to jako znak, że już ci na niej nie zależy.

8. Niezrównoważony

Może zacząć zachowywać się w sposób irracjonalny. Na nieszczęście dla ciebie może nie być możliwe, abyś wiedział, co się stanie, gdy kobieta Wagi z tobą skończy. Możliwe, że będzie nierozsądna i bezkompromisowa. Podobnie kobieta Wagi może zareagować agresywnie lub gniewnie na miłe stwierdzenia lub gesty. Jeśli odkryjesz, że zachowuje się lub mówi w sposób, który nie ma dla ciebie sensu, możliwe, że stała się niestabilna. To prawdopodobnie spowoduje dodatkowe argumenty, które bezpośrednio doprowadzą ją do zerwania z tobą.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector