Co się dzieje, gdy mężczyzna z Panny jest ranny?

Astrologia

Panna ma szczególną potrzebę poczucia bezpieczeństwa w swoim związku. Kiedy osoba, której ufa, zdradza go lub obraża, spowoduje to, że poczuje, że jego poprzedni system wierzeń był wadliwy. Zasadniczo zda sobie sprawę, że nie jesteś zainteresowany traktowaniem go tak, jak chce, abyś go traktował, i będzie musiał ponownie przyjrzeć się ważności związku. Ogólnie rzecz biorąc, może być łagodny i nie zainteresowany konfliktem, ale z pewnością jest prawdopodobne, że zareaguje ostro, gdy zostanie skrzywdzony. Upewnij się, że ten związek jest udany, dowiadując się, co się dzieje, gdy mężczyzna z Panny jest ranny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co się dzieje, gdy każdy znak zodiaku jest zraniony, zapraszamy do przeczytania całej naszej kolekcji na ten temat, ponieważ pomoże ci to poruszać się po każdym związku w twoim życiu. Przysłużysz się dobrze, przeglądając nasze zebrane artykuły o tym, jak mieć zdrowy związek z mężczyzną z Panny, ponieważ z pewnością dostarczy ci to informacji potrzebnych do zapewnienia sukcesu tego związku.

Co się dzieje, gdy mężczyzna z Panny jest ranny?

Jeśli zdecydujesz się skrzywdzić mężczyznę Panny w swoim życiu, możesz być pewien, że będzie się bronił. Generalnie introwertyk, możesz być zaskoczony, gdy Panna podejmuje decyzję o wysłuchaniu siebie i swojego stanowiska. Zamiast być stanowczym, prawdopodobnie będzie starał się być intelektualnie krytyczny i logiczny. Jego naturalna skłonność do znajdowania błędów i rozwiązań może sprawić, że będzie miał całą rozmowę w głowie, zanim podzieli się z tobą swoimi uczuciami. Kiedy wasza dwójka prowadzi tę dyskusję, on jest zainteresowany wysłuchaniem twojego wyjaśnienia obraźliwego zachowania. Jeśli zdecydujesz się zachowywać w sposób, który powoduje, że czuje się zły i sfrustrowany, powinieneś skorzystać z okazji, aby dowiedzieć się, co się dzieje, gdy mężczyzna z Panny jest na ciebie zły.

Może się okazać, że Panna w twoim życiu może również krytykować własne działania w tym czasie. Chce wiedzieć, jak jego wypowiedzi lub zachowania wpływają na twoje działania, chociaż nie jest zainteresowany obwinianiem za twoje decyzje. Jeśli pozwoli, by zawładnęły nim emocje, prawdopodobnie przekonasz się, że przygnębienie sprawi, że nie poruszy tego tematu. Jeśli tak się stanie, argumenty, które ma w sobie, prawdopodobnie zwiększą stres w twoim związku.

Przypuśćmy, że podjąłeś okropną decyzję, by go zdradzić, prawdopodobnie okaże się, że ci nie wybaczy. Niewierność jest zdradą na wielu poziomach, a u jej podstaw jest to, że on nigdy nie może ci ponownie zaufać. Nawet jeśli zdecyduje się ci wybaczyć, możesz być pewien, że nie zapomni o twoich zachowaniach. Partner, który zdradza mężczyznę z Panny, odkryje, że związek został trwale zmieniony. Będzie obserwował twoje zachowania w poszukiwaniu oznak dalszych występków i prawdopodobnie okaże się, że stanie się bardziej zazdrosny lub kontrolujący.

Może podjąć decyzję o zwróceniu uwagi do wewnątrz. Jeśli źle cię ocenił, będzie musiał poświęcić ten czas na ponowną ocenę, dlaczego przeoczył oczywiste znaki. Możliwe, że będzie się krytykował, dopóki nie poczuje się fizycznie źle. Kiedy zauważysz te znaki, musisz porozmawiać z nim o swoich zachowaniach. Jeśli naprawdę troszczysz się o mężczyznę z Panny w swoim życiu, nie pozwolisz, by wpadł w zwątpienie, co może prowadzić do działań autodestrukcyjnych. Może się nawet okazać, że decyzja poruszenia tego tematu, gdy zauważysz, że on cierpi, sprawi, że będzie bardziej zainteresowany rozwiązaniem problemów w waszym związku.

Czego mężczyzna z Panny nienawidzi w związku?

Utrzymując związek z Panną, przekonasz się, że są pewne stwierdzenia lub działania, które powodują, że czuje się urażony lub zirytowany. Ogólnie rzecz biorąc, Panna wybacza, ale rażące błędy prawdopodobnie spowodują, że będzie poważnie zestresowany. Prawdopodobnie odkryjesz, że drobne nieporozumienia albo znikną z jego umysłu, albo staną się poważnymi nieporozumieniami. Zamiast wystawiać go na próbę, odniesiesz korzyść z unikania tych dziesięciu poniższych zachowań, ponieważ pomoże to utrzymać udany związek. Jeśli zdecydujesz się zignorować tę radę, może się okazać, że będziesz musiał zrozumieć, co się stanie, gdy mężczyzna Panny z tobą skończy.

Zaniedbany: Panna jest zainteresowana utrzymaniem związku opartego na szacunku i zaufaniu. Jeśli podejmiesz niefortunną decyzję, by wielokrotnie go ignorować, przekonasz się, że może się od ciebie oderwać. Prawdopodobnie odniesie się do twoich zachowań, ponieważ nie chce kończyć związku tylko dlatego, że chce zwrócić na siebie uwagę. Jeśli jednak podejmiesz decyzję o biernym usunięciu się z jego życia, on podejmie aktywny wysiłek, aby usunąć się z ciebie.

Nieuprzejmość: Nie ma powodu, aby być szorstkim lub obojętnym podczas interakcji z partnerem, zwłaszcza jeśli chcesz utrzymać udany związek z mężczyzną z Panny. Podobnie, nie chce widzieć, jak jesteś niegrzeczny wobec innych ludzi. Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni z Panny są mili i współczujący. Jeśli widzi kogoś w potrzebie, to z pewnością jest możliwe, że mu pomoże. Jeśli zdecydujesz się znęcać się nad tymi, którzy potrzebują wsparcia, możesz zostać sam bez wyjaśnienia.

Krzyki: Jeśli zdecydujesz się krzyczeć lub krzyczeć na mężczyznę z Panny, możesz spodziewać się, że zareaguje negatywnie. Jeśli masz coś do powiedzenia, z pewnością możesz podzielić się swoimi przemyśleniami w sposób dojrzały i pełen szacunku. Nie interesuje go przebywanie w pobliżu kogoś, kto sprawia, że ​​czuje się zagrożony, a krzyki są często oznaką głębszego problemu. Jeśli czujesz, że cię nie słucha, przedstaw bardziej logiczny lub rozsądny argument, zamiast podnosić głos.

Lenistwo: Podczas gdy mężczyzn z Panny nie kieruje szczególnie chęć działania, nie są też zainteresowani utrzymywaniem relacji z kimś, kto jest kotwicą. Jeśli nie jesteś zainteresowany podjęciem działań, upewnij się, że nie przeszkadzasz w tym mężczyźnie Panny w twoim życiu. Kiedy przeszkadzasz mu w dążeniu do celu, może się okazać, że zareaguje, oddalając się od ciebie.

Zapomnienie: Kiedy Panna podejmuje decyzję o utrzymaniu związku z kimś, ciągle myśli o osobie w swoim życiu. Jeśli zawiera umowę lub plan, to zamierza dotrzymać obietnicy. Jeśli choć raz o nim zapomnisz, prawdopodobnie uwierzy, że ci na nim nie zależy. Będzie z tobą bezpośrednio rozmawiał o swoich uczuciach, a jeśli podzieli się z tobą sobą, a ty zdecydujesz się go zignorować, prawdopodobnie zakończy związek.

Niepokój: Ogólnie rzecz biorąc, można oczekiwać, że Panna będzie względnie zrównoważona. Nie chce być powstrzymywany, ale też nie chce być zmuszany do działania, kiedy nie jest na to gotowy. Jeśli ciągle się niepokoisz lub martwisz, to pewne jest, że odbierze tę energię. Kiedy to zrobi, może być sfrustrowany lub zirytowany. Oczywiście ludzie mają uzasadnione powody, by czuć się zestresowani, i on na pewno to zrozumie. Jeśli jednak zdecydujesz się żyć swoim życiem, martwiąc się o małe rzeczy, może się okazać, że odsunie się od ciebie.

Inwazyjny: Mężczyzna z Panny nie domaga się prywatności, ale nie chce też, aby jego prywatny czas został zaatakowany. Może zaprosić cię do przyłączenia się do niego w swoich hobby i zainteresowaniach, ale od czasu do czasu potrzebuje czasu dla siebie. Jeśli przeszkadzasz mu w czasie, gdy jest sam, upewnij się, że słuchasz jego próśb. Jeśli mu się narzucisz, prawdopodobnie cię odepchnie. Szanuje twój osobisty czas i potrzebuje, abyś ty też go szanował.

Nieuporządkowany: jeśli jesteś osobą, która jest ogólnie niechlujna lub niezorganizowana, możliwe, że mężczyzna z Panny w twoim życiu będzie cię unikał. Niekoniecznie jest wybredny, ale chce, aby rzeczy w jego życiu były na właściwym miejscu. Możliwe, że posprząta po tobie. Będzie jednak oczekiwał, że zwrócisz uwagę na jego zachowanie i zmienisz własne. Jeśli zdecydujesz się nadal być chaotyczny, może się okazać, że będzie poruszony lub zirytowany.

Nieprzygotowanie: Przez większość czasu mężczyźni z Panny są przygotowani na przyszłość. Jeśli jesteś kimś, kto jest ogólnie nieprzygotowany, może się okazać, że możesz sprawić, że mężczyzna z Panny w twoim życiu poczuje się zestresowany. Nie chce utknąć w niebezpiecznej sytuacji, ponieważ zdecydowałeś się nie zabierać ze sobą odpowiedniego sprzętu. Podobnie przekonasz się, że mężczyźni z Panny chcą, aby ludzie w ich życiu byli wykształceni i poinformowani.

Plotki: Jednym z najczęstszych problemów, które denerwują mężczyzn z Panny, są plotki. Jeśli mężczyzna z Panny podzieli się z tobą tajemnicą, a ty możesz zdecydować się na zdradę tego zaufania, przekonasz się, że twój związek może zostać nieodwracalnie uszkodzony. Jeśli czuje, że osobiste ujawnienie się doprowadzi do publicznego ośmieszenia, nie może czuć się bezpiecznie z tobą. Uważaj, aby nie udostępniać niczego, co mówi Panna, chyba że wyraźnie wspomni, że jest to informacja publiczna.

Masz wybór, jak pokierujesz swoim związkiem. Jeśli zdecydujesz się okazywać szacunek i rozwagę, masz szansę na utrzymanie tego zdrowego związku. Powinieneś poświęcić ten czas, aby zrozumieć, jak powiedzieć mężczyźnie z Panny, jak się czujesz.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector