Co się dzieje, gdy kobieta Wodnika jest ranna?

Astrologia

Kiedy kobieta Wodnika czuje się skrzywdzona lub znieważona, nie wiadomo, jakie działania może podjąć. Czy to w związku romantycznym, czy zawodowym, jej pragnienie zmiany może przezwyciężyć jej naturalną skłonność do wybaczania. Przede wszystkim kobiety Wodnika utrzymują liczne przyjaźnie i nie będą miały trudności z pielęgnowaniem nowego związku. Jest niezależna i uparta, a naprawienie postrzeganego zła może być trudne. Zachęcamy do rozważenia poświęcenia tego czasu, aby dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się, gdy kobieta Wodnika zostanie zraniona.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co się dzieje, gdy każdy znak zodiaku jest zraniony, zapraszamy do przeczytania całej naszej kolekcji na ten temat, ponieważ pomoże ci to poruszać się po każdym związku w twoim życiu. Aby upewnić się, że jesteś w stanie nawigować po połączeniu, które dzielisz z kobietą Wodnika w swoim życiu, powinieneś rozważyć przeczytanie naszego artykułu o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą Wodnika, ponieważ zapewni ci to linki, które zaadresują każdy aspekt waszego związku.

Co się dzieje, gdy kobieta Wodnika jest ranna?

Jednym z najszybszych sposobów stwierdzenia, czy kobieta Wodnika jest zraniona, jest oderwanie się lub hiperspołeczność. Jest znakiem powietrznym, ponieważ jej zachowania mogą być równie niewytłumaczalne jak chmury. Możesz spodziewać się, że skupi się na związkach, które nie sprawiły, że poczuła się niepewnie wobec siebie. Kiedy jej uwaga się zmienia, powinieneś mieć świadomość, że może stworzyć nowy cel, aby tylko wstrząsnąć. Może to nie mieć na celu skrzywdzenia osoby, która ją skrzywdziła, ale po prostu poinformowanie jej, że nie jest zakotwiczona w żadnej osobie ani idei. Oczywiście powinieneś skorzystać z okazji, aby dowiedzieć się, co się dzieje, gdy kobieta Wodnika jest na ciebie zła.

Ze względu na jej osobowość nie ma określonego sposobu działania, który może podjąć. Może zdecydować, że chce być sama ze swoimi pomysłami lub książkami. Może też nawiązać starą przyjaźń lub spędzić tydzień na podejmowaniu decyzji, czego chce od swojej przyszłości. Jest lojalna wobec swoich związków, chociaż nie jest przeciwna zakończeniu nadużycia lub zaniedbania w jednej chwili. Możliwe, że spędzi dodatkowy czas w pracy, ponieważ jest to miejsce, w którym może utrzymywać kontakty towarzyskie niezwiązane z innymi relacjami osobistymi.

Oczywiście jest komunikatorem i prawdopodobnie poinformuje cię o swoich uczuciach. Możliwe, że wyśle ​​ci wiadomość przez telefon lub komputer, zamiast rozmawiać z tobą bezpośrednio. Większość czasu może spędzać na wyszukiwaniu w Internecie nowego życia. Nie zdziw się, jeśli zacznie mówić o podróżach lub szukaniu nowej przygody. Dla kobiety Wodnika równie prawdopodobne jest rozpoczęcie nowego życia w innym kraju, jak otwarcie stron nieznanej książki. Wiedząc o tym, ważne jest, abyś nakłonił ją do przebaczenia i życzliwości.

Jak sprawić, by kobieta Wodnika ci wybaczyła

Dostępnych jest wiele opcji, gdy kobieta Wodnika jest ranna. Zawsze korzystne jest zachowywanie się w sposób społeczny i pełen miłości. Odnajdzie spokój w gronie przyjaciół i rodziny, a zwłaszcza osób, którym ufa. Z pewnością ma wspaniałe pomysły, którymi chce się podzielić ze światem, więc możesz również chcieć je z nią zbadać. Pokaż jej, że troszczysz się o jej uczucia i myśli, dzieląc się jej zainteresowaniami i hobby.

Zawsze będzie patrzeć w przyszłość. Jeśli zostanie skrzywdzona, może nie chcieć niczego więcej, jak tylko zostawić za sobą swoją przeszłość. Jeśli twój związek jest trwały, możesz chcieć wziąć z nią wakacje. Pokaż jej, że we dwoje możecie ułożyć sobie życie, które różni się od obecnej sytuacji. Może się nudzić, a ten dodatkowy stres może zaszkodzić waszemu związkowi.

W każdym związku ważne jest, aby przyznać się do błędów, które mogłeś popełnić. Możliwe, że nie będzie chciała o tym rozmawiać, ale możesz otrzymać wskazówki i wskazówki dotyczące jej uczuć. Prawdopodobnie rozmawiała z ludźmi, którym ufa, więc może porozmawiaj z jej najbliższymi przyjaciółmi o tym, jakie działania powinieneś podjąć. Pamiętaj, aby skupić się na przyszłości swojego związku i na tym, jak zmienisz swoje zachowania. Stwórz wizję, którą ona zaakceptuje i bądź pewny, że dotrzymasz swoich obietnic. Nie będzie pielęgnować relacji z kimś, o kim wie, że jest niewiarygodny lub kto nie dotrzymuje obietnic.

Jej zachowania i wybory, jakkolwiek nielogiczne mogą ci się wydawać, są złożone i praktyczne. Kiedy kobieta Wodnika jest zraniona, troszczy się o siebie lub cały świat, a nie o osobę, która ją skrzywdziła. Potrzebuje wsparcia zaufanego partnera. Nie chce kogoś, kto ją zostawi lub będzie patrzył, jak upada. Jeśli problemem jest brak komunikacji, możesz porozmawiać z nią z grupą jej przyjaciół. Jeśli spędzacie ze sobą zbyt dużo czasu i ona czuje się przytłoczona, daj jej przestrzeń do oddychania i przedyskutuj jej uczucia z ludźmi, którym ufasz. Interesuje ją punkt widzenia innych ludzi, a twoi przyjaciele mogą być dla ciebie lepszymi rzecznikami niż ty sam.

Czego kobieta Wodnika nienawidzi w związku?

Każda osoba ma swoje upodobania i antypatie, chociaż kobieta Wodnika może być bardziej wyjątkowa niż większość. Jest zarówno zmienna, jak i uparta. Pewne jest, że nie będzie chciała być ignorowana lub pomijana. Istnieją wspólne nienawiści, które mogą dzielić wszyscy urodzeni pod znakiem Wodnika, a poniższa lista pomoże ci uniknąć niebezpieczeństw. Jesteś w największym niebezpieczeństwie utraty związku, gdy kobieta Wodnika jest zraniona, więc ta rada jest szczególnie ważna. Jeśli zdecydujesz się zachowywać w sposób, który powoduje, że czuje się zirytowana lub sfrustrowana, powinieneś dowiedzieć się, co się stanie, gdy kobieta Wodnika z tobą skończy.

Duma: Ze wszystkich społecznych atrybutów kobiety Wodnika najważniejsze są jej powiązania społeczne. Chce, aby ludzie w jej życiu byli partnerami, a nie ludźmi, którzy chcą jej rozkazywać. Nie ma zamiaru spokojnie słuchać pomysłów kogoś innego, a jeśli to zrobi, to z pewnością będzie chciała, aby jej wkład został wykorzystany. Dominujący przyjaciele i partnerzy będą trzymać wspomnienia o niej, zanim zdadzą sobie sprawę, że zostawiła ich za sobą.

Zazdrość: Networking jest ważny dla każdej kobiety Wodnika. Połączenia te mogą być sfałszowane w pracy, szkole, klubach lub innych spotkaniach towarzyskich. Kiedy partner lub przyjaciel próbuje kontrolować, z kim rozmawia, i kiedy to robi, prawdopodobnie będzie sfrustrowany. Ta frustracja nie jest odrzuceniem osoby zazdrosnej, ale przejawem jej pragnienia posiadania wielu przyjaciół i związków. Jest lojalna i nie rozumie, dlaczego jej partner miałby uniemożliwiać jej nawiązywanie tych znajomości.

Konformizm: Indywidualistyczny charakter osób urodzonych pod znakiem Wodnika jest niezaprzeczalny. Nie może pogodzić się z tym, że ktoś zdecydował się pójść z tłumem. Lub, jeśli to zrobią, że poświęciliby własną osobowość, aby się dopasować. Jeśli jej partner spróbuje zmusić ją do zachowania fasady społecznej, prawdopodobnie się zbuntuje. Jeśli zostanie zmuszona do dostosowania się do określonego kształtu, stanie się bezkształtna.

Stagnacja: Musi mieć możliwość zmiany, a jej związek musi być wystarczająco dynamiczny, aby wytrzymać zmiany, które ona manifestuje. Partner, który nie chce się zmienić, co gorsza, jeśli ten partner spróbuje uniemożliwić jej zmianę, szybko straci zainteresowanie każdej kobiety Wodnika.

Kiedy kobieta Wodnika jest zraniona, szczęśliwa, znudzona, smutna lub jakakolwiek inna emocja, będzie szukała zmiany. Taka jest jej natura i ta natura napędza ją do poszukiwania nowych projektów i przygód. Jeśli uznasz, że jesteś gotowy, aby stać się dla niej lepszym partnerem, powinieneś nauczyć się, jak powiedzieć kobiecie Wodnika, jak się czujesz.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector