Co się dzieje, gdy kobieta Barana jest ranna?

Astrologia

Typowa kobieta Barana ma silne uczucia co do tego, w co wierzy i czego chce w życiu. W związku jest niezależna i pełna energii. Kiedy zdecyduje, że coś jest dla niej ważne, ta pełna pasji kobieta dąży do tego całym sobą. Chociaż może być niezależna i silna, zdecydowanie są chwile, kiedy kobieta Barana jest zraniona. Jej wewnętrzna siła i ognisty duch nie chronią tej kobiety przed zranieniem przez partnera. Aby upewnić się, że oboje pokonacie wszelkie przeszkody, które pojawią się między wami, dobrze byłoby dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się, gdy kobieta Barana zostanie zraniona.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co się dzieje, gdy każdy znak zodiaku jest zraniony, zapraszamy do przeczytania całej naszej kolekcji na ten temat, ponieważ pomoże ci to poruszać się po każdym związku w twoim życiu. Ponadto, jeśli interesują Cię informacje, które pomogą Ci skutecznie poruszać się po każdym aspekcie tego związku, zapraszamy do rozważenia przeczytania naszej strony o tym, jak mieć zdrowy związek z kobietą Barana.

Co się dzieje, gdy kobieta Barana jest ranna?

Jako znak ognia, kobieta Baran ma tendencję do noszenia serca na rękawie. Jest ogólnie uczciwą osobą, a czasami może być nawet zbyt dosadna. Z powodu tej tendencji oczekuje, że jej kochankowie będą równie szczerzy i bezpośredni. Jeśli zostanie oszukana lub zdradzona, zostanie nieznośnie zraniona. Kobieta Barana wierzy, że inni ludzie będą tak uczciwi jak ona, więc nie może zrozumieć, jak ktoś mógł zdradzić osobę, którą kocha.

Na nieszczęście dla jej partnera, kobieta Barana jest więcej niż zdolna do przejścia. Przez chwilę może czuć się zdenerwowana lub załamana, ale szybko zdecyduje, co chce zrobić. Jeśli kobieta Barana uzna, że ​​związek już jej nie służy, zapomni o tym i zdecydowanie ruszy dalej. Możesz skorzystać z okazji, aby dowiedzieć się, co się dzieje, gdy kobieta Barana jest na ciebie zła.

Kiedy kobieta Barana jest ranna, od razu wiesz. Nie potrafi ukryć swoich uczuć, więc wiesz, kiedy jest smutna lub zdenerwowana. Może chcieć coś zepsuć lub wysłać ci gniewnego SMS-a. Cokolwiek zrobi w złości, prawdopodobnie pozostawi na swojej drodze ślad zniszczenia. Jeśli ją zdradzasz, nie oczekuj, że zachowa spokój. Lubi wygrywać, lubi też szczerość. Jeśli ją zdradziłeś i znalazłeś kogoś „lepszego” od niej, będzie pełna wściekłości. Jeśli jedynym sposobem na jej zwycięstwo jest odejście, zrobi to bez oglądania się za siebie. Pamiętaj: Baran to namiętna kobieta o silnej woli, więc nie zdziw się, jeśli się zemści. Jeśli zdradziłeś Barana, prosiłeś o to. Niewierność i inne niewybaczalne zachowania mogą wymagać, abyś dowiedział się, co się dzieje, gdy kobieta Barana z tobą skończy.

Po początkowej zdradzie i złości kobieta Barana ma tendencję do dobrego wykorzystania swojej energii. Może zająć się kickboxingiem lub joggingiem, aby spalić tę wściekłą energię. Od pieszych wędrówek po całonocne tańce w klubie — znajdzie sposób, by okiełznać swoją wściekłą energię. Jeśli kobieta Barana znajdzie sposób na przekierowanie swojego gniewu, zacznie zdrowieć znacznie wcześniej.

Czego kobieta Baran nienawidzi w związku?

Znasz odpowiedź, jaką otrzymasz, gdy kobieta Barana zostanie zraniona, więc zdecydowanie chcesz uniknąć jej zdenerwowania. Jeśli chcesz mieć pewność, że twoja kobieta Baran jest szczęśliwa, unikaj następujących 10 rzeczy.

Fałsz: Kobieta Barana jest dokładnie tym, za kogo się podaje, więc poczuje się zraniona i zdradzona, jeśli nie będziesz z nią całkowicie szczery.

Narzekanie: Kiedy kobieta Barana ma problem, znajduje rozwiązanie lub idzie dalej. Chce faceta, który potrafi cieszyć się życiem i rozwiązywać własne problemy. Jeśli wolisz narzekać na problem, niż coś z tym zrobić, kobieta Baran nie jest dla ciebie.

Bossiness: Kobieta Barana jest szefem – na pewno nie chce, aby ktoś inny przejął jej rolę! Ma niezależną, upartą passę, która sprawia, że ​​nienawidzi, gdy mówi się jej, co ma robić.

Bycie przewidywalnym: Baran uwielbia przeżywać przygody, próbować nowych rzeczy i być spontaniczny. Jeśli nigdy nie spróbujesz nowych rzeczy, kobieta Barana szybko się znudzi.

Oczekiwanie: po co czekać na coś, skoro można wskoczyć do akcji? Baran nie jest znany z cierpliwości, więc bądź na czas, kiedy mówisz, że tam będziesz.

Płacz: W porządku, jeśli od czasu do czasu płaczesz, ale kobieta Barana nie zrozumie nadmiernego płaczu. Baran jest kobietą o silnej woli, więc rzadko rozumie słabość innych.

Brak szacunku: Naprawdę, to wyłączenie powinno dotyczyć prawie wszystkich. Kobieta Barana jest szczególnie drażliwa w kwestii braku szacunku. Dobre wieści? Z pewnością powie ci, jeśli uzna twoje komentarze za brak szacunku.

Niezdolność do kompromisu: To wyłączenie nie jest zaskakujące. Kobieta Barana lubi być szefem, więc nie będzie zadowolona, ​​jeśli oddasz wszystkie strzały. Rozumie, że związek wymaga kompromisu, więc spotka się z tobą pośrodku, jeśli chcesz – po prostu nie przewróci się i nie będzie udawać martwej.

Bycie ignorowanym: Chociaż istnieją pewne różnice między różnymi Baranami, większość kobiet Barana nienawidzi być ignorowana. Nie musi być w centrum uwagi, ale oczekuje, że będziesz z nią rozmawiać i spędzać czas. Zna swoją wartość i ma dużą pewność siebie, więc nie zniesie traktowania jej jak planu awaryjnego.

Nic nie robienie: Niektóre znaki zodiaku są w porządku z czytaniem książki w domu każdej nocy. Kobieta Barana nie jest taka prosta. Chociaż nie przeszkadza jej randkowanie w domu i przytulanie się przed filmem, od czasu do czasu potrzebuje przygody. Jeśli chcesz, aby twoja kobieta Baran była szczęśliwa, musisz mieć kilka spontanicznych chwil w swoim związku.

Kiedy kobieta Barana jest zraniona lub zdenerwowana, na pewno o tym wiesz. Najtrudniejsze jest nakłonienie jej, by została z tobą później. Jest na tyle niezależna, że ​​może iść sama, więc uważaj. Nawet jeśli zostanie, jej poczucie zranienia i zdrady może uniemożliwić jej myślenie o tobie w ten sam sposób. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to nigdy, przenigdy nie skrzywdzić swojej kobiety Barana. Jeśli zmieniłeś swoje zachowanie i teraz starasz się wzmocnić swój związek, naucz się, jak powiedzieć kobiecie Barana, co czujesz.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector