Co się dzieje, gdy każdy znak zodiaku jest ranny?

Astrologia

Utrzymując związek z kimś, możesz odkryć, że twoje wypowiedzi i działania mogą wyrządzić tej osobie krzywdę emocjonalną. Twoje zachowanie może sprawić, że poczuje, że go nie szanujesz ani nie cenisz. Istnieje wiele sposobów, w jakie twoje wybory wpływają na myśli i uczucia tych, którzy są w twoim życiu, i możliwe jest, że wybrałeś złe traktowanie kogoś, na kim ci zależy. Być może dotarłeś do tego artykułu, ponieważ zauważyłeś, że ktoś, na kim ci zależy, zachowuje się w sposób obronny lub nietypowy. Poniższa lista da ci wgląd w to, co dzieje się, gdy znak zodiaku zostanie zraniony.

Drażliwy Baran

Być może zauważyłeś, że mężczyzna lub kobieta Baran w twoim życiu zachowuje się w sposób, który sprawia, że ​​czujesz, że go skrzywdziłeś. Zwykle będzie zachowywał się sfrustrowany lub surowy. Może to spowodować, że poczujesz, że ona próbuje cię odepchnąć. Mężczyzna lub kobieta Barana może zdecydować się na spędzenie czasu samotnie lub z inną osobą, zamiast spędzać czas z tobą. On lub ona może poświęcić swoją energię na karierę, hobby lub inne zainteresowania.

Gburowaty Byk

Jeśli zauważysz, że mężczyzna lub kobieta Byk w twoim życiu zaczyna reagować na twoje wypowiedzi i działania w sposób kłujący lub zrzędliwy, może być na ciebie zdenerwowany. Możliwe, że jego zachowanie sprawi, że poczujesz się tak, jakby usuwał się ze związku. Mężczyzna lub kobieta Byka może zdecydować, że nie będzie odpowiadać, gdy spróbujesz go rozweselić. Może poświęcić swój czas na zachowania samouspokajające.

Plotkarskie Bliźnięta

Jeśli mężczyzna lub kobieta Bliźniąt w twoim życiu staje się niekonsekwentna w rozmowach lub oszczercza w mowie, jest prawdopodobne, że został skrzywdzony przez twoje zachowanie. Może się okazać, że on lub ona będzie źle mówić o tobie swoim przyjaciołom i członkom rodziny. Inne osoby mogą informować cię o swoich zachowaniach, zanim zdasz sobie sprawę, że istnieje obawa, którą należy przezwyciężyć. Mężczyzna lub kobieta z Bliźniąt może zareagować pasywno-agresywnie, gdy poruszysz dany problem.

Wycofany rak

Kiedy zauważysz, że mężczyzna z rakiem lub kobieta z rakiem w twoim życiu skupia swoją energię do wewnątrz, jednocześnie unikając ciebie, możesz być pewien, że twoje oświadczenie lub działanie wyrządziło mu krzywdę. Jest prawdopodobne, że obraziłeś go na poziomie emocjonalnym, co może spowodować, że zacznie się martwić o rentowność twojego związku partnerskiego. Mężczyzna lub kobieta z rakiem mogą zachowywać się w sposób nastrojowy, co może objawiać się napadami smutku lub złości.

Dramatyczny Lew

Gdy zauważysz, że zachowanie mężczyzny lub kobiety Leo staje się przesadzone lub wyraźne, możesz być pewien, że on lub ona chce twojej uwagi. Zachowania te mogą wydawać się teatralne lub melodramatyczne, ponieważ jego duma może powstrzymywać go przed podjęciem tematu w bardziej bezpośredni sposób. W miejscach publicznych może próbować wzbudzić w tobie zazdrość lub niepewność. Mężczyzna lub kobieta Lwa może mówić do ciebie lekceważąco lub z wyższością, gdy jest zdenerwowany.

Przerażona Panna

Jeśli odkryjesz, że mężczyzna lub kobieta Panna w twoim życiu wydaje się być zdezorientowany lub zdezorientowany, prawdopodobnie zdała sobie sprawę, że w twoim związku jest błąd. Po uświadomieniu sobie, że jesteś w stanie ją skrzywdzić, on lub ona prawdopodobnie poświęci trochę czasu na ustalenie, czy twój związek jest do uratowania, co może wiązać się z niewygodnymi rozmowami i niekończącymi się dyskusjami. On lub ona będzie starał się zrozumieć, czy twoje zachowanie było zamierzone. Jeśli mężczyzna lub kobieta z Panny stwierdzą, że twoje zniewaga była przypadkowa, może potraktować cię protekcjonalnie.

Zdystansowana Waga

Być może zdałeś sobie sprawę, że mężczyzna lub kobieta Wagi w twoim życiu mógł zdystansować się od ciebie. Dzieje się tak dlatego, że podejmuje on decyzję o opłacalności utrzymywania związku partnerskiego, który przynosi mu szkodę. Możesz spodziewać się, że będzie krytykował Twoje zachowanie i możesz czuć, że atakuje Cię z zamiarem odepchnięcia. Mężczyzna lub kobieta Wagi może skorzystać z okazji, aby dotrzeć do ludzi, którym ufa, ponieważ zapewnią one wgląd w twoje działania lub wypowiedzi.

Samoniszczący Skorpion

Jeśli wypowiedzi i działania mężczyzny lub kobiety Skorpiona wskazują na zwątpienie w siebie lub pomysły zemsty, prawdopodobnie czuje, że go skrzywdziłeś. Podczas gdy jego gniew może być skierowany do wewnątrz, może się okazać, że on lub ona sabotuje wasz związek. On lub ona może próbować zawstydzić cię lub osłabić w sytuacjach prywatnych i publicznych. Mężczyzna lub kobieta Skorpiona może zdecydować się na nawiązanie nowych relacji z nieznajomymi, jakby chciał uciec od ograniczeń twojego związku.

Kłótliwy Strzelec

Jeśli zauważysz, że mężczyzna Strzelec lub kobieta Strzelec w twoim życiu staje się introspektywna, może on rozważać zakończenie związku. On lub ona może zacząć powoli odrywać się od ciebie, rzadko rozmawiając z tobą lub spędzając z tobą mniej czasu osobiście. W tym czasie mężczyzna lub kobieta Strzelca będzie prawdopodobnie bardziej kłótliwa lub surowa, gdy będziecie dyskutować.

Samolubny Koziorożec

Kiedy mężczyzna lub kobieta Koziorożca staje się wycofany lub lodowaty, może się okazać, że twoje zachowanie mogło sprawić, że poczuje, że nie cenisz swojego partnerstwa. Może zdecydować się skupić na swojej karierze lub hobby, co może spowodować, że Twój związek stanie się mniej ważny w jego życiu. Mężczyzna lub kobieta Koziorożec może wielokrotnie wspominać o twoich działaniach lub wypowiedziach, jednocześnie unikając poważnej dyskusji na oczywiste tematy.

Wolnostojący Wodnik

Obserwując zachowania mężczyzny lub kobiety Wodnika w twoim życiu, może się okazać, że on lub ona wydaje się skupiać swoją energię we wszystkich kierunkach, ale nie w twoim kierunku. On lub ona może szukać sposobu na ucieczkę od twojego związku, ponieważ twoje działania lub wypowiedzi dały mu do zrozumienia, że ​​nie można ci ufać. Rozmowy mogą stać się płytkie, a twoje emocjonalne połączenie może zostać napięte z powodu jego nieufności.

Niepewne Ryby

Jeśli dojdziesz do wniosku, że mężczyzna Ryba lub kobieta Ryba w twoim życiu zaczyna działać lub mówić w sposób wątpliwy i niepewny, prawdopodobnie został zraniony przez twoje zachowanie. On lub ona może spiralnie opadać w stan melancholii lub strachu. Mężczyzna lub kobieta Ryby mogą być skłonni do wybuchów emocjonalnych lub wyrażania obrzydzenia.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector