Jakiego znaku nienawidzi Wodnik?

Astrologia

Niektórzy ludzie po prostu nie są stworzeni do tego, by dobrze się ze sobą dogadywać, bez względu na to, jak bardzo się starają. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się: „Jaki znak nienawidzi Wodnik?”, Masz szczęście. Zebraliśmy znaki, których Wodnik najprawdopodobniej nienawidzi, a także sposoby, w jakie te znaki mogą przezwyciężyć różnice, gdy są zmuszone do współpracy.

Ponieważ na każdą osobę mają wpływ zarówno gwiazdy kosmosu, jak i osobiste doświadczenia, zakres niezgodności obejmuje całą gamę. Istnieją jednak pewne wspólne interakcje, które mają tendencję do pocierania każdej osoby w niewłaściwy sposób. Oczywiście nie oznacza to, że te relacje są skazane na niepowodzenie, ale raczej, że każda osoba może potrzebować uważać na takie kwestie. Biorąc to pod uwagę, zapraszamy do przeczytania całej naszej serii o tym, jakiego znaku nienawidzi każdy znak zodiaku.

Jakiego znaku nienawidzi Wodnik?

Więc jakiego znaku Wodnik nienawidzi bardziej niż jakikolwiek inny? Ogólnie rzecz biorąc, Wodnik prawdopodobnie będzie miał problemy, gdy będzie miał do czynienia z Koziorożcem, Lwem i Bykiem. Chociaż świadomi ludzie zawsze mogą poruszać się po niektórych z tych problemów, są to zdecydowanie znaki, w których Wodnik może napotkać problemy.

Koziorożec

Ogólnie rzecz biorąc, Wodnik ma tendencję do walki o pozostanie przyjaciółmi z Koziorożcami. Podczas gdy Wodnik ma bardzo niezależną passę, Koziorożec lubi zachować kontrolę. Ostatnią rzeczą, z jaką Wodnik może sobie poradzić, jest rezygnacja ze sterów i pozwolenie Koziorożcowi na mikrozarządzanie całym projektem.

Nawet jeśli Koziorożec i Wodnik mogą porzucić swoją potrzebę kontroli, związek nadal może mieć trudności. Kiedy ta dwójka jest razem, wszystko jest wyjątkowo nudne. Dla widza oglądanie tej rozmowy jest jak oglądanie najnudniejszego wywiadu w historii.

Te dwa są również niedopasowane, jeśli chodzi o ich wartości. Koziorożec lubi zasady, spójność i przebywanie w domu. Dla porównania Wodnik kocha wolność i odkrywanie świata. Wodnik potrzebuje kogoś, kto może marzyć o wielkich rzeczach, a Koziorożec nigdy nie będzie tą osobą.

Lew

Jakiego znaku Wodnik nienawidzi bardziej niż jakiegokolwiek innego? Niektórzy powiedzieliby, że Wodnik i Lew rodzą się jako naturalni wrogowie. Kiedy dwoje ludzi jest tak daleko od siebie, po prostu niemożliwe jest, aby dobrze się dogadywali.

Wiesz, jak niektórzy ludzie poznają się i natychmiast stają się przyjaciółmi? W przypadku Lwa i Wodnika zwykle obserwuje się odwrotną reakcję. W rzeczywistości Lew jest często dość toksyczny dla biednego Wodnika.

Podczas gdy Wodnik chce ich wolności i niezależności, Lew stara się zdusić wolną naturę Wodnika. Takiego wolnego ducha nie można długo szczęśliwie ograniczać. Wodnik w końcu będzie chciał się uwolnić, a wtedy Leo powinien lepiej uważać!

W międzyczasie Leo stara się poradzić sobie z kapryśną naturą Wodnika. Kiedy Leo próbuje wznieść się na szczyt, Leo jest trochę zbyt krytyczny. W odpowiedzi Wodnik czuje się zaatakowany i wyłącza się.

Ciekawostka: Te same wybuchowe pasje, które czynią ich tak strasznymi w przyjaźniach i związkach, są jednym z powodów, dla których Lew i Wodnik są całkiem kompatybilni w łóżku. O ile oboje nie chcą być przyjaciółmi z korzyściami lub przygodami na jedną noc, będą musieli wykonać dużo pracy, aby się dogadać.

Niezależność Wodnika może czasami graniczyć z dominacją, co może być poważnym problemem dla aroganckiego Lwa. Lew i Wodnik chcą być szefem, a Leo nie chce przestać być w centrum uwagi.

Podczas gdy Wodnik wydaje się zdystansowany, Lew jest pełen ciepła i przyjaznego uroku. Te dwie postawy mogą się zderzyć, jeśli spędzają ze sobą dużo czasu. Jest to szczególnie prawdziwe, ponieważ oba znaki są dość ambitne i wiedzą, czego chcą.

Lwy muszą być zatwierdzone i lubiane, co stanowi problem, gdy Wodnik jest na lotnej przygodzie gdzie indziej. Tymczasem Wodnik nie radzi sobie z byciem kontrolowanym, a Leo ma bardzo jasne wyobrażenie o tym, jak Wodnik powinien (i nie powinien się zachowywać). O ile ktoś nie jest chętny do wprowadzenia zmian, przyjaźń między tymi dwoma znakami zodiaku po prostu nie wchodzi w grę.

Byk

Wodnik zazwyczaj uważa, że ​​Byk jest zbyt zrelaksowany i wygodny. Ten komfort, który czuje Wodnik, powstrzymuje Byka przed zobaczeniem dużego obrazu i dążeniem do tego, czego chcą. Ponieważ oba są stałymi znakami zodiaku, mają przynajmniej podstawowe zrozumienie siebie.

Jednym z problemów z tym parowaniem jest to, że oboje wyrażają swoje emocje w podobny sposób. Byk raczej się nie otworzy, co stanowi problem, ponieważ Wodnik jest emocjonalnie zimny. Wodnik z większym prawdopodobieństwem zracjonalizuje sposób, w jaki się czuje za pomocą logiki, niż tylko poczuje przywiązanie do przyjaciela lub romantycznego partnera.

Tymczasem Byk potrzebuje wsparcia ze strony przyjaciół i partnerów, aby czuć się szczęśliwym i bezpiecznym. Wodnik jest zbyt oderwany, aby zapewnić to zapewnienie, co może sprawić, że Byk będzie niepewny. Te ciekawe znaki mogą w końcu spędzić razem czas ze względu na swoją ciekawość, ale ich ciekawska natura nie wystarczy, aby utrzymać je razem na zawsze.

Jaki znak zodiaku jest wrogiem Wodnika?

Jakiego znaku Wodnik nienawidzi najbardziej? Kto jest naturalnym wrogiem Wodnika? Jeśli słuchasz większości ludzi, Wodnik najrzadziej dogaduje się z Lwem. Chociaż nie muszą stać się wrogami, prawdopodobnie nie będą się dobrze dogadywać, chyba że oboje partnerzy włożą wysiłek.

Lew i Wodnik mogą być nieco apodyktyczni, co może prowadzić do problemów. Wodnik jest niezależny i powściągliwy, co utrudnia Leo potrzebę ciągłej uwagi, walidacji i kontroli. Tymczasem Wodnik po prostu nie może znieść myśli, że Leo kiedykolwiek powie Wodnikowi, co ma robić.

Kiedy ta dwójka spotyka się, na ogół kończy się walką o kontrolę. Żadne z nich nie chce rezygnować ze swojej niezależności i obaj partnerzy uważają, że mają rację. Wkrótce drobne nieporozumienia mogą przerodzić się w wybuchowe spory, jeśli ta dwójka nie będzie ostrożna.

Jak Wodnik może stać się bardziej kompatybilny

Chociaż Wodnik w naturalny sposób nie dogaduje się dobrze z Koziorożcem, Bykiem i Lwem, mogą przezwyciężyć te problemy, będąc samoświadomymi i zdając sobie sprawę ze swoich osobistych wyzwań. Po tym, jak nauczysz się „Jaki znak najbardziej nienawidzi Wodnika?”, następnym krokiem jest zastanowienie się, jak dogadać się z tymi znakami w prawdziwym świecie.

Koziorożec

Aby ta dwójka mogła się dogadać, muszą nauczyć się dzielić swój czas. Domowy Koziorożec potrzebuje relaksujących nocy w domu. W handlu Koziorożec powinien spędzić trochę czasu na przygodach z niezależnym Wodnikiem.

Ponieważ ta para wydaje się być dość nudna, Wodnik i Koziorożec muszą zrobić coś, aby ożywić swoją przyjaźń lub związek. Dołączenie do drużyny sportowej, wspólne uczęszczanie na zajęcia lub wspólne planowanie wypadów to doskonałe sposoby na nudę w tym parowaniu.

Lew

Lew i Wodnik mogą nie być przeznaczeni do wielkości, ale mogą się dogadać, jeśli są zdeterminowani, aby wprowadzić pewne zmiany. Chociaż czasami oboje mogą być nieco kontrolujący i dominujący, mają pewne dobre cechy, które mogą wykorzystać, aby związek się ułożył.

W przeciwieństwie do niektórych znaków zodiaku, mężczyźni i kobiety Wodnika są znani z tego, że są dość lojalni w swoich osobistych związkach i przyjaźniach. To samo dotyczy Leo. Jeśli Lew i Wodnik nauczą się przeoczyć dzielące ich różnice, ich lojalność i zaciekle opiekuńcza natura wobec bliskich mogą pomóc w ułożeniu relacji.

Byk

Jeśli Byk i Wodnik chcą zmienić swoje perspektywy, ten związek nie musi być skazany na niepowodzenie. Zamiast postrzegać zachowanie Wodnika jako powściągliwe i dominujące, Byk może spróbować myśleć o Wodniku jako silnym i tajemniczym.

Wodnik musi złagodzić swoją irytację powolną naturą Byka. Zamiast myśleć o Byku jako leniwym lub powolnym, Wodnik powinien postrzegać to jako wyzwanie. To dzięki popędowi i ambicji Wodnika Wodnik może zostać pobudzony do ruchu. Ta dwójka może nie stworzyć od razu świetnej pary, ale w końcu mogą się dogadać, jeśli nad tym popracują.

Jakiego znaku Wodnik nienawidzi najbardziej?

Pierwszym krokiem jest ustalenie, jakiego znaku Wodnik nienawidzi najbardziej. Po dowiedzeniu się, które znaki mają trudności z dogadywaniem się, następnym krokiem jest nauczenie się, jak najlepiej poruszać się po tych różnicach. Ponieważ osoby mogą się różnić, nadal istnieje potencjał, aby te partnerstwa zadziałały, jeśli obaj partnerzy zobowiązują się do pracy nad związkiem.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector