Jakiego znaku nienawidzi Koziorożec?

Astrologia

Te ambitne pszczoły robotnice są ludźmi praktycznymi i zorientowanymi na cel. Chociaż Koziorożec ma wiele do kochania, nie jest zaskakujące, że wiele osób chce wiedzieć: „Jaki znak nienawidzi Koziorożca?” Jeśli jesteś jednym z poniższych znaków, możesz pomyśleć dwa razy, zanim zostaniesz bliskim przyjacielem lub partnerem Koziorożca.

Ponieważ na każdą osobę mają wpływ zarówno gwiazdy kosmosu, jak i osobiste doświadczenia, zakres niezgodności obejmuje całą gamę. Istnieją jednak pewne wspólne interakcje, które mają tendencję do pocierania każdej osoby w niewłaściwy sposób. Oczywiście nie oznacza to, że te relacje są skazane na niepowodzenie, ale raczej, że każda osoba może potrzebować uważać na takie kwestie. Biorąc to pod uwagę, zapraszamy do przeczytania całej naszej serii o tym, jakiego znaku nienawidzi każdy znak zodiaku.

Jakiego znaku nienawidzi Koziorożec?

Pozostaje pytanie dnia: jakiego znaku nienawidzi Koziorożec? Chociaż zawsze jest miejsce na indywidualne zróżnicowanie, Koziorożec częściej nienawidzi Wodnika, Barana i Wagi niż jakikolwiek inny znak zodiaku.

Wodnik

Koziorożec ma tendencję do bycia dość praktycznym i tradycyjnym. Może to denerwować Wodnika, który jest wolny i uwielbia wypróbowywać nowe rzeczy. Podczas gdy Wodnik jest gotowy w każdej chwili spakować się na weekendową przygodę, Koziorożec wzdryga się na myśl o zrobieniu czegoś, czego nie zaplanowano wcześniej.

W przyjaźniach i romantycznych związkach ci partnerzy będą mieli trudności z wyrażaniem siebie emocjonalnie. Żaden znak nie jest dobry w mówieniu o swoich uczuciach, co może szybko stać się poważnym problemem. Kiedy masz dwa znaki o tak różnych osobowościach, nadzieja na sukces w związku jest niewielka, jeśli partnerzy nie mogą otwarcie mówić o tym, jak się czują.

Ponieważ mają tak wiele różnic osobistych i różnych wartości, ci partnerzy często mają trudności ze znalezieniem tematu do rozmowy. Wodnik chce przyjaciela lub partnera, który będzie z nim śnił o przyszłości, ale Koziorożec woli snuć konkretne plany niż marzyć o nieznanym wydarzeniu. Koziorożec jest po prostu zbyt mocno uziemiony, aby kiedykolwiek mieć głowę w chmurach.

Baran

Koziorożec i Baran zawsze będą mieli trudności z dogadywaniem się. Impulsywny Baran jest znany z tego, że jest dość porywczy, co zdecydowanie zniechęca racjonalnego, związanego z zasadami Koziorożca. W kłótniach Baran się rozgrzeje, a Koziorożec po prostu nie poradzi sobie z nadmiernymi emocjami, jakie generuje Baran.

W związkach ci partnerzy raczej nie będą bardzo przywiązani. Może to stanowić problem, ponieważ nie mają również emocjonalnego uziemienia w związku. W przeciwieństwie do niektórych znaków, nie mogą po prostu użyć fizycznego połączenia, aby przezwyciężyć swoją emocjonalną i intelektualną niezgodność.

Baran może być impulsywny, ale to nie powstrzymuje Barana przed poczuciem, że cały czas ma rację. Nawet jeśli Baran wyraźnie się myli, prawdopodobnie utrzymają się na swoim miejscu (zwłaszcza jeśli ktoś już ich publicznie wezwał). Tymczasem Koziorożec też nie ustąpi, co sprawia, że ​​kłótnie między parą są szczególnie niestabilne.

Koziorożec lubi twardo stąpać po ziemi, co może być denerwującym nawykiem dla przebojowego Barana. Podczas gdy Baran chce marzyć i osiągać wielkie rzeczy, Koziorożec koncentruje się na wyznaczaniu kluczowych celów i zasad realizacji marzeń. Ponieważ Koziorożec jest bardziej niż szczęśliwy, mówiąc Baranowi, kiedy myśli, że Baran się myli, te cechy mogą szybko zirytować Barana.

Dla Barana Koziorożec również wydaje się szczególnie nudny. Szybko stracą cierpliwość do metodycznych procesów Koziorożca. Wkrótce wszelki potencjał przyjaźni lub związków zostanie utracony w bitwie między ich ego.

Libra

Podczas gdy Waga uwielbia imprezować i być duszą towarzystwa, Koziorożec może mniej przejmować się blaskiem fleszy. Jeśli chodzi o to, Koziorożec ma dość surową naturę i czasami może być trochę domatorem. Pomysł ciągłego spotykania się z grupą przypadkowych ludzi nie jest pomysłem na zabawę Koziorożca.

Waga chciałaby dogadać się z Koziorożcem, ponieważ podobająca się ludziom Waga lubi dogadywać się ze wszystkimi. Jednak Koziorożec nienawidzi sposobu, w jaki Libra wydaje pieniądze, jakby wychodziły z mody. Poza tym Waga jest trochę zbyt swobodna dla Koziorożca związanego z regułami.

Chociaż połączenie tych dwóch znaków zodiaku ma pewne zalety, Waga i Koziorożec są dość niezgodnym dopasowaniem. Znak powietrza i znak ziemi po prostu nie łączą się dobrze. Podczas gdy Waga jest bardziej swobodna i niezależna, Koziorożec jest znakiem ziemi, który koncentruje się na tu i teraz.

Dyskusje między tymi dwoma znakami mogą szybko przerodzić się w kłótnie. Koziorożec chce udowodnić swoją rację i będzie dość natarczywy. Tymczasem Waga chce, aby wszyscy się dogadywali i stara się zaprowadzić harmonię. Z tego powodu para prawdopodobnie będzie spędzać czas na kłótniach, zamiast cieszyć się swoim towarzystwem.

Jaki znak zodiaku jest wrogiem Koziorożca?

Spośród wszystkich znaków zodiaku uważamy, że Baran najprawdopodobniej stanie się wrogiem Koziorożca. Ich osobowości są po prostu zbyt różne, aby dobrze się ze sobą dogadywać przez długi czas.

Koziorożec pomyśli, że Baran jest impulsywny, uparty i pochopny. Tymczasem Baran szybko pogardza ​​metodycznym sposobem, w jaki Koziorożec chce robić cokolwiek. Dla ognistego, namiętnego Barana, ziemisty Koziorożec jest zbyt ugruntowany i praktyczny.

Co gorsza, ci partnerzy mogą być uparci na swój sposób. Kiedy Baran jest zirytowany przestrzeganiem zasad przez Koziorożca (lub Koziorożec jest sfrustrowany zdobywaniem bramek przez Barana z ciastem na niebie), nie poddadzą się. Wkrótce wybuchną w żarliwych kłótniach, które tylko napędzają dwa znaki dalej od siebie.

Jak Koziorożec może stać się bardziej kompatybilny

Podczas gdy odpowiedź na pytanie „Jaki znak nienawidzi Koziorożca?” jest dość jasne, nie musi być wyryte w kamieniu. Możesz stać się bardziej kompatybilny, celowo ucząc się, jak pracować z pozytywami i negatywami swojego znaku zodiaku. Wodnik, Waga i Baran mogą naturalnie nie pasować do Koziorożca, ale mogą stać się lepszymi partnerami, jeśli wszyscy chcą włożyć trochę wysiłku.

Wodnik

Aby te znaki zodiaku działały, Koziorożec musi chcieć spędzić trochę czasu aktywnie śniąc z Wodnikiem. Przygoda lub dwie pomogłyby również w przekonaniu Wodnika, że ​​Koziorożec nie jest jakimś nudnym głupcem.

W międzyczasie Wodnik musi przyjąć tradycyjną stronę Koziorożca i przestrzegać zasad. Koziorożec jest praktyczną osobą i to się nie zmieni. Dopóki ci partnerzy nie nauczą się otwarcie mówić o swoich emocjach i doceniać nawzajem swoich niezwykłych cech, nie będą się długo dogadywać.

Baran

Koziorożec musi zrozumieć, że Baran jest impulsywnym przebojem. Ze względu na zamiłowanie Koziorożca do zasad i tworzenia planów, Koziorożec może być idealnym towarzyszem Barana, jeśli przezwycięży swoje problemy. Ilekroć Baran wymyśla nowe marzenie, Koziorożec byłby doskonały w tworzeniu podstaw do jego osiągnięcia.

Baran musi docenić Koziorożca za to, kim jest, zamiast nudzić się praktycznością Koziorożca. Ponieważ nie mówią o swoich emocjach, muszą aktywnie pracować nad wyrażaniem swoich uczuć w konstruktywny, użyteczny sposób. Co najważniejsze, oboje partnerzy muszą nauczyć się, jak od czasu do czasu pozwolić drugiej osobie mieć rację.

Libra

Aby to powiązanie zadziałało, Koziorożec musi czasami chcieć spotykać się z Wagą. Z kolei Waga musi uszanować fakt, że Koziorożec chce spędzić kilka nocy w domu. Ponadto Waga może chcieć zaakceptować oferty pomocy Koziorożca w zakresie budżetowania.

Waga jest beztroska, co może stanowić problem dla znaków ziemi. Jedynym sposobem radzenia sobie z tymi różnicami jest zaakceptowanie ich i nauczenie się z nimi żyć. Waga nie stanie się stabilnym domatorem, a Koziorożec nigdy nie będzie towarzyskim motylem. Tylko akceptując swoje wrodzone cechy, te dwa znaki zodiaku mogą kiedykolwiek zostać przyjaciółmi lub czymś więcej.

Jakiego znaku Koziorożec nienawidzi najbardziej?

Teraz, gdy znasz odpowiedź na pytanie: „Jaki znak nienawidzi Koziorożca?”, Możesz dowiedzieć się, z którym znakiem zodiaku chcesz się zaprzyjaźnić lub umówić. Możesz także wykorzystać swoją nową wiedzę, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by te pary działały. To może nie być najłatwiejsza opcja, ale możliwe jest przezwyciężenie niekompatybilnych znaków, jeśli naprawdę nad tym pracujesz.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector