Jakiego znaku nienawidzi Bliźnięta?

Astrologia

Bliźnięta uwielbiają przebywać z ludźmi, którzy są zabawni, dociekliwi i dowcipni. Jeśli to nie brzmi jak ty, prawdopodobnie nie dogadasz się z Gemini. Znani jako wielcy myśliciele, Geminis są elastyczni, impulsywni, ekstrawertyczni i zawsze szukają czegoś nowego lub zabawnego do zrobienia.

Ponieważ na każdą osobę mają wpływ zarówno gwiazdy kosmosu, jak i osobiste doświadczenia, zakres niezgodności obejmuje całą gamę. Istnieją jednak pewne wspólne interakcje, które mają tendencję do pocierania każdej osoby w niewłaściwy sposób. Oczywiście nie oznacza to, że te relacje są skazane na niepowodzenie, ale raczej, że każda osoba może potrzebować uważać na takie kwestie. Biorąc to pod uwagę, zapraszamy do przeczytania całej naszej serii o tym, jakiego znaku nienawidzi każdy znak zodiaku.

Jakiego znaku nienawidzi Bliźnięta?

Jakiego znaku nienawidzi Bliźnięta? Ostatecznie zależy to od dwóch osób, o których mowa. Bliźnięta częściej nienawidzą Strzelca niż jakikolwiek inny znak, ale zawsze jest miejsce na różnice między jednym Strzelcem a drugim. Poza Strzelcem, Bliźnięta mogą również mieć trudności z dogadaniem się z Panną i Skorpionem.

Strzelec

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że te znaki zodiaku powinny działać całkiem dobrze. W końcu oboje nie lubią rutyny i uwielbiają wypróbowywać nowe rzeczy. Mogą również początkowo przyciągać się do siebie z powodu zamiłowania do przygód i wysokiego poziomu energii.

Wkrótce Bliźnięta i Strzelec zdadzą sobie sprawę ze swojego błędu. Strzelec ma tendencję do skupiania się na dużym obrazie i celu końcowym podczas pracy nad jakimkolwiek projektem. Dla porównania, Gemini lubi zagłębiać się w drobny druk i drobne szczegóły.

Podczas gdy Bliźnięta ugrzęzną w tajemniczym pytaniu, Strzelec będzie sfrustrowany i będzie chciał skupić się na celu końcowym. Bez poczucia kompromisu te znaki zodiaku nigdy nie będą dobrze współpracować w projektach grupowych.

W romantycznych związkach ta para wpada w kłopoty, ponieważ robią to, co wydaje im się właściwe, bez zastanowienia się nad tym. Szybko się zakochują, co oznacza, że ​​mogą natychmiast stać się częścią związku, który nie jest dla nich logicznie odpowiedni. Kiedy ich energia się wyczerpie, ich wzajemna nienawiść będzie tak silna, jak ich początkowa atrakcyjność.

Wreszcie, te znaki zodiaku będą miały trudności ze słuchaniem się nawzajem. Wolny od ducha Strzelec nie chce być przywiązany do żadnej idei ani osoby, a Bliźnięta są niezależne do winy. Jeśli nie uda im się przezwyciężyć swojej naturalnej niezależności i umiłowania wolności, będą mieli trudności ze wspólną pracą lub życiem.

Panna

Podczas gdy Panna i Bliźnięta niekoniecznie będą się nienawidzić, zdecydowanie nie jest to mecz w niebie. Gemini jest w głębi serca oszustem, a Panna ma problemy z zaufaniem. Nie potrzeba wiele emocjonalnego wglądu, aby zdać sobie sprawę, że te dwie cechy mogą prowadzić do poważnych problemów na drodze.

Te znaki zodiaku mogą również wpaść w kłopoty z powodu powierzchowności Bliźniąt. Panna chce głębi w swoich związkach i jest to cecha, z którą Bliźnięta zawsze będą się zmagać. Jeśli Panna wydaje się zdenerwowana powierzchowną postawą Bliźniąt, Bliźnięta będą w zamian równie zirytowane.

Panna może również wpaść w kłopoty przez nadmierne przemyślenie rzeczy. W innych parach partnerzy równoważą się nawzajem. Ponieważ Bliźnięta również przemyślają wszystko, ta para może szybko przerodzić się w poważne spory dotyczące (pierwotnie) drobnych nieporozumień.

Skorpion

Jakiego znaku najbardziej nienawidzi Bliźnięta? Chociaż mogą nie być na szczycie listy, Scorpio zdecydowanie tam jest. Podczas gdy Bliźnięta są całkowicie u siebie w domu ze sprzecznymi opiniami i przekonaniami, Scorpio nie może znieść, że ktoś cały czas zmienia ich opinię. Prawdziwy Skorpion chce przyjaciela, partnera lub współpracownika, który dokładnie wie, czego chce.

Aby Scorpio czuł się bezpiecznie, musi czuć, że połączenie jest bezpieczne. Ponieważ Bliźnięta lubią ciągle zmieniać zdanie, Scorpio stara się znaleźć stabilność, której potrzebują w tym partnerstwie. Poza tym impulsywna natura Bliźniąt jest poza zrozumieniem Scorpio.

Typowe Bliźnięta rozwijają się w ciągle zmieniającym się środowisku. Oznacza to, że najbardziej udana sytuacja Bliźniąt to ta, którą Scorpio lubi najmniej. Wkrótce te przeciwstawne potrzeby mogą doprowadzić do poważnych problemów dla pary.

Jaki znak zodiaku jest wrogiem Bliźniąt?

Jeśli chodzi o wrogów, najbardziej prawdopodobnym winowajcą jest Strzelec. Strzelec prawdopodobnie wskoczy w związek z Bliźniętami, nie myśląc o tym ani nie kładąc solidnych podstaw. Podobnie zamiłowanie Saga do niezależności utrudni im spotkanie oko w oko z kochającymi wolność Bliźniętami.

Jeśli chodzi o tematy związane z pracą, Bliźnięta i Strzelec muszą się kłócić, ponieważ Bliźnięta chcą skupić się na drobiazgowych aspektach każdego projektu, ale Strzelec jest otępiająco znudzony takimi szczegółowymi sprawami.

To nie jest tak, że te znaki są skazane na nienawiść do siebie na zawsze. Prawdziwym problemem jest to, że ich strefy komfortu i cechy osobiste są po prostu zbyt różne. Mogą nauczyć się dogadywać, jeśli muszą, ale nigdy nie będą pasować naturalnie.

Jak Gemini może stać się bardziej kompatybilny

Podczas gdy typowe Bliźnięta mogą mieć problemy z dogadaniem się ze Strzelcem, Panną lub Skorpionem, nie oznacza to, że twój los jest na stałe wyryty w kamieniu. Jeśli jesteś samoświadomą osobą, możesz spróbować przepracować typowe pułapki każdego parowania. Przy odrobinie wysiłku możesz sprawić, by te relacje układały się na lepsze.

Strzelec

Jakiego znaku nie lubi Bliźnięta? Chociaż Strzelec może znaleźć się na szczycie listy, nie musi tak być. Aby się dogadać, Strzelec i Bliźnięta muszą nauczyć się szanować niezależność drugiej osoby i umiłowanie wolności.

Co ważniejsze, Bliźnięta i Strzelec muszą nauczyć się równoważyć swoje idealne style pracy. Gemini musi pozwolić Sagowi przewodzić, ponieważ Sag uwielbia skupiać się na szerszym obrazie. W międzyczasie Strzelec musi cofnąć się o krok i pozwolić Gemini zająć się wszystkimi drobnymi szczegółami.

Panna

Aby Panny i Bliźnięta mogły się dogadać jako przyjaciele lub kochankowie, muszą nauczyć się sobie ufać. Bliźnięta muszą stonować swoją sztuczną naturę i delikatnie obchodzić się z wrażliwym duchem Panny. Tymczasem Panna musi zrozumieć, że żartowanie lub dokuczanie partnerowi niekoniecznie jest oznaką problemu z zaufaniem.

Głęboka Panna musi nauczyć się akceptować powierzchowność Bliźniąt. Z kolei Bliźnięta mogą skorzystać na zwolnieniu tempa i poświęceniu chwili na zastanowienie się nad głębszymi sprawami w życiu. Ponieważ oba te znaki również mają tendencję do nadmiernego myślenia, muszą starać się być pozytywnymi i myśleć o sobie jak najlepiej, inaczej to partnerstwo się nie powiedzie.

Skorpion

Aby Bliźnięta i Skorpion mogli się dogadać, muszą nauczyć się równoważyć wzajemne potrzeby z własnymi potrzebami. Podczas gdy Bliźnięta chcą przebywać w ciągle zmieniającym się środowisku, Scorpio potrzebuje zamiast tego stabilnego środowiska. Oczywiście zaspokojenie obu tych potrzeb na raz może być trudne.

Bliźnięta muszą starać się zapewnić Scorpio stabilność. Unikaj zbytniej impulsywności i pamiętaj, aby uprzedzić Scorpio przed jakimikolwiek spotkaniami lub ważnymi datami. Tymczasem Scorpio musi czasami być skłonny płynąć z prądem, jeśli chcą długo kręcić się wokół Bliźniąt.

Jakiego znaku Bliźnięta nienawidzą najbardziej?

Podczas gdy typowe Bliźnięta nie dogadują się dobrze ze Strzelcem, Panną lub Skorpionem, poszczególne Bliźnięta zawsze mogą się różnić. Ostatecznie odpowiedź na pytanie: „Którego znaku nienawidzi Bliźnięta?” zależy od wyborów, których dokonujesz. Jeśli jesteś absolutnie zdeterminowany, aby przyjaźń lub związek działały, jest całkiem możliwe, że możesz sprawić, by ta para zakończyła się sukcesem.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector