Jakiego znaku nienawidzi Waga?

Astrologia

Czy kiedykolwiek spotkałeś kogoś i od razu zdałeś sobie sprawę, że go nienawidzisz? Odnajdując odpowiedź na pytanie „Jaki znak nienawidzi Waga?”, możesz odkryć, czy istnieje powód, dla którego od razu masz trudności z dogadaniem się z kimś. Następujące trzy znaki z większym prawdopodobieństwem będą miały problem z Wagą, chociaż samoświadome osoby zawsze mają zdolność przezwyciężenia tych problemów.

Ponieważ na każdą osobę mają wpływ zarówno gwiazdy kosmosu, jak i osobiste doświadczenia, zakres niezgodności obejmuje całą gamę. Istnieją jednak pewne wspólne interakcje, które mają tendencję do pocierania każdej osoby w niewłaściwy sposób. Oczywiście nie oznacza to, że te relacje są skazane na niepowodzenie, ale raczej, że każda osoba może potrzebować uważać na takie kwestie. Biorąc to pod uwagę, zapraszamy do przeczytania całej naszej serii o tym, jakiego znaku nienawidzi każdy znak zodiaku.

Jakiego znaku nienawidzi Waga?

Pozostaje więc pytanie: jakiego znaku Libra najbardziej nienawidzi? Ogólnie rzecz biorąc, Wagi najprawdopodobniej będą miały problemy w związkach i przyjaźniach z Panną, Koziorożcem i Skorpionem. Chociaż nadal możesz pracować nad pokonaniem tych wrodzonych przeszkód, długotrwała współpraca w tych parach będzie wyzwaniem.

Panna

Waga chce, aby wszyscy byli szczęśliwi i pomagali wszystkim osiągnąć poczucie harmonii. Podczas gdy Waga szuka szczęścia i harmonii, Panna jest praktyczna i skupiona na podejmowaniu pragmatycznych decyzji. Dla ekstrawertycznej, przyjaznej Wagi to po prostu za dużo.

Chociaż Waga ma wiele pozytywnych cech, często może wydawać się kapryśna i kapryśna. Praktyczna Panna po prostu nie może znieść tak nieprzewidywalnej natury. Co gorsza, Wagi lubią marnować czas, a Panny nie chcą marnować ani jednej sekundy.

Na początku Panna może uznać marnowanie czasu i niefrasobliwość Wagi za wyzwalającą i atrakcyjną. Z czasem stanie się to dla Panny zbyt dużym obciążeniem. Przygoda na jedną noc lub krótkotrwałe partnerstwo w pracy może być w porządku, ale nic nie przyniesie sukcesu na dłuższą metę.

Wreszcie, Panna prawdopodobnie będzie dość krytyczna wobec Wagi. Z powodu zamiłowania Wagi do harmonii, często są ciągnięci w różnych kierunkach, próbując zadowolić wszystkich wokół siebie. Dla zaplanowanej, wydajnej Panny to zbyt wiele.

Koziorożec

Koziorożec to znak ziemi, co oznacza, że ​​mogą mieć problemy z dogadaniem się z Wagą. Podczas gdy Waga jest lotna, natura Koziorożca jest uziemiona i przyziemna. Koziorożec lubi ograniczenia i zasady, co absolutnie doprowadza Wagę do szaleństwa.

Ogólnie rzecz biorąc, Waga lubi, gdy wszyscy się dogadują. Jest to całkowicie nie do przyjęcia dla Koziorożca, ponieważ Koziorożec wolałby postawić na swoim i robić rzeczy zgodnie z zasadami. Jako skrajne przeciwieństwa, te znaki powietrza i ziemi będą miały trudności z patrzeniem oko w oko.

Podczas gdy Koziorożec wie, co chce zrobić, Waga jest niezdecydowana. Nie przezwyciężą tych trudności od razu, ponieważ prawdopodobnie będą mieli trudności z utworzeniem więzi emocjonalnej. Potrzeba czasu, aby ta dwójka naprawdę połączyła się na głębszym poziomie, co oznacza, że ​​​​może nigdy nie być razem wystarczająco długo, aby przezwyciężyć swoje problemy.

Koziorożce mogą być również trudne w związkach, ponieważ mają tendencję do ujawniania swoich problemów emocjonalnych. Wagi są naturalnie przyciągane do bycia nauczycielami i guru związków, więc spróbują przesadzić, naprawiając emocjonalne trudności Koziorożca. Może się to udać, jeśli Koziorożec ich wpuści, ale bardziej prawdopodobne jest, że zakończy się to całkowitą katastrofą.

Skorpion

Scorpio stara się dogadać z typowymi Wagami, ponieważ wolą twardą miłość. Waga w ogóle nie jest zainteresowana słuchaniem twardej miłości. Zamiast tego Waga wolałaby, aby Scorpio unikał mówienia czegoś trudnego, co utrudnia utrzymanie jakiegokolwiek związku lub przyjaźni.

Ostatecznie Waga ma tendencję do doprowadzania Skorpiona do szaleństwa niezdecydowaną, niezobowiązującą postawą Wagi. W związku Waga jest po prostu zbyt zalotna dla zazdrosnego Skorpiona.

Nawet w przyjaźniach Skorpiony i Wagi mają tendencję do wpadania w problemy. Chęć Scorpio do robienia wszystkiego ze swoim przyjacielem, romantycznym partnerem lub współpracownikiem będzie początkowo ekscytująca dla Wagi, ale Waga będzie stopniowo nudzić się tą wspólnotą.

Wreszcie, Libra jest po prostu stworzony do spotkań towarzyskich i bycia duszą towarzystwa. Scorpio może przez chwilę udawać, że lubią imprezy towarzyskie, ale w końcu odsuną się, by cieszyć się czasem samotności. Chociaż łączy ich wspólna wiara w zaangażowanie i spójność, to nie wystarczy, aby utrzymać ich razem na zawsze.

Jaki znak zodiaku jest wrogiem Wagi?

Jakiego znaku Waga nienawidzi najbardziej? Mówi się, że Koziorożec jest wrogiem Wagi, ale nie musi tak być. Chociaż te znaki w ogóle nie są kompatybilne, mogą przynajmniej zgodzić się na niezgodę, jeśli muszą.

Kiedy Koziorożec i Waga są razem, jest to wyboista droga dla wszystkich. Koziorożec uważa, że ​​Waga jest niezdecydowana i lekkomyślna. Tymczasem Waga jest nieustannie sfrustrowana zamiłowaniem Koziorożca do zasad i ograniczeń.

Te sprzeczne natury rzadko będą się długo dogadywały. Lotkowata Waga i twardo stąpający po ziemi Koziorożec po prostu nie widzą się oko w oko, nawet jeśli naprawdę chcą. Prawdopodobnie mają poważne przeszkody emocjonalne i problemy z równoważeniem różnych potrzeb, więc znacznie częściej są wrogami niż przyjaciółmi.

Jak waga może stać się bardziej kompatybilna

Chociaż gwiazdy ustaliły, że możesz walczyć z pewną osobą, nie jest to osadzone w kamieniu. Możesz stać się bardziej kompatybilny, jeśli jesteś samoświadomy i chętny do włożenia dodatkowego wysiłku. Jeśli chodzi o pary Waga-Panna, Waga-Koziorożec i Waga-Skorpion, poniższe techniki mogą pomóc ci poruszać się po trudnych relacjach, partnerstwach i przyjaźniach.

Panna

Jeśli Waga i Panna są zdeterminowane, by być ze sobą długo, będą musiały wprowadzić pewne zmiany. Panna musi czasem poluzować wodze i płynąć z prądem. Tymczasem Waga musi bardziej akceptować potrzebę Panny dotyczącą zasad.

Ostatecznie Panna nie powinna oczekiwać, że Waga będzie praktyczna i zorientowana na harmonogram. Podobnie Waga nie powinna być zaskoczona, gdy Waga chce zaplanować każdą minutę weekendu. Jeśli Panna może stać się mniej krytyczna, a Waga może trzymać się harmonogramu, mogą przynajmniej tolerować się nawzajem.

Koziorożec

Dzięki parowaniu Koziorożca i Wagi obaj partnerzy muszą złagodzić swoje naturalne skłonności. Koziorożec musi być mniej związany z zasadami, a Waga musi stonować swoją lekkomyślną naturę. Co ważniejsze, Koziorożec musi być gotów od czasu do czasu pozwolić Wadze na to, co chce.

Podczas gdy niezdecydowanie Wagi doprowadza Koziorożca do szału, łatwym rozwiązaniem dla obojga partnerów jest pozwolenie Koziorożcowi na podjęcie wielu decyzji. Wreszcie, Koziorożec nie może atakować biednej Wagi, inaczej Waga ucieknie w poszukiwaniu bardziej harmonijnego związku gdzie indziej.

Skorpion

Aby Scorpio dogadał się z Wagą, Scorpio powinien przemyśleć wyrażanie swojej opinii, ponieważ Wagę łatwo obraża twarda miłość Scorpio. Ponieważ Scorpio nienawidzi niezdecydowania Wagi, obaj partnerzy odnieśliby korzyści, cofając się o krok i pozwalając Scorpio przejąć inicjatywę.

Na początku wspólnota Scorpio może być miła, ale w końcu doprowadzi Wagę do szaleństwa. Aby jakakolwiek przyjaźń, partnerstwo lub związek przetrwały, muszą nauczyć się, jak się wycofać i dać Wadze trochę przestrzeni. Ponieważ Scorpio nie lubi spędzać zbyt wiele czasu na kontaktach towarzyskich, imprezy i duże imprezy towarzyskie byłyby dobrą szansą na zapewnienie Wadze przestrzeni, podczas gdy Scorpio robi krok w tył.

Jakiego znaku waga nienawidzi najbardziej?

Poznając swój znak zodiaku i kompatybilność, możesz określić, którzy ludzie są dla ciebie naturalnie dopasowani. Odkrywanie odpowiedzi na pytanie: „Jaki znak waga najbardziej nienawidzi?” to tylko pierwszy krok. Teraz możesz poświęcić trochę czasu na zbadanie innych opcji zgodności i znalezienie sposobów radzenia sobie z wewnętrznymi wyzwaniami własnego znaku.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector