Jakiego znaku nienawidzą Ryby?

Astrologia

Po wejściu do pokoju od razu zdajesz sobie sprawę, że jest ktoś, kogo nie lubisz. To nie jest tylko w twojej głowie. Podobnie jak inne znaki zodiaku, możesz nie dogadać się z niektórymi znakami astrologicznymi. Aby poznać odpowiedź na pytanie „Jaki znak nienawidzą Ryby?”, czytaj dalej.

Ponieważ na każdą osobę mają wpływ zarówno gwiazdy kosmosu, jak i osobiste doświadczenia, zakres niezgodności obejmuje całą gamę. Istnieją jednak pewne wspólne interakcje, które mają tendencję do pocierania każdej osoby w niewłaściwy sposób. Oczywiście nie oznacza to, że te relacje są skazane na niepowodzenie, ale raczej, że każda osoba może potrzebować uważać na takie kwestie. Biorąc to pod uwagę, zapraszamy do przeczytania całej naszej serii o tym, jakiego znaku nienawidzi każdy znak zodiaku.

Jakiego znaku nienawidzą Ryby?

Podczas gdy dowolne dwa znaki zodiaku mogą się dogadać, jeśli obie osoby są całkowicie oddane pokonywaniu swoich osobistych przeszkód, zdecydowanie istnieją znaki astrologiczne, które mają najlepszą kompatybilność. Jakiego znaku Ryby najbardziej nienawidzą? Ogólnie rzecz biorąc, Ryby będą miały największe trudności w dogadaniu się z Bliźniętami, Wagą i Strzelcem.

Bliźnięta

Bliźnięta nie pasują do Ryb. Podczas gdy Ryby, jako znak wodny, lubią płynąć z prądem, ten znak na ogół lubi czuć się swobodnie i chroniony. Jest to problem, ponieważ Bliźnięta są znane z tego, że mają problem z niewiernością.

W rezultacie Ryby nie osiągną potrzebnego im poczucia harmonii i bezpieczeństwa. Nawet w nieromantycznym związku skłonność Bliźniąt do unikania zobowiązań jako przyjaciela lub partnera nadal będzie sprawiać, że Ryby będą czuć się niepewnie.

Jest powód, dla którego Bliźnięta i Ryby wydają się niedopasowaną parą, kiedy ich spotykasz: nie pasują do siebie. Podczas gdy Ryby są spokojne, nieśmiałe i wrażliwe, Bliźnięta są głośne, pełne energii i ekstrawertyczne. Ryby wolałyby spędzać czas na marzeniach o idealnej miłości, ale Bliźnięta uważają, że cała koncepcja prawdziwej miłości jest nierealna.

Emocjonalnie Ryby są po prostu zbyt wrażliwe, aby dogadać się z mózgową naturą Bliźniąt. Ponieważ Bliźnięta są znakiem powietrznym, są dość logiczne, a ich uczucia często mogą wydawać się płytkie. Obie te rzeczy stanowią problem dla Ryb, które są wrażliwe, dostrojone do swoich emocji i podatne na głębokie więzi emocjonalne.

Libra

Jednym z największych powodów, dla których Waga nie może dogadać się z Rybami, jest to, że ich postawy są zupełnie inne. Podczas gdy Ryby są wrażliwe i dostrojone do swoich emocji, Waga zawsze wybierze pieniądze zamiast emocji, kiedy będzie miała wybór. Ten priorytet jest przygnębiający dla Ryb, które natychmiast uznają to za znak, że Waga ceni Ryby mniej niż pieniądze.

W związku jednym z największych problemów między tymi dwoma znakami jest pozostanie uziemionym. Te dwa znaki mogą łatwo zagubić się w swoich fantazjach, co może prowadzić do kłótni. Gdy każda osoba zda sobie sprawę, że jej partner nie jest tak dobry, jak fantazja, związek lub przyjaźń się skończy.

Waga i Ryby mogą również mieć trudności z oferowaniem i słuchaniem konstruktywnej krytyki. Te znaki, takie jak spokój i unikanie kłótni, co może oznaczać, że nie rozmawiają o rzeczach, których potrzebują, aby mieć zdrowy związek. Wkrótce związek może ich znudzić.

Podczas gdy Ryby i Waga chcą harmonii i równowagi, te podobieństwa nie wystarczą, aby utrzymać je razem. W rzeczywistości ich wspólna miłość do harmonii może ich rozdzielić, gdy zdadzą sobie sprawę, że nigdy nie osiągną tego rodzaju szczęścia i spokoju we własnych związkach.

Istnieje pewien potencjał, aby ten związek zadziałał, ale muszą nauczyć się wyznaczać granice. Bez odpowiednich granic oboje partnerzy mogą stracić swoją tożsamość osobistą, co może uniemożliwić im spełnienie jako jednostki.

Strzelec

Strzelec ma tendencję do walki z Rybami, ponieważ Sagi mają naturalną skłonność do filozofowania. Ryby częściej przyjmują różne perspektywy i spędzają czas na marzeniach, co może prowadzić do problemów. Podczas gdy Ryby i Strzelec mogą łączyć się intelektualnie, ich partnerstwo będzie miało trudności, ponieważ oboje mają trudności z wyrażaniem swoich uczuć.

Te zmienne znaki mogą stać się dobrymi przyjaciółmi, jeśli naprawdę tego chcą, ale ich różne postawy życiowe mogą utrudniać łączenie się ze sobą. Strzelec chce ciągle przechodzić od jednego wyzwania do następnego, ale Ryby chcą zwolnić, aby zbadać swoje marzenia i fantazje. Podczas gdy Ryby marzą o niesamowitej przyszłości, Strzelec chce popracować nad dzisiejszym pomysłem z dużym obrazem.

Czasami Strzelec może być zbyt bezpośredni dla własnego dobra. Bezpośrednia, dosadna natura Saga może być szorstka dla wrażliwych Ryb. W rezultacie Ryby mogą wycofać się emocjonalnie, co znacznie utrudnia jakąkolwiek komunikację między parą.

Jaki znak zodiaku jest wrogiem Ryb?

Teraz, gdy wiesz, jakich znaków zodiaku Ryby nie znoszą, następnym krokiem jest ustalenie, który znak zodiaku jest wrogiem Ryb. Podczas gdy Strzelec i Waga mają problemy z Rybami, Bliźnięta naprawdę wyróżniają się jako wróg Ryb.

Jeśli chodzi o bliskie przyjaźnie lub romantyczne relacje, Ryby będą stale czuć, że są niedoceniane przez logiczne Bliźnięta. W międzyczasie Bliźnięta będą się denerwować, ponieważ Ryby oczekują emocjonalnej głębi, której Bliźnięta po prostu nie mają. Gdy Ryby zdadzą sobie sprawę, że Bliźnięta nigdy nie zapewnią im wsparcia emocjonalnego ani uwagi, których tak bardzo potrzebują, Ryby będą gotowe, aby przejść dalej.

Bliźnięta są wyjątkowo logiczne, ale ta analityczna natura może mieć swoją cenę. Ryby chcą emocjonalnej głębi, ale Bliźnięta mają tendencję do utrzymywania swoich uczuć dość płytkich. Pomysł bratnich dusz jest dla Gemini niedorzeczny, co utrudnia partnerstwo (romantyczne lub inne) dla Gemini.

Ostatecznie Ryby i Bliźnięta chcą po prostu bardzo różnych rzeczy. Ryby potrzebują bezpieczeństwa emocjonalnego w każdym związku lub przyjaźni, a Bliźnięta zawsze będą miały trudności ze zrozumieniem tego. Podczas gdy dwoje dojrzałych ludzi, którzy są zaangażowani we wspólną pracę, może w końcu się dogadać, te znaki zdecydowanie nie pasują do siebie nawzajem.

Jak Ryby mogą stać się bardziej kompatybilne

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się: „Jaki znak nienawidzą Ryby?”, prawdopodobnie chciałbyś wiedzieć, co możesz z tym zrobić. Chociaż Ryby mogą naturalnie nienawidzić Wagi, Bliźniąt i Strzelca, Ryby mogą nauczyć się dobrze dogadywać z tymi znakami. Będzie to wymagało dużo pracy, ale na pewno jest możliwe.

Bliźnięta

Aby Bliźnięta i Ryby mogły się dogadać, muszą rozumieć swoje języki miłości. Urocze Bliźnięta nie znoszą nudy i potrzebują kogoś, kto może porozmawiać na każdy intelektualny temat. Aby przyciągnąć Bliźnięta, Ryby muszą być zabawne, rozmowne i gotowe do zabawy.

Tymczasem Ryby muszą czuć się bezpiecznie emocjonalnie. Bliźnięta muszą naprawdę słuchać, jak Ryby się czują i spędzać z nimi czas. Ponieważ Ryby są zwykle wykorzystywane, ważne jest, aby Bliźnięta wiedziały, kiedy narysować linię.

Libra

Aby te znaki zodiaku działały, muszą nauczyć się konstruktywnej argumentacji i wyznaczania wyraźnych granic. Bez odpowiednich granic Ryby i Waga mogą w końcu poświęcić całe swoje istnienie związkowi. Wkrótce stracą poczucie własnej wartości i staną się niczym więcej niż połową partnerstwa.

Ponieważ znaki te słyną z zamiłowania do harmonii, muszą nauczyć się konstruktywnie dyskutować o rzeczach, które przeszkadzają im w partnerstwie lub przyjaźni. Waga i Ryby wolą unikać trudnych rozmów i kłótni, ale nie można pozostać przyjaciółmi na zawsze bez kłótni. Zdrowe nieporozumienia są niezbędne, aby ten związek się udał.

Strzelec

Rozwijanie zaufania i zrozumienia jest niezwykle trudne dla tej pary. Strzelec stara się wyrazić swoje uczucia, co sprawia, że ​​Ryby są zdezorientowane i zranione. Ryby muszą łączyć się emocjonalnie, aby być czyimś przyjacielem lub romantycznym partnerem, ale Sag po prostu nie jest zdolny do tego emocjonalnego związku.

Aby to partnerstwo zadziałało, Strzelec musi nauczyć się mówić o swoich emocjach. W międzyczasie Ryby muszą przestać marzyć o przyszłości przez cały czas i spędzić kilka minut rozmawiając o dużych pomysłach ze Strzelcem. Ci partnerzy mogą nie być naturalnie kompatybilni, ale mogą sprawić, by partnerstwo działało, jeśli naprawdę tego chcą.

Którego znaku Ryby nienawidzą najbardziej?

Jakiego znaku nie lubią Ryby? Ostatecznie odpowiedź należy do Ciebie. Podczas gdy Ryby mogą mieć trudności z pracą z Wagą, Strzelcem i Bliźniętami, samoświadome osoby mogą nauczyć się radzić sobie ze swoimi osobistymi słabościami, aby dogadać się ze sobą. To może być trudne, ale masz moc pracować z kimkolwiek chcesz, nawet jeśli twoje znaki zodiaku nie są naturalnie kompatybilne.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector