Jakiego znaku nienawidzi Strzelec?

Astrologia

Strzelec to wolny duch, który uwielbia przygody. Chociaż są to atrakcyjne cechy dla niektórych przyjaciół, współpracowników i kochanków, mogą prowadzić do problemów. Aby poznać odpowiedź na pytanie „Jaki znak nienawidzi Strzelec?”, czytaj dalej.

Ponieważ na każdą osobę mają wpływ zarówno gwiazdy kosmosu, jak i osobiste doświadczenia, zakres niezgodności obejmuje całą gamę. Istnieją jednak pewne wspólne interakcje, które mają tendencję do pocierania każdej osoby w niewłaściwy sposób. Oczywiście nie oznacza to, że te relacje są skazane na niepowodzenie, ale raczej, że każda osoba może potrzebować uważać na takie kwestie. Biorąc to pod uwagę, zapraszamy do przeczytania całej naszej serii o tym, jakiego znaku nienawidzi każdy znak zodiaku.

Jakiego znaku nienawidzi Strzelec?

Więc jakiego znaku Strzelec nienawidzi bardziej niż jakikolwiek inny? Rak, Ryby i Panna generalnie mają najgorsze relacje ze Strzelcem. Chociaż samoświadome osoby mogą pokonać te przeszkody, te pary są najbardziej problematyczne ze znaku zodiaku.

Rak

Strzelec jest duchem żądnym przygód, który chce wytyczyć nowy kurs w życiu lub pokonać interesującą przeszkodę. Zamiast rozwiązywać przeszkody i iść dalej, Rak woli rozwodzić się nad problemem. Co gorsza, Rak żywi urazę, która może spowodować trwałe szkody w przyjaźni lub związkach tych dwojga.

Jest mało prawdopodobne, aby te znaki przyciągały się do siebie. Nawet jeśli łączy ich jakaś fizyczna atrakcyjność, trudno będzie im stać się kimś innym niż przygodą na jedną noc. Ich emocjonalne podejście do życia i osobowości są po prostu zbyt różne, aby życie kiedykolwiek stało się łatwe.

Rak prawdopodobnie nienawidzi tego, jak zmienna jest natura Strzelca. Podobnie Strzelec będzie oszołomiony i zirytowany tym, ile Rak potrzebuje, aby osiągnąć emocjonalne bezpieczeństwo. Ze względu na to, jak różnie postrzegają emocje i decyzje, ta dwójka nie będzie się długo dogadywać.

Aby ta dwójka mogła się dogadać, musieliby porzucić niektóre ze swoich uprzedzeń. Biorąc pod uwagę, jak bardzo Rak kocha zasady i stabilność, Strzelec raczej się nie podda. Podobnie Rak nie będzie chciał wyrzucić swojego normalnego życia przez okno na spontaniczne przygody Saga.

Ryby

Więc jakiego znaku Strzelec nienawidzi bardziej niż jakikolwiek inny? W większości przypadków Zwisy nie dogadują się dobrze z Rybami. Podczas gdy Ryby lubią skupiać się na bieżącym problemie, Strzelec chce naprawić sytuację i iść dalej. Doprowadza Saga do szału, że Ryby wolałyby raczej pomyśleć o problemie niż go rozwiązać.

Co gorsza, jest mało prawdopodobne, aby Strzelec potwierdził uczucia Ryb w sposób, w jaki Ryby tego potrzebują. Strzelec i Ryby są zmiennymi znakami, więc mogą być w stanie przezwyciężyć niektóre ze swoich problemów, jeśli chcą być przyjaciółmi, ale może to być trudne. Podczas gdy Strzelec tęskni za wolnością i świeżymi wyzwaniami, Ryby po prostu chcą istnieć w świecie marzeń.

Rybom zależy na przyszłości, ale to doprowadza Saga do szału. Strzelec uważa, że ​​świat jest wystarczająco niesamowity, więc Sag chce natychmiast rozpocząć odkrywanie świata. Komunikowanie się o tych różnicach będzie dużym wyzwaniem, ponieważ Sag jest zbyt bezpośredni w wyrażaniu swoich uczuć.

Sag rzadko przejmuje się tym, jak czują się inni ludzie. Może to stanowić problem, ponieważ Ryby są z natury delikatne i wrażliwe. Jeśli Sag nie nauczy się słuchać Ryb i nie stać się mniej tępym, ten związek będzie walczył na zawsze.

Panna

Panna stara się współistnieć ze Strzelcem, ponieważ ich postawy są tak różne. Strzelec jest w głębi serca odważnym poszukiwaczem przygód, ale Panna lubi grać według zasad. Ostatnią rzeczą, z jaką Strzelec może sobie poradzić, jest spowolnienie, aby grać zgodnie z zasadami, jak wszyscy inni.

Przy dużym wysiłku ta para może być w stanie współpracować, a nawet zostać przyjaciółmi. Są całkowicie niekompatybilne jako mecz miłosny. Podczas gdy Panna lubi zasady i stabilność, Strzelec zawsze będzie pragnął uwolnić się z klatki.

Jeśli chodzi o komunikację, ta para często będzie się kłócić. Gdy tylko rozpocznie się kłótnia, Strzelec prawdopodobnie wyruszy w drogę i nie obejrzy się za siebie. Nawet jeśli Strzelec chciał rozwiązać konflikt, Panna nie będzie dobrze słuchać konstruktywnej krytyki, ponieważ Strzelec jest szczery do tego stopnia, że ​​​​jest złośliwy.

Ta dwójka długo nie będzie mogła się dogadać. Panna chce przyjaciół, rodziny i kochanków, którzy pojawiają się na czas i są spójnymi elementami miłości Panny. Strzelec potrzebuje swobody wędrowania, więc trudno jest tym dwóm kiedykolwiek być rodzajem partnera, którego naprawdę potrzebuje druga osoba.

Jaki znak zodiaku jest wrogiem Strzelca?

Ryby to zdecydowanie jeden ze znaków zodiaku, którego Strzelec nienawidzi najbardziej. Chociaż zawsze istnieje szansa, że ​​​​osobna Ryba i Strzelec mogą się dogadać, nie chciałbyś postawić na to dużo pieniędzy. Jeśli chodzi o te dwa znaki, ich różnice doprowadzają ich do szaleństwa i oznaczają, że jakakolwiek przyjaźń lub związek po prostu nie przetrwa.

Jednym z pierwszych problemów jest to, że Strzelec uważa filozofowanie za zabawę, ale Ryby nie mogą spuścić głowy na ziemię, aby porozmawiać o czymś poważnym. Ryby są również w stanie żywić długie, długie urazy, co jest problemem dla Strzelca. Większość Sag jest z natury wyrozumiała, więc nie zrozumieją, dlaczego ktoś miałby marnować czas lub energię na urazę.

Ponieważ Ryby żywią urazę, a Zwisy nie zawsze rozpoznają uczucia Ryb, te dwie osoby prawdopodobnie będą kłócić się co miesiąc lub częściej. Często kończy się to powtórzeniem tej samej walki sprzed zaledwie kilku nocy. Chociaż te znaki są w porządku same w sobie, są naprawdę toksyczne, gdy są razem.

Jak Strzelec może stać się bardziej kompatybilny

Po tym, jak nauczysz się „Jakiego znaku nienawidzi Strzelec?”, ważne jest, aby nauczyć się metod radzenia sobie z tymi problemami. Strzelec może nie być w stanie nawiązać relacji z Rakiem, Rybami lub Panną, ale nadal mogą nawiązywać przyjaźnie lub pokojowo współpracować, pokonując wspólne przeszkody.

Rak

Aby Rak dogadał się ze Strzelcem, Rak musi stać się bardziej elastyczny. Sag potrzebuje wolności i niezależności, więc Rak musi być chętny na przygodę lub dwie. Podobnie Strzelec musi nauczyć się wspierać potrzebę stabilności Raka.

Ponadto Rak musi porzucić urazy. Strzelec nawet nie zda sobie sprawy, że popełniają wykroczenie, zwłaszcza z ich dosadną uczciwością. Jeśli Rak nie będzie mógł przejść przez te urazy, nigdy nie będą w stanie dobrze się dogadać.

Ryby

Pary Strzelec-Ryby walczą, ponieważ Strzelec nie rozpoznaje uczuć Ryb, a Ryby mają głowę w chmurach. Aby ta dwójka mogła się dogadać, muszą komunikować swoje emocje. Strzelec musi potwierdzić sposób, w jaki Ryby się czują, a Ryby muszą przez chwilę zwracać uwagę na prawdziwy świat.

Ponadto Ryby muszą nauczyć się puszczać urazę. Strzelec może również skorzystać na tym, że nie popełnia tak wielu wykroczeń – poświęcając chwilę na zastanowienie się, zanim coś powie, Strzelec może na dłuższą metę oszczędzić sobie wielu bólów serca.

Panna

Panna i Strzelec muszą nauczyć się patrzeć na życie z punktu widzenia drugiej osoby, aby się dogadać. Strzelec musi zrozumieć, że zasady mają znaczenie dla Panny i powinien zwracać na nie uwagę. Podobnie Panna musi być gotowa na kilka przygód, w przeciwnym razie Strzelec szybko się znudzi.

Aby uniknąć potencjalnych kłótni, ta dwójka musi zmienić sposób, w jaki ze sobą rozmawiają. Strzelec musi złagodzić ich brutalną szczerość kilkoma miłymi słowami i wrażliwością. Z kolei Panna musi się nauczyć, że Strzelec nie chce urazić (nawet jeśli prawie zawsze taki jest skutek).

Jakiego znaku Strzelec nienawidzi najbardziej?

Jakiego znaku Strzelec nienawidzi najbardziej? Podczas gdy Panna, Ryby i Rak będą miały problemy z dogadaniem się ze Strzelcem, problemy te nie są gwarantowane. Pokonując potencjalne przeszkody i ucząc się, czego się spodziewać, te pary mogą znaleźć sposoby na złagodzenie potencjalnych problemów.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector