Jakiego znaku nienawidzi Skorpion?

Astrologia

Znany ze swojej intensywności i aury tajemnicy, Scorpio jest znany z tego, że jest nieustraszony, skryty i pełen pasji. Chociaż istnieją okoliczności, w których te cechy osobowości mogą być korzystne, mogą również kolidować z niektórymi znakami zodiaku. Aby poznać odpowiedź na pytanie „Jaki znak nienawidzi Scorpio?”, czytaj dalej.

Ponieważ na każdą osobę mają wpływ zarówno gwiazdy kosmosu, jak i osobiste doświadczenia, zakres niezgodności obejmuje całą gamę. Istnieją jednak pewne wspólne interakcje, które mają tendencję do pocierania każdej osoby w niewłaściwy sposób. Oczywiście nie oznacza to, że te relacje są skazane na niepowodzenie, ale raczej, że każda osoba może potrzebować uważać na takie kwestie. Biorąc to pod uwagę, zapraszamy do przeczytania całej naszej serii o tym, jakiego znaku nienawidzi każdy znak zodiaku.

Jakiego znaku nienawidzi Skorpion?

Więc jakiego znaku Scorpio nienawidzi bardziej niż jakiegokolwiek innego? Każda osoba jest wyjątkowa, więc zawsze istnieje szansa, że ​​jeden Skorpion dogada się z niekompatybilnym znakiem. Jednak Skorpion ma większe problemy z Lwem, Wodnikiem i Wagą niż z jakimkolwiek innym znakiem.

Lew

Z Leo, Scorpio stara się zobaczyć oko w oko. Podczas gdy Scorpio może zmienić zdanie w jednej chwili, nie dotyczy to Leo. W niedługim czasie może to prowadzić do problemów.

W najlepszym razie Lew i Skorpion staną się dość problematyczną parą. Skorpion jest dramatyczny i intensywny, ale Leo jest pełen energii, niezależny i charyzmatyczny. Oba znaki mają magnetyczną intensywność, która może doprowadzić do starcia, zwłaszcza gdy przejmuje zaborcza natura Skorpiona.

Jako stałe znaki, Skorpion i Waga będą miały trudności z przystosowaniem się do siebie. Nie są naturalnie elastyczni, więc jest mało prawdopodobne, aby się zmienili, chyba że absolutnie muszą.

Te postawy mogą stać się szczególnie problematyczne, jeśli para zdecyduje się na randkę. Scorpio łatwo akceptuje fakt, że miłość boli, więc Scorpio pozostanie w złym związku długo po tym, jak powinien się zakończyć. W międzyczasie Leo może chcieć dobrego związku, ale Leo nie przyzna się do błędu i będzie go trzymał tylko po to, by uniknąć przyznania się do popełnienia błędu.

Ze względu na swoje ego znaki te nie są idealne do współzależnych relacji lub przyjaźni. Jeśli jednemu z tych dwojga brakuje niezależnego życia społecznego lub zawodowego, znienawidzą poleganie na pomocy drugiej osoby. Jedynym sposobem, w jaki mogą znaleźć jakikolwiek poziom równowagi, jest spotykanie się jako równe i samowystarczalne jednostki.

Wodnik

Wodnik stara się nawiązać więź ze Skorpionem z powodu swobodnej natury Wodnika. Jako znak powietrzny, Wodnik jest znany z tego, że jest lotny. Nic dziwnego, że kapryśna natura i brak zasad to zbyt wiele, by Scorpio mógł sobie z nimi poradzić.

Zwykle Wodnik jest znany z tego, że jest przyjazny i idealistyczny. Jednocześnie ten znak ma reputację upartego i powściągliwego. Tego rodzaju cechy są dość okropne dla Scorpio, ponieważ Scorpio jest zaborczy i zazdrosny.

Jeśli pewnego dnia Wodnik nieumyślnie odsunie się na bok, Scorpio uzna to za osobisty afront i zirytuje się. Podobnie stała natura Skorpiona oznacza, że ​​jest mało prawdopodobne, aby się poddali, co może stanowić problem, jeśli Wodnik zdecyduje się być równie uparty.

Wreszcie, te dwa znaki mogą napotkać problemy z powodu różnych sposobów postrzegania świata. Skorpion używa emocji i intuicji, ale Wodnik ma tendencję do interakcji ze światem na poziomie intelektualnym. Nic dziwnego, że często trudno im zobaczyć wszystko oko w oko.

Libra

Ponieważ Waga jest również znakiem powietrznym, Skorpion będzie miał trudności z dogadaniem się z każdą Wagą. Te znaki są również w konflikcie z powodu zamiłowania Wagi do dokuczania. Intensywny Skorpion może uwielbiać dokuczać innym ludziom, ale po prostu nie może znieść dokuczania w zamian.

Co gorsza, Waga jest raczej niezdecydowana i niezobowiązująca. Dla namiętnego Skorpiona to po prostu za dużo. Gdyby mieli się spotykać, Scorpio szybko stałby się zazdrosny o zalotną naturę Wagi. Scorpio może lubić flirtować w wolnym czasie, ale nie może sobie z tym poradzić, gdy partner robi to samo.

Wkrótce Libra również zostanie wyłączona przez czas spędzony ze Scorpio. Podczas gdy początkowo będą cieszyć się spędzaniem całego czasu razem, Scorpio w końcu będzie musiał znaleźć czas dla siebie. Może to urazić Wagę, zwłaszcza że Libra nie zrozumie, dlaczego Scorpio nie chce być blisko nich przez cały czas (lub jakikolwiek).

Jaki znak zodiaku jest wrogiem Skorpiona?

Nazywanie kogoś najgorszym wrogiem Skorpiona może być nieco intensywne, ale zdecydowanie istnieją oznaki, z którymi Scorpio się nie dogaduje. Z reguły Skorpion będzie walczył w każdym związku, w którym występuje Wodnik.

Wodnik jest powściągliwy, swobodny i niezwykle przyjazny. Tymczasem Scorpio jest zaborczy i woli spędzać czas samotnie. W piątkowy wieczór Scorpio prawdopodobnie ogląda Netflix sam w domu, podczas gdy Wodnik jest w centrum ryczącej imprezy.

Zaborcza, intensywna natura Skorpiona ma tendencję do postrzegania dystansu Wodnika jako osobistej zniewagi. Kiedy pojawia się problem, Scorpio raczej nie odepchnie swojego ego i nie porozmawia o tym, co jeszcze bardziej utrudnia nawigację w tym związku. Chociaż mogą być przypadkowymi przyjaciółmi lub partnerami biznesowymi, znaki te będą miały trudności z nawiązaniem bliskich romantycznych relacji lub zostaniem najlepszymi przyjaciółmi.

Jak Skorpion może stać się bardziej kompatybilny

Kiedy już znasz odpowiedź na pytanie „Jaki znak nienawidzi Scorpio?”, następnym krokiem jest zastanowienie się, co z tym zrobić. Chociaż te znaki raczej nie będą się dobrze dogadywać, mogą podjąć konkretne kroki, aby poprawić swoje relacje. Z czasem i wysiłkiem te pary mogą potencjalnie stać się odnoszącymi sukcesy współpracownikami lub przyjaciółmi.

Lew

Aby parowanie Lwa i Skorpiona zadziałało, obaj partnerzy muszą być gotowi trochę się poddać. Leo musi być gotów przyznać się do błędu, a Scorpio musi przestać być taki nastrojowy. Leo nie będzie chciał spędzać czasu cały czas sam, więc Scorpio musi być chętny do wyjścia na miasto od czasu do czasu.

Podczas gdy magnetyzm tych znaków może być zabawny, Scorpio musi złagodzić ich zaborczą naturę. Te znaki muszą być chętne do bycia elastycznym. Jeśli nie mogą nauczyć się słuchać siebie nawzajem i dostosowywać, jest mało prawdopodobne, aby mieli ze sobą dobre doświadczenia.

Wodnik

Aby Wodnik mógł się dogadać ze Skorpionem, Wodnik musi czasami chcieć przestrzegać zasad. Co najważniejsze, Wodnik musi pojawić się na czas, kiedy mówią, że zamierzają. Posiadanie swobodnej natury jest zabawne, ale brak przestrzegania zasad ostatecznie doprowadzi Skorpiona do szału.

Podobnie Skorpion powinien nauczyć się odpuszczać. Wodnik nie trzyma się na uboczu ani nie zapomina o spotkaniach tylko po to, by zirytować Skorpiona. Jeśli Scorpio nadal będzie brał wszystko do siebie, para nigdy nie będzie w stanie się dogadać.

Libra

Waga i Skorpion muszą być elastyczne. Waga musi przestać być tak niezdecydowana i stać się chętna do podjęcia decyzji. Co ważniejsze, Waga musi stonować swoją zalotną naturę, jeśli chce mieć związek ze Skorpionem.

Tymczasem Scorpio musi ignorować nieszkodliwe flirty. Skorpionowi trudno jest przestać być zaborczym, ale muszą kontrolować swoją zazdrość, jeśli chcą spędzać czas w pobliżu Wagi. Wreszcie oba znaki muszą w końcu pogodzić się z faktem, że Waga potrzebuje czasu towarzyskiego, a Scorpio potrzebuje dużo czasu dla siebie.

Jakiego znaku najbardziej nienawidzi Skorpion?

Co myślisz? Jakiego znaku Scorpio nienawidzi najbardziej? Podczas gdy poprzednie trzy znaki są najbardziej prawdopodobnymi znakami nienawiści do Skorpiona, nic nie jest całkowicie osadzone w kamieniu. Jeśli Skorpion i drugi znak zodiaku są zdeterminowani, mogą poprawić swoją kompatybilność i nauczyć się, jak się dogadać.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector