Jakiego znaku nienawidzi Byk?

Astrologia

Słynący ze stoickiej postawy i zmysłowej natury, mężczyźni i kobiety Taurus są popularnymi partnerami w przyjaźniach i związkach. Mają jednak pewne cechy osobowości, które mogą kolidować z innymi znakami zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej o odpowiedzi na pytanie „Jaki znak nienawidzi Byk?”, Czytaj dalej.

Ponieważ na każdą osobę mają wpływ zarówno gwiazdy kosmosu, jak i osobiste doświadczenia, zakres niezgodności obejmuje całą gamę. Istnieją jednak pewne wspólne interakcje, które mają tendencję do pocierania każdej osoby w niewłaściwy sposób. Oczywiście nie oznacza to, że te relacje są skazane na niepowodzenie, ale raczej, że każda osoba może potrzebować uważać na takie kwestie. Biorąc to pod uwagę, zapraszamy do przeczytania całej naszej serii o tym, jakiego znaku nienawidzi każdy znak zodiaku.

Jakiego znaku nienawidzi Byk?

Podczas gdy dojrzali ludzie mogą zakończyć związek z dowolnym znakiem zodiaku, istnieją związki, które mają mniejsze szanse powodzenia dla słodkiego Byka. Ogólnie rzecz biorąc, Byk nienawidzi (lub przynajmniej nie dogaduje się dobrze) Bliźniąt, Wodnika i Skorpiona.

Byk jest znany jako jeden znak astrologiczny, który jest naprawdę szczęśliwy we własnej skórze. Ten znak zodiaku lubi stabilność społeczną i lubi być zadowolony. Czasami ich pragnienie zadowolenia i przyjemności może sprawić, że będą wyglądać na potrzebujących.

Jakich znaków nienawidzi Byk? Ponieważ Byk może się bardzo rozgniewać, gdy zostanie sprowokowany, wybuchy są problemem, jeśli nie dogadują się ze swoim partnerem. Z różnych powodów ogólnie słodki byk może mieć trudności z utrzymaniem przyjaźni lub relacji z następującymi znakami.

Bliźnięta

Podczas gdy Bliźnięta uwielbiają, gdy sprawy toczą się szybko i ekscytująco, Byk woli robić wszystko powoli. Jest to oczywiście problem, ponieważ większość działań nie jest zaprojektowana tak, aby były jednocześnie szybkie i wolne. Z tego powodu większość partnerstw Gemini i Taurus nie obejmuje wspólnych hobby ani wycieczek. To po prostu zbyt trudne dla tej pary, aby uzgodnić prędkość lub wycieczkę.

Byk domowy i towarzyski motyl Bliźnięta są już mało prawdopodobnym dopasowaniem. Aby utrudnić bycie przyjaciółmi lub kochankami, Bliźnięta są zwykle dość towarzyskie, ale Byk jest raczej nieśmiały. Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają, ale z pewnością będzie to walka o utrzymanie długoterminowego partnerstwa między tymi znakami. Jeśli nie starają się dogadać, Byk i Bliźnięta częściej nienawidzą się nawzajem niż kochają.

Wodnik

Ponieważ Byk jest znany z tego, że jest tak wyjątkowo uparty, mają tendencję do konfliktów z Wodnikiem. Chcą tego, czego chcą, i czują niepokój, gdy Wodnik nie zgadza się z nimi automatycznie.

Następnie Byk uwielbia się przytulać. Zwykle byłoby to pozytywne dla każdego związku, ale Wodnik lubi zachowywać dystans. Zamiast przytulać się do słodkiego, kochającego Byka, Wodnik często będzie próbował stworzyć fizyczną przestrzeń między nimi a partnerem.

Skorpion

Podobnie jak Wodnik, Scorpio nie lubi zgadzać się z kimś tylko po to, by się z nim zgodzić. Kiedy Byk staje się uparty i trzyma się swoich zwyczajów, Skorpion staje się niespokojny lub zirytowany. Gdy Byk zobaczy, że Scorpio po prostu się nie podda, Byk prawdopodobnie odejdzie z irytacją.

Kompatybilność seksualna tej pary może prowadzić do wielu przygód na jedną noc między partnerami Skorpiona i Byka, ale jest mało prawdopodobne, że coś więcej naprawdę się między nimi rozwinie. Te namiętne znaki rzadko wycofują się z walki, co może prowadzić do długotrwałych problemów. Ich wspólne poczucie dumy i wzajemny dystans również stoją na drodze do wspólnej pracy nad tymi kwestiami.

Jaki znak zodiaku jest wrogiem Byka?

Nazywanie kogoś wrogiem może być nieco ekstremalne. Jeśli jednak Byk ma już wroga, jest całkiem prawdopodobne, że jego wrogiem jest Skorpion. Chociaż te znaki zodiaku mogą potencjalnie być przyjaciółmi, po prostu rzadziej się dogadują niż inne pary.

Źródłem problemu jest ich upór i duma. Nawet gdy jedno z par zdaje sobie sprawę, że się myli, nie mogą po prostu się do tego przyznać. I jest mało prawdopodobne, aby Byk lub Skorpion kiedykolwiek przyznali się do błędu, gdy druga osoba jest tak uparta i nadęta.

Innym problemem między nimi jest to, jak bardzo są oderwani. Bycie wrażliwym i otwarta komunikacja jest wyzwaniem dla tych znaków, ale nie można mieć dobrego związku bez wpuszczenia drugiej osoby i przywiązania. Nie jest całkowicie niemożliwe, aby ta dwójka się dogadała, ale szanse na to, że się nienawidzą lub nie lubią, są dość wysokie.

Jak Taurus może stać się bardziej kompatybilny

Żaden odczyt astrologiczny nie jest całkowicie osadzony w kamieniu. Jeśli jesteś zdeterminowany, aby zmienić swój los, możesz stać się samoświadomy i nauczyć się pracować z wyjątkowymi wyzwaniami swojego znaku zodiaku. Ponadto być może będziesz musiał stać się bardziej kompatybilny ze swoimi wrogami i wrogami, jeśli będziesz zmuszony pracować z nimi w szkole lub w miejscu pracy.

Bliźnięta

Bliźnięta to towarzyskie motyle, które lubią być w ciągłym ruchu, podczas gdy Byk to domator, który chce się zrelaksować i być kochanym. Aby się dogadać, Gemini musi czuć się komfortowo podczas nocy Netflix i relaksu. Podobnie Byk musi być chętny do pójścia na kilka przyjęć i spędzenia kilku nocy w mieście.

Ponieważ ich osobowości są tak różne, Bliźnięta i Byk mogą naprawdę skorzystać na rozmowie o swoich uczuciach i tym, czego chcą. Żaden przyjaciel nie będzie automatycznie wiedział, co myśli drugi z powodu ich uderzających różnic, więc niezwykle ważne jest, aby te znaki się komunikowały.

Wodnik

Wodnik i Byk mogą mieć konflikty z powodu swojego uporu, więc ci partnerzy muszą nauczyć się, jak cofnąć się o krok w kłótni i zobaczyć rzeczy z punktu widzenia drugiej osoby. Co najważniejsze, muszą być gotowi ustąpić, nawet jeśli nie chcą.

Aby ten związek trwał, Wodnik musi chcieć przytulić się do słodkiego, zmysłowego Byka. Podobnie Byk musi być w porządku z mniejszą liczbą godzin przytulania, niż by sobie tego życzył. Przyjaźnie Byka i Wodnika skorzystają na wyznaczeniu granic i zrozumieniu, że każdy przyjaciel ma inną potrzebę przestrzeni.

Skorpion

Aby się dogadać, Scorpio i Byk będą musieli przezwyciężyć swój upór i nauczyć się, jak patrzeć na sprawy ze swojego punktu widzenia. Ponadto ci pasjonaci muszą przezwyciężyć swoją dumną naturę. Niemożliwe jest stworzenie prawdziwej przyjaźni lub związku, gdy obaj partnerzy są pełni dumy i nie chcą dać z siebie trochę, aby wszystko działało.

Scorpio ma tendencję do bycia oderwanym i niezdolnym do wrażliwości w nowym partnerstwie, więc Scorpio musi być gotów dać Taurusowi czułość, której potrzebuje Byk. Ponadto Byk musi zrozumieć, że Skorpion nie otworzy się automatycznie. Zbudowanie wspólnej relacji między tymi dwoma partnerami wymaga zaufania i czasu.

Jakiego znaku Byk nienawidzi najbardziej?

Jakiego znaku nienawidzi Byk? To zależy całkowicie od sytuacji. Z reguły Byk częściej nienawidzi Skorpiona, Bliźniąt i Wodnika.

Chociaż Byk może bardziej nienawidzić tych znaków zodiaku, ten wynik nigdy nie jest gwarantowany. Jeśli jesteś zdeterminowany, aby mieć przyjaźń, partnerstwo lub związek z niekompatybilnym znakiem, jest to całkowicie możliwe. Aby te pary zadziałały, oboje musicie być świadomi siebie i zaangażowani w pokonywanie wszelkich przeszkód na swojej drodze.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector