13 ważnych rzeczy, które musisz wiedzieć o randkowaniu z niezależną kobietą

Miłość

Może się okazać, że spotykanie się z niezależną kobietą jest zupełnie inne.

Jest prostą, mądrą dziewczyną bez BS, z którą zawsze chciałeś być. Ale chociaż to wspaniałe, bardzo się denerwujesz, że ją stracisz.

Nie martw się. To się nie stanie, o ile wiesz, jak ją dobrze traktować.

Aby ci pomóc, oto 13 rzeczy, które musisz wiedzieć o umawianiu się z niezależną kobietą.

1) Nie możesz podciąć jej skrzydeł

Niezależne kobiety są niezależne z jakiegoś powodu. Chcą być wolni!

I nie zamierzają po prostu zrezygnować ze swojej niezależności tylko dlatego, że znaleźli miłość lub dlatego, że mają teraz kogoś, na kim mogą się oprzeć.

Niektórzy ludzie mają fantazję o „odciążeniu” swoich partnerów, o wzięciu na siebie całej pracy, aby ich partner mógł odpocząć w domu.

Ale to ostatnia rzecz, jakiej chce, więc nie rób tego. Nie próbuj podcinać jej skrzydeł i sprawiać, by była bardziej „zależna” od ciebie — zostanie odrzucona, a nawet będzie miała ci to za złe.

A jeśli zaczniesz kontrolować, dokąd chodzi, z kim rozmawia i co nosi? Spodziewaj się, że ucieknie i nigdy nie obejrzy się za siebie.

2) Chce być wysłuchana

Zawsze ważne jest, aby słuchać tego, co partner ma do powiedzenia. Ale kiedy Twoja partnerka jest kobietą niezależną? To niezwykle ważne, aby upewnić się, że czuje się wysłuchana.

Przywiązuje wagę do swoich myśli i pomysłów, a jeśli stwierdzi, że mężczyzna nie dba o te rzeczy, zacznie tracić zainteresowanie.

Poza tym doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest komunikacja w związkach. I nie będzie miała cierpliwości do faceta, który nie sprawi, że poczuje się wysłuchana.

Niezależne kobiety niełatwo ulegają emocjom. Może naprawdę cię kochać, ale jeśli nie zwracasz uwagi na to, co mówi, to dlaczego miałaby się tym przejmować?

Zawsze może zakochać się w kimś, kto to zrobi.

3) Oczekuj (brutalnej) szczerości

Niezależne kobiety nie lubią słuchać bzdur i nie mają cierpliwości do dwulicowości ani gierek umysłowych.

Zdecydowanie możesz na niej polegać również wtedy, gdy potrzebujesz szczerej opinii na dany temat. Ona nie jest typem, który cię okłamuje tylko po to, żebyś poczuł się dobrze.

I tak jak sama jest uczciwa i przejrzysta, będzie oczekiwać, że będziesz taki sam.

Wyświadcza ci wielką przysługę, nie grając z tobą w gry, więc lepiej odwzajemnij przysługę i nie baw się jej sercem.

A jeśli spróbujesz, od razu się dowie. Więc po prostu nie próbuj tego – to nie zadziała dobrze dla ciebie.

4) Ona potrzebuje, abyś był pewny siebie

To nie jest opcjonalne.

Pewność siebie to nie tylko coś, co sprawia, że ​​jesteś dla niej bardziej atrakcyjny — MUSISZ ją mieć, jeśli chcesz mieć trwały związek.

To oznacza, że ​​nie ma mowy o litości. Żadnego „och, biada mi! Nie zasługuję na ciebie!”

Niezależne kobiety nie chcą odgrywać roli terapeutki ani ciągle cię uspokajać za każdym razem, gdy coś sprawia, że ​​czujesz się trochę niepewnie lub nieadekwatnie.

Możesz myśleć, że rzeczywiście jesteś pewną siebie osobą. Ale co zaskakujące, wielu mężczyzn, którzy uważają się za „pewnych siebie”, szybko traci pewność siebie w obliczu niezależnej kobiety.

Na szczęście zawsze możesz zwiększyć swoją pewność siebie.

Gorąco polecam sprawdzenie relacji eksperta Katie Spring. Przygotowała przewodnik, który ma pomóc mężczyznom być bardziej pewnym siebie w towarzystwie kobiet.

I wiesz, co jest niesamowite? Możesz sprawdzić za darmo tutaj!

Mogę ręczyć za jej przewodnika. Sam nie miałem problemów z pewnością siebie, ale poleciłem jej wideo mojej przyjaciółce, która zawsze była zdenerwowana w obecności kobiet.

I tak, zadziałało! Byłem świadkiem, jak zmienił się w pewnego siebie mężczyznę w ciągu zaledwie kilku tygodni po pochłonięciu przewodnika Kate. Widziałem, jak zebrał się na odwagę, żeby zapytać dziewczynę, w której zawsze się podkochiwał.

Jestem pewien, że przewodnik Katie będzie dla ciebie bardzo przydatny.

Oto ponownie link do bezpłatnego filmu Kate.

5) Oczekuje, że będziesz dźwigał swój własny ciężar

Możesz się zastanawiać, no cóż… jeśli jest taka niezależna, to na pewno może zrobić wszystko sama? Może możesz po prostu trochę się zrelaksować i zostawić sprawy jej, prawda?

Zło.

Fakt, że jest niezależną kobietą, nie oznacza, że ​​można na niej polegać we wszystkim.

Powinieneś spróbować podzielić się z nią obowiązkami. Podziel rachunek, wtrąć się, kiedy ona będzie próbowała umówić cię na randkę.

W końcu jest całkowicie zdolna do samodzielnego stania, a jeśli ma cię zatrzymać, to lepiej, żebyś był tego wart.

Mówiąc najprościej, nie bądź dla niej ciężarem, jeśli nie chcesz, żeby po prostu cię zostawiła.

6) Nie boi się poważnej rozmowy

Właściwie to jej się to podoba.

Jasne, będzie żartować z rozmów o swoich hobby lub angażować się w dyskusje o tym, jak minął jej dzień. Ale ona nie będzie zadowolona tylko z tego.

Będziesz musiał oczekiwać, że poruszy poważne tematy, takie jak czynsz, małżeństwo, dochody, osobiste przekonania i ideały oraz wzajemne wady.

Nie jest z nią całe słońce i tęcze, a ona nie doceni tego, jeśli spróbujesz żartować, kiedy ona próbuje porozmawiać o czymś poważnym.

I wiecie, co jest w tym niesamowite? Oznacza to, że możesz zrobić jej to samo. Możesz jej powiedzieć o rzeczach, które inne kobiety mogą uznać za zbyt wrażliwe, a ona nawet nie skrzywi się ani nie mrugnie okiem.

7) Chce być rozpieszczana

Może być twarda, pewna siebie i niezależna. Ale to nie znaczy, że nie doceni uczucia.

Więc nie martw się o jej rozpieszczanie — pokocha to!

To powiedziawszy, rozpieszczanie niezależnej kobiety to nie to samo, co rozpieszczanie jakiejkolwiek innej kobiety.

Zrób jej masaże i ugotuj dla niej obiad. Podaruj jej pluszaka, którego zawsze pragnęła. Bądź z nią słodka.

Niezależne kobiety są frajerami, ponieważ zawsze były tym, na którym ludzie polegają.

Jednak upewnij się, że nie sprawiasz, że poczuje się, jakbyś ją infantylizował, na przykład nalegając na robienie rzeczy, które mogłaby zrobić sama.

Ona nie potrzebuje pomocy, ona chce miłości i czułości. Dużo tego.

8) Będzie jej trudno przyjąć pomoc

Może nawet odmówić wprost.

Widzisz, ostatnią rzeczą, jakiej pragną niezależne kobiety, jest poczucie, że są komuś dłużne… nawet jeśli tym kimś jest ich własny partner.

A ponieważ jest niezależna i prawdopodobnie była od jakiegoś czasu, najprawdopodobniej wie, co może, a czego nie.

Więc kiedy odmawia pomocy, nie bierz tego do siebie i po prostu pozwól jej być. Nie myśl, że nie jesteś dla niej „wystarczająco dobry” — oznacza to po prostu, że wolałaby robić rzeczy sama.

Może namieszać – kto tego nie robi – w takim przypadku zdecydowanie odradzam mówienie takich rzeczy jak „A nie mówiłem!”

Naleganie, aby skorzystała z twojej pomocy, nawet po tym, jak odmówiła i niedojrzałość, to jeden ze sposobów na szybką utratę szacunku niezależnej kobiety.

To obraźliwe — a jak mogłoby nie być? Robiąc to, mówisz jej, że nie ufasz jej umiejętnościom.

9) Przestrzeń osobista jest święta

Niezależna kobieta nie będzie zachowywać się przy tobie tak samo, jak inne kobiety.

W rzeczywistości możesz nawet zastanawiać się, dlaczego jest tak bezużyteczna!

Podobnie, ona nie doceni tego, kiedy zachowujesz się przy niej. Uwaga jest miła, ale zbyt duża uwaga jest po prostu denerwująca dla niezależnej kobiety.

Możesz się zastanawiać „ale ile uwagi to za dużo uwagi?” i „skąd mam wiedzieć, czy się czepiam?”

Cóż, jedną rzeczą, która naprawdę pomoże, jest pewność siebie, o której niedawno wspomniałem. Przywiązanie często wynika z desperacji i niepewności, więc pewność siebie uchroni cię przed nieświadomym przywiązaniem.

Innym jest po prostu jej słuchać. Będzie z tobą przejrzysta, jeśli chodzi o to, czego chce i potrzebuje, a jeśli kiedykolwiek poczuje, że jesteś zbyt przywiązany, zadzwoni do ciebie.

10) Może i będzie mówić za siebie (i ludzi, których kocha)

Często w związkach z kobietą, która nie jest tak zaciekle niezależna, prawie oczekuje się, że facet (ty!) Stanie w jej obronie i przemówi w jej imieniu. Lubimy myśleć o tym jako o romantycznym, prawie.

Ale rzecz z niezależnymi kobietami polega na tym, że mogą i będą mówić same za siebie.

Niezależne kobiety są w stanie stanąć w obronie siebie i nie potrzebują, abyś grał ich rzecznika. W rzeczywistości mogą nawet całkowicie cię zignorować, jeśli spróbujesz.

Jeśli widzisz, że walczy, zaoferuj swoją pomoc, ale nie nalegaj.

W przeciwnym razie po prostu usiądź i pozwól jej robić swoje.

11) Życie z nią to piekielna przejażdżka

Niezależne kobiety rzadko są nudne. Są bardziej ciekawskie i asertywne w kwestii swojej indywidualności niż inne kobiety. Nie chcą się też ograniczać ani ulegać temu, czego chcą ich partnerzy.

Więc nie oczekuj, że będzie po prostu siedziała cicho lub próbowała wejść w twoje hobby tylko po to, by się z tobą zbliżyć. Oczekuje również, że spróbujesz zrozumieć jej zainteresowania.

Czasami twoje zainteresowania mogą kolidować, co zawsze prowadzi do wielu interesujących – nawet jeśli nie zawsze przyjemnych – dyskusji.

Z czasem sytuacja powinna zacząć się uspokajać, gdy oboje przyzwyczaicie się do siebie, ale oczekujcie, że wasze życie pozostanie interesujące do samego końca.

12) Ma coś konkretnego do zaoferowania

Niezależne kobiety są więcej niż zdolne do utrzymania się. I będą chcieli móc się wspierać, nawet jeśli są z kimś w związku.

Ma o wiele więcej do zaoferowania waszemu związkowi niż jakakolwiek inna kobieta.

Prawdopodobnie ma własny stały dochód, oprócz znajomości takich umiejętności, jak księgowość, prowadzenie samochodu, a nawet naprawa domu.

Życie razem z nią oznacza, że ​​nie będziesz mieć kogoś, kto cały dzień pilnuje domu. Pomoże wnieść kasę, a może nawet naprawi samochód, zanim ty to zrobisz.

13) Nie boi się odejść

Nie oznacza to oczywiście, że zostawi cię tylko dlatego, że ma na to ochotę.

Oznacza to raczej, że nie będzie się z tobą spotykać, ponieważ ją „uzupełniasz” lub że cię potrzebuje. Faktem jest, że byłaby całkowicie szczęśliwa bez ciebie, nawet jeśli cię teraz kocha.

Powinieneś więc starać się, aby twoja obecność w jej życiu dodała jakiejś wartości, zamiast ją pogarszać.

Kochaj ją i kochaj dobrze. To wszystko, co naprawdę musisz zrobić.

Nie oczekuj, że będzie cię ścigać lub będzie starała się odzyskać twoją aprobatę, jeśli to zrobisz. Prawdopodobnie widziała to już wcześniej i nawet jeśli cię kocha, uzna, że ​​nie jesteś tego wart.

Ostatnie słowa

Niezależna kobieta zna swoją wartość i nie wstydzi się jej.

Dlatego mężczyźni często uważają je za onieśmielające i dlaczego tak wiele zwykłych sztuczek randkowych po prostu na nich nie działa.

Musisz być na jej poziomie dojrzałości i pewności siebie, jeśli twój związek z nią ma się rozwijać. A jeśli okaże się, że jeszcze tam nie jesteś, spróbuj zejść na jej poziom.

Ale jeśli ci się uda – a możesz, przy wystarczającej ilości czasu i wysiłku – znajdziesz się w szczególnie satysfakcjonującym związku.

To będzie trochę trudne… ale hej! Najlepsze rzeczy w życiu nie przychodzą łatwo.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector