10 rzeczy, które oznaczają, gdy facet nazywa cię słodką

Miłość

Zawsze miło jest być komplementowanym. Czasami jednak zastanawiamy się: czy coś kryje się za czyimiś miłymi słowami? Czy mają ukryty motyw?

Jest to szczególnie skomplikowane, gdy komplementuje cię osoba przeciwnej płci. Po prostu nie możesz pomóc, ale myślisz, że to możliwe, że próbują z tobą flirtować.

Zwłaszcza jeśli komplementuje twój wygląd i nazywa cię uroczym! Oto dziesięć najbardziej prawdopodobnych znaczeń, które kryje się za tym, że nazywa cię uroczym.

Bez zbędnych ceregieli, oto dziesięć możliwych znaczeń, kiedy facet nazywa cię uroczym!

Dlaczego miałby ci mówić, że jesteś słodka?

Czasami naprawdę nie jest miło być nazywanym słodkim.

Jest to rozsądne, jeśli czujesz się uległy lub może infantylizowany. W końcu, o czym zwykle myślimy, gdy słyszymy słowo słodkie? Małe dzieci i szczenięta, prawda?

„Nie jestem dzieckiem, jestem kobietą!” możesz sobie pomyśleć. Chcesz być postrzegana jako pożądana i seksowna.

Jest wiele innych słów, które chciałbyś usłyszeć poza słodkim:

 • Piękny
 • Przepiękny
 • Ładny
 • Zachwycający

Wiesz, rzeczy, które sprawiają, że wyglądasz jak dorosły dorosły, którym jesteś. Nie martw się jednak.

Najprawdopodobniej pociąga go również to, jak wyglądasz. Jednak pociąga go również twoja osobowość i charakter, co pogłębia to, jak bardzo cię pragnie.

1) Uważa, że ​​twoje piękno wykracza poza powierzchowność.

Kiedy nazywa cię uroczą, nie mówi tylko, że uważa cię za przystojnego. Zamiast tego myśli, że jesteś piękną kobietą w środku i na zewnątrz.

Kocha praktycznie wszystko w tobie, od twojego uśmiechu po twoje oczy, po to, jak działa twój mózg – jesteś po prostu niesamowitą, inspirującą osobą w jego oczach.

Uważa twoje towarzystwo za zabawne i satysfakcjonujące. Czuje, że zawsze jest coś do zyskania lub nauczenia się, kiedy jest z tobą.

Czuje się szczęśliwy i podniesiony na duchu, kiedy z tobą rozmawia, a nawet twoje nieporozumienia z nim są dla niego bardzo interesujące.

Oczywiście uważa cię również za niezwykle atrakcyjną fizycznie. Uważa, że ​​wyglądasz naturalnie niewiarygodnie pięknie.

Więc bez względu na to, co masz na sobie, czy masz makijaż, czy nie, on uważa cię za równie wspaniałego.

Kiedy facet myśli, że jesteś piękna w środku i na zewnątrz, to wiesz, że masz jego serce. To najwyższy poziom pożądania i przyciągania.

On nie tylko próbuje się położyć, tak naprawdę chce cię jako swoją dziewczynę w poważnym związku!

2) Lubi twój charakter

Kiedy mężczyźni komplementują twój wygląd fizyczny, zwykle używają słów takich jak „ładny” lub „piękny”. Z drugiej strony, użycie słowa „słodki” jest zwykle bardziej zabawnym sposobem na powiedzenie tego.

Więc kiedy nazywa cię uroczą, oznacza to, że naprawdę lubi być w pobliżu. Podoba mu się twój charakter i osobowość, a nie tylko to, jak wyglądasz.

Daleko mu do wyglądu zewnętrznego, nie tylko na poziomie skóry. Prawdopodobnie uważa, że ​​wiele aspektów w tobie jest uroczych i atrakcyjnych:

 • Twoja osobowość
 • Twój sposób mówienia
 • Twoje marzenia
 • Twój humor
 • Twoje hobby

Jest w tobie coś, co sprawia, że ​​​​czuje się żywy i szczęśliwy – dlatego używa słowa słodki.

Jak mówią po francusku: „je ne sais quoi”. To, co czuje do ciebie, jest nie do opisania, jeśli nie trochę przytłaczające.

Pomyśl o tym jako o komplemencie dla całej twojej istoty, samego twojego istnienia.

3) On chce być twoim chłopakiem

Może przypadkowo nazwać cię słodką, kiedy jest w tobie zakochany, podczas gdy wasza dwójka wchodzi w interakcje. Był trochę zagubiony w myślach o tym, jak bardzo jest w tobie zauroczony.

Jeśli tak się stanie, prawdopodobnie fantazjował o wszystkich uroczych rzeczach, które zrobiłbyś, gdybyście byli parą. To wyraźny znak, że jest zainteresowany uczynieniem cię swoją dziewczyną.

Jest oszołomiony twoją urodą, ale jest też niesamowicie zafascynowany twoją osobowością. Chce być twoim chłopakiem, a to znak, że po prostu może być materiałem na chłopaka: lubi w tobie wszystko.

Te marzenia i fantazje o byciu razem? Nie zdziw się, jeśli spróbuje je urzeczywistnić.

4) Zaczyna z tobą flirtować

Każda dziewczyna wie, jak bardzo mężczyźni lubią flirtować i dokuczać nam. W ten sposób dają nam do zrozumienia, że ​​są nami zainteresowani.

Jednak gdy wciąż zaczynają z tobą flirtować, może to być nieco bardziej subtelne. To jest powód, dla którego nazywa cię „słodką”.

Czuje się nieco swobodniej, ponieważ słowa takie jak „ładna” lub „piękna” są bardziej bezpośrednie i agresywne. Chce zachować lekkość i na początku stara się zachować spokój.

To tylko pierwszy krok, zanim zacznie z tobą flirtować i coraz więcej powie ci o rzeczach, które w tobie kocha.

5) Uważa, że ​​jesteś imponującą i niezależną kobietą

Bycie nazywanym słodkim może wydawać się infantylne, ale prawdopodobnie myśli też, że jesteś wspaniałą osobą dookoła. Widzi i przyznaje, że jesteś niezależny, inteligentny, a nawet trochę bezczelny.

On wie, że zasadniczo jesteś prawdziwym interesem. Dlatego nazywa cię uroczą, ponieważ chce też zobaczyć twoją bardziej zabawną stronę.

Wie, że nie potrzebujesz walidacji innych ludzi, że zamiast tego wolisz uczciwą i szczerą komunikację. Jednak nadal chce być z tobą trochę bezczelny.

Prawdopodobnie są rzeczy w twoim życiu, które uważa za fascynujące, jeśli nawet nie onieśmielające. Widzi cię jako pełną, złożoną istotę ludzką, nawet jeśli nazywa cię słodką.

6) On chce być twoim bohaterem

Jest trochę prawdy w stereotypie, że mężczyźni chcą być bohaterami — zwłaszcza dla kobiet, na których mu zależy. Mówiąc najprościej, chce cię chronić, ponieważ chce widzieć cię bezpieczną i szczęśliwą.

Jednak mężczyźni chcą czuć się bohaterami kobiet, które kochają, nie tylko z tego powodu. Chcą też zaimponować ci, udowadniając ci, że są silni i niezawodni.

Nie zdziw się więc, jeśli:

 • Zawsze stara się ci pomóc
 • Próbuje rozwiązać twoje problemy, nawet jeśli o to nie prosiłeś
 • Zawsze stara się cię rozśmieszyć lub uszczęśliwić
 • Wydaje się, że zawsze próbuje robić rzeczy, które sprawią, że będziesz go komplementować.

Ponieważ chce być dla ciebie mężczyzną, chce być dla ciebie najbardziej imponującym mężczyzną.

7) On dobrze się z tobą bawi

Jeśli nazywa cię słodkim, oznacza to, że jest z tobą przyjazny i wygodny, aby to zrobić. Lubi się z tobą bawić i wygłupiać.

Oznacza to, że naprawdę łatwo się z tobą przebywa i że zawsze mu się to podoba, kiedy spędzasz czas. Twoje towarzystwo jest dla niego bardzo pocieszające.

Niezależnie od tego, czy jest to osobiście, czy tylko przez SMS-y, każda interakcja z tobą jest dla niego zabawna i znacząca. W jego oczach jesteś po prostu słodką osobą, której nie może się nacieszyć.

Chce, abyś wiedział, jak bardzo jesteś dla niego wyjątkowy i dlatego zwraca się do ciebie czule!

8) On chce być z tobą czuły

Jest czuły w swoich słowach, ponieważ chce doświadczyć rzeczy podobnych do słodkich rzeczy, które lubimy w związku. Chce, aby to uczucie przekształciło się w coś więcej.

Prawdopodobnie fantazjuje o robieniu z tobą romantycznych rzeczy, takich jak:

 • Przytulanie się razem
 • Robię ci śniadanie do łóżka
 • Masuję cię
 • Całować cię w deszczu

Sprawiasz, że czuje się oszołomiony i pełen życia i dlatego nazywa cię słodką. Prawdopodobnie nie może się doczekać, żeby cię przytulić i przytulić.

Kiedy nazywa cię słodką, to na pewno ma na myśli te wszystkie słodkie rzeczy! To jest źródło jego komplementów.

9) Uważa, że ​​jesteś naturalnie piękna

Kiedy mówi, że jesteś urocza, ma na myśli, że wyglądasz dobrze bez względu na wszystko. Niezależnie od tego, co mają na sobie i jak wyglądają ich włosy tego dnia, Twoja uroda wymyka się wszelkim modowym trendom.

Bez względu na to, jak wyglądasz, nie może się powstrzymać od patrzenia na ciebie, ponieważ myśli, że jesteś wręcz wspaniała. „Słodki” to niedopowiedzenie tego, jak niesamowicie on myśli, że wyglądasz naturalnie.

Nie chodzi tylko o twój wygląd. Sposób, w jaki się poruszasz, sposób, w jaki mówisz, sposób, w jaki brzmi twój śmiech, sposób, w jaki dotykasz włosów – wszystkie te rzeczy zniewalają jego serce.

Jeśli w jego oczach jesteś uroczą dziewczyną, oznacza to, że jesteś autentyczna i piękna bez względu na wszystko. Niezależnie od tego, czy masz na sobie strój biurowy, suknię nocną, podstawowy top z dżinsami, czy nawet tylko piżamę, jesteś jego oczkiem w głowie!

10) Chce powiedzieć więcej

Jak powiedzieliśmy wcześniej, kiedy faceci nazywają cię uroczym, prawdopodobnie jest to początek ich wysiłków, by z tobą flirtować. Są inne rzeczy, które w tobie uwielbia i chce je wyrazić, ale prawdopodobnie wciąż jest zbyt zdenerwowany.

Jeśli nazywa cię uroczą, jest to swobodne i nie ma presji, ale nadal jest to sposób na powiedzenie ci, że cię pociąga. To bezpieczny i niezawodny punkt wyjścia do większych wysiłków w romansowaniu z tobą.

Mimo to pamiętaj, że pójście za kimś, kogo lubisz, zawsze jest denerwujące, więc jest to prawdopodobnie najodważniejsza rzecz, jaką powiedział do tej pory. Mówi o tym, jak bardzo cię lubi!

Negatywne powody, dla których może nazywać cię słodką

10 rzeczy, które oznaczają, gdy facet nazywa cię słodką

Mimo to nie zawsze możesz bezpiecznie wyciągnąć te wnioski, kiedy nazywa cię uroczym. Niestety, istnieją również negatywne powody, dla których mężczyzna może powiedzieć ci, że jesteś urocza.

Oto trzy największe negatywne powody.

Wykorzystuje cię, by podbudować swoje ego

Dotyczy to szczególnie mężczyzn, którzy są ciemnymi, zamyślonymi i nerwowymi facetami, a ty jesteś delikatną, troskliwą kobietą – zasadniczo jak mama. Bądź ostrożny, jeśli tak jest.

Być może nazywa cię uroczym, abyś poczuła się skłonna do pozostania z nim, ponieważ zaradzasz niepewności, które czuje. Czuje się lepiej ze sobą, ponieważ jest blisko z dziewczynami, zwłaszcza tymi, które uważa za atrakcyjne, ale którymi nie jest poważnie zainteresowany.

Bądź ostrożny, ponieważ mają tendencję do bycia nieszczerymi i manipulacyjnymi.

Wykorzystuje cię dla swojej korzyści

Może nazywać cię słodkim, ponieważ ma ukryty motyw, a nie dlatego, że naprawdę myśli, że jesteś słodki. Prawdopodobnie próbuje znaleźć się po twojej dobrej stronie i sprawić, abyś mu zaufał, ponieważ chce czegoś od ciebie.

To jest podręcznikowe zachowanie narcystyczne. Narcyzi zawsze starają się uzyskać jak najwięcej korzyści dla siebie, zwłaszcza wykorzystując innych ludzi w podstępny sposób.

Zadaj sobie pytanie: czy jesteś miłą osobą? Nawet milszy od innych ludzi?

Jeśli tak, to prawdopodobnie myśli, że jesteś łatwowierny i próbuje cię wykorzystać. Jeden dobry

Próbuje dostać się do twoich majtek

Może być również uroczy, jeśli jest świadomy, że masz pewne problemy z poczuciem własnej wartości lub niepewnością. Bądź bardzo ostrożny, jeśli tak jest.

Nie jest nierozsądne, abyś miał się na baczności, jeśli ciągle ci mówi, że jesteś słodki. Możliwe, że chce, żebyś się w nim zakochała.

Chce, żebyś się w nim zakochała. I nie, to nie dlatego, że jest szczerze zainteresowany związkiem z tobą.

Chce tylko łatwego sposobu na seks z tobą, zwłaszcza jeśli jest narcyzem.

Jak powinnaś zareagować, gdy facet mówi, że jesteś słodka?

Kiedy ktoś nazywa cię uroczym, ważne jest, aby odpowiedzieć w sposób humanitarny. Na przykład możesz po prostu powiedzieć „dziękuję” lub nawet bezczelne „Wiem”.

To wszystko są wyważone i neutralne sposoby reagowania na komplement. Nadal jesteś uprzejmy i dziękujesz im, ale nie narażasz się zbytnio emocjonalnie i psychicznie.

Jeśli jednak masz do czynienia z facetem, który na pewno cię nie interesuje lub o którym wiesz, że jest manipulujący lub niepewny siebie – z tymi, którzy mają negatywne powody, które wymieniliśmy powyżej, to właśnie powinieneś zrobić. Powiedz mu „wiem”, ale poważnie i stanowczo.

Następnie kontynuuj to, co robiłeś i odejdź od tego całkowicie. To zabije atrakcyjność lub jego próby wykorzystania cię, jeśli uważasz, że powinieneś to zrobić.

Konkluzja

Komplement, jeśli jest szczery, ma sprawić, że obdarowana osoba poczuje się dobrze. Można go jednak nadużywać, celowo lub nie, aby sprawić, że ktoś poczuje się niekomfortowo lub spróbować nim manipulować.

Nie ma pewnego sposobu na ustalenie, czy ktoś jest autentyczny, czy fałszywy (lub sarkastyczny). Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę kontekst relacji, którą masz z tym mężczyzną.

Robiąc to, możesz zawęzić możliwe powody, dla których może nazywać cię uroczym. Stamtąd możesz określić, jak zareagować.

Chociaż komplementowanie cię w ten sposób może być złe w niektórych scenariuszach, zwykle jest to dobre. I to dobrze, ponieważ nie tylko uważa cię za atrakcyjną fizycznie, ale jest całkowicie urzeczony całą twoją istotą!

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector