8 możliwych powodów, dla których facet chce spędzić z tobą czas

Miłość

Więc jest facet, który spotyka się z tobą częściej niż to, co jest uważane za „normalne”.

Nie jesteś do końca pewien, czy on cię podrywa, czy po prostu jest przyjazny.

Może uważasz go za czarującego, a może cię przeraża.

Aby pomóc ci znaleźć swojego faceta, opowiem o 8 możliwych powodach, dla których facet będzie chciał spędzić z tobą czas.

1) Fajnie się z tobą przebywa.

Mężczyźni to proste stworzenia. Czasami chcą się po prostu dobrze bawić. I przez większość czasu nie zawracają sobie głowy pytaniem, dlaczego.

Więc jeśli jest to jeden z powodów, dla których spędza z tobą czas, a ty zdecydujesz się zapytać go, dlaczego myśli, że jesteś zabawny, spodziewaj się, że wzruszy ramionami i powie: „Nie wiem, po prostu fajnie jest być z tobą. ”

Widzisz, z mężczyznami jest tak: jeśli ma „dobre przeczucia”, kiedy się z tobą spotyka, to będzie z tobą przebywał jeszcze częściej. Ale jeśli ma „złe przeczucia” co do ciebie, odejdzie. To może być tak proste.

2) Sprawiasz, że czuje się dobrze ze sobą.

Wszyscy chcemy czuć się adorowani i doceniani. Ale mężczyźni tego pragną.

Może często mówisz mu, jaki jest dobry w tym, co robi, a może twoja mowa ciała pokazuje, że ci się podoba i sprawia, że ​​​​czuje się najprzystojniejszą osobą na ziemi.

Są ludzie, którzy są mistrzami w sprawianiu, by inni czuli się dobrze ze sobą i być może jesteś jednym z nich.

A może po prostu klikasz bez żadnego wysiłku i wyrażasz, jak go lubisz. Oczywiście, jeśli jesteś tak niesamowity, facet na pewno chciałby spędzić z tobą więcej czasu.

3) Podoba mu się twój sposób myślenia.

Łatwo jest myśleć o mężczyznach jako o prostodusznych stworzeniach, które uganiają się za kobietami tylko dla seksu i wyglądu. Ale to nie wszystko.

Chodzi o to, że mężczyźni nie będą cieszyć się przebywaniem z tobą, jeśli nie szanują sposobu, w jaki myślisz. Zwłaszcza jeśli nie ma w tym seksu.

Na pewno byłbyś w stanie się z tym utożsamić. Wyobraź sobie, że próbujesz przebywać w pobliżu kogoś, kto mówi rzeczy, które sprawiają, że ciągle myślisz: „O czym oni w ogóle rozmawiają? To strata mojego czasu!”

Jest wiele ładnych dziewczyn, które swoim wyglądem przyciągają tuzin mężczyzn, ale odchodzą, gdy tylko otworzą usta.

I najwyraźniej NIE jesteś jednym z nich.

4) Jest zmęczony spędzaniem czasu z innymi facetami.

Jako dzieci, wkraczając w okres dojrzewania i wczesnej dorosłości, wydaje się, że istnieje ogólna zasada, zgodnie z którą mężczyźni spędzają czas z innymi mężczyznami, a kobiety spędzają czas z innymi kobietami.

Może sobie z tym poradzić przez jakiś czas, ale w końcu zmęczy się ciągłym widzeniem i słuchaniem tej samej starej rzeczy od swoich braci każdego dnia.

Być może odpręża go słuchanie o rzeczach innych niż sport i gry.

Każdy ma męską i kobiecą stronę. A może próbuje się z tobą skontaktować i zrozumieć swoją kobiecą stronę wokół ciebie.

5) Być może myśli o poproszeniu o przysługę.

Nie chcę przebić twojej bańki, ale istnieje możliwość, że facet, który nagle chce się z tobą spotkać, próbuje coś od ciebie wyciągnąć.

Szanse są niewielkie, ale musisz szukać znaków, żeby nie mieć wielkich nadziei, jeśli się w nim zakochasz.

Widzieliśmy to często w filmach i często zdarza się to również w prawdziwym życiu.

Czy jesteś dobry z matematyki, a on ma problemy?

Czy masz wrażenie, że lubi twojego najlepszego przyjaciela?

A może przyjaźnisz się z jego szefem, a on od jakiegoś czasu chce awansować.

Mogą być rzeczy, które może od ciebie dostać. I dobrze jest od czasu do czasu zadać sobie pytanie, czym te rzeczy mogą być.

Przydarzyło mi się to, gdy byłem w liceum. Ktoś, w kim się podkochiwałam, spędzał ze mną dużo czasu, a potem poprosił mnie, żebym dała jego list miłosny mojemu najlepszemu przyjacielowi. AUĆ.

Ale chodzi o to, że nie wszystko jest słodkie i słodkie, gdy facet chce spędzać z tobą czas. Czasami są po prostu ludzie, którzy wykorzystują ludzi, aby dostać to, czego chcą.

6) Jesteś dziewczyną na „tak”.

8 możliwych powodów, dla których facet chce spędzić z tobą czas

Może zawsze masz ochotę na wszystko, zawsze grasz.

Mężczyźni lubią żądne przygód dziewczyny. Może cię lubi, bo nie jesteś wybredna, nie jesteś zbyt wrażliwa, kiedy żartuje, a może lubisz grać w gry wideo. Innymi słowy, uważa cię za „fajną dziewczynę”. brat. Jeden z chłopaków.

Czy to zła rzecz czy dobra rzecz?

Dla mnie też nie.

Nie oznacza to automatycznie, że jesteś we friendzone. To może być jeszcze jedna cecha, którą w tobie kocha.

A jeśli naprawdę widzi cię jako przyjaciela, tak łatwo jest sprawić, by się w tobie zakochał, jeśli jesteś tego rodzaju dziewczyną.

Innymi słowy, powinieneś postrzegać to jako dobrą cechę, a nie coś, co powinieneś zmienić, aby przyciągnąć go romantycznie.

7) Oboje nienawidzicie tych samych rzeczy.

Wszyscy znają stare powiedzenie, które mówi: „wróg mojego wroga jest moim przyjacielem”.

Chociaż może to nie być prawdą przez cały czas, mówi o jednym niezaprzeczalnym fakcie. Nienawiść do tego samego jest niesamowitym ćwiczeniem na tworzenie więzi.

Może oboje nienawidzicie fast foodów, rozdań nagród i kultury materialnej. A może oboje nienawidzicie określonej celebryty lub firmy za robienie rzeczy, których oboje nie lubicie.

Więc oczywiście spędzałby czas z tobą. Może swobodnie zanurzać się w rzeczach, których nienawidzi, ponieważ wie, że zrozumiesz, a nawet się przyłączysz. Prawdopodobnie do pewnego stopnia oczekuje od ciebie tego samego.

Chociaż nienawiść jest dobrym sposobem na nawiązanie więzi, nie jest to najbardziej stabilny i trwały fundament przyjaźni.

Więc jeśli to jest powód, dla którego lubi spędzać z tobą czas, lepiej spróbuj znaleźć inne rzeczy, z którymi możesz się związać, jeśli już się w nim zakochujesz.

8) On widzi w tobie coś wyjątkowego.

Ze wszystkich powodów wymienionych na tej liście jest to zdecydowanie ten, którego jestem pewien. Sto procent!

Facet nie spędzałby cały czas z dziewczyną, gdyby nie uważał, że jest wyjątkowa. A może na początku nie byliście tacy wyjątkowi, ale teraz, kiedy spędziliście ze sobą dużo czasu, staliście się dla niego wyjątkowi.

Czy to znaczy, że jest w tobie zakochany? Być może. to bardzo prawdopodobne!

Ale jest taka mała możliwość, że widzi cię tylko jako przyjaciela, ale bardzo wyjątkowego.

Czas pokaże, ale jeśli zaczynasz się niecierpliwić, możesz być proaktywny, zostawiając wskazówki, że też go lubisz. Śmiało, flirtuj z nim i zobacz, jak zareaguje.

Wniosek

Jak widać, istnieje wiele powodów, dla których facet chciałby spędzić czas z dziewczyną — powód może być platoniczny, romantyczny lub po prostu praktyczny.

Obserwuj swojego faceta jeszcze trochę lub, aby ułatwić sobie życie, od niechcenia zapytaj go, dlaczego.

Lub żartobliwie skomentuj coś w stylu: „Hej, zauważyłem, że ostatnio staliśmy się nierozłączni”.

Jeśli dużo spędzasz czas, jestem pewien, że nie będzie się zbytnio przejmował. Prawdę mówiąc, mógł się spodziewać, że o to zapytasz.

Nie oczekuj jednak, że powie prawdę lub od razu zna odpowiedź. Większość facetów nie analizuje za bardzo tych rzeczy.

Ale jeśli się rumieni, jąka lub robi coś, co wyraźnie mówi, że cię lubi, to masz odpowiedź.

Podobał Ci się mój artykuł? Polub mnie na Facebooku, aby zobaczyć więcej takich artykułów w swoim kanale.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector