Kto jest najpiękniejszym znakiem zodiaku?

Astrologia

Technicznie rzecz biorąc, piękno jest pojęciem społecznym. To, co społeczeństwo uważa za piękne, zmienia się z dekady na dekadę. W epoce wiktoriańskiej, bladobiałe, pulchne panie były modnym wyglądem. Dziesięć lat temu opalone blondynki były ideałem piękna. Teraz ten trend zaczął się zmieniać. Podczas gdy koncepcja piękna się zmienia, są ludzie, którzy byliby uważani za pięknych bez względu na epokę, w której żyli. Czy jesteś jednym z najpiękniejszych znaków zodiaku?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak gwiazdy wpływają na nasze cechy, poświęć ten czas na poznanie cech według znaków astrologicznych.

Jakie są najpiękniejsze znaki zodiaku?

Twój wykres urodzenia odgrywa rolę w określeniu, czy jesteś jednym z najpiękniejszych znaków zodiaku. Silna Wenus jest głównym czynnikiem. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli Wenus jest blisko ascendentu iw pierwszym domu. Wenus była znana jako bogini piękna, więc ma sens tylko to, że wniesie piękno i pożądanie do twojego wykresu.

Ponieważ Byk i Waga są rządzone przez Wenus, mogą cieszyć się pięknem i urokiem Wenus. Wagi są znakami powietrznymi, więc mają pokojowe usposobienie i dyplomację. Tymczasem Byk to znak ziemi, który lubi skupiać się na fizycznej atrakcyjności. Nic dziwnego, że wielu pięknych ludzi to znaki Byka i Wagi.

Podczas gdy Wenus odgrywa ogromną rolę, Neptun również. Jest władcą Ryb i rządzi głębszymi poziomami twojej psychiki. Pomyśl o zbiorowej nieświadomości. Neptun przynosi pewną atrakcyjność, chociaż może również wyrządzić szkody poprzez rzeczy, które rozpuszczają wolę, takie jak alkohol lub narkotyki. Neptun wnosi poczucie fantazji i atrakcyjności do znaków takich jak Ryby.

Jednak Wenus nie jest jedynym wpływem sfery piękna. Bycie dostojnym, efektownym, eleganckim lub wspaniałym oznacza kroczenie pod błogosławieństwem całego kosmosu. Może się okazać, że słońce tworzy poczucie blasku lub księżyc manifestuje kuszącą aurę. Każda planeta w astrologii ma również swoje własne cechy i wpływy.

Z tego powodu osoba, która chce stać się uosobieniem piękna, powinna patrzeć w gwiazdy, a co ważniejsze, w siebie. Emanując cechami astrologicznymi, które są ci wrodzone, odkryjesz, że masz zdolność bycia najpiękniejszą osobą na świecie. Może się okazać, że naśladowanie kogoś, kto wyraża się w sposób, który ci się podoba, może dobrze odpowiadać twoim potrzebom.

Piękno, które czai się w każdym znaku zodiaku

Piękno, jak mówi przysłowie, jest w oku patrzącego, w różnych znakach są cechy, które jedna osoba może uznać za piękniejsze od innych. Wewnętrzne cechy i maniery mogą sprawić, że będziesz wyglądać piękniej niż twoja genetyka. Piękno może być dość subiektywne, więc każdy ma inne wyobrażenie o tym, co czyni osobę piękną.

Ponieważ piękno może się zmieniać, przejrzymy niektóre z najpiękniejszych znaków zodiaku i przyjrzymy się, co sprawia, że ​​każdy z nich jest tak atrakcyjny. Możesz przejrzeć listę i zobaczyć, który znak pasuje do cech, które uważasz za piękne. Chociaż zewnętrzne piękno to nie wszystko, zachęcamy Cię do rozważenia szeregu tematów, które pomogą Ci lepiej zrozumieć wewnętrzne cechy ludzi w Twoim życiu.

Zachęcamy do rozważenia poświęcenia tego czasu, aby dowiedzieć się, jak poruszać się w związku z każdym znakiem zodiaku i jak mieć zdrowe relacje z każdym znakiem zodiaku. Spójrz poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat cech, które sprawiają, że każdy znak zodiaku jest piękny.

Baran

Baranem rządzi głowa. Mają przyjemne rysy i pełną twarz. Baran jest jednym z najpiękniejszych znaków z naturalną zaciekłością i siłą. Ich mocne czoło zdradza wrodzoną odwagę i inteligencję.

Może się okazać, że ich pełna pasji energia sprawi, że będą zachowywać się w określony sposób, który zwróci uwagę na ich ambitną naturę. Nierzadko zdarza się, że kogoś pociąga ich atletyczna i gibka sylwetka, co często zdradza ich aktywny charakter.

Byk

Kobieta Byk ma niezwykle piękne gardło. Niezależnie od tego, jak odwraca głowę, czy podnosi brodę w twoją stronę, jest w niej coś niesamowicie pięknego. Jej ładna szyja nadaje jej wyjątkowej delikatności.

Ze względu na pragnienie przyjemności można się spodziewać, że Byk będzie próbował przyciągnąć do siebie różnych ludzi. Poprzez voyerystyczną ekspozycję ludzkiej postaci jest prawdopodobne, że jej naturalna skłonność do tworzenia poczucia pożądania i pragnienia uwydatni jej ciało.

Bliźnięta

Kobieta Gemini ma wspaniałe ramiona. Niezależnie od tego, czy pływa w basenie, czy trzyma filiżankę kawy, zauważysz, jak ładne i stonowane są jej ramiona. Nie będą szalenie muskularne, ale będą wyglądać uderzająco stonowane. Jeśli spotykasz się z mężczyzną Gemini, masz szczęście, ponieważ będzie miał buff, silne ramiona, o których czytałeś w powieściach romantycznych.

Nie ma ograniczeń co do tego, jak Gemini mogą wyrażać się fizycznie, ale zawsze będziesz w stanie znaleźć dwoistość w sposobie, w jaki ujawnia się ich ciało. Jeśli są smukłe lub drobne, może się okazać, że ich chude mięśnie mogą przeczyć ich naturalnej sile.

Rak

Kobieta z rakiem znana jest z wyjątkowo ładnych dłoni. Ze wszystkich znaków zodiaku ma najpiękniejsze dłonie i palce. Pomyśl o rodzajach dłoni, które widzisz w reklamach balsamów i kremów do rąk, a dowiesz się, jak wyglądają ładne palce tej kobiety.

Poprzez porozumiewawczy dotyk możesz spodziewać się, że ujawni swój emocjonalny związek z potencjalnym partnerem. Pozwalając, aby ich działania zabarwiły wszystkie ich interakcje, możesz być pewien, że forma Bliźniąt będzie miała wpływ na więź, którą dzielicie ze sobą.

Lew

Lwem rządzi serce w jej klatce piersiowej, więc prawdopodobnie zobaczysz raczej urocze piersi u kobiety Lwa. Jeśli patrzysz na faceta z Leo, spodziewaj się dobrze uformowanych, muskularnych mięśni piersiowych. Ta siła górnej części ciała będzie miała również wpływ na ich całą formę, ponieważ wpłynie to na sposób, w jaki poruszają się po swoim życiu.

Poza tym naturalny blask Lwa pokaże światu ich dumę. Może to spowodować, że skupią swój czas i energię na stworzeniu potężnej formy, która ma sprawić, że inni ludzie będą się nad nimi łasić.

Panna

Panna jest typem dziewczyny, którą widzisz na plaży i od razu stajesz się zazdrosna. Chcesz dokładnie wiedzieć, ile pracy wymagało uzyskanie tego stonowanego brzucha i wspaniałej talii. Jeśli zobaczysz kobietę w bikini z wąską talią, prawdopodobnie jest Panną.

Naturalna postać Panny jest udoskonalona przez ich pragnienie, aby stać się bardziej nieskazitelną formą siebie. Może się okazać, że drobna kobieta zaakcentuje swoje ciało poprzez użycie wyrafinowanej odzieży i biżuterii. Biorąc to pod uwagę, zawsze powinieneś mieć pełny obraz jej ciała i stylu życia.

Libra

Kobieta Wagi jest typem kobiety, której nienawidzisz, gdy odchodzi, ale uwielbiasz patrzeć, jak odchodzi. Ma tyłek, o którym poeci piszą ody. Gdybyś stworzył piosenkę przewodnią dla Wagi opartą tylko na jej ładnym wyglądzie, byłaby to „Baby Got Back” Sir Mix-a-Lot.

Upewnij się, że twoje oczy wędrują odpowiednio, ponieważ szybki dowcip Wagi dorównuje tylko ich spostrzegawczej naturze. Oczywiście może się okazać, że twoja uwaga przeniesie ich myśli na bardziej fizyczny poziom. Niezależnie od przypadku, będziesz dobrze służyć sobie, dzieląc się swoimi przemyśleniami w gustowny sposób.

Skorpion

To są panie, które dbają o to, by wszystko było schludne i zadbane poniżej talii. Gdy twój facet lub dziewczyna ze Skorpiona się rozbierze, zobaczysz dokładnie, co mamy na myśli. Poza tym ich waleczność słynie z jakiegoś powodu, więc bądź przygotowany na niezłe doświadczenie.

Bardziej niż cokolwiek innego, osoba Skorpiona stara się dzielić namiętny uścisk ze swoim partnerem. Z tego powodu może się okazać, że ich ciała są zbudowane całkowicie dla najważniejszej części każdego związku, który utrzymuje osoba Skorpiona.

Strzelec

Mężczyzna lub kobieta Strzelca dotyczy nóg. Może nie zdobędą nagrody za najpiękniejszy znak zodiaku, ale na pewno odejdą z nagrodą za najlepsze nogi. Pomyśl o stonowanych łydkach i atrakcyjnych udach. Jeśli skłonisz swoją damę Strzelca do noszenia obcasów, przygotuj się na omdlenie.

Ich nogi mają silny wpływ na ich życie, a co za tym idzie, na ich wybór zajęć i lekkoatletykę. W związku z tym powinieneś starać się rozważyć wartość tych najpiękniejszych cech. Pamiętaj, że kobieta Strzelec przejmuje kontrolę i powinieneś zastanowić się, dokąd zaprowadzą ją jej pragnienia.

Koziorożec

Koziorożec to kolejny znak, który zdobywa nagrody za swoje nogi. Strzelec wygrywa za najlepsze uda, ale Koziorożce zdobywają punkty za długie, wspaniałe nogi. To osoba, która potrafi zrobić ładną, efektowną sylwetkę od pasa w dół. Inne kobiety spędzają całe życie na ćwiczeniach i diecie, aby uzyskać nogi, z którymi właśnie urodził się Koziorożec.

Ambitny umysł jest niczym bez działania i właśnie do tego stworzone jest ciało Koziorożca. Osiągnięcie ich celów jest realizacją ich misji życiowej i nic innego nie odwiedzie ich od ich celów. Przekonasz się, że ich nogi będą odzwierciedleniem wysiłku, jaki wkładają w swoje życie.

Wodnik

Nigdy nie myślałeś, że kostki mogą być piękne, ale wtedy spotkałeś swojego Wodnika. Wierzcie lub nie, Wodnik jest znany z posiadania jednych z najpiękniejszych kostek i stóp. Wiele uwagi zostanie poświęcone utrzymaniu jej stóp w efektownym stanie i powinieneś uświadomić jej, że to zauważyłeś.

Poza tym delikatny charakter działań Wodnika pokazuje ich prawdziwe pragnienia. Miej oko na jej pięty, ponieważ to pokaże ci dokładnie, o czym myśli. Pozwól, aby poprowadziła Cię intuicja, zwłaszcza jeśli chodzi o podeszwy jej stóp.

Ryby

Wodnik ma ładne stopy i niesamowite kostki. Ryby mają niesamowite palce i stopy. To jest facet lub dziewczyna, którzy mogliby być modelami klapek, ponieważ ich stopy wyglądają tak dobrze. Biorąc pod uwagę, jak często Ryby spędzają z głową (lub swoją) w chmurach, jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek zauważą tę niesamowicie piękną cechę.

Jej palce pokażą ci, gdzie skupia się jej uwaga. Uważnie obserwując jej paznokcie u stóp, możesz nawet odkryć, że uzyskasz konkretny wgląd w to, czego ona chce. Nie ma ograniczeń co do tego, co możesz odkryć na podstawie subtelnych ruchów palców stopy kobiety spod znaku Ryb.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector