10 powodów, dla których twój były nagle jest dla ciebie miły

Miłość

Dlaczego twój były nagle zachowuje się wobec ciebie bardzo przyjaźnie? Czy on lub ona próbuje wrócić do siebie, czy po prostu są uprzejmi?

Problem polega na tym, że tak trudno jest odczytać intencje ludzi.

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego twój były nagle zachowuje się inaczej, czytaj dalej.

Odkryjesz, że istnieje wiele potencjalnych powodów, dla których twój były zachowuje się miło, nawet jeśli to on z tobą zerwał.

10 powodów, dla których twój były nagle jest dla ciebie miły

1) Żałują zerwania

Zacznijmy może od jednego z pierwszych powodów, które mogą przyjść do głowy.

Kto w pewnym momencie nie miał nadziei, że ich były będzie nieszczęśliwy bez nich i ostatecznie wróci czołgając się po zobaczeniu błędu ich postępowania.

Niezależnie od tego, czy przyjąłbyś swojego byłego z powrotem, czy nie, powszechną fantazją jest pragnienie, by cię chcieli z powrotem.

W końcu nasza duma ucierpi po zerwaniu. A poczucie straty może również wzbudzić nasze nadzieje.

Ale niektórzy byli z pewnością mają wątpliwości po rozstaniu. Wiesz, co mówią, nie wiesz, co masz, dopóki tego nie stracisz.

Dlatego twój były może zacząć być dla ciebie miły, jeśli dotrze do niego dokładnie, co stracił.

Jeśli twój były jest miły, ponieważ chce cię z powrotem, jest mniej prawdopodobne, że będzie dla ciebie nadmiernie miły. Choć może to zabrzmieć dziwnie, dzieje się tak dlatego, że jeśli chcą cię z powrotem, inwestują o wiele więcej.

I prawdopodobnie będzie się czuł niepewnie w związku z tym wszystkim. Nie będą chcieli wyglądać na zdesperowanych lub bardzo chętnych. W tym sensie bycie miłym, ale niezbyt miłym, jest lepszą strategią. W ten sposób nadal zachowują swoją godność, jednocześnie badając wodę.

Zamiast być miłym, twój były może być ogólnie bardziej responsywny i komunikatywny niż zwykle, jeśli chcą wrócić do siebie.

2) Czują się winni

Jednym z powodów, dla których często zwiększamy urok, jest poczucie winy.

Przypomina mi to, jak zrobiłem coś niegrzecznego mojemu rodzeństwu, kiedy byłem dzieckiem. Potem zawsze podlizywałem się, żeby to naprawić.

Może to obejmować bycie niemal przerażająco miłym i pomocnym.

Kiedy były szuka przebaczenia, może się okazać, że jest dla ciebie wyjątkowo miły.

Jasne, może to dotyczyć próby poprawienia samopoczucia i motywowania się autentyczną próbą odkupienia.

Ale może to być też sposób na uspokojenie własnego sumienia.

Jeśli uznają, że zachowywali się źle podczas waszego związku lub gdy doszło do samego zerwania, bycie miłym może być ich sposobem na wynagrodzenie wam.

Może czują się niezręcznie, gdy ruszają dalej, dopóki nie wiedzą, że wszystko jest w porządku. I tak nagle stają się dla ciebie mili, aby mieć pozwolenie na poruszanie się bez poczucia winy z tego powodu.

3) Chcą być przyjaciółmi

Jednym z najbardziej mylących momentów po zerwaniu jest sytuacja, w której jedna osoba z byłej pary chce zostać przyjaciółmi.

To nie jest tak, że nigdy nie jest to możliwe. Ale zdecydowanie jest to trudne, gdy jedno z was nadal ma uczucia, których drugie już nie ma.

Wiedza o tym, czy twój były jest przyjazny, czy zalotny, jest tak trudna. I może poważnie namieszać ci w głowie po rozstaniu.

Twój były może nie mieć żadnego ukrytego powodu, by nagle być dla ciebie miły, poza szczerym pragnieniem pielęgnowania przyjaźni.

Zwłaszcza jeśli czują, że dobrze się dogadywaliście i istnieją części związku, które warto uratować i nawiązać przyjaźń.

W ich mniemaniu związek się skończył, więc łatwiej jest im oddzielić nową przyjaźń od wcześniejszych romantycznych uczuć, które kiedyś odczuwali.

4) Uruchomiłeś jego instynkt bohatera

Ten jest specjalnie dla pań, których ex nagle zaczął być miły. I sprowadza się to do biologicznych popędów, którymi kierują się mężczyźni.

Zgodnie z teorią psychologiczną eksperta od związków, Jamesa Bauera, męski instynkt bohatera to program genetyczny zapisany w jego DNA.

Mówi, że kiedy faceci czują się szanowani, potrzebni i stawiają sobie wyzwania, jest bardziej prawdopodobne, że pociągnie ich kobieta. Kiedy tego nie robią, odsuwają się i nie angażują.

Możliwe, że kiedy byłeś w związku ze swoim byłym, nie wyzwalałeś w nim tego instynktu. Ale od czasu rozstania, nawet jeśli jest to nieumyślne, robisz lub mówisz rzeczy, które sprawiają, że facet bardziej cię chce.

Istnieją nawet pewne zwroty i teksty obok pewnych zachowań, które mogą wywołać u faceta instynkt bohatera.

Jeśli nie wiesz, czy mogłeś wywołać instynkt bohaterski swojego byłego, najłatwiejszą rzeczą do zrobienia jest obejrzenie darmowego filmu Jamesa Bauera tutaj.

Wyjaśnia wszystko, jak dokładnie działa instynkt bohatera. W ten sposób możesz odkryć, czy od czasu zerwania mówiłeś właściwe rzeczy, aby twój były uświadomił sobie, że chce ciebie i tylko ciebie.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć darmowe wideo.

5) Stracili twoją uwagę i teraz chcą ją odzyskać

Istoty ludzkie mogą być dość kapryśnymi stworzeniami. A czasami nasze ego bierze górę nad nami.

Dawno, dawno temu prawdopodobnie twój były był priorytetem w twoim życiu. Dzięki temu zyskali dużo twojego czasu, uwagi i energii.

Nawet jeśli kogoś nie chcemy, nie zawsze łatwo jest zrezygnować z uwagi, do której jesteśmy przyzwyczajeni.

Twój były może przegapić tę weryfikację. A więc bycie miłym dla ciebie jest strategią odzyskania części z tego.

Czy ostatnio wycofałeś swoją uwagę?

Czy pokazałeś jakieś oznaki, że próbujesz ruszyć dalej ze swoim życiem?

Odeszłaś od swojego byłego?

Jeśli tak, to twojemu byłemu może się to nie podobać, a czas ich nowo odkrytej uprzejmości wobec ciebie nie jest tylko zbiegiem okoliczności.

W głębi duszy podoba im się pomysł, że wciąż masz na ich punkcie obsesję. Myśl, że możesz już nie być, sprawia, że ​​czują się niepewnie. I tak wracają po tę weryfikację jeszcze raz.

6) Tęsknią za tobą

10 powodów, dla których twój były nagle jest dla ciebie miły

Poczucie zagubienia po zerwaniu jest całkowicie normalne, niezależnie od tego, czy byłeś tym, który odwołał wszystko, czy nie.

Złamane serce jest formą żalu, jak podkreśla Psyche:

„Straciłeś kogoś ważnego, a ta strata ma ogromny wpływ, nawet jeśli ta osoba wciąż żyje. Utrata wyzwala reakcję stresową, a w początkowym okresie po zerwaniu możesz zostać wstrząśnięty wpływem tego szoku”.

Kiedy tracimy byłego z naszego życia, często nadal czujemy się do niego przywiązani. Nie możemy od razu odciąć się od tych uczuć i emocji.

I dlatego czasami były może być dla ciebie miły, po prostu dlatego, że za tobą tęskni.

Niekoniecznie chcą do siebie wrócić. Ale próbują uporać się z traumą separacji.

Szukają ulgi od własnego smutku. Ale niestety nie myślą o potencjalnych mieszanych wiadomościach, które mogą do ciebie wysłać.

7) Wyczuwają rywalizację i nie lubią jej

Prawdopodobnie wszyscy mieliśmy następujące doświadczenie w takiej czy innej formie:

Lubisz kogoś, ale on nie lubi ciebie.

Może nie wkładają w to tyle wysiłku. Być może byłeś przedmiotem, ale ich uczucia nie były tak silne jak twoje i zerwali z tobą.

Dopóki…

Pewnego dnia mają konkurencję. Odkrywają, że ktoś inny cię chce lub widzą cię z kimś nowym. I bum bam, teraz znów cię chcą.

Zazdrość może być potężna, a kiedy ktoś wydaje się poszukiwany, jest bardziej prawdopodobne, że będziemy go chcieli.

8) Chcą się połączyć

Gdy kurz opadnie, twój były może znów zacząć być dla ciebie miły, kiedy czegoś od ciebie chce.

A tym czymś może być sytuacja przyjaciół z korzyściami.

Szukanie seksu z byłym może wydawać się łatwiejszą opcją. Już tam byłeś i zrobiłeś to, że tak powiem.

To dość powszechne, że exes łączą się po zerwaniu. A twój były może mieć to na myśli.

Więc jeśli od jakiegoś czasu nie słyszałeś od swojego byłego i nagle się odezwali, może właśnie dlatego.

9) Poszli dalej i poradzili sobie z wszelkimi negatywnymi uczuciami po zerwaniu

10 powodów, dla których twój były nagle jest dla ciebie miły

Co jeśli twój były nie był miły – być może był okrutny lub dość zimny – ale teraz nagle jest?

Jednym z wyjaśnień zmiany zdania może być po prostu to, że przepracowali zerwanie i mają teraz lepszą przestrzeń w głowie.

W ferworze chwili po rozstaniu odczuwamy całą masę skrajnych emocji.

Ale wiesz, co mówią, czas jest uzdrowicielem, prawda?

Kiedy twój były ochłonie i zacznie widzieć rzeczy wyraźniej, wrogość, którą kiedyś odczuwał, może naturalnie zacząć topnieć.

Zamiast tego logika ma miejsce na rozwój. Zdają sobie sprawę, że do tanga trzeba dwojga i nikt nie jest winny rozpadu związku.

Bycie miłym może być oznaką, że twój były czuje się szczęśliwszy i jest teraz w lepszym miejscu, więc łatwiej mu wybaczyć i zapomnieć o wszelkich dramatach z przeszłości.

10) Życie nie układa się im zbyt dobrze

Oczywiście może być też odwrotnie.

Możliwe, że twój były odkrył, że życie w pojedynkę nie jest wspaniałym światem możliwości, na który liczyli. A jeśli ta susza się utrzyma, chcą mieć plan awaryjny.

Ciągnięcie ludzi za sobą jest dość okrutne. Jest też słaby i taki samolubny. Ale dla niektórych osób pozostawienie otwartych opcji ma największy sens.

Może być też tak, że życie jest dla nich teraz do bani.

Stawiają czoła jakimś trudnościom i szukają ramienia, na którym mogą się wypłakać, lub wsparcia emocjonalnego, na którym mogą się oprzeć. I wydajesz się najlepszym wyborem.

Czy mogliby zacząć być mili, ponieważ znowu wpuściłeś swojego byłego?

Oprócz potencjalnych motywacji, które pochodzą od twojego byłego, istnieje szansa, że ​​​​jeden z powodów, dla których twój były nagle jest dla ciebie miły, ma związek z tobą.

Być może nagle stają się mili, ponieważ zawiodłeś swoją obronę?

Na przykład zaraz po zerwaniu zablokowałeś je, ale teraz je odblokowałeś. Albo wysłali SMS-a z napisem „hej” i tym razem faktycznie odpowiedziałeś.

Jest szansa, że ​​twój były zauważył zmianę w twoim zachowaniu wobec niego i to jest jego reakcja na to.

Zasadniczo dałeś im zielone światło, które upewniło ich, że bycie miłym jest bezpieczne.

Jak dowiedzieć się, dlaczego twój były nagle jest miły?

W końcu znasz swojego byłego lepiej niż ktokolwiek inny.

Jeden powód może się wyróżniać jako bardziej prawdopodobny niż niektóre inne. Więc do pewnego stopnia będziesz musiał iść za jelitami.

Słowo ostrzeżenia:

Choć może to być trudne, nie pozwól, aby pobożne życzenia przesłoniły twój osąd.

Możemy mieć nadzieję, że po rozstaniu nasz były wróci. A kiedy są dla nas mili, to jeszcze bardziej rozbudza nasze nadzieje.

Niestety, pojednanie to tylko jedno z wielu możliwych wyjaśnień.

Zachowanie w przeszłości jest często najlepszym wskaźnikiem tego, co sprawia, że ​​twój były jest teraz dla ciebie miły. Więc jeśli już cię namieszali, nie spiesz się, aby wpuścić ich z powrotem.

Zamiast za bardzo zastanawiać się, dlaczego twój były zachowuje się tak, jak się zachowuje, lepiej zwróć tę uwagę z powrotem na siebie.

Wszyscy szukamy szczęśliwych, zdrowych i udanych związków, ale niestety wielu z nas nie działa w ten sposób.

Złamane serce, rozczarowanie, odrzucenie i udaremniona miłość to zbyt częste zjawiska.

Ale dlaczego?

Według światowej sławy szamana Rudá Iandê, odpowiedzi (i rozwiązania) nie leżą w naszych byłych, one leżą w nas.

W swoim darmowym filmie wyjaśnia, że ​​sposób na znalezienie miłości i intymności nie jest tym, w co jesteśmy uwarunkowani kulturowo.

Dzieli się także trzema kluczowymi składnikami, aby w końcu ustalić tę nieuchwytną miłość, której wszyscy szukamy w życiu.

Więc jeśli chcesz przełamać urok niesatysfakcjonujących romansów i nieudanych związków, sprawdź jego inspirujące słowa, aby odzyskać swoją moc w miłości.

Kliknij tutaj, aby teraz obejrzeć ten darmowy film.

Oceń ten artykuł
psychologiairozwoj.pl
Adblock
detector